هزینه تعمیرات گوشی در آچارباز چقدر است؟

هزینه و قیمت انجام تعمیرات موبایل، به صورت میانگین بین تومان تا تومان متغیر است. هزینه دقیق تعمیرات دستگاه شما به وضعیت خرابی آن وابسته است، ضمن اینکه بعضی مشکلات با اینکه نرم افزاری به نظر می رسند بعد از بررسی تعمیرکار موبایل آچارباز، مشخص می شود که مشکل سخت افزاری بوده و نیاز به تعویض قطعه‌ای خاص وجود دارد. در این صورت کارشناس این مورد را با شما درمیان گذاشته و در صورت رضایت شما، قطعه را تعویض خواهد کرد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات نرم افزاری موبایل توسط تعمیرکاران متخصص در محل شما

بسیاری از مشکلاتی که برای گوشی تلفن همراه شما به وجود می آید، ناشی از نقص نرم افزاری یا سیستم عامل موبایل شماست. نصب نرم افزارهای نا ایمن، نرم افزارهایی که با دستگاه شما خوانایی ندارند می‌توانند باعث کند شدن دستگاه،هنگ کردن یا حتی خاموش شدن ناگهانی و مکرر موبایل شما شوند.
بکاپ گیری از اطلاعات، به روزرسانی اندروید یا IOS گوشی های اندرویدی یا آیفون، به روزرسانی نرم افزارها، ویروس یابی و حذف فایل‌های مخرب، بازیابی اطلاعات از دست رفته گوشی، فلش کردن گوشی و... از خدمات نرم افزاری موبایل است که تعمیرکاران موبایل آچارباز به خوبی آنها را برای شما انجام خواهند داد.

تعمیر موبایل در محل
تعمیر و سرویس موبایل در محل

مرکز تعمیرات موبایل آچارباز

تلفن‌های همراه یا همان موبایل ها چه در نسل های قدیمی و چه در نسل های هوشمند جدید، به جزء جدایی ناپذیر زندگی ما تبدیل شده اند. بخش زیادی از خاطرات ما در گوشی موبایلمان جا خوش کرده است، اسناد و فایل های مهمی که در جاهای مختلف به آنها نیاز دارید در این دستگاه های کوچک ضروری ذخیره شده است، پیام‌ها و اطلاعات تماس ما با دیگران در حافظه های موبایلمان نشسته اند و امروزه بسیاری از کارهای روزمره‌مان را از طریق همین گوشی های تلفن همراه به انجام می‌رسانیم. خرابی تلفن همراه از دردسرهایی است که همه ما حداقل یکبار آن را تجربه کرده ایم. از خاموش شدن ناگهانی گوشی‌مان و روشن نشدن آن تا ابد تا پاک شدن شماره تلفن ها، تجربه‌های تلخیست که بعضا هم با تعمیرات ناشیانه موبایل تلخ‌تر هم شده است. مرکز تخصصی تعمیرات موبایل آچارباز با سالها سابقه درخشان، در امر تعمیر و سرویس دستگاه‌های دیجیتال، تجربه طولانی در تعمیر انواع تلفن های همراه را دارد. گارانتی یک ماهه خدمات و تعمیرات، یکی از نشانه های اعتماد آچارباز به تخصص کارشناسان خود است.

مزایای تعمیر موبایل در محل آچارباز چیست؟

 • شفافیت در هزینه‌ها
 • صرفه جویی در زمان
 • عدم نیاز به مراجعه تا تعمیرگاه
 • انجام خدمت در زمان دلخواه شما
 • پشتیبانی خدمات مشتریان آچارباز
 • گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر موبایل
 • استفاده از یک متخصص تعمیر موبایل باتجربه

آیا تعمیرکار موبایل آچارباز، دستگاه را با خود به تعمیرگاه خواهد برد؟

اگر مشکل دستگاه قابل حل در محل نبوده و نیاز باشد که روی آن تست انجام شود، تعمیرکار دستگاه شما را با هماهنگی خودتان و آچارباز، به تعمیرگاه منتقل می‌کند.

خدمات آچارباز در زمینه تعمیر و سرویس موبایل شامل چه مواردی می‌شود؟

عواملی که موجب می‌شود تا شما به تعمیرکار موبایل نیاز داشته باشید:

 • گوشی نیاز به آپدیت سیستم عامل دارد
 • خالی شدن بی دلیل باتری موبایل
 • عملکرد نادرست دکمه‌های گوشی
 • تاچ گوشی درست عمل نمی‌کند
 • موبایل ضربه خورده و هنگ کرده
 • گوشی موبایل آب خورده است
 • رفع ایراد تخصصی نرم افزاری
 • ال سی دی موبایل شکسته
 • اسپیکر موبایل صدا ندارد
 • تعویض قطعات موبایل
 • تعویض آی سی گوشی
 • تعویض دوربین گوشی
 • گوشی داغ می‌شود
 • فلش کردن گوشی
 • گوشی هنگ کرده
 • و ...

این مشکلات و شاید صدها مورد دیگر ممکن است برای گوشی موبایل شما ایجاد شوند که در این صورت، متخصصین آچارباز دستگاهتان را تعمیر خواهند کرد.

چطور می‌توان از خدمت تعمیر موبایل در محل آچارباز استفاده کرد؟

سامانه خدمات آچارباز، سرویس تعمیر موبایل را در هر نقطه از تهران و شهر کرج، در محل شما و با سفارش آنلاین انجام خواهد داد.

برای استفاده از این سرویس فقط کافی است از طریق سایت، اپلیکیشن و یا وب اپلیکیشن آچارباز درخواست خود را ثبت کنید. در فاصله زمانی بسیار کم، متخصص تعمیر موبایل برای انجام سرویس مراجعه خواهد کرد.

آیا ممکن است هزینه تعمیر موبایل تغییر کند؟

گاهی بسته به نوع خرابی و یا شدت آسیب وارد شده، هزینه تعمیر موبایل تغییر می‌کند، که در صورت رضایت شما برای ادامه کار، دستگاه تعمیر می‌شود. البته تغییر قیمت تعمیر موبایل شامل اجرت نمی‌شود و به نوع قطعه‌ای که روی دستگاه وصل می‌شود بستگی دارد. هزینه‌هایی که در لیست تعرفه آچارباز برای تعمیر موبایل ذکر شده، شامل اجرت کار است و قیمت قطعه مصرفی خارج از این لیست است و براساس نرخ بازار محاسبه می‌شود.

تعمیر موبایل در محل آچارباز

مشاوره تعمیرات موبایل را از ما بخواهید

پس از ثبت درخواست شما در هریک از سامانه های ثبت تیکت آچارباز، کارشناسان پشتیبانی آچارباز با شما تماس گرفته و اطلاعات دقیق در مورد نحوه انجام خدمات و همچنین هزینه های آن در اختیار شما قرار خواهند داد. ما مشاوره تعمیرات موبایل را به رایگان به شما ارائه خواهیم داد. گاهی اوقات تعمیر موبایل شما راه حلی مقطعی است، به این معنی که بعد از مدتی دوباره گوشی شما به همین مشکل برمی‌خورد. در نتیجه تهیه یک گوشی نو به صرفه تر است تا چندین بار تعمیر و تعویض قطعات آن. در ادامه بیشترین ایراداتی که در زمینه موبایل به تعمیرکاران موبایل آچارباز ارائه شده است را با هم میبینیم.

تعمیر گوشی تلفن همراه آبخورده

آبخوردگی موبایل، یکی از شایعترین مواردی است که ما در تعمیرگاه تخصصی موبایل آچارباز به آن برمی خوریم. با توجه به میزان آبخوردگی و مدت زمان تماس موبایل با آب، میزان خرابی گوشی متفاوت است. ورود آب به داخل قطعات گوشی باعث ایجاد حالت رسانایی در آن شده و اولین قطعه ای مه در این مسیر آسیب می بیند باتری گوشی آبخورده است. در این زمان از اقداماتی مثل سشوار گرفتن به گوشی، فوت کردن داخل آن یا انداختن گوشی داخل طرف نمک و... خودداری کنید و سریعا گوشی را بدون روشن کردن، به دست تعمیرکار برسانید.

تعمیر آی سی شارژر موبایل

یکی دیگر از ارجاعات موبایل به تعمیرکاران موبایل آچارباز، شارژ نشدن یا کامل شارژ نشدن دستگاه است. این مشکل می تواند از خرابی شارژر موبایل باشد، براس بررسی این گمان، موبایل های دیگری را با همین شارژر شارژ کنید. اگر شارژ انجام شد مشکل از شارژر نبوده. در این زمان بیشترین حدس تعمیرکار، خرابی آی سی شارژ است. بعد از آن نوبت به بررسی آی سی تغذیه و بررسی باتری گوشی می‌رسد.

تعمیر ال سی دی گوشی یا تعویض آن

پرچمدار ارجاع تعمیر موبایل در تمام تعمیرگاه‌های دنیا، شکستن ال سی دی موبایل است. ضربه خوردگی، پرت شدن از ارتفاع، زمین خوردن، ماندن زیر وسایل سنگین در کیف شما، همگی از دلایل اعلام شده شکستگی ال سی دی گوشی است. البته صفحه نمایش های موبایل های هوشمند کنونی، تکنولوژی‌های مختلفی دارند. صفحه نمایش های ال ای دی، آمو ال ای دی و سوپر آمو ال ای دی از تکنولوژی های جدید صفحه نمایش در موبایل ها هستند. ممکن است با شکستن صفحه نمایش به بخشی از آن مانند گلس آسیب رسیده باشد و ممکن است عمق شکستگی شما را مجبور به تعویض گوشی کند. این را باید یک تعمیرکار موبایل مشخص کند.

تعمیر وای فای گوشی؛ گوشی به اینترنت وصل نمی شود

وصل نشدن گوشی به وای فای معمولا دلیل نرم افزاری دارد، گاهی اوقات تنظیمات گوشی موبایل شما به هم ریخته و امکان پیدا کردن شبکه WiFi و اتصال به آن را ندارد. در بیشتر واقع ما از مشتریان می خواهیم در ابتدا موبایل خود را ریست کنند. اگر مشکل برطرف نشد، ممکن است گوشی نیاز به فلش شدن داشته باشد. در نهایی ترین حالت آی سی های مربوط به وای فای در کوشی توسط تعمیرکار بررسی می شوند.

آچارباز چه برندهایی از موبایل را تعمیر می‌کند؟

خدمات تعمیر موبایل در محل آچارباز روی تمام برندها ارائه می شود، برخی از آنها را در لیست زیر می بینید:

تعمیر گوشی سامسونگ Samsung
تعمیر گوشی
سامسونگ Samsung
تعمیر گوشی موتورولا Motorola
تعمیر گوشی
موتورولا Motorola
تعمیر گوشی شیائومی Xiaomi
تعمیر گوشی
شیائومی Xiaomi
تعمیر گوشی هواوی Huawei
تعمیر گوشی
هواوی Huawei
تعمیر گوشی اچ تی سی HTC
تعمیر گوشی
اچ تی سی HTC
تعمیر گوشی ایسوس Asus
تعمیر گوشی
ایسوس Asus
تعمیر گوشی لنوو Lenovo
تعمیر گوشی
لنوو Lenovo
تعمیر گوشی نوکیا Nokia
تعمیر گوشی
نوکیا Nokia
تعمیر گوشی آیفون
تعمیر گوشی
آیفون
تعمیر گوشی ال جی
تعمیر گوشی
ال جی

سوالات متداول تعمیر موبایل

خیر در آچارباز هم تعمیرات گوشی‌های اندروید و هم تعمیرات آیفون به صورت تخصصی انجام می‌شود.

تمام تلاش ما بر این است که در صورت امکان مشکل گوشی موبایل شما را در محل حل کنیم، اما در صورتی که نیاز به ارسال دستگاه به تعمیرگاه وجود داشته باشد، 24 تا 48 ساعت بعد موبایل شما تعمیر و برای شما ارسال می شود.

بله خدمات آچارباز علاوه بر تعمیرات شامل نصب و راه اندازی نرم افزارها نیز می شود.