×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب
به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

جوان ‌ترین کارشناس آچارباز معرفی شد

دسترسی به نزدیک ترین متخصصین

مدتی است که تیم آچارباز اقدام به استخدام کارشناسان متخصص کرده و کارشناسان متعددی با تخصص‌های متفاوت و مهارت قابل توجه به تیم آچارباز پیوسته‌اند.

در بین کارشناسانی که در آچارباز فعالیت می‌کنند، نیما زورمند با ۱۸ سال سن، جوان‌ترین سرویس کار در حوزه فناوری معرفی شد. از طرفی تیم آچارباز برای ایجاد انگیزه در بین سرویس کاران، از ایشان تقدیر کرد و از طرف آقای مهندس محمد اعلم ملکی، پک کامل دوره‌ی آموزشی دیتا ریکاوری را به نیما زورمند اهدا کردند. همچنین آقای ملکی آموزش کامل دوره‌ی دیتا ریکاوری را برعهده خواهند داشت.

آقای محمد اعلم ملکی مدرس دوره‌های تخصصی بازیابی اطلاعات و موسس شرکت Utopia Data Recovery center است.

آچارباز جدیدترین سرویس ارائه خدمات و تعمیرات تجهیزات الکترونیکی و لوازم منزل است که در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به مشتریان خود سرویس ارائه می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنند.

 

در صورتی که شما هم می‌خواهید یکی از کارشناسان آچارباز باشید و به دنبال شغلی مناسب می‌گردید، همین حالا درخواست خود را در سامانه ثبت کنید و به ما بپیوندید.

ثبت نام کارشناس


نویسنده :

نظر شما با موفقیت ثبت شد

ارسال دیدگاهاستفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.