به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

خرابی تلویزیون TCL

یکی از برندهای کمتر آشنا در صنعت تلویزیون سازی، شرکت TCL است. تی سی ال یک کمپانی انگلیسی است و یک شرکت الکترونیکی چند ملیتی چینی به شمار می‌رود. این شرکت علاوه بر تولید تلویزیون  محصولات دیگری نیز مانند ماشین لباسشویی، یخچال، فریزر، تلفن و دیگر لوازم الکتریکی را تولید میکند. در سال۲۰۱۲ برند  tcl به عنوان چهارمین تولید کننده تلویزیون جهان شناخته شد. مشکلات رایج و خرابی تلویزیون TCL از مواردی است که باید قبل از خرید تلویزیون‌های این کمپانی راجع به آن‌ها بدانید. در این بحث به موضوع خرابی و  عیب یابی تلویزیون TCL خواهیم پرداخت.

بررسی تخصصی تلویزیون TCL

در سال ۲۰۱۳ tcl سومین تولید کننده بزرگ تلویزیون در بازار جهانی شناخته شد. تلویزیون‌های تولید شده در این شرکت همگی از تکنیک و عملکردی بسیار پیشرفته و علمی پیروی می‌کنند، ولی با همه این تفاسیر خرابی تلویزین تی سی ال ممکن است برای هر مصرف کننده این دستگاه رخ دهد. درحال حاضر شرکت تی سی ال برای تلویزیون‌های خود شعار “زندگی خلاق” را در نظر گرفته است. با این شعار می‌توان پی برد که این شرکت، تولید کننده تلویزیون‌های پیشرفته و کاربردی برای مصرف کنندگان است.

 

آیا می‌دانید مهمترین دلایل خرابی پنل تلویزیون چیست؟

 

از آن جایی که تی سی ال با Roku نیز همکاری دارد، ویژگی‌های هوشمند را در تلویزیون‌های خود اعمال می‌کند. تلویزیون‌های چند رسانه‌ای از تولیدات چند سال اخیر این شرکت است. در ادامه این مقاله به بررسی خرابی تلویزیون تی سی ال می‌پردازیم و همچنین راهکارهایی که می‌توانند تا حد بسیاری به رفع این عیوب بپردازند را معرفی می‌کنیم.

کیفیت تلویزیون تی سی ال
برند tcl سومین تولید کننده تلویزیون بزرگ جهان است.

معایب تلویزیون تی سی ال

  • قطع شدن صدا که مربوط به نقص در مین برد می‌شود.
  • نداشتن تصویر، این خرابی مرتبط با بلک لایت یا مین برد است.
  • قطع و وصل شدن تصویر پس از استفاده از تلویزیون در مدت زمان طولانی.
  • چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد.
  • کم نوری و محوی تصویر صفحه نمایش.
  • دیر روشن شدن یا روشن نشدن تلویزیون که این مشکل مربوط به برد و یا پاور است.
  • پخش شدگی رنگ‌ها و مشاهده خطوط افقی و یا عمودی اضافه در صفحه نمایش.

معایب تلویزیون تی سی ال

قطع شدن صدا در تلویزیون tcl به دلیل اختلال در مین برد است.

صفحه نمایش ضعیف و کم نور

تمامی تلویزیون‌های تی سی ال صفحه نمایشی ضعیف و کم نور دارند. شاید روشن و شفاف نبودن صفحه نمایش به عنوان خرابی تلویزیون تی سی ال به شمار نرود ولی می‌توان گفت که این مسئله از نقاط ضعف این تلویزیون به شمار می‌رود. به همین دلیل است که زاویه دید تلویزیون‌های تی سی ال در مقایسه با سایر تلویزیون‌ها به مراتب ضعیف‌تر است. برای این که این عیب را تا حدی برطرف کنید بهتر است تلویزیون را در مکانی دور از پنجره قرار داده و حتی المقدور هنگام تماشای آن نور محیط را کاهش دهید تا بتوانید تصویر بهتری را از این تلویزیون تماشا کنید.

دلیل سوختن لامپ تصویر چیست؟

سوختن لامپ تصویر مشکلی است که در بسیاری از تلویزیون‌ها رخ می‌دهد. این مشکل در بیشتر مدل‌هایی که گارانتی صحیح و قابل اعتباری ندارند مشاهده می‌شود. این مشکل در بخش بلک لایت برد تلویزیون تی سی ال  رخ می‌دهد. زمانی که دچار این مشکل می‌شوید تصویر تلویزیون به طور کلی قطع می‌شود.

در برخی از مدل‌های تلویزیون تی سی ال ممکن است در ابتدا مدتی تصویر تلویزیون قطع و وصل شده و در نهایت به صورت کلی تصویر از بین رود. هر چه در مرور زمان تعداد لامپ‌های سوخته بیشتر می‌شود این اتفاق رخ می‌دهد. این مشکل می‌تواند به خاطر برد پاور نیز باشد، برد پاور یا منبع تغذیه تلویزیون انرژی لازم برای روشن و خاموش شدن تلویزیون را فراهم می‌کند. تعمیراتی که در ناحیه برد و پاور انجام می‌شود می‌تواند این عیب را برطرف کند.

به چه دلیل صدا قطع می‌شود؟

یکی دیگر از مشکلاتی که برای تلویزیون‌های تی سی ال ممکن است رخ دهد این است که صدا به طور قطع شود. ابتدا صدای تلویزیون قطع و وصل می‌شود  و بعد تلویزیون به کل بی صدا می‌شود. برای رفع  خرابی تلویزیون تی سی ال در قسمت صدا باید از ورودی‌های صدا مطمئن شوید. پورت‌هایی مانند AV  یا HDMI از ورودی‌های صدا هستند.

اگر این کابل‌های ورودی مشکلی نداشته باشند ایراد به بخش مادر برد بر می‌گردد. ایراداتی که در مادر برد رخ می‌دهد معمولا ناشی از گرم شدن و زیاد کار کردن تلویزیون است. البته استفاده از کابل‌های hdmi  بی کیفیت نیز می‌تواند باعث خرابی مادر برد و در نهایت قطعی صدا گردد.

 

خرابی تلویزیون TCL
قطعی صدا در تلویزیون tcl به اختلال در بخش مادر برد برمی‌گردد.

هنگ کردن تلویزیون و ریموت کنترل به چه دلیل است‌؟

در برخی از موارد تلویزیون روشن است ولی دستگاه ریموت کنترل هیچ کاری انجام نمی‌دهد. در این شرایط تلویزیون و ریموت کنترل هنگ کرده‌اند. ریموت کنترل خود را بررسی کنید، در صورتی که از وجود باطری‌های قوی و سالم ریموت کنترل مطمئن هستید می‌توانید به سراغ دکمه‌های اصلی روی خود تلویزیون بروید. اگر این دکمه‌ها نیز به درستی کار نکنند برد تلویزیون نیاز به تعمیر و در مواقعی خاص نیاز به تعویض دارد.

 

ویژگی های یک تلویزیون خوب
در میان این همه نام و تکنولوژی جدید، معیارهای ما برای خرید یک تلویزیون چه چیزهایی می‌توانند باشند، و در واقع ویژگی‌های یک تلویزیون خوب چیست؟ در این مقاله هر انچه که نیاز است درباره ویزگی‌های تلویزیون بدانید آمده است.
بیشتر بخوانید

 

مشاهده خطوط افقی و عمودی روی صفحه نمایش

یکی دیگر از مشکلات که روی صفحه نمایش تلویزیون رخ می‌دهد و می‌تواند خرابی تلویزیون تی سی ال به شمار رود، مشاهده خطوط افقی و یا عمودی روی صفحه نمایش است. ممکن است صفحه نمایش بدون این که هیچ ضربه و یا آسیبی دیده باشد یک خط روشن به صورت افقی و یا عمودی را در وسط و یا کنار تصویر نمایان کند. این مشکل به طور عمده مربوط به پنل تلویزیون می‌شود. از آن جایی که این قطعه بسیار گران قیمت است بهتر است با نمایندگی تلویزیون خود تماس گرفته و برای تعمیر آن اقدام کنید.

کیفیت تلویزیون تی سی ال
استفاده بیش از اندازه از تلویزیون tcl به قطع و وصل شدن تصاویر می‌انجامد.

دیر روشن شدن تلویزیون به چه دلیل است؟

یکی دیگر از علت‌ها که خرابی تلویزیون تی س ال به شمار می‌رود و در مرور زمان برای بیشتر تلویزیون‌ها رخ می‌دهد اختلالاتی در زمینه پاور است. سوختن و یا خرابی‌های پاور می‌تواند در تصویر به خصوص روشن شدن تلویزیون اختلال ایجاد کند. همانطور که اشاره کردیم برد پاور منبع تغذیه انرژی تلویزیون برای روشن و خاموش کردن  دستگاه است. خرابی این قطعه باعث می‌شود، تلویزیون دیر روشن شده و این فرایند طولانی‌تر شود.  در نهایت یک مرتبه تلویزیون در حالت استند بای رفته و هرگز روشن نمی‌شود. این آسیب از بخش پاور است که می‌تواند به بخش مین برد نیز خسارت وارد کند.

دیر روشن شدن تلویزیون
برد پاور انرژی لازم برای روشن و خاموش شدن تلویزیون tcl را فراهم می‌کند.

پنل‌های خراب شده

یکی دیگر از ایرادات تلویزیون تی سی ال مشکلاتی در پنل است که منجر به خرابی تصویر می‌شود. وجود ایراد در قسمت پنل، می‌توانند منجر به تاریک شدن تصویر و یا ایجاد تصویر دوتایی شود.

تلویزیون روشن را در نظر بگیرید، در ابتدا تصویر از بالای صفحه کم کم تاریک و سیاه می‌شود سپس این تاریکی به تمام تصویر صفحه منتقل می‌شود و یا این که تصویر با هاله‌ای به صورت دو تایی نمایش داده می‌شود. برای رفع این اشکال باید قسمت پنل صفحه نمایش توسط یک تکنسین متخصص مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.

عیب یابی تلویزیون tcl

در صورتی که تلویزیون شما دچار نقص فنی شد و قادر به تعمیر آن نبودید، پیشنهاد می‌کنیم با یک کارشناس متخصص در این زمینه مشورت کنید. در حال حاضر سامانه آچارباز، آماده ارائه خدمت به مشتریان خود است. شما مشکلات تلویزیون خود را از طریق سایت، اپلیکیشن و یا وب اپ آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۵۴۵۹۱۶۱۶ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید  تا پشتیبان با شما تماس گرفته و در اولین فرصت کارشناس مجرب به محل شما اعزام شود.

تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که هرگونه ایراد در تلویزیون خود مشاهده کردید، به راحتی می‌توانید درخواست تعمیر خود را در آچارباز، سامانه اعزام تعمیرکار در محل، ثبت کرده تا کارشناسان در اسرع وقت با شما هماهنگ شوند.
ثبت درخواست

نویسنده :

54
دیدگاه بگذارید

avatar
25 نظرات
29 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
28 Comment authors
آچاربازعلی بخشندهمهدی مطهریاسماعیلAmir Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
شهربار
Guest
شهربار

سلام وقتتون بخیر،ما یه تلویزیون تی سی ال داریم که الان چند دوزه تصویرش سباه و سفید شده؟آیا امکانش هست که خودمون اکی اش کنیم؟؟؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

۱-صحت عملکرد کابل صدا تصویر بررسی گردد.
۲ -منبع (گیرنده دیجیتال- سینما خانگی) بررسی گردد.
در صورت عدم رفع مشکل احتمال اختلال در عملکرد پنل و یافلت ها وجود دارد، برای تشخیص دقیق ایراد باید درخواست خودتون رو در سامانه اچارباز ثبت کنید تا مشکل در محل شما برطرف شود.

هانی
Guest
هانی

سلام تلوزیون tcl ماچندروزه تصاویروبصورت حرکت اهسته نشون میده.چطوری درستش کنیم؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در صورتی که در تمام ورودی ها این مشکل را دارد نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد. شما می توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com

میلاد
Guest
میلاد

سلام تلوزیون ما هم صدا داره و هم کانال عوض میشه منتهی اصلا تصویر نداره و بکلی تصویرش رفته مشکل از بلک لایت هست؟!!

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

شما می توانید پاسخ سوال خود را در لینک زیر بخوانید.

https://a4baz.com/blog/?p=227

محمودی
Guest
محمودی

سلام تلویزیون tclما چند روزه یهو تصویرش رفت ولی صدا داره لطفا راهنمایی کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

پاسخ سوال خود را در این لینک بخوانید:

https://a4baz.com/blog/?p=227

رسول
Guest
رسول

سلام من ی تلوزیون ۴۳ تی سی الs6000گرفتم نمیشه گوشیو بهش وصل کرد نمیدونم چرا
هرچی تلاش کردیم نشد
راهنمایی کنید ممنون میشم

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

لطفا برای راهنمایی بهتر، با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید.

خلیل
Guest
خلیل

سلام تلویزیون تی سی ال من وقتی روشنش میکنم روش نوشته سیستم هوشمند لطفا صبر کنید . بعد اون وقت اصلا هیچ دکمه ای کار نمیکنه وبعد فقط رو یک کانال مونده بعد خودش خاموش میشه و دوباره روشن میشه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

این مشکل میتواند به دلیل به وجودآمدن مشکل در بورد پاور باشد به این شکل که icهای برد پاور دچار مشکل میشوند و برای تعمیر آن گاها حتی نیاز هست که خازن های نزدیک به ic در بورد عوض شوند،عموما این مشکل با تعمیر بورد برطرف میشود و در برخی از موارد بنا به تشخیص تکنسین و نوع مشکل به وجود آمده نیز میتواند نیاز به تعویض کامل بورد باشد.

شما می توانید برای تعمیر تلویزیون در محل در سامانه آچارباز درخواست ثبت کنید.

https://a4baz.com

امين
Guest
امين

تلویزیون tcl43s6000خریدم یکی دو روز با usb فیلم میدیدم ولی الان دیگه فیلمارو نمیخونه وتصویر نمیاداز سالم بودن usb مطمینم لطفا راهنمایی بفرمایید(لازم به توضیح است که لیست فیلمارو نمایش میده ولی بعد ازاتخاب فیلم نمیاد بالا)

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

لطفا از فلش دیگری نیز استفاده کنید، در صورت عدم پخش هیچ فلش دیگری احتمال وجود مشکل در عملکرد برد اصلی وجود دارد. شما می توانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com

محمد
Guest
محمد

سلام و خسته نباشید تلوزیون در حال پخش خود به خود صفحه تاریک شد دوباره تلوزیون رو خاموش روشن کردم ولی صدا هست شبکه عوض میشه ولی تصویر نیست

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

شما می توانید برای دریافت پاسخ سوال خود، مقاله زیر را بخوانید:

https://a4baz.com/blog/?p=227

امید حاج محمدی
Guest
امید حاج محمدی

سلام چند روز پیش تلوزیون تی سی ال ما هنگام تغییر به روی فلش هنگ کرده و هیچ کاری انجام نمیدهد فقط کلید کم و زیاد ان کار میکند وگرنه فقط پیغام میدهد در حال اتصال به شبکه هوشمند لطفا صبر کنید. بعد از پنج دقیقه هم خودش خاموش و روشن میشود و دوباره همان پیغام. باید چیکار کنیم میشه بدون رفتن به تعمیر خودمون درستش کنیم؟ ممنون

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

دستگاه را با فلش های دیگری بررسی کنید، در صورتی که مشکل همچنان ادامه یافت نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد. شما می توانید در صورتی که در تهران سکونت می کنید، درخواست تعمیر نلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثیت کنید و منتظر تماس کارشناس باشید.

https://a4baz.com

mori
Guest
mori

درود من یک تلویزیون دارم با این مدل TCL ( 40inch ) model 40 S 46993701179 نمایندگی بردم گفتن که نیاز به تعویض مین بورد دارد الان حدود ۷ماه که مین پیدا نمیشه شما در دسترس دارین؟ کانال تلگرام دارین عکسشو بفرستم؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در این زمینه بهتر است با کارشناسان ما مشورت کنید. درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناس با شما تماس گرفته و راهنماییتان می کند.

https://a4baz.com/tv-service

علی نیرابادی
Guest
علی نیرابادی

سلام
یکی دو روزه ک تلویزیون درحال پخش یهو تصویر خاموش میشه ولی صدا پخش میشه،با خاموش و روشن کردن درست میشه.و زمان بندی این حالت مشخص نیس یاهر چند دقیقه این مشکل پیدا میکنه و بعضی اوقات چند ساعت بدون مشکل کار میکنه!
میشه راهنمایی کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

پاسخ سوال خود را در این لینک بخوانید:

https://a4baz.com/blog/?p=227

صالح
Guest
صالح

سلام خسته نباشید . ببخشید تلویزیون ما تی سی الِ الان دو سه روزه ک ی نوار اومده کنار تلویزیون حالت فروشگاش فعال شده . خاموشش کردم بازم درست نشده ی اخطار بم میده ک میگ تو سیستم محیط را تغییر دهید ولی محیط نداره اگ میشه راهنمایی کنید لطفا

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

– در منوی تنظیمات احتمالا گزینه ای به نام ” حالت استفاده ” وجود دارد، آن را از حالت ” فروشگاه ” به ” منزل ” تغییر دهید.

شاهین
Guest
شاهین

سلام چراغ استندبای تلویزیون ما روشنه ولی هر کاری میکنیم تلویزیون روشن نمیشه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال وجود مشکل در منبع تغذیه وجود دارد، بسته به شدت مشکل نیاز به تعمیر و یا تعویض برد وجود دارد. شما می توانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

عادل
Guest
عادل

سلام وقتتون بخیر چند روزی هست تلوزیون ۵۰ اینچ tclخریدم وقتی تلوزیون روشن میکنم یه نقطه مربع سفید تقریبا وسط تلوزیون ظاهر میشه و با تغییر کانال گاهی میره و گاهی باز بر میگرد ممنون میشم راهنمایی کنید؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

دلیل عمده این مشکل میتواند وجود یک پیکسل گیر گرده و یا مرده باشد.
جهت بررسی دقیق موضوع میتوانید موضوع را از طریق تکنسین و با ثبت درخواست در آچارباز پیگیری نمایید.

https://a4baz.com/tv-service

نیلوفر
Guest
نیلوفر

سلام .مایه تلویزیونTCLمدل ۵۰P6US گرفتیم روز اول دکمه‌ای که باهاش کانال عوض می‌کنی کار می‌کرد اما بعدش دیگه کار نکرد و وقتی گوشی رو بهش وصل می‌کنی تا چند ثانیه بهش متصل میشه و بعد فوری قطع میشه مشکل چیه؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

سوال واضح نیست. در صورت امکان با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید.

حسینی
Guest
حسینی

سلام ما یک تلویزیون هوشمند tcl داریم چند ماه شده خریدیم بهش فلش وصل کردیم دیگه فلش رو نمیخونه و خود تلویزیون هم تصویرش فقط خطهای رنگی شده ولی صدا داره و کانال هم تعویض میشه ممکنه تلویزیون ویروسی شده باشه؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

ابتدا دستگاه را با یک فلش دیگری امتحان کنید.
در بیشتر مواقع، اگر خط ایجاد شده به صورت سراسری از بالاترین نقطه تا پایین‌ترین نقطه کشیده شده باشد علت را می‌توان در برد تیکان و فلت‌های ارتباطی یافت. بهتر است مشکل توسط کارشناس بررسی شود. شما میتوانید برای تعمیر در محل تلویزیون خود، درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

محمد حسین
Guest
محمد حسین

با سلام، چند روز است که تلویزیون به وای فای وصل می‌شود ولی نمی‌توان به گوگل پلی یا برنامه نماوا وصل شد، هی پیام اینکه شما به وای فای وصل نیستید می‌آید، فقط اینکه مطمئن به اینترنت دستگاه وصل است چون با یک بروزر دیگر، نه گوگل کروم،، خود تی وی می‌توان به هر سایتی رفت. ممنون میشم اگه جواب و راهنمایی بفرمایید. تشکر
تلویزیون TCL، ۵۵ اینج

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

۱- سرعت اینترنت را بررسی کنید.
۲- برنامه هایی که میخواهید از آن ها استفاده کنید با محدودیتی برای اجرا رو به رو نشده باشند.

رضا
Guest
رضا

سلام تلویزیون من صفحه روشن میشه لوگو tcl میاد بعد میزنهدر حال راه اندازی تلویزیون هوشمن لطفا صبر کنین بعد همونجا گیر میکنه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

۱- در اغلب مواقع دلیل تاخیر در روشن شدن دستگاه مربوط به بورد اصلی است. بهتر است توسط کارشناس بازدید شود. در صورتی که در تهران سکونت دارید می توانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

کیان
Guest
کیان

سلام منم همین مشکلو دارم بعد از روسن کردن تلویزیون لوگو شروع میاد بعدش صفحه سیاه میشه ..ممنون میشم راهنمایی کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال دارد بورد اصلی تلویزیون شما دچار مشکل شده باشد. به طور واضح نمی توان نظر قطعی داد و باید توسط کارشناس بازدید شود. در صورت تمایل می توانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

احمد مال میر چگینی
Guest
احمد مال میر چگینی

سلام.خسته نباشید.حدود دوماه تلویزیون tcl ۵۵اینچ خریدم مشکلش این هست زمانیکه با ریموت روشن میکنم tcl با زمینه قرمز میاد بعد تصویر سیاه است بعبارتی تصویر نداریم برای حل مشکل دوشاخه تلویزیون را از محافظ برق کشیدم بعد از ۵دقیقه مجددا دوشاخه را به برق زدم مشکل حل شده تا الان سه مرتبه با این مشکل مواجه شدیم عیب از کجاست

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال اختلال عملکرد در منبع تغذیه وجود دارد. بهتر است توسط تکنسین بازدید شود. شما می توانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

سیدمحمد حسینی
Guest
سیدمحمد حسینی

سلام خسته نباشید من تلویزیون تی سی ال مدل ۴۳s4900دارم زمان روشن بود وسط صفحه سفیدش دوتا خط نورعمودی به فاصله ۲۰ معلومه ولی رنگهای دیگه نیستش این مشکلی داره یا عادیه تو این تلویزیون از لحاظ کار دیگه مشکلی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

دلایل متفاوتی می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی شود از قبیل ضربه خوردگی پنل و یا ایجاد مشکل در برد تیکان و یا فلت‌های ارتباط دهنده.

در بیشتر مواقع، اگر خط ایجاد شده به صورت سراسری از بالاترین نقطه تا پایین‌ترین نقطه کشیده شده باشد علت را می‌توان در برد تیکان و فلت‌های ارتباطی یافت و اگر مشکل از پنل اصلی نباشد و مشکل در قسمت‌های یاد شده باشد، هزینه‌های تعمیر به شدت کاهش میابد.

شما می توانید برای تعمیر تلویزیون در محل خود، در سامانه آچارباز درخواست ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

مجتبی
Guest
مجتبی

سلام من تازه خریدم تلویزیون اگه خوب نیست که پلمپ هست باز نکنم و پس بدم .راهنمای بفرمائید ممنون

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

همه تلویزیون ها از هر برندی که باشد، خرابی های مختص به خود را دارند. نمی توان گفت این تلویزیون برند خوبی نیست.

موسی
Guest
موسی

سلام تلویزیون ما کانالهاش قطع شده بعد جستجو که میزنیم قفل میکنه و دیگه کار نمیکنه باید از برق بکشیم

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال دارد در عملکرد برد اصلی تلویزیون شما اختلال به وجود آمده باشد و نیاز به بررسی های بیشتری دارد. شما می توانید برای تعمیر تلویزیون در محل خود، به سامانه آچارباز مراجعه کنید.

Amir
Guest
Amir

سلام ما یک تلویزیون تی سی ال گرفتیم هرکاری میکنیم نمی‌تونیم جیمیل رو روی گوگلش ثبت کنیم میگه امکان داره مرورگری که باهاش وارد شدید تا امن باشه و ثبت نمیشه و در این صورت نمی‌تونیم از گوگل پلی برنامه دانلود کنیم میشه راهنمایی کنید؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

صحت عملکرد مرورگر، ایمیل بررسی کنید.
همچنین می توانید از مرورگر دیگری استفاده نمایید

اسماعیل
Guest
اسماعیل

باسلام
تلویزیون ما ۵۵ اینچ مدل ۵۸۰۰ هست از امروز صبح صفحه اش کاملا سیاه شده ولی صفحه تلویزیون به سختی و در سیاهی اندکی گاها قابل مشاهده هستن مثلا میشود فهمید کدام کانال است. من ساکن شهرستان هستم. چطور میتونم از شما کمک بگیرم؟ ممنونم

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

اگر تلوبزیون شما در این خالت صدا دارد، مشکل می‌تواند به دلیل اختلال در عملکرد خود بک لایت و یا قسمت‌های مرتبط به وجود آمده باشد و احتمال دارد دستگاهی با چنین مشکلی را بتوان در منزل تعمیر کرد. شما میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

مهدی مطهری
Guest
مهدی مطهری

سلام بنده یه تلویزیون تی سی ال دارم زمانی که از دیجیتالش استفاده میکنیم تصویر اوکی ولی زمانی که فلش یا hdmiوصل صفحه هر چند لحظه خاموش و روشن میشود اگه میشه راهنمایی کنین با تشکر

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال داردبورد اصلی تلویزیون شما دچار خرابی شده باشد. بهتر است تلویزیون شما توسط متخصص بازدید شود. شما می توانید درخواست تعمیر تلوزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

علی بخشنده
Guest
علی بخشنده

سلام ال ای دی tcl43 دو سال خریدیم خاموش میشه خودش بعد مدت ۵ دقه روشن میشه میشه دلیلش رو بدونم ؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

دلیل خودکار خاموش شدن درستگاه میتواند مشکل در بورد اصلی و یا منبع تغذیه باشد. برای تعمیر تلویزیون در محل با آچارباز در ارتباط باشید.

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.