به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

خدمات برق ساختمانی در محل با آچارباز

خدمات برق ساختمانی در محل

ساختمان‌سازی، سیم‌کشی و برق‌کاری ساختمان، فعالیتی بسیار دشوار و تخصصی است و باید از افراد مجرب و متخصص در حوزه برق ساختمانی استفاده شود. با این حال، ممکن است بعد از نصب و راه اندازی اولیه سیستم برق ساختمان، باز هم با ایراد‌هایی مانند سیم‌کشی رو کار و تو‌کار، نصب روشنایی، رفع اتصالی‌‌ها و حتی نصب و راه‌اندازی کولر آبی مواجه هستید.

آچارباز با اعزام کارشناسان متخصص برق‌کاری، پاسخگوی درخواست‌های شما در موارد زیر است:

نصب روشنایی:  حتما همه شما قطع برق و مواجه با تاریکی مطلق را تجربه کرده‌اید و اهمیت سیستم‌های روشنایی را می‌دانید. ما درخواست شما برای نصب و راه‌اندازی سیستم روشنایی را، با اعزام کارشناسان مجرب و متختص پاسخگو هستیم.

نصب داکت یا تراکینگ: نصب داکت و تراکینگ مناسب برای سیم‌کشی روکار، به طوری که محل نصب، مرتب، منظم و زیبا باشد؛ فعالیتی دشوار است که نیاز به تخصص و مهارت کارشناس برقکار دارد و کارشناسان فنی آچارباز، از عهده انجام این کار بر می‌آیند.

رفع اتصالی: اگر سیم‌کشی ساختمان طوری باشد که سیم‌ها اتصالی دهند و قطعی برق و یا فیوز را به دنبال داشته باشد. این مشکل باید به طور اساسی رفع شود تا به سیستم‌های الکتریکی همچون یخچال، تلویزیون، کامپیوتر شخصی و کولر و غیره آسیب جدی نزند. با رفع اتصالی از اتفاق‌های جبران ناپذیری که به خاطر جرقه زدن و آتش سوزی رخ می‌دهند جلوگیری می‌کنیم و در رفع اتصالی سیستم برق ساختمانی به شما سرویس‌رسانی کنیم.

نصب فیوز و تابلو:  فرآیند نصب فیوز و تجهیزات آن، بسیار پیچیده و دشوار است و مطمئنا به افراد متخصص و مجرب نیاز دارد. ما می‌توانیم با اعزام کارشناسان مجرب و متخصص، انجام چنین فرآیندی را به آسانی و بدون دغدغه، برای شما امکان‌پذیر کنیم.

سیم کشی رو یا توکار: برای انجام سیم کشی روکار و تو‌کار مانند نصب کلید پریز و کلید سنسور خاموش روشن اتوماتیک راه پله، می‌توانید درخواست خود را در آچارباز ثبت کنید. کارشناسان فنی آچارباز در اسرع وقت پاسخگوی درخواست شما هستند.

نصب کولر آبی: نصب و راه‌اندازی کولر آبی، هر سال تابستان، دغدغه بسیاری از شما خواهد بود و بسیاری در انجام این کار تجربه، مهارت و تخصص لازم را ندارند. کافی است درخواست خود را در رسته خدمات برق ساختمانی و زیر رسته نصب کولر آبی به ثبت برسانید. کارشناس انتخابی در اسرع وقت به محل اعزام می‌شود و کولر آبی شما را نصب و راه‌اندازی می‌کند.

 

سیم کشی و رفع اتصالی برق ساختمان در آچارباز
آچارباز، در زمینه خدمات برق ساختمانی آماده ارائه خدمت به مشتریان خود است. شما می‌توانید جهت ثبت درخواست در سامانه آچارباز از طریق این لینک اقدام کنید تا کارشناس با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم صورت گیرد:
درخواست سیم کشی و رفع اتصالی

نویسنده :

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.
>