به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

ویدیو/ استفاده از کلیدهای میانبر نوار آدرس در مرورگر کروم

با توجه به پیشرفت دنیای اینترنت و نیاز روزمره همه ما برای استفاده از مرورگرها، استفاده از کلیدهای میانبر راه حل مناسبی برای افزایش سرعت کارهای ما است. مرورگر کروم به عنوان محبوب‏ترین مرورگر حال حاضر دنیا کلیدهای میانبر زیادی دارد که در این بخش مسعود سوری به تشریح میانبرهای نوار آدرس پرداخته است. با ما همراه باشید:

وب گردی شاید یکی از لذت بخش‌‏ترین کارهای دنیای اینترنت باشد، برای وب گردی نیاز به یک مرورگر داریم و چه چیزی بهتر از کروم! محبوب‏ترین مرورگر سال‌های اخیر و یکی از سریع‏ترین‌های حال حاضر دنیا!

بارها دیده‏ایم افراد حرفه‏ای بدون استفاده از موس و با فشردن دکمه‏‌های مختلفی از کیبورد کارهای عجیب و غریبی انجام می‏‌دهند و ما متعجب می‏مانیم. در این بخش به بررسی نوار آدرس (address bar) پرداخته شده و چگونگی استفاده از کلیدهای میانبر مختلف (shortcut keys) را برای آن توضیح می‏‌دهیم.

  • چگونه با موتور جستجوی پیشفرض در نوار آدرس اقدام به جستجو کنیم؟
  • چگونه از طریق یک موتور جستجوی متفاوت مطلبی را جستجو کنیم؟
  • چگونه مرورگر کروم برای ما www. اول نام سایت و .com آخرش را خودش تایپ کند؟
  • چگونه در نوار آدرس مطلبی را وارد کنیم و کروم در تب جدید آن را برای ما جستجو کند؟
  •  چگونه به آدرس بار پرش کنیم؟
  •  در هر نقطه در صفحه که هستیم اقدام به جستجو کنیم و چگونه سایت‏های پیشنهاد شده از سوی کروم را حذف کنیم؟

 

همگی در این ویدئو توضیح داده شده است. لازم به ذکر است کلیدهای توضیح داده شده در ویندوز و لینوکس قابل استفاده است.

 

نصب ویندوز و نرم افزار در محل با آچارباز
خدمت نصب ویندوز و نرم افزار کامپیوتر شامل تمامی خدمات مربوط به نصب، تعمیر و ارتقای ویندوز و نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی ویندوز و لپ تاپ می‌شود. در این خدمت، تعمیرکار سیار آنلاین آچارباز برای نصب ویندوز و نرم افزار کامپیوتر شما، در هر بخش از مناطق ۲۲ گانه تهران به محلتان مراجعه خواهد کرد.
درخواست نصب ویندوز و نرم افزار

 


نویسنده :

ارسال دیدگاهاستفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.