به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس

در سال‌های اخیر برند ایسوس همواره یکی از بهترین برندها در زمینه تولید کامپیوتر در جهان بوده است و کماکان به موفقیت خود ادامه می‌دهد. این برند یکی از پرفروش‌ترین برندهای لپ تاپ در اروپا و غرب آسیا است که علاقه مندان و طرفداران زیادی دارد. قصد داریم به بررسی مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس بپردازیم.

برخی از مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس عبارتند از:

۱- داغ شدن بیش از حد لپ تاپ

یکی از رایج‌ترین مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس داغ شدن بیش از حد لپ تاپ است که می‌تواند به دلایلی مانند ویروسی شدن، اجرای همزمان چندین برنامه سنگین، پر شدن حافظه و غیره … به وجود آید. برای پیشگیری از داغ شدن زیاد لپ تاپ بهتر است، بیش از حد از لپ تاپ کار نکشید و هر چند وقت یکبار به آن استراحت دهید و همچنین اگر برنامه‌ها و نرم افزارهای ناسازگار با سیستم عامل را دارید آن را از روی سیستم عامل حذف کنید و از اجرای همزمان چندین برنامه که به پردازشگر لپ تاپ فشار وارد می‌کند، اجتناب کنید.

همچنین در صورت ویروسی شدن که سبب کند شدن و داغ شدن لپ تاپ می‌شود، اقدام به پاک کردن ویروس کنید. در نهایت باید گفت که برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد لپ تاپ می‌توانید از یک کول پد و یا فن خنک کننده لپ تاپ استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه

۲- مشکلات ناشی از خرابی ویندوز

مشکل در پخش زیر نویس در هنگام تماشای فیلم در ویندوز ۱۰ یکی از مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس است. به گزارش برخی از کاربران وقتی که آنها با لپ تاپ ایسوس در حال نگاه کردن فیلم در Km Player هستند، زیر نویس پخش نمی‌شود که این مشکل را می‌توان از طریق تنظیمات حل کرد. یکی دیگر از مشکلات ناشی از خرابی ویندوز، اجرا نشدن Explorer.exe در ویندوز ۷ ، ۸ ، ۱۰ بوده که از دیگر مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس است.

همچنین بالا نیامدن ویندوز و یا کند شدن آن نیز یکی دیگر از مشکلات ناشی از خرابی ویندوز لپ تاپ ایسوس است، که بسیاری از کاربران و دارندگان لپ تاپ ایسوس را نگران می‌کند.

۳- هنگ کردن لپ تاپ

هنگ کردن لپ تاپ در بسیاری از مواقع بسیار آزار دهنده و ناراحت کننده است، که کاربر سریع به دنبال رفع آن و برطرف کردن این مشکل است. هنگ کردن لپ تاپ می‌تواند به دلایلی مانند ویروسی شدن، داغ کردن بیش از حد، اجرای همزمان چندین برنامه، نصب کردن برنامه‌ها و نرم افزارهای سنگین و ناسازگار با سیستم عامل و غیره به وجود آید. برای رفع این مشکل می‌توان ابتدا از End Task استفاد کرد و همه برنامه‌ها و نرم افزارهای در حال اجرا را به صورت کامل بست و سپس در صورت بر طرف نشدن مشکل می‌توان لپ تاپ را ری استارت کرد.

۴- ویروسی شدن لپ تاپ

ویروسی شدن لپ تاپ برای هر کسی ممکن است به وجود آید و می‌توان گفت که شاید کمتر کسی باشد که دستگاه و لپ تاپ اش دچار ویروس نشده باشد. این مشکل می‌تواند برای بسیاری از دارندگان و کاربران لپ تاپ نگران کننده باشد. دلایل ویروسی شدن لپ تاپ ایسوس می‌تواند به دلیل اتصال به اینترنت و صفحات غیر معتبر اینترنتی و همچنین اتصال با دستگاه‌های آلوده به وجود آید و سبب کند شدن سرعت لپ تاپ و تاخیر در عملکرد لپ تاپ، پاک شدن برخی از اطلاعات و یا هنگ کردن لپ تاپ شود.

برای پیشگیری از ویروسی شدن لپ تاپ بهتر است، ابتدا بعد از نصب ویندوز، یک آنتی ویروس قوی روی لپ تاپ خود نصب کنید و در صورت ویروسی شدن آن را از وجود ویروس پاک کنید. اگر مشکل حل نشد می‌تواند سیستم را فرمت کرده و مجدد ویندوز را نصب کنید.

۵- کند شدن سرعت لپ تاپ

به طور معمول می‌توان گفت که همه لپ تاپ‌ها بعد از مدت زمانی کار، به دلیل استفاده طولانی مدت و قدیمی شدن آن کند می‌شوند. ولی برخی مواقع لپ تاپ‌ها به دلیل ویروسی شدن، داغ کردن زیاد، پر بودن حافظه و اجرای برنامه‌های متعدد و فشار روی پردازنده کند شوند. مشکلی که برای اکثر افراد بسیار ناراحت کننده است.

کند شدن سرعت لپ تاپ یکی از مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس است که برای رفع آن می‌توانید در درجه اول برنامه‌ها و نرم افزارهای غیرضروری و سنگین را از نصب خارج کنید، و سپس حافظه و درایوهای سیستم خود را Defragment کنید تا اطلاعات و داده‌ها بروی حافظه لپ تاپ مرتب سازی شود و هارد برای خواندن آن با مشکل مواجه نشود.

۶- مشکل تاچ پد لپ تاپ

در بسیاری از مواقع که تاچ پد لپ تاپ کار نمی کند، بسیاری از افراد و کاربرهای لپ تاپ ایسوس تصور می‌کنند که مشکل سخت افزاری بوده و یکی از قطعات تاچ پد خراب شده است. در حالی که کار نکردن تاچ پد لپ تاپ در بیشتر موارد به دلایل نرم افزاری رخ می‌دهد. کار نکردن تاچ پد لپ تاپ می‌تواند، به دلیل گرد و خاک گرفتن آن، نصب نبودن درایور آن، درست نبودن تنظیمات و یا غیر فعال بودن آن به وجود آید.

برای رفع این مشکل ابتدا از فعال بودن تاچ پد اطمینان حاصل کنید و سپس می‌توانید نصب بودن درایورهای تاچ پد را بررسی کنید و در صورت نصب نبودن آن را نصب کنید و بعد از نصب سیستم خود را ری استارت نماید.

۷- کار نکردن کلید FN

یکی از مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس که برخی از کاربران آن را گزارش کرده‌اند، مشکل کار نکردن کلید Fn لپ تاپ بعد از نصب ویندوز است. می‌توان گفت که این مشکل یکی از رایج‌ترین مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس است که برای رفع آن کاربر می‌تواند، از نرم افزاری ATK ACPI And Hotkey Utility استفاده کند و این نرم افزار را از سایت اصلی ایسوس دانلود و نصب کنید، تا به این طریق بتواند مشکل کار نکردن کلید FN لپ تاپ را برطرف کند.

 

تعمیر لپ تاپ در محل با آچارباز
سرویس تعمیر لپ تاپ در محل آچارباز یک تعمیرگاه سیار آنلاین کامپیوتر است که کار آن عیب یابی و رفع ایراد تمامی سیستم‌های لپ تاپ است. در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، کافیست در اپلیکیشن خدمات سیار آچارباز، درخواست تعمیرکار سیار لپ تاپ را ثبت کنید.
درخواست تعمیر لپ تاپ

 

۸- مشکل بوت نشدن لپ تاپ

بوت نشدن لپ تاپ یکی از مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس است که برای برخی از دارندگان و کاربران لپ تاپ ایسوس به وجود می‌آید. با بروز این مشکل، گاهی لپ تاپ قادر به راه اندازی خود نیست و سیستم بالا نمی‌آید. عدم بوت شدن لپ‎تاپ ایسوس به طور معمول به این صورت است که پس از روشن کردن دستگاه، ویندوز بالا نیامده و امکان استفاده از آن برای کاربر وجود ندارد.

بوت نشدن سیستم می‌توان به شکل‌های مختلف از جمله روشن نشدن سیستم، به وجود آمدن صفحه آبی با وجود روشن شدن سیستم به وجود آید. دلایل آن می‌تواند قدیمی بودن ویندوز نصب شده روی سیستم، نصب نرم افزارهای دارای مشکل روی سیستم، ویروسی شدن سیستم و غیره باشد. برای رفع این مشکل باید وارد بایوس مادر برد لپ تاپ شوید. بایوس یک نرم افزار است که توسط شرکت روی لپ تاپ نصب شده است. که یکی از وظایف آن بوت کردن لپ تاپ می‌باشد. البته باید بایوس آپدیت نگه داشته شود.

۹- مشکل وای فای

در دنیای امروز که اتصال به اینترنت برای اکثر دارندگان و کاربران لپ تاپ امری ضروری و حیاتی است. ایجاد مشکل در وای فای و وایرلس لپ تاپ می‌تواند، بسیار آزاردهنده باشد. با این حال یکی از مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس مشکل وای فای است که با وجود تلاش کاربر برای اتصال به شبکه اینترنت، لپ تاپ به وای فای متصل نمی‌شود و یا حتی بعد از اتصال قطع شده و یا مدام قطع و وصل می‌شود و یا افت سرعت پیدا می‌گردد.

مشکل وصل نشدن وای‌فای لپ‌تاپ بیشتر مربوط به تنظیمات نرم‌افزاری است و ارتباطی به بخش سخت‌افزاری دستگاه ندارد. بنابراین رفع این اشکال با ایجاد تغییراتی در بخش نرم‌افزاری دستگاه و چک کردن مودم مورد استفاده، امکان‌پذیر است.

در ارتباط با مودم دستگاه پیش از هر چیز باید از وصل بودن مودم به آداپتور و روشن بودن آن مطمئن شوید و سپس برای رفع این مشکل می‌توایند درایور وای فای را دانلود و نصب کنید.

۱۰- کار نکردن صفحه کلید

در صورت کار نکردن صفحه کلید، اگر به آن آسیبی وارد نشده و قطعه‌ای از کار نیفتاده باشد می‌تواند به دلایل نرم افزاری روی دهد. صفحه کلید به دلیل اینکه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و در معرض آسیب قرار دارد، بیشتر دچار مشکل می‌شود. از جمله دلایل مشکلات نرم افزاری صفحه کلید، عدم بروزرسانی درایور صفحه کلید و یا کار نکردن آن بعد از نصب برنامه جدید است.

۱۱- بالا نیامدن صفحه نمایش لپ تاپ بعد از نصب ویندوز ۱۰

یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران لپ تاپ‌های ایسوس گزارش داده‌اند، این است که در لپ تاپ‌هایی که دارای دو کارت گرافیک هستند، در زمانی که کارت گرافیک اشتباه نصب شده و یا نصب نشده است، بعد از نصب ویندوز و نصب درایورها و ری استارت لپ تاپ دیگر صفحه اصلی ویندوز بالا نمی آید. در این وضعیت صفحه نمایش مشکی است و جز نشان دادن علامت موس و لودینگ چیزی نمایش داده نمی‌شود. برای رفع این گونه مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس روی My Computer کلیک کرده و گزینه Manage را انتخاب کنید و سپس از طریق تنظیمات آن را برطرف کنید.

۱۲- مشکل بلوتوث لپ تاپ

مشکل بلوتوث یکی از مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس است که برخی از کاربران و دارندگان لپ تاپ ایسوس برای اتصال موس، صفحه کلید و دیگر لوازم جانبی و یا نقل و انتقال داده از طریق بلوتوث به مشکل می‌خورند و زمانی که می‌خواهند از آن استفاده کنند بلوتوث با دستگاه‌های دیگر جفت نمی شود.

این مشکل می‌تواند به دلیل نصب نبودن درایور بلوتوث، درست نبودن تنظیمات آن و پایین بودن لوگوی بلوتوث و کار نکردن آن به وجود آید که برای رفع آن ابتدا باید از نصب بودن درایور بلوتوث اطمینان حاصل کرده و سپس تنظیمات آن را بررسی و مشکل را رفع کنید. بعد از تغییر تنظیمات و درست کردن آن، لپ تاپ را ری استارت کنید.

۱۳- مشکل تاچ صفحه لمسی

مشکل تاچ صفحه نمایش لپ تاپ یکی از مشکلات متداول به ویژه در ویندوزهای ۸ و یا ۸.۱ در لپ تاپ‌های ایسوس است که از جمله مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس به حساب می‌آید. به گزارش برخی از کاربران صفحه لمسی تاپ تاپ ایسوس در برخی موارد هیچ گونه واکنشی برای لمس نشان نداده و کار نمی کند.

برای رفع این گونه مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس می‌توانید درایورهای گرافیکی را دوباره نصب کنید. درایورهای مربوط با محرک‌های HID صفحه نمایش را بررسی کنید، تنظیمات اولیه صفحه نمایش لمسی را بررسی کنید، انتخاب USB را غیرفعال کنید و سیستم را مجدد راه اندازی کنید.

۱۴- مشکل اسپیکر لپ تاپ

مشکلات اسپیکر در تمامی برندها ممکن است رخ دهد. در همین راستا در مقاله «علت کار نکردن اسپیکر لپ تاپ» به طور مفصل علت بروز این مشکل را بررسی و برای آن راهکارهایی را ارائه کرده‌ایم.

لپ تاپ‌های ایسوس از جمله برندهای مطرح و معتبر در زمینه لپ تاپ هستند که علاقه مندان و طرفداران زیادی دارد. ولی با وجود همه مزایا و خصوصیات مثبتی که این لپ تاپ‌ها دارند و کارآیی و کیفیت زیاد آنها، لپ تاپ‌های ایسوس هم دچار برخی مشکلات نرم افزاری هستند که از جمله مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند. اگر چه مشکلات نرم افزاری بررسی شده ممکن است، تنها محدود به این موارد نباشد، ولی بیشترین و رایج‌ترین مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس بودند.

در صورتی که لپ تاپ شما دچار نقص فنی شد و با اقداماتی که آموختید از پس برطرف کردن مشکلات برنیامدید، پیشنهاد می‌کنیم با یک کارشناس متخصص در این زمینه مشورت کنید. در حال حاضر سامانه آچارباز، آماده ارائه خدمت به مشتریان خود است. شما مشکلات لپ تاپتان را از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس گرفته و در اولین فرصت کارشناس مجرب به محل شما اعزام شود.

 

منبع:
drivereasy.com
easeus.com
windowsreport.com

 


نویسنده :

۲۹ دیدگاه

 • جلال گفت:

  سلام خسته نباشین
  ویندوز لب تاپم مشکل داشت میخواستم از روی فلش مموری ویندوز نصب کنم وارد تنظیمات بایوس شدم تا بوت دستگاه رو تغییر بدم.چند قسمت رو که فکر میکردم برای اینکاره رو تغییر دادم و تنظیمات رو ذخیره کردم.ولی دیگه لب تاپ بعد ریست شدن هیچ کاری نمیکنه.لوگوی لب تاپ میاد بعدش دیگه هیچ کاری نمیشه کرد نه وارد تنظیمات بایوس میشه نه فلش رو میشناسه نه سی دی.مدل لب تاپم asusk52jهستش
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   جلال عزیز، برای رفع مشکل لازم است تنظیمات بایوس را ریست و سپس مجدد اقدام به نصب ویندوز کنید. چنانچه مشکل رفع نشد، شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سایت آچارباز و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • حسین گفت:

  باسلام . مدتی پیش لب تاپ ایسوس مدل DM527ویندوز ۱۰پرو خریدم . و هیچگونه مشکلی نداشت . ولی از دیشب تا حالا صفحه ی دسکتاب بالا نمیاد . ممنون میشم راهنماییم کنید .

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   حسین عزیز ممکن است مشکل نرم افزاری و یا سخت افزاری باشد برای رفع مشکل سیستم را ری استارت کنید، آپدیت سیستم عامل را انجام دهید، تنظیمات بایوس را چک کنید. ممکن است مشکل در پردازنده، هارد، مادربرد و یا کارت گرافیک و باتری نیز باشد. برای رفع مشکل شما می‌توانید درخواست تعمیر کامپیوتر در محل خود را در سایت آچارباز ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • اعظم باقری گفت:

  چراغ لامپ هم روشن است!

 • اعظم باقری گفت:

  سلام
  من لب تاپ ایسوس دارم
  روشن که کردم، رو صفحه اول مونده و رو صفحه قفل نمیره؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   اعظم عزیز متوجه مشکل شما نشدیم، سیستم عامل شما بالا آمده و وارد شدید، حال هنگام خاموش کردن مشکل دارید؟ یعنی لپ تاپ شما هنگ کرده است؟ و یا اصلا سیستم عامل بالا نمی‌آید؟ بهتر است برای رفع مشکل، لپ تاپ را ریست کنید و از آپدیت بودن درایورها و سیستم عامل مطمئن شوید. ممکن است مشکل از قطعات سخت افزاری چون پردازنده، مادربرد، کارت گرافیک، هارد و … نیز ناشی شود. پیشنهاد می‌کنیم لپ تاپ توسط کارشناس بررسی شود. برای رفع مشکل شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سایت آچارباز و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • علی گفت:

  سلام خسته نباشید
  لپ تاپ من یک مشکلی پیدا کرده ممنون میشم راهنمایی کنید
  وقتی درصد شارژ باتری زیر ۵۰ میاد صفحه نمایش حالت پر پر و چشمک زدن پیدا میکنه و هرچه باتری کمتر بشه شدت این بیشتر میشه با کابل به مانیتور جدا وصل کردم این مشکل و نداشت
  باید چیکار کنم و مشکل از چیه ؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   علی عزیز باتری لپ تاپ باید هرچه سریعتر تعمیر یا تعویض شود، وجود اختلال در باتری لپ تاپ می‌تواند به سایر قطعات نیز آسیب زند. شما می‌توانید درخواست تعمیر باتری لپ تاپ در محل خود را در سامانه آچارباز با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • امیر گفت:

  سلام لبتابم یه مقدار که روشن یه ارور صفحه ابی میاد و خاموش میشه میشه راهنمایی کنید بعد انگار ارور اینکه دیوایس شما نیاز به ریاستارت داره
  مشکل از چیه؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   امیر عزیز پیشنهاد میکنیم مقاله « رفع مشکل صفحه آبی ویندوز» را مطالعه کنید در صورتی که مشکل حل نشد، پیشنهاد می‌کنیم درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سامانه آچارباز با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • فر گفت:

  سلام
  لپ تاب من روشن میکنم ویندوزش بالا نمیاد فقد صفحه پس زمینه اش هست

  • تحریریه آچارباز گفت:

   سلام
   دوست عزیز، کارشناسان هنگام مواجه شدن با این مشکل اغلب رم، هارد، تنظیمات بایوس، نرم افزارها و … را برای یافتن ریشه مشکل بررسی می‌کنند. شما ابتدا بررسی کنید که آیا می‌توانید با فشردن کلید f8 در هنگام روشن شدن سیستم وارد Safe Mode شوید و یا خیر؟ در صورت ورود، نرم افزارها را بررسی کنید و از عدم وجود مشکل در ویندوز مطمئن شوید. در غیر اینصورت شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سامانه آچارباز با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • رضا گفت:

  سلام
  تا لپ تاپ روشن می شود مستقیم روی صفحه setup می رود و بعد از زدن کلید f10 دوباره به همین صفحه setup بر می گردد

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   رضای عزیز سیستم را ری استارت و سیستم عامل خود را آپدیت کنیداگر مشکل حل نشد، با شماره پشتیبانی ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 • اصغر مستانه گفت:

  سلام لپ تاب من اسوز کا ۴۵وی هست از دیروز صداش زیاد شده وقتی تکونش میدم همون لحظه صداش قطع میشه باز دوباره از نو .مشکلش چیه

  • تحریریه آچارباز گفت:

   با سلام
   دوست عزیز، این مشکل می‌تواند نرم افزاری و یا سخت افزاری باشد پاسخ به این سوال بدون بررسی فنی ممکن نیست. شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سامانه آچارباز با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • حسنا گفت:

  سلام، من مدتی پیش ویندوز لپ تاپمو آپدیت کردم بعد از آپدیت کیبورد ام از کار افتاد، درایور کیبوردم رو حذف و نصب کردم ولی درست نشد، الان هم خیلی کند شده و هم داغ میاد، حتی خواستم ریست کنم ولی نشد.

  • تحریریه آچارباز گفت:

   با سلام
   فرمودید که کیبورد از کار افتاده است و با نصب درایور هم درست نشده؟
   با این وجود نمی‌توانید از دستگاه استفاده کنید. لطفا درخواست تعمیر لپ تاپ در محل را ثبت کنید تا همکاران ما به درخواست شما رسیدگی کنند.

 • حمید گفت:

  سلام
  لپ تاپ من ایسوسk55
  موقع بالا آمدن میره روی تنظیمات بایوس
  restor defaultهم زدم فایده ای نداشت

  • تحریریه آچارباز گفت:

   با سلام
   دوست عزیز؛ لطفا با شماره پشتیبانی ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 • س گفت:

  سلام و عرض ادب
  بنده لپ تاپ ایسوس دارم.مدل fx504gd
  تازه خردیم که ویندوز داشت ولی اکتیو نبود،ویندوزشو عوض کردم ویندوز۲۰۲۰ریختم برای شرکت گردو که درایو هاش هم درون یک سی دی باهم بود،بعد اینکه ریختم آپدیت کردم درایور هاشو یه بار تاچ ش از کار افتاد که درست شد بعد کیبورد از کار افتاد درست شد،خاموش کردم روشن کردم یه صفحه آبی اومد که بالاش ریکاوری نوشته باید دوباره خاموش کنی بری توش کلی کار کنی تا وارد صفحه اصلی بشه ،بعد این موضوع چند بار ویندوز۲۰۲۰ رو عوض کردم دوباره ریختم فایده ای نداشت ، ویندوز۲۰۱۸ ریختم فایده نداشت شما راه کاری ندارید؟! تو سایتتون خوندم فکر کنم بوت نشدن لپ تاپ باشه ولی متوجه نشدم چیکار کنم کمک کنید ممنون

  • تحریریه آچارباز گفت:

   سلام
   از یک سایت معتبر، ویندوز سازگار با لپ تاپ خود را دانلود کرده و نصب کنید. اگر مشکل برطرف نشد، درخواست نصب ویندوز در محل را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 • داود گفت:

  سلام
  لپ تاپ ایسوس من کلا بالا نمیاد و یک صفحه سیاه نشون میده دکمه پاور روشن و فن روشن،اصلا بوت نمیشه وارد سیف مود هم نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • تحریریه آچارباز گفت:

   سلام
   ممکن است مشکل از رم و یا هارد دستگاه باشد. بهتر است لپ تاپ شما توسط کارشناس بررسی شود. لطفا درخواست تعمیر لپ تاپ را ثبت کنید.

 • نیلوفر گفت:

  سلام و خسته نباشید … من به طور اضطراری به کمکتون نیاز دارم.لپ تاپ ایسوس دارم یهو موقع کار کردن شروع به کند شدن و بعد از چند دقیقه هنگ کرد و صفحه سیاه شد.. خاموش کردم دوباره روشنش کردم اما صفحه بالا نیومد و با یک صفحه سیاه مواجه هستم صدای فن و همینطور چشمک و چراغ پاور رو دارم و مشخص که لپ تاپ روشنه اما صفحه نمایش سیاه … خواهش میکنم راهنماییم کنین.

 • نرگس گفت:

  بیشتر کار من با لب تاب بخش اینترنت هست تا الان چنین مشکلی برام پیش نیومده ولی الان یکم داره نگرانم می‌کنه ولی نقطه اتصال گوشی رو فعال میکنم به لب تاب متصل میشه ولی نمیتونم از مرورگر ها استفاده کنم اگه راه حل برای این موضوع دارید لطفاً بگید

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام

   یک بار مرورگرهای خود را پاک کنید و مجدد نصب کنید. در صورتی که مشکل حل نشد اقدام به تغییر ویندوز کنید. در غیر اینصورت می توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناس با شما تماس گرفته و راهنماییتان میکند.

   https://a4baz.com/laptop-service

 • ارسال دیدگاه  استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.