به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

مشکلات رایج در اندروید ۹

مشکلات رایج در اندروید 9

اندروید ۹ در سال ۲۰۱۸ با سر و صدای زیادی پا به دنیای اسمارت فون‌ها گذاشت. می‌توان گفت که گوگل در اندروید ۹ یا همان اندروید Pie، بیشترین تغییراتی که می‌توانستیم حدس بزنیم را پیاده کرده است. در این بحث به بررسی مشکلات اندروید ۹ خواهیم پرداخت.

طراحی این نسخه‌ی جدید اندروید نسبت به گذشته دارای تفاوت‌های اساسی بوده و ویژگی‌ها زیادی به آن اضافه شده است. اما مثل هر تکنولوژی جدید دیگر، اندروید ۹ هم برای به بلوغ رسیدن نیاز به زمان دارد. در ادامه‌ی این مطلب با بیان برخی از مشکلات اندروید ۹ همراه شما هستیم.

۱- انتخاب متن هوشمند در Overview جدید Pie کار نمی‌کند

در ابتدا باید بررسی کنیم که Overview text selection چیست؟

همان طور که می‌دانید، بسیاری از اپ‌ها مثل اینستاگرام به شما اجازه کپی کردن متن را نمی‌دهند. حال شما با استفاده از ویژگی Overview text selection که در اندروید ۹ معرفی شده است، می‌توانید متن کامنت‌ها و… را از اپ‌هایی مثل اینستاگرام که قابلیت کپی کردن متن ندارند، کپی کنید.

برای عیب‌یابی اولین مورد از مشکلات اندروید ۹ دو راه وجود دارد: اول، انگشت خود را چند لحظه روی فضای خالی صفحه هوم گوشی نگه دارید. گزینه Home settings و سپس Suggestions را انتخاب کنید. حال به سومین مورد از لیست که باز شده نگاه کنید: آیا گزینه Overview selection خاموش است؟ پس باید برای حل مشکلتان گزینه مزبور را فعال کنید.

 

ثبت درخواست تعمیر موبایل در آچارباز
در صورتی که گوشی موبایل اندروید شما، دچار هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری شد، با کارشناسان آچارباز در ارتباط باشید و در محل مشکل موبایل را حل کنید. جهت ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست

 

اگر راه حل اول کار نکرد، از تنظیمات گوشی وارد قسمت سیستم شوید و روی گزینه Languages & input اشاره کنید. در صفحه باز شده، در خط اول، گزینه Languages را مشاهده می‌کنید. اگر زبان شما روی چیزی به غیر از English (United States) تنظیم شده باشد، همین امر می‌تواند عامل کار نکردن انتخاب متن هوشمند در Overview  جدید Pie باشد. برای دلایل نامشخصی، گوگل این ویژگی را فقط محدود به زبان انگلیسی (ایالات متحده) کرده است. پس زبان اسمارت فون خود را به English (United States) تغییر دهید تا بتوانید از Overview، قسمتی از متن را انتخاب کنید.

۲- دستور حالت split-screen در کدام قسمت گوشی است؟!

حالت split-screen (نصف کردن صفحه نمایش برای نمایش دو اپ به صورت همزمان) در اندروید ۹ به یک صفحه جدید منتقل شده است. ابتدا وارد قسمت Overview شوید. حال روی آیکون‌هایی که در بالای پیش نمایش هر اپ مشاهده می‌کنید تپ کنید تا یک منو باز شود. در این منو حالت “Split screen” به عنوان یک گزینه وجود دارد.

ابتدا این گزینه را انتخاب کرده سپس اپ ثانویه را برای پر کردن نیمه پایین نمایشگر انتخاب کنید.

مشکلات رایج در اندروید 9

۳- فعال کردن حالت split-screen بسیار زمان می‌برد

متاسفانه برای رفع این مشکل هیچ راهکاری در خود اندروید ۹ وجود ندارد، مگر اینکه یک برنامه‌ی اضافی مثل  Split-Screen Creator برای این منظور نصب کنید.

۴- دستور پین کردن اپ‌ها در کدام قسمت قرار دارد؟!

از دیگر مشکلات اندروید ۹ برای کاربران می‌توان به جابجا شدن دستور پین کردن اپ‌ها اشاره کرد. همانند مورد ۲، این دستور هم در اندروید ۹ نسبت به نسخه‌های قدیمی اندروید جابجا شده است. برای پین کردن اپ‌ها، Overview خود را باز کرده و روی آیکون بالای پیش نمایش هر برنامه را انتخاب کنید تا آن را بیابید. البته این منو همان منوی قسمت split-screen که در موارد قبلی به آن اشاره کردیم نیست. در منوی جدید باز شده اگر گزینه Pin را پیدا نمی‌کنید، به آپشن Security از تنظیمات گوشی وارد شده و در قسمت Advanced گزینه Screen pinning را پیدا کنید.

۵- اضافه کردن ناوبری حرکتی جدی به گوشی

اکثر سازندگان در پوسته‌های اندروید پایِ مخصوص برای محصولات خود، از ناوبری حرکتی جدید اندروید استفاده می‌کنند. اما شما می‌توانید از قسمت سیستم در تنظیمات گوشی خود، گزینه Gestures را انتخاب کرده و سپس روی Swipe up on Home button اشاره کنید تا به ناوبری جدید اندروید دسترسی داشته باشید.

مشکلات رایج در اندروید 9

۶- راهکاری برای حذف ناوبری حرکتی جدید

برای این کار همانند مورد قبل عمل کرده و گزینه Swipe up on Home button را غیرفعال کنید.

۷- موجود نبودن چرخش هوشمند صفحه نمایش اندروید ۹ در گوشی

این مورد هم یکی دیگر از مشکلات اندروید ۹ برای کاربران است. این آپشن به صورت پیش‌فرض در اندروید ۹ غیرفعال است. برای فعال کردن چرخش هوشمند صفحه نمایش، به قسمت Display از تنظیمات گوشی رفته و Advanced را انتخاب کنید. در اینجا گزینه Auto-rotate screen (چرخش هوشمند صفحه نمایش) را خواهید دید. پس از خاموش کردن این آپشن، گوشی خود را بچرخانید تا آیکون rotation جدید اندروید را در کنار دکمه هوم مشاهده کنید.

۸- آزاردهنده بودن چرخش هوشمند نمایشگر

خیلی ساده همانند مورد قبل عمل کرده و فقط گزینه Auto-rotate screen را فعال کنید تا به تنظیمات قدیمی اندروید (اندرویدهای قبل از نسخه ۹)  بازگردید.

۹- ویژگی adaptive brightness

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید اندروید که به لیست مشکلات اندروید ۹ وارد شده، ویژگیadaptive brightness است. برای اینکه از فعال بودن این ویژگی اطمینان حاصل کنید، از قسمت  Display در تنظیمات، گزینه Adaptive brightness را انتخاب کنید. با روشن کردن این گزینه، فقط چند روز زمان نیاز دارید تا با جادوی جدید اندروید ۹ آشنا شوید!

۱۰- وجود مشکل در کنترل صدای اندروید ۹ برای تنظیم صدای زنگ گوشی

متاسفانه این مورد از جدی‌ترین مشکلات اندروید ۹ است که برای حل آن، نیاز به نصب اپهایی چون VolumeP و Tasker دارید.

مشکلات رایج در اندروید 9

۱۱- میان‌بر سایلنت در اندروید ۹ در کدام قسمت قرار دارد؟

از قسمت تنظیمات گوشی وارد بخش Sound شده و گزینه Shortcut to prevent ringing را پیدا کنید. به دلخواه می‌توانید آپشن‌هایی چون Mute و Vibreرا در این بخش فعال کنید. پس از روشن کردن آپشن موردنظر، دکمه‌های پاور و صدای بالا را به طور همزمان فشار دهید تا این آپشن فعال شود.

البته اندروید دارای میان‌برهای دیگری هم برای سایلنت کردن گوشی است. مثلا با برگرداندن گوشی به صورتی که صفحه نمایش آن روی زمین باشد، دستگاه شما سایلنت می‌شود. البته شما باید این آپشن را از قبل در قسمت تنظیمات فعال کنید.

۱۲- مشکل شارژ سریع گوشی‌های پیکسل پس از آپدیت به اندروید ۹

یکی از دیگر مشکلات اندروید ۹ که مختص گوشی پیکسل است، عدم کارکرد صحیح شارژ سریع در این دستگاه پس از آپدیت به اندروید ۹ است. هنوز دلیل این مشکل مشخص نیست، ولی گوگل در حال رفع آن است. پس باید تا آپدیت‌های نرم افزاری بعدی صبر کنید، و یا به دنبال شارژری باشید که بهترین عملکرد را برای باتری گوشی شما به ارمغان می‌آورد.

 

۱۳ مورد از ایرادهای رایج سیستم عامل اندروید
در این مطلب قصد داریم چند مورد از ایرادهای رایج سیستم عامل اندروید را که در بیشتر تلفن‌های همراه با آن روبرو می‌شویم، با شما در میان بگذاریم تا شما بتوانید تا حد امکان و بدون صرف هزینه‌های اضافی، مشکل گوشی موبایل خود را حل کنید
بیشتر بخوانید

۱۳- چگونه اسکرین شات را در اندروید ۹ مدیریت کنیم؟

 از دیگر مشکلات اندروید ۹ برای کاربران می‌توان به مدیریت (ویرایش، به اشتراک گذاری، پاک کردن و…) اسکرین شات‌ها اشاره کرد. برای این کار باید اسکرین شات را با روش استاندارد اندروید، یعنی با استفاده از کلیدهای پاور و صدای پایین (به طور همزمان) و یا با آپشن Screenshot موجود در منوی system power (منویی که با نگه داشتن دکمه پاور نمایان می‌شود) ثبت کنید. اگر از طریق دستیار گوگل و راه‌های دیگر اسکرین شات بگیرید، گزینه مدیریت اسکرین شات فعال نخواهد بود.

۱۴- آیا دسترسی به settings اسمارت فون سخت شده است؟

از اصلی‌ترین مشکلات اندروید ۹ می‌توان به تصمیم عجیب گوگل مبنی بر حذف تنظیمات از پنلQuick Settings اشاره کرد. هیچ راه حل اساسی برای بازگرداندن میان بر تنظیمات به پنل Quick Settings هم وجود ندارد. شاید بهترین کار، اضافه کردن آیکون Settings به صفحه هوم اسمارت فون باشد.

البته اگر شما از لانچرهایی مثل Action یا  Novaاستفاده می‌کنید، می‌توانید یک ژست کاستوم ایجاد کنید که به شما اجازه بازکردن تنظیمات با حرکاتی نظیر کشیدن همزمان دو انگشت به سمت بالا در صفحه هوم را می‌دهد. همچنین شما می‌توانید با استفاده از Edge Gestures مشکل دسترسی ساده به تنظیمات را رفع کنید.

۱۵- راهکاری برای نمایش ندادن App Suggestions در قسمت پایین Overview

راه حل این مورد از مشکلات اندروید ۹ بسیار ساده است. روی فضای خالی صفحه هوم انگشت خود را نگه دارید و سپس گزینه Home settings و بعد Suggestions را انتخاب کنید. حال ضامن جلوی آپشن Apps را در حالت غیرفعال قرار دهید.

امیدواریم تا با استفاده از این مطلب، تمامی ابهامات و مشکلات اندروید ۹ برای اسمارت فون شما رفع شده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید کامنت بگذارید. همچنین درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 

ثبت درخواست تعمیر موبایل در آچارباز
در صورتی که گوشی اندروید شما، دچار هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری شد، با کارشناسان آچارباز در ارتباط باشید و در محل مشکل موبایل را حل کنید. جهت ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست

 

 

 


نویسنده :

47
دیدگاه بگذارید

avatar
20 نظرات
27 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
آچاربازmohammadali bمحمدمرتضی Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
ماریا
Guest
ماریا

متاسفانه از وقتی اندروید گوشی رو به ۹ ارتقا دادم ، دیگه امکان حذف اون نوار پیمایش پایین صفحه برام وجود نداره . قبلا تو تنظیمات یه گزینه داشت و یه دایره کوچیک سمت چپ نوار پیمایش اضافه میشد که وقتی روش ضربه میزدم نوار پیمایش حذف میشد و میتونستم به صورت تمام صفحه اسکرین شات بگیرم . ولی الان نمیشه . میشه لطفا راهنماییم کنید 🙏🏻

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام … شما میتوانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناسان با شما تماس میگیرند و شما را راهنمایی کرده و مشکل را برطرف می‌کنند.

https://a4baz.com

مسعود
Guest
مسعود

بچه ها کمک کنید. بعد از ارتقا به اندروید ۹ وقتی آلارم گوشی رو تنظیم میکنم که صبح بیدار شم خود به خود آلارم غیر فعال میشه. و باعث میشه زنگ نزنه و صبح ها خواب بمونم

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

شما میتوانید برای رفع مشکل خود در سامانه آچارباز ثبت کنید و منتظر تماس کارشناس باشید تا مشکل را رفع کنند.

https://a4baz.com/

شیما
Guest
شیما

من اصلا از آپدیت اندروید گوشی ام راضی نیستم یعنی کلا فضای اندروید ۹رو نپسندیدم خیلی از امکانات خوبی که اندروید هشت داشت رو حذف کرده چه در قسمت بستن برنامه ها قبلا نیتونستی جداگانه ببندی الان واقعا افتضاح شده ازامکانات دوربینش هم به جای اینکه اضافه کنه کم کرده حتی بخش استیکر هارو کلا حذف کرده آیکون برنامه ها نسبت به اندروید ۸ افتضاحه واقعا پشیمانم از اپدیتش و متاسفانه هیچ راهی هم نیست که بشه برگرداند به حالت قبل بیشتر از این عصبانی ام کاش شما بتونید بهشون بگید یک سری از کاربر ها واقعا راضی نیستند 😔😔

Maysam
Guest
Maysam

ببخشید. مدل گوشیه شما چیه؟

یاسمن
Guest
یاسمن

سلام
بعد ارتقا اندروید از ۸ به ۹ متاسفانه دیگه ضبط مکالمه کار نمیکنه. دوستان لطفا کمکم کنین من چیکار کنم؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام. لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنمایی می کنند.

https://a4baz.com

Vahid
Guest
Vahid

سلام خسته نباشید
از وقتی گوشیرو اندروید ۹ کردم مصرف باتریش رفته بالا. گوشی رو ۴۹ درصد می زارم تا دو سه ساعت دیگه گوشی از باتری کم خاموش میشه. بخش تنظیماتو نگاه کردم بیشترین مصرف باتری رو android system داره. چیکار کنم این وضعیت تموم شه؟ ممنون میشم زود جواب بدین

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنماییتون می کنند.

https://a4baz.com

مرتضی
Guest
مرتضی

لطفاً گوشی خودتون رو ریست فکتوری کنید اگر نشد فلش کنید.

علیرضا
Guest
علیرضا

با سلام .
گوشی من a6 سامسونگه از زمانی که اندروید گوشیمو از ۸به ۹ارتقاع دادم و آبدیت کردم ، تماسهای بی پاسخ(میس کالها) رو روی آیکون نمایش نمیده خواهشا کمک کنید چون هرکی باهام تماس میگیره متوجه نمیشم مگر اینکه برم توی تماسها و خودم ببینم.
با تشکر.علی

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام. لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنمایی می کنند.

https://a4baz.com

مرتضی
Guest
مرتضی

لطفاً گوشی رو ریست فکتوری کنید. اگر حل نشد فلش کنید.

Reza
Guest
Reza

سلام من از وقتی گوشیمو به اندروید ۹ ارتقا دادم اینترنت همراه اولم سرعت دانلودش از ۳۰۰ کیلوبایت بالاتر نمیره با اینکه ۴gهستش درصورتی ک دوستان من سرعتشون عالیه درضمن فلش و ریست هم کردم خط هم عوض کردم بازم برطرف نشد لطفا کمک کنید
۰۹۰۵۸۶۳۹۰۴۶

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام. لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنمایی می کنند.

https://a4baz.com

افشین
Guest
افشین

منم همین مشکل رو دارم گوشیمم J7 pro هست

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند و راهنماییتون کنند.

https://a4baz.com

مجید
Guest
مجید

سلام گوشی g6پلاس ارتقا دادم به اندروید ۹ تو مدیریت فایل بعد از انتخاب فایلها گزینه پاک کردن یا اشتراک گذاری اون پایین نمیاد نوارش میاد بالا ولی گزینه هاش انگار مخفی شده لطفا کمک کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام. لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنمایی می کنند.

https://a4baz.com

محمد جواد
Guest
محمد جواد

من این مشکل رو نداشتم اما ی روز روشنش کردم دیدم اینجوری شده ی بار ازش بیای برون بری توش درست میشه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

درخواست خودتون رو در سامانه ثبت کنید. کارشناس با شما تماس گرفته و راهنماییتون می کنند.

https://a4baz.com

سعیدی
Guest
سعیدی

من هم دقیقا چنین مشکلی دارم،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

برای حل مشکل گوشی خود، لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید، کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنماییتان می کنند.

https://a4baz.com

محراب
Guest
محراب

سلام خواهش میکنم یک منو راهنمایی کنه
همین چند روز پیش گوشی galaxy A20 رو خریدم
با یه مشکل بد روبه رو شدم
وقتی از شارژ میکشمش بیرون همه چی عادیه
شب هم میخوام بخوابم نگاه میکنم ولی صبح که بیدار میشم میبینم ۱۵ تا ۲۰ درصد کم شده شارژش
درصورتی که اصلا استفاده هم نشده
تو تنظیمات هم میرم هیچی برای مصرف باتری نمیاره فقط صفحه نمایش و … که همه باهم ۲ درصد هم نمیشه
خواهشا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه چکار کنم

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناسان با شما تماس می گیرند و راهنماییتون می کنند.

https://a4baz.com

Ehsan
Guest
Ehsan

سلام من جی ۶پلاس دارم از وقتی آپدیت کردم افتضاح شده
قبلا تو ماشینم با کابل دیتا آهنگ پلی میکردم الان صداش در نمیاد و کسی باهام تماس میگیره میس کال میشه دیگه نشون نمیده که باهات تماس گرفتن باید برم تو لیست ببینم کیا بام تماس گرفتن تو منو بستن برنامه اسم اپ رو نمینویسه گاهی اوقات لازم میشه اینم
خلاصه اندروید ۹ به درد نمیخوره کاش میتونستم برگردونم به ۸

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

شما میتونید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناس با شما تماس گرفته و راهنماییتون کنند.

https://a4baz.com

Maysam
Guest
Maysam

گوشیم آنر ۹ هستش از وقتی که گوشیمو به اندروید ۹ آپدیت کردم شارژ سریعش خوب عمل نمیکنه دیگه. چیکار کنم. امیدوارم بازم آپدیت بیاد واسش و اصلاحش کنه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنمای تان می کنند.

حمیدرضا
Guest
حمیدرضا

سلام به همه دوستان
حقیقتش هیچ کدوم از این چیزایی که دیدم تو سایت توی گوشی من نیست..!!!!مگه میشه اندروید۹ توی هر گوشی متفاوت باشه؟؟؟و اینکه وای فای گوشیم خیلی اذیت میکنه،یا کانکت نمیشه یا وقتی میشه چند ثانیه بعد میپره..!!!!مصرف باتری هم بیشتر شده.از وقتی آپدیت کردم اعصابم ریخته به هم😠😠

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

لطفا درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناس با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی می کنند.

https://a4baz.com

ERFAN
Guest
ERFAN

سلام من ۱ ساعته گوشیمو گذاشتم اپدیت بشا به اندروید ۹ ولی همینجوری گیر کرده رو صفحه START همون صفحه ای که نوشته SAMSUNGمیاد لطفا راهنمایی کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

شما می توانید برای دریافت راهنمایی با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید. و یا اینکه درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

https://a4baz.com

یونس
Guest
یونس

گوشی من honor 9 lite.. بعد از آپدیت به اندروید ۹ مصرف باتری به طور چشمگیری زیاد شد… کاش آپدیتش نمی کردم…

فاطمه
Guest
فاطمه

سلام گوشی من j5pro هستش وقتی میخوام تپ دیت کنم تا آخر دانلود میشه ولی یه ارور میده که اندروید اینستال نشد کسی میدونه چرا؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

برای حل مشکل آپدیت گوشی لطفا درخواست خود را در سامانه اچارباز ثبت کنید، کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنماییتان می کنند.

https://a4baz.com

بابک
Guest
بابک

سلام نسخه اندروید ۹ جدیدا برای گوشیم اومده و من دانلود و نصبش کردم. داخل تنظیمات داشتم میگشتم که ببینم چ تغییراتی ایجاد شده چشمم به قفلی افتاد با جهت دادن میشد قفل کرد مثلا بالا بالا پایین. اونو گذاشتم همراه با اثر انگشت یه مدت خوب کار میکرد ولی بعد از ی مدت دیدم ک بعد از جهت دادن برای باز کردن گوشیم اون هنگ میکنه و قبول نمیکنه و فقط با اثر انگشت میتونستم بازش کنم. امروز ک رفتم با اثر انگشت هم باز کنم هیچ کدوم از انگشت هامو قبول نمیکنه گوشی و رمز جهتی هم میگه… Read more »

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در این زمینه بهتر است درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناس با شما تماس گرفته و راهنماییتان می کند.

https://a4baz.com

نیروانا
Guest
نیروانا

سلام نرم افزار مایکروسافت آفیس که به طور پیش فرض روی گوشی م نصب هست اصلا اجرا نمیشه و پیغام خطا میده که تقریبا مضمونش اینه که تو کشور شما اجرا نمیشه …
لطفا راهنمایی کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در این زمینه می توانید با کارشناسان آچارباز در ارتباط باشید. کافیست درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و منتظر تماس کارشناس باشید.

https://a4baz.com/mobile-service

محمد
Guest
محمد

سلام امنیت گوشی نوکیا وان در اندروید ۹ پایین اومده و نمیشه از رمز استفاده کرد چون هر گونه رمز و الگو و پسفوردی که میزارم بعد دو روز دیگه گوشی باز نمیشه و پیغام میده که رمز اشتباه است و باید گوشی رو خاموش و روشن کنیم تا رمز باز بشه و این باعث شده نتونم رمز بزارم رو گوشیم و مشکل دیگه اونم صدای اعلان هاس که بعد دوسه روز قطع میشه و باید خاموش و روشن کنسم گوشی رو

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

بهتر است در این زمینه با کارشناسان آچارباز در ارتباط باشید. درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com/mobile-service

ali b
Guest
ali b

سلام من y9 prime دارم اندروید ۹٫۱٫۰ هرکاری میکنم +۴g براش فعال نمیشه علی رغم اینکه این گوشی از cat12 پشتیبانی میکنه. حتی از نرم افزار Settings Database Editor هم استفاده کردم. ممنون میشم راهنمایی بفرماییدتشکر

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

شما می توانید در این زمینه با کارشناسان آچارباز در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید.

https://a4baz.com/mobile-service

mohammad
Guest
mohammad

با سلام . من یه گوشی نوکیا ۱پلاس دارم با اندروید ۹ ، به صفحه اصلی نمیتونم ویجت اضافه کنم ، به نظرتون مشکل از چیه ؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در این زمینه بهتر است با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شما درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید، کارشناس با شما تماس گرفته و راهنماییتان می کند.

https://a4baz.com/mobile-service

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آچارباز، جزو اولین نفراتی باشید که از تخفیفات ویژه آچارباز بهره مند می شوید.

تبریک، با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.