به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

خرابی‌های رایج تلویزیون اسنوا

خرابی های رایج تلویزیون اسنوا

در حال حاضر با وجود تحریم‌ها و گران شدن قیمت لوازم خانگی برندها خارجی تقاضای مردم برای خرید برندهای ایرانی همچون اسنوا بیشتر از گذشته شده است. اما این برند هم مانند برندهای خارجی ممکن است مشکلاتی به همراه داشته باشد و بعد از مدتی نیاز به تعمیر تلویزیون باشد. در این بحث به بررسی عیب‌های تلویزیون اسنوا می‌پردازیم تا با دید بازتری بتوانید تلویزیون خریداری کنید.

قبل از معرفی ایرادات تلویزیون اسنوا اجازه دهید توضیح مختصری در مورد برند اسنوا بدهیم؛ شرکت اسنوا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ شروع کرده است. در سال‌های نخست تولیداتی مانند اجاق گاز و کولر در روند تولید خود داشت. پس از مدتی ماشین لباسشویی، یخچال و جارو برقی و تلویزیون را نیز به محصولات تولیدی خود اضافه کرد. در حال حاضر اسنوا یکی از برندهای ایرانی پرطرفدار در تولید تلویزیون است.

قیمت‌های این نوع تلویزیون‌ها بسیار مقرون به صرفه و مناسب‌تر از سایر تلویزیون‌های خارجی و ایرانی است. پنل‌هایی که اسنوا برای تلویزیون‌های خود استفاده می‌کند کیفیتی بسیار عالی دارد که در مقایسه با سایر مدل‌های خارجی می‌توان گفت که عملکردی بسیار عالی و مناسب داشته است. در بین تلویزیون‌های اسنوا مدل‌های هوشمند نیز زیاد دیده می‌شود که کیفیتی بسیار عالی در ساخت پنل و همچنین صفحه نمایش دارد.

کیفیت تلویزیون اسنوا

تلویزیون های اسنوا از نظر کیفیت بالاتر از استانداردهای جهانی است. برخی از مدلهای برند اسنوا دارای حاشیه های هستند که می تواند حس عالی را به مخاطب خود القا کند و از دیگر موارد کیفیت می توان به کیفیت تصویر و صدا اشاره کرد که هنگام دیدن فیلم بالاترین کیفیت تصویر و صدا را تجربه خواهید کرد.

با این که این رده از تلویزیون‌های ایرانی معمولا عمری طولانی و کیفیتی عالی دارند ولی باز هم خرابی تلویزیون اسنوا از پارامترهایی است که هر مصرف کننده‌ای باید آن را در نظر داشته باشد. در ادامه این متن چند مشکل که ممکن است در بخش‎های مختلف این تلویزیون رخ دهد و به عنوان خرابی تلویزیون اسنوا شناخته شود برایتان آورده‌ایم که با چند روش و راه کار ساده می‌توان آن را برطرف کرد.

چند ایراد رایج تلویزیون‌های اسنوا

از جمله ایراداتی که در هر تلویزیون می‌تواند رخ دهد این چند مورد است:

 • مشکلاتی در صفحه نمایش و پخش شدگی رنگ و یا مشاهده خطوط افقی یا عمودی
 • از بین رفتن تصویر که مربوط به بلک لایت و یا مین اصلی یا همان مین برد است
 • قطع و وصل شدن تصویر پس از مدت زمان طولانی استفاده از تلویزیون
 • خاموش شدن ناگهانی تلویزیون
 • قطع شدن صدا که این مشکل مربوط به نقص در برد اصلی است
 • چشمک زدن ممتد پاور که این مشکل نشان دهنده نقص کلی در برد پاور است
 • کم نور بودن صفحه نمایش
 • روشن نشدن و یا دیر روشن شدن تلویزیون که نشان از نقص برد و یا پاور است.
تعمیر تلویزیون در محل با آچارباز
سرویس و تعمیر تلویزیون در محل آچارباز، شامل نصب، سرویس و تعمیر تضمینی تلویزیون می‌شود. تلویزیون شما از هر برند و مدلی که باشد، آن را در هر نقطه از تهران و هر زمانی که شما بخواهید در محلتان تعمیر می‌کنیم.
درخواست تعمیر تلویزیون

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا چه دلیلی دارد؟

یکی از مشکلاتی که برای هر تلویزیونی ممکن است رخ دهد خاموش شدن ناگهانی آن است. این اتفاق خرابی تلویزیون اسنوا نیز به شمار می‌رود و به بخش تغذیه شاسی تلویزیون مربوط می‌شود.  مشکل خاموش شدن ناگهانی دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد اما یکی از رایج ترین دلایل مین برد است که قابل تعمیر خواهد بود. خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا می‌تواند مربوط به اختلالاتی در پاور نیز باشد که با بررسی تکنسین متخصص می‌توان آن را تعمیر و برطرف کرد.

پیشنهاد مطالعه

چگونه آب خوردگی پنل را رفع کنیم؟

یکی از مشکلات رایج در خرابی تلویزیون اسنوا و دیگر تلویزیون‌ها آب خوردگی پنل تلویزیون است. نفوذ هرگونه مایعات حتی در حد استفاده از اسپری‌های پاک کننده نیز می‌تواند مشکلاتی در قسمت پنل تلویزیون ایجاد کند.

زمانی که این اتفاق می‌افتد پنل تلویزیون به درستی عمل نمی‌کند و مشکلات بسیاری از جمله قطعی صدا و تصویر ممکن است رخ دهد. بنابراین بهتر است از استفاده مستقیم اسپری‌های پاک‌کننده روی تلویزیون دوری کنید. تلویزیون را در محلی قرار دهید که امکان ریختن هیچ گونه مایعات روی آن نباشد. در صورتی که این مشکل رخ داد پنل تلویزیون را باید به کلی تعویض شود.

با پیکسل‌های سوخته چه کنیم؟

سوختگی پیکسل‌های تصویر یکی دیگر از مشکلاتی است که برای تلویزیون‌های اسنوا رخ می‌دهد. پیکسل‌ها هسته اصلی نمایش تصویر در هر تلویزیون هستند. این‌ها می‌توانند در ایجاد نقاط پرنور و یا کم نور صفحه نمایش تاثیر به سزایی داشته باشند. به همین دلیل در صورتی که پنل دچار خرابی شود و یکی از پیکسل‌ها بسوزد درست در همان نقطه لکه‌ای در تصویر مشاهده می‌شود.

خرابی تلویزیون اسنوا به خصوص در بخش سوختگی پیکسل‌ها را نباید با اجسام نوک تیز تشدید کرد بلکه اگر این پیکسل‌ها زیر ۳ عدد باشند شامل گارانتی شده و شرکت تولید کننده به تعمیر آن خواهد پرداخت در غیر این صورت تعویض برد اصلی یکی از راه کارها است.

خرابی های رایج تلویزیون اسنوا

مراقب شکستگی صفحه نمایش باشید

شکسته شدن LCD برای هر تلویزیونی ممکن است رخ دهد. خطر سقوط، رها شدن از روی میز، رها شدن از دست هنگام حمل و نقل از خطراتی هستند که LCD  هر تلویزیونی را تهدید می‌کند. بهتر است برای پیشگیری از این اتفاق، تلویزیون را در جعبه اصلی خودش جابه‌جا کنید و هنگامی که روی میز تلویزیون قرار می‌دهید از محکم بودن میز اطمینان حاصل کرده باشید.

در صورتی که تلویزیون اسنوا شما دچار این سانحه شد در همان دقایق نخست کریستال مایعی از آن خارج می‌شود که این ماده بسیار سمی و خطرناک است و بهتر است، از آن دوری کنید و هرگز به آن دست نزنید. اگر دست شما به این ماده آلوده شد سریع با آب و صابون دستان خود را به خوبی بشوئید. همچنین هیچ راهی به جز این که به فکر تهیه یک تلویزیون جدید باشید ندارید. قسمت صفحه نمایش هر تلویزیون حساس ترین نقطه آن به شمار می‌رود که تعمیرات آن کاری غیر ممکن و البته بسیار پر هزینه است.

روشن نشدن تلویزیون به چه دلیل است؟

پاور یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر تلویزیون به شمار می‌رود. خرابی تلویزیون اسنوا مربوط به بخش پاور سبب می‌شود که تلویزیون به طور کلی روشن نشود. این عیب می‌تواند از بروز اختلال در قسمت پاور باشد. در صورتی که پاور تلویزیون شما سوخته و یا به درستی کار نکند ابتدا چراغ پاور چندین مرتبه چشمک زده و سپس تلویزیون دیگر روشن نمی‌شود. برای رفع این مشکل از اتصالات برق تلویزیون خود مطمئن شده و برای تعمیرات مربوط به پاور اقدام کنید.

طول ارتفاع تصویر زیاد از حد شده است

تصویر در حالت عادی هماهنگی طول و ارتفاع دارد ولی در حالت خرابی تلویزیون اسنوا در بخش ورتیکال، ارتفاع تصویر زیاد می‌شود و هر آن چه را که مشاهده می‌کنید کشیده‌تر از حالت عادی به نظر می‌آید. این مشکل ناشی از خرابی خازن‌ها و خرابی IC ورتیکال است.

خرابی های رایج تلویزیون اسنوا

مشاهده خطوط سفید روی صفحه نمایش

از دیگر مشکلاتی که از رده خرابی تلویزیون اسنوا به شمار می‌رود نمایان شدن خطوط سفید روی صفحه نمایش تلویزیون است. در بسیاری از مواقع این مشکل به علت ضعیف شدن لامپ تصویر رخ می‌دهد. ولی مشکلات ناشی از ولتاژ و ورتیکال تلویزیون نیز می‌تواند منجر به ایجاد خطوط درهم سفید روی تصویر شود.

با خاموش کردن تلویزیون تنظیمات به هم می‌خورد

یکی دیگر از گزینه‌های خرابی تلویزیون اسنوا که برای بسیاری از افراد پیش آمده است این است که بعد از یک مرتبه خاموش کردن تلویزیون به طور کلی تمامی تنظیمات انجام شده به هم می‌خورد. به عنوان مثال تمامی کانال‌‎هایی را که تنظیم کرده‌اید از بین می‌رود. این عیب تلویزیون مربوط به IC ایپیرام است. برای تعمیر این بخش نیاز است که کل این IC تعویض شود چرا که در صورت تعمیر احتمال خرابی مجدد نیز وجود دارد.

مشکلاتی که در تلویزیون اسنوا وجود دارد خارج از ایراداتی که برای سایر تلویزیون ها پیش می‌آید نیست و یک اتفاق طبیعی در بین لوازم برقی است. اما توصیه میکنیم بعد از مشاهده ایراد و اشکالی در دستگاه برای تعمیر تلویزیون اسنوا در یک مرکز معتبر اقدام کنید تا از خرابی بیشتر جلوگیری کرده باشید.

تعمیر تلویزیون در محل با آچارباز
سرویس و تعمیر تلویزیون در محل آچارباز، شامل نصب، سرویس و تعمیر تضمینی تلویزیون می‌شود. تلویزیون شما از هر برند و مدلی که باشد، آن را در هر نقطه از تهران و هر زمانی که شما بخواهید در محلتان تعمیر می‌کنیم.
درخواست تعمیر تلویزیون

نویسنده :

۱۹۹ دیدگاه

 • غزل گفت:

  سلام چگونه میشه با گوشی به تلوزیون اسنوا ۴۲ ال سی دی وصل شد البته بی سیم‌

  • نیلوفر مسگرزاده گفت:

   با سلام
   غزل عزیز، اگر گوشی شما اندروید است می‌توانید از قابلیت میراکست استفاده کنید البته اول باید مطمئن شوید که تلویزیونتان این قابلیت را دارد و در صورت نداشتن آن می‌توانید با خریدن دانگل میراکست مشکل را حل کنید، در تنظیمات تلویزیون بروید و میراکست را فعال کنید، در گوشی خودتان هم این کار را بکنید و گوشی و تلویزیون را بهم متصل کنید. اگر گوشی شما ios است باید apple tv را تهیه کنید و آن را به تلویزیون متصل کنید و بعد به وای فایی که گوشی شما به آن وصل است متصلش کنید و airplay گوشی را روشن کنید و حالا یک اهنگ از روی گوشی پخش کنید و در منوی ایجاد شده apple tv را انتخاب کنید.

 • محسن گفت:

  باسلام من تلفزیون دوو ۵۵ اینچ دارم دوسه ماهه خریدم کنترل هوشمندش همه دکمه هاش کار میکنه بجز دکمه موس بنظرتون مشکلش چیه

  • ندا ایزدی گفت:

   محسن عزیز
   اختمال دارد دکمه موس خراب شده باشد.
   برای اطمینان از سالم بودن کنترل، یک بار کنترل را ریست کرده و مجدد با دستگاه کانکت کنید.

 • عیسی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من تلویزیون ۵۵ اسنوا دارم بعضی وقتا تصویر و صدا میگیره مثل اینکه پارزیت میاندازی. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   عیسی عزیز، اگر از صحت آنتن مرکزی خانه، اطمینان دارید، برای رفع مشکل لازم است پنل و بک لایت بررسی شود. شما میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید. همکارانمان در بخش پشتیبانی راهنماییتان می کنند.

 • پادرا گفت:

  سلام . تلوزیون اسنوا ۴۲ اینچ دارم . تلوزیون روی میراکست روشن بود که یهو خاموش شد . و بعد هم وقتی روشنش میکنم روی صفحه استارت آپ چند لحظه میمونه و مجدد خاموش میشه . مشکل از کجاست؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   آقا/خانم پادرا عزیز، برای رفع مشکل شما لازم است پاور و مین برد تلویزیون بررسی شود. شما میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید. همکارانمان در بخش پشتیبانی راهنماییتان می کنند.

 • محمدرضا گفت:

  با سلام خدمت شما این تلویزیون ما وقتی ک روشن میکنیم صفحه اش قطع و وصل میشه صدا همه چیش هم سالمه خواستم بدونم مشکلش چیه؟

  • ندا ایزدی گفت:

   محمدرضای عزیز

   این مشکل به دلیل نتابیدن نور به صفحه نمایش به وجود می‌آید. در صورتیکه بلک لایت آسیب دیده باشد، قادر به تابش نور نخواهد بود. باید بک لایت تعمیر و یا تعویض شود. در صورت تمایل می توانید از آچارباز کمک بگیرید. درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • یاسین گفت:

  تلویزون اسنوا ۴۹ اینچ دارم
  دوسال پیش خراب شد جوری که اصن روشن نمیشد که تعمیرکار برد اونو عوض کرد
  الان دوباره خراب شده اینجوری که وقتی روشننش میکنم فقط صدا هست و هیچ تصویری بالا نمیاد
  کنترل کار میکنع و میتوان شبکه رو عوض
  مشکل از چیه بنظرتون؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   یاسین عزیز، بک لایت تلویزیون آسیب دیده است. برای رفع مشکل لازم است بک لایت تلویزیون را تعمیر کنید. شما میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید. همکارانمان در بخش پشتیبانی راهنماییتان می کنند.

 • رستگار گفت:

  سلام خسته نباشید تلویزیون اسنوا ۵۰ اینچ یک ضربه کوچیکی خورد صفحه نمایش هیچ خراشی پیدا نکرده و اسیبی ندیده فقط وقتی تلویزیون روشن میکنیم یک خط سیاه سفید میوفته گوشه تصویر ولی بقیه تصویر درسته مشکلش از چیه هزینه تعمیرش چقدره

  • ندا ایزدی گفت:

   آقا / خانم رستگار عزیز
   خطوط عمودی که روی صفحه نمایش از بالا تا پایین میافتند و کل صفحه را در می‌گیرند. این خطوط اغلب بدلیل خرابی برد تیکان یا فلت‌های ارتباطی به وجود می‌آیند.

   اگر خطوط عمودی کل صفحه را نپوشانند و فقط در قسمت خاصی خط عمودی افتاده باشد. ایراد از پنل تلویزیون است. این مشکل به دلیل وارد شدن ضربه به پنل تلویزیون به وجود می‌آید.

   در صورت تمایل می توانید از آچارباز کمک بگیرید. درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • عباسی گفت:

  سلام اسنوا قدیمی سه فیش که وصل میکنم مدتی طول میکشه صدا وصل بشه هم فیش جلو هم فیش های عقب دستگاه

  • ندا ایزدی گفت:

   جناب عباسی عزیز

   احتمال می دهیم ایراد از بورد اصلی تلویزیون شما باشد. نیاز به بررسی های بیشتری است اگر تهران هستید، می توانید از آچارباز کمک بگیرید. درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • مینا گفت:

  چرا وقتی درحال تماشای یک کانال هستیم یهو کانال ها جابه جا میشه و مثلا در حال تماشای کانال ای فیلم هستیم یهو کانال نمایش روی اون کانال میاد

  • ندا ایزدی گفت:

   مینای عزیز
   احتمال می دهیم بورد اصلی تلویزیون شما دچار اختلال شده باشد. اگر این مشکل مجدد اتفاق افتاد و به تکرار زیادی رسید، درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید.

 • مهدی گفت:

  سلام. وقت بخیر. دو سه روزه تلویزیون اسنوا ۵۰ اینچ خریدم. کانالها رو سرچ کردم، چیدمان شبکه ها رو انجام دادم. ولی هر وقت تلویزیون رو خاموش روشن میکنم شبکه ها جابجا میشه. البته این اشکال در بعضی از تلویزیون‌های سامسونگ و دوو هم هست. مشکل از کجاست؟

  • ندا ایزدی گفت:

   مهدی عزیز

   احتمال اختلال در عملکرد برد اصلی (main board) وجود دارد. تلویزیون شما باید بررسی شود. اگر تهران هستید، می توانید از آچارباز کمک بگیرید. درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • شادی گفت:

  سلام چجوری تلویزیون رو تمیز کنم که اسیب نبینه؟

 • نسترن گفت:

  سلام
  من وقتی که میخوام گوشیمو از طریق میکروکست وصل کنم به تلویزیون وای فای تلویزیون قطع میشه و بعد از خارج شدن از برنامه مجدد وای فای وصل میشه..قبلا هیچ مشکلی نداشت ولی الان ابن اتفاق افتاده باید چیکار کنم؟

  • ندا ایزدی گفت:

   نسترن عزیز

   در این زمنیه بهتر است با پشتیبانان ما در تماس باشید راهنماییتان می کنند

   ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

 • خان عمو گفت:

  سلام
  یکساله ال ای دی ۴۹اینچ اسنوا دارم، جدیدا” صداش قطع میشه که باید تلویزیونو چند دقیقه از برق بکشیم تا درست بشه. اگه ممکنه بفرمایید دلیل و راه حل این اشکال چیه؟

  • ندا ایزدی گفت:

   دوست عزیز
   احتمال دارد ایراد از بورد اصلی، کابل HDMI، خرابی بلندگوهای داخلی و … باشد. اینچنینی نمی توان راهنمایی دقیقی کرد چرا که نیاز به بررسی های بیشتری است. در صورت تمایل می توانید از آچارباز کمک بگیرید. درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • ممد گفت:

  سلام گزینه خروج فلش دارن یا نه ؟ این تلویزیونای اسنوا

  • نیلوفر مسگرزاده گفت:

   با سلام
   محمد عزیز، اگر منظور شما دکمه خروج روی کنترل یا منو است با توجه به مدل‌های مختلف متفاوت است. معمولا خروج روی کنترل یا منو با عبارت Exit مشخص می‌شود.
   اگر گزینه خروج در قسمت دیگری مدنظرتان است. لطفا برای راهنمایی دقیقتر، جزئی‌تر توضیح دهید.

 • Patsa گفت:

  من الان تلوزیون اسنوا ۵۵ رو راه اندازی مجدد کردم نیم ساعته داره میچرخه میزنه درحال خاموش شدن چکار کنم ؟

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام بر شما

   احتمالا در روند به روزرسانی تلویزیون اختلا به وجود امده است. به دلیل تخصص بودن موضوع، بهتر است دستگاه شما توسط متخصص بازدید و مشکل رابرطرف کند.

   اگر تهران هستید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • ابوطالب گفت:

  سلام ال سی دی اسنوا ۵۵ اینچ دارم وقتی روشنش کردم نصفه صفحه سایه انداخته بود خاموش وروشنش کردم کلا دیگه تصویر نداشت وفقط صدا داشت علتش چیه؟چقدر هزینه تعمیر داره؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   ابوطالب عزیز، احتمال دارد بک لایت و یا پنل تلویزیون شما دچار اختلال شده باشد، پیشنهاد میکنیم، هرچه سریعتر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. در صفحه تعمیر تلویزیون در محل می‌توانید از هزینه تعمیر تلویزیون مطلع شده و یا برای اطلاعاع از هزینه تعمیر با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید.

 • Mohsen گفت:

  سلام یک هفتست تلویزیون اسنوارو گرفتم ۵۵ اینچ هسش تو کنترل دومش ک هوشمنده قسمت موسش از کار افتاده و اصلا فعال نمیشه دلیلش چی میتونه باشه بنظرتون؟؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   محسن عزیز برای استفاده از موس لازم است تلویزیون را با ریموت ست کنید برای اینکار ابتدا دکمه هوم با آیکن خانه و سپس دکمه برگشت را پنج ثانیه نگهدارید.
   سپس کنترل را مقابل تلوزون قرار داده و دکمه ok را به مدت چند ثانیه فشار دهید. تا کنترل با تلویزیون ست شود.

 • ابوطالب گفت:

  سلام تلویزیون ۵۵ اسنوا دارم .شش ماه خریدم .امروز که روشنش کردم نصفه صفحه سایه انداخته بود خاموش وروشنش که کردم دیگه تصویر کلا رفت وفقط صدا داره علتش چیه؟

  • ندا ایزدی گفت:

   ابوطالب عزیز

   این مشکل به دلیل به وجود می‌آید که نور به صفحه نمایش تابیده نمی‌شود. وظیفه‌ی تابیدن نور به پنل بر عهده بک لایت تلویزیون است و چنانچه بلک لایت آسیب ببیند قادر به تابش نور نخواهد بود. بیشتر اوقات تعمیر بک لایت تلویزیون در محل امکان پذیر است. اگر تهران هستید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • الهام گفت:

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید مادر شوهر منصفحه تلویزیونش را با شیشه شور تمیز کرده. حالا تلویزیون روشن می شه اما صفحه اش سیاه است، چیکار باید بکنیم؟

 • مهدی پویایی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  حدود دو ماهه یه تلویزیون ۵۵ اسنوا گرفتم کنترل موس دار بعد ۱۰ روز دیگه نشونگر موس رو نمیاره همه دکمه ها درست کار میکنه بجز موس
  دوبار باطری عوض کردم ولی فرقی نکرد. در ضمن کنترل رو چجوری میشه ریست کرد. لطفا راجب مشکل راهنمایی نمایید. با تشکر

  • ندا ایزدی گفت:

   جناب پویایی
   بهترین راهکار همان ریست کنترل است که باید انجام دهید. در رابطه با نحوه ریست هم هر تلویزیونی متفاوت است، لطفا از دفترچه راهنمای تلویزیون کمک بگیرید.

 • محسن گفت:

  سلام و خسته نباشین خدمت کارشناس عزیز.
  ما دودستگاه تلوزیون اسنوا هوشمند خریدیم که بعد از گذشت ۳ ماه یکی از تلوزیونا کنترل هوشمندش کار نمیکنه . کنترلشو رو اون یکی تلوزیون امتحان کردم جواب داد ولی روی این جواب نمیده . به طور حتم ایراد از کنترل نیست . میشه بفرمایید مشکل از کجاس.. با تشکر فراوان

 • لازمی گفت:

  سلام ما تلوزیون ۴۹ اینچ اسنوا داریم
  کنترلش دکمه پاورش کار نمیکنه ولی وقتی دکمه اینفو را میزنیم روشن میشه ولی بعدش هر دکمه که بخایم بزنیم صداشوکم کنیم یا زیاد یا بزنیم شبکه دیگه .تلوزیون خاموش میشه
  خاهش میکنم بگید چیشده ؟

  • ندا ایزدی گفت:

   دستگاه شما نیاز است توسط کارشناس بازدید گردد.
   احتمال دارد در عملکرد برد اصلی تلویزیون شما اختلال وجود آمده باشد.

   برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • محمد گفت:

  سلام
  دستگاه تلویزیون ما اسنوا مدل
  SSD_55SA640U هست
  تا حالا دو بار حافظه فلش که بهش متصل بود رو خراب کرده جوری که دیگه فلش قابل استفاده نیست
  متوجه شدیم بدنه فلشی که به تلویزیون متصل بود به شدت داغ کرده

  • ندا ایزدی گفت:

   محمد عزیز
   احتمال می دهیم که بورد USB تلویزیون شما دچار اختلال شده باشد. همچنین نوسانات ولتاژ هم میتواند علت چنین مشکلی باشد. در این زمینه نیاز به بررسی های بیشتری است. اگر تهران هستید، می توانید از آچارباز کمک بگیرید. درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • کیان گفت:

  درود.سنوا ۴۳ اینچ دارم چراغ پاور نرماله وقتی روشنش میکنم مارک سنوا میاد و تصویر هم میاد اما بعد از چند ثانیه تصویر میره ولی صدا هست.

  • ندا ایزدی گفت:

   کیان عزیز

   اگر تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد. این مشکل به دلیل نتابیدن نور به صفحه نمایش به وجود می‌آید و بک لایت تلویزیون آسیب دیده است. با تعمیر بک لایت مشکل برطرف خواهد شد. اگر تهران هستید، می توانید از آچارباز کمک بگیرید. درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • مشهدی گفت:

  سلام ،تلویزیون اسنوا دارم ولی شبکه هارو میزنه سیگنال موجود نیست چند بار هم جستجوی خودکار انجام دادم ولی هر بار یکسری از کانال ها نیست . باید چکار کنم ؟

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام بر شما
   آنتن،سیم آنتن و سرفیش ها را بررسی نمایید. در صورتی که ایراد برطرف نشد، به احتمال زیاد بورد اصلی تلویزیون شما مشکل پیدا کرده و باید بررسی شود. در صورت تمایل می توانید درخواست تعمیرتان را از طریق شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ و یا صفحه تعمیر تلویزیون در محل در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • ایدا علی اکبریی گفت:

  سلام تلوزیون ۵۰ اینچ اسنوا دارم کنترل موس دار همه گزینه هاش کار میکنه جز همون گزینه موس اصلا بالا نمیاد چیکار باید کنم

  • ندا ایزدی گفت:

   آیدای عزیز

   یک بار باطری موس را حتما عوض کنید.
   کنترل را ریست و مجدد با دستگاه کانکت نمایید.

 • سبحان گفت:

  سلام ما۵۵ اینچ هوشمند اسنوا داریم اما موس کنترل کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

 • محمدرضا گفت:

  سلام ما اسنوا ۴۳ اینچ دارم.همه چیز خوبه ولی از اولش منوی تلویزیون به صورت خودکار میومد و میرفت. نمایندگی برد اصلی رو عوض کرد ی مدت درست بود ولی دوباره میاد و میره جوری ک نمیزاره چیزی ببینی. مشکل از چیه؟

  • ندا ایزدی گفت:

   محمدرضای عزیز
   این ایراد مربوط به بورد اصلی است. احتمال دارد مجدد دچار اختلال شده باشد. در صورتی که در تهران هستید میتوانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • حامد گفت:

  سلام ال ای دی اسنوا۴۲ دارم به محض روشن شدن صفحه پرش ریز روی تصویر داره که هر سه ثانیه تکرار میشه تار میشه و بر میگرده

  • ندا ایزدی گفت:

   حامد عزیز
   این ایراد ممکن است از پنل یا بک لایت تلویزیون شما باشد. نیاز به بررسی های بیشتری است.

 • حسن گفت:

  سلام، وقتتون بخیر، در تلویزیون اسنوا ۴۳ اینچ گزینه power indicator کدام قسمت هست؟ ممنون میشم‌ راهنمایی بفرمایید

 • Aria گفت:

  سلام ،زیر تصویر تلویزیون سیاه شده و رنگ تصویر خیلی کمرنگ شده ،ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  • ندا ایزدی گفت:

   آریای عزیز
   ایرادات اینچنینی به بک لایت یا فلت تلویزیون شما برمیگردد. به احتمال خیلی زیاد بک لایت تلویزیون شما باید تعویض شود. در صورت تمایل می توانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • علیرضا گفت:

  سلام
  تلویزیون اسنوا ۵۵ رو دو هفته پیش خریدیم، الان هر شبکه ایی می زنیم سیاهه ( رو صفحه هم نوشته رادیو یعنی کلا رفته رو حالت رادیو) صدا هم داره مشکل چجوری بر طرف میشه؟

 • میثم گفت:

  سلام تلویزیون ما یهو قطع شد و هر کاریش کردم روشن نشد وفقد چراغ پاور سبزش روشن میشه وتصویر وصدا نداره

 • طالبی گفت:

  خسته نباشید من تمام کانال هارا پاک کردم تا دوباره جست و جو انجام بده ولی دیگه هرچی جست و جوی دستی یا خودکار میزنم چیزی پیدانمیکنه میزنه بدون سیگنال چیکارباید بکنم

 • رضا گفت:

  سلام
  تلویژیون ۳۲ اینج اسنوا رو روشن که میکنم چراغ پاور ابتدا سبز میشه اما بعد از دو سه ثانیه دوباره قرمز میشه

 • مهدی جعفردخت بنجار گفت:

  باسلام”بهترین برندداخلی(LED)65تا۷۵اینچ کدوم برنده،ضمناخرابی احتمالیش پایین باشه”
  باسپاس ازکارشناسان A4baz

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام بر شما

   در این زمینه لطفا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ در تماس باشید. پشتیبانان ما راهنماییتان می کنند.

 • رضا مشتی گفت:

  سلام خسته نباشید
  امروز تلویزیون رو خاموش کردیم الان که میخوایم روشن کنیم ارم اسنوا یک صدم ثانیه میاد بعد کمرنگ میشه و خاموش میشه . مشکلش از چیه

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام

   در مواردی که دستگاه مداوم خاموش و روشن میشود (تصویر تا لوگو می آید مجدد خاموش میشود) احتملا مشکل میتواند مربوط به برد اصلی شود. در هرصورت نیاز به بادید و بررسی است. در صورتی که در تهران هستید میتوانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید من تلوزیون ال سی دی اسنوا دارم میخوام روشنش کنم اول یه صدای تیک تیک تیک میده بعدم روشن نمیشه میشه راهنمایی کنید

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام مهدی عزیز؛

   با توجه به نوع مشکلی که فرمودید، به احتمال زیاد ایراد از بورد پاور و منبع تغذیه تلویزیون شماست که باید بررسی شود می توانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • میثم گفت:

  سلام من یه تلویزیون اسنوا دارم بچم جستجو خودکار کانال ها رو زده همه رو پاک کرده الان باید چیکار کنم

 • °••fαтємє••° گفت:

  تلویزیون ما بعد ۲ ماه خاموش شد و بوی سوختگی میده.تلویزیون سوخته؟

 • عسل گفت:

  سلام تلویزیون ۵۵ اینچ اسنوا دارم ، تصویرش یه دفعه ثابت شد و حرکت نمیکنه ، از برق هم دراوردم اما تصویرش ثابت مونده لطفا کمک کنید

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام عسل عزیز؛
   این اختلال مربوط به بورد اصلی تلویزیون شماست که باید بررسی شود.

   برای بررسی بیشتر میتوانید درخواست اعزام تعمیرکار تلویزیون به محل خود داشته باشید. برای اقدام روی این لینک https://a4baz.com/tv-service کلیک کنید.

 • محسن گفت:

  با سلام
  تلویزیون ۵۵ دارم تازگی وقتی روشن میکنم تصویر زمینه ی اسنوا زود میره و صفحه سیاه میاد و فقط صدا داره.مشکل چی میتونه باشه ممنون

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام محسن عزیز؛

   این مشکل می‌تواند به دلیل اختلال در عملکرد خود بک لایت و یا قسمت‌های مرتبط به وجود آمده باشد. می توانید درخواست سرویس فنی تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. از طریق این لینک https://a4baz.com/tv-service اقدام کنید.

 • رضا گفت:

  سلام.ما دو هفته است تلویزیون ۵۰ اینچ هوشمندگرفتیم. ۴طرف پنل نشت نور دارد مخصوصا درتصویری که صفحاتش روشن هست خیلی زیاده. توی این دوهفته روزی ۳بارزنگ میزنم. میگن اینجوری تلویزیون طراحی شده مشکلی نداره. من ۹ تومن هزینه کردم توی این گرونی. آخرشم این ازآب دراومد. تا اصفهانم شده میرم کارخونه پسش میدم. جنس ایرانی افتضاحه. اصلا پیگیری نمیکنن. کارشناس محترم لطفا منو راهنمایی کنین چیکارکنم. که برام تعویض کالا بزنن

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام

   بسته به شدت و نوع موضوع میتواند مشکل فنی محسوب شود و یا خیر!
   در هر صورت نیاز به بررسی است. با یک کارشناس حتما در این زمینه به صورت حضوری مشورت کنید.

 • علی گفت:

  سلام ،مشکل عدم وجود سیگنال چی میتونه باشه؟انتن رو عوض کردم ،فیشهارو عوض کردم،پریزو بررسی کردم ،مشکل حل نشد ع

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام علی عزیز؛

   احتمال دارد ایراد از بورد اصلی تلویزیون شما باشد. برای بازرسی فنی و بررسی بیشتر برد درخواست اعزام سرویسکار به محل خود داشته باشید. از طریق این لینک اقدام کنید https://a4baz.com/tv-service

 • Sajad گفت:

  سلام.
  تلویزیون اسنوا ۵۰ اینچ گرفتم، از فلش استفاده میکنم دکمه اجکت نداره و اطلاعات فلشامو میپرونه.

 • رمضانی گفت:

  سلام و درود برشما. الان که شبکه ها بصورت HD شده تلویزیون ۵۵ اسنوا مدل SA120 را سرچ مجدد زدم.
  کانالهایی که بصورت HD درامده را نشان داد با کدک ۲۶۵ ولی با پاک کردن کانالها و سرچ مجدد فقط شبکه های SD نمایش داده میشوند
  همچنین شبکه های تماشا و مستند با کیفیت HD و کدک ۲۶۴ و بدون صدا پخش میشوند.
  شایان ذکر است دربخش تنظیمات گزینه بازگشت به حالت اولیه را زدم آیا امکان دارد که دستگاه نیاز به بروز رسانی داشته باشد؟ لطفا راهنمایی فرمایید
  باتشکر

 • سعید گفت:

  سلام
  ده روزه ال سی دی اسنوا خریدم تلویزیون بعد از هر بار خاموش کردن خود به خود روشن میشه و کلا روشن میمونه چیکار باید بکنم ؟

  • ندا ایزدی گفت:

   سعید عزیز

   احتمال ایراد از منبع تغذیه تلویزیون شما وجود دارد. به دلیل تخصصی بودن کار نیاز به بررسی های بیشتری است. در صورت تمایل میتوانید از خدمات آچارباز استفاده کنید.

   ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶

 • علی اصغر گفت:

  سلام تلویزیون اسنوا دارم بعضی اوقات شبکه خودکار تعویض می کنه و مربوط به کنترل نیست

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام

   احتمال دارد در عملکرد بورد اصلی شما اختلال به وجود آمده باشد. بهتر است توسط کارشناس بازدید شود.

 • امیر گفت:

  سلام
  مدل تلوزیون مدل ۵۸۰ – ۵۰ اینچ دکمه برای تنظیم صدا نداره روی کنترل مووس؟
  مرسی

 • تینا نظام پسند گفت:

  سلام. ۱۵روز هستش که تلویزیون ۴۳ اینچ اسنوا رو خریدیم ولی بعضی وقتا یهو تصویر قطع میشه میزنه سیگنال موجود نیست.
  یعنی مشکل از آنتنه؟ چون انتنم همزمان با تلویزیون خریدیم تازست

 • ارسال دیدگاه  استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.