به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی

وبلاگ آچارباز

طی چند سال گذشته شرکت ال جی (LG) یک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به تولید کننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است و بدیهی است به موازات این رشد در بخش تولید ، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی هم شرایط جدیدی پیدا کند.

تلویزیون ال ای دی و ال سی دی ال جی در اینچ های میان رده ، در دو سایز اختصاصی ال جی یعنی ۴۲ و ۴۷ تولید می شوند و در بخش مدل کد , عبارت با اینچ دستگاه شروع می شود و در پی آن سری ساخت و ورژن تولید قید می شود . بعنوان نمونه ۴۷LN5420 تلویزیون ال ای دی الجی در سایز ۴۷ اینچ و از سری LN می باشد.

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می شود که سری LN و ضعفی که در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه هاست که بدلیل استفاده از LED های بی کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف کننده را راهی تعمیرگاه تلویزیون می کند.تعمیر بکلایت تلویزیون ال جی یکی از عیوب شناخته شده در بین تعمیرکاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است.

در این قسمت برخی از مهمترین عیوب تلویزیون های ال جی را بررسی می کنیم، توجه داشته باشید که برای رفع تمامی این مشکلات می توانید با کارشناسان آچارباز تماس بگیرید.

 

ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در آچارباز

 

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی :

در این حالت تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجدد خاموش می‌شود که در اصطلاح تعمیر تلویزیون به این حالت reboot شدن گفته می شود. در این حالت معمولا مین برد دستگاه دچار نقص شده و راه حل تعمیر تلویزیون از تعویض نرم افزار تا تعویض کامل برد را شامل می شود. این ایراد در بسیاری از مدل های تلویزیون ال ای دی ال جی مثل سری LB و LED و LED دیده می شود.

 • قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالیکه صدا دارد : ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

این ایراد بیشتر در سری LN و مخصوصا مدلهای بدون گارانتی و اصطلاحا بانه ای اتفاق می افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و یک ضعف کارخانه ای است که با تعمیر بکلایت تلویزیون و اصلاحاتی که روی دستگاه شما انجام خواهد شد درصد احتمال خرابی بسیار کم می شود.

 • تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد : ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

در این ایرد ابتدا توصیه می کنیم دستگاه را ریست نرم افزاری کرده و از اتصالات دستگاه مطمئن شوید و در صورت برطرف نشدن ایراد از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

 • علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی : ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

خاموش شدن تلویزیون های ال جی به دلایل مختلفی می تواند باشد که در مدل های مختلف متفاوت است به طور مثال خاموشی ناگهانی تلویزیون های ال ای دی ال جی سری lw مربوط به برد مین آنها می باشد که برد قابل تعمیر می باشد. خاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی در بیشتر موارد مربوط به برد پاور می باشد که برد پاور قابل تعمیر می باشد. خاموشی ناگهانی تویزیون ال جی به مدل ۴۲led5600 مربوط به برد مین می باشد. تلویزیون ال ای دی ال جی معولا دچار خرابی تصویر می شوند که بعد از روشن کردن تلویزیون اتفاق می افتد.

 • نحوه تعمیر آداپتور تلویزیون ال ای دی ال جی :

تعمیر تغذیه تلویزیون ال ای دی از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده تر است. چون نسبت به آن کوچکتر می باشد و معمولا دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است. بعضی از مدل ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند. امروزه مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی یک برد طراحی می شوند، مانند تلویزیون های جدید ال ای دی ال جی در حالی که در مدل های قدیمی تر در ماژول جدا طراحی می شدند. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین یک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده کرد.

اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق عیب یابی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن پرداخت. با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم است و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

 • تلویزیون خود به خود خاموش شد :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

 • خرابی تلویزیون های ۴۲lw5700 و ۴۷lw5700 :

تلویزیون های ال جی به مدل lw که بیشتر روی حالت استند بای می مانند این مشکل از برد مین می باشد که در ۹۰ در صد موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیر تلویزیون با ضمانت سه ماهه انجام می شود تعمیرات به صورت تخصصی و جز به جز انجام می شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد. تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در منزل و محل شما و تعمیرات با قطعات اصلی و فابریکی مدل دستگاه شما هم صورت میپذیرد

 • خرابی تلویزیون های ۴۲Led5600 :

تلویزیون های ال جی به مدل led نیز روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موار ورودی HDMI آنها از غیر فعال می شود که مشکل از برد مین می باشد و تعمیر تلویزیون در منزل و محل شما با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تعمیرات به صورت تخصصی و با قطعات اصلی و فابریکی دستگاه شما انجام می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل ۴۲LN5420 و ۴۷LN5420 :

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند به این صورت که صدا دارند ولی تصویر ندارند که عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود. این مدل که خرابی بک لایت در آنها شایع است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که مشکل برطرف شود و خرابی تکرار نشود .

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل LF540T :

این سری تلویزیون LF اکثرا در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند به این صورت که تلویزیون خاموش و روشن میشود و زمانی که آرم تلویزیون نمایان می شود دوباره خاموش میشود و در برخی موارد آرم باقی مانده و دیگر هیچگونه تغییری در صفحه نمایش دیده نمیشود که این عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

در سری تلویزیون UH در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در اکثر موارد شبکه های دیجیتال آن تنظیم نمیشود و یا تلویزیون خاموش روشن میشود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UF850 :

تلویزیون مدل UF850 در مواقع اتصال USB و اتصال به اینترنت دچار ایراد میشود و تلویزیون در حالت استند بای می ماند.

 • خرابی تلویزیون های ال جی معروف به اسکارلت ۴۲lg60r و ۴۲lh700 :

تلویزیون هال ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند. معمولا خرابی این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن هنگام کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در اکثر موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد. تعمیرات با ضمانت نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون به مشتری تحویل داده می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LB :

تلویزیون های سری LB که از جدید ترین تلویزیون های ال جی در بازار می باشد از عیب های شایع این سری ال جی از کار افتادن ورودی HDMI می باشد که از برد مین می باشد که در بعضی موارد برد تعمیر و در مواردی نیز برد باید تعویض شود که تعویض برد با هزینه پایین انجام می شود و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

 • تلویزیون سری LD :

تلویزیون های سری LD این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در بعضی موارد برد تلویزیون تعمیر می شود و در مواردی که CPU برد سوخته باشد باید مین برد تلویزیون تعویض شود و تمامی تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات به ضمانت سه ماهه انجام می شود.

عیب های تلویزیون های سری LA در قسمت مین برد می باشد که اوایل خرابی تلویزیون مشکل هنگ کردن و قطع و وصل دارد و بعد از مدتی دیگر روشن نمی شود. که این ایراد گاهی با تعمیر برد برطرف می شود و در بعضی موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد تعویض شود.

 • خرابی در تلویزیون های ال جی سری C :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها می باشد که بعد از خاموش کرد تلویزیون دیگر روشن نمی شود که در ۸۰ درصد موارد برد پاور قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض برد پاور نمی باشد

 • خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل کردن می باشد که گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین باید تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود .

 • تلویزیون های سری LF :

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.این سری از تلویزیون ها که دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون باید تنظیمات تکرار شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LY :

شایع ترین ایراد این سری از تلویزیون های ال جی مدل ۴۲Ly345 در قسمت بک لایت بوده و تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد .

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LX مدل ۴۲ Lx 552 :

این مدل در قسمت مین برد خرابی زیاد دارد در این مدل اکثرا ایجاد ایراد در مواقع استفاده گوشی و اتصال آن به smartmoring تلویزیون ایجاد شده وبه حالت استند بای در می آید.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

تلویزیون خود به خود خاموش می شود :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود:


هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به برد مین می باشد. خرابی برد مین ال ای دی ال جی قابل تعمیر می باشد که در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در اکثر موارد تعمیر می شوند.
.

نویسنده :

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی
51 رای، میانگین 4.5 از 5

439
دیدگاه بگذارید

avatar
233 نظرات
206 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
218 Comment authors
آچاربازفرهادامینحسینمهدی Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
حمیدرضا
Guest
حمیدرضا

سلام خسته نباشید ما یه ال ای دی الجی داریم این یه گوشه تصویرش پر پر میکنه دوباره درست میشه این قضیه هی تکرار میشه امکانش هست کل صفحه اینجوری شه بدتر بشه نشه

حسین
Guest
حسین

سلام. تلویزیون ۳۲ ال جی دارم . بار اول روشن میکنیم تا نیم ساعت اول هر چند خاموش روشن کنی تصویر و صدا ندارد و بعد از نیم ساعت انگار گرم شده باشه خاموش و روشن کنی درست میشه ؟ علت چیه و چقدر هزینه تعمیر داره؟

مهدی
Guest
مهدی

باسلام .من یه تلویزیون ال جی مدل ۴۳lj510v_tdدارم که بچه با آبپاش آب پاشیده بود روش بعد چند ساعت که روشن کردیم تصویر چندتا مستطیل سفید و خاکستری بود ولی صدا داشت..بازش کردم با سشوار خشکش کردم الان ۸۰درصد صفحه تصویرش اومده اما پرش داره وبقولی دل دل می‌کنه وچشمو اذیت می‌کنه بعضی مواقع چند لحظه صاف و درست میشه ولی دوباره به لرزش میفته .میخواستم ببینم ایرادش چیه؟

دانیال
Guest
دانیال

سلام تلویزیون ال جی ۴۲ اینچ دارم ۵ سالی میشه از بانه گرفتم الان تصویر نداره سیاهه ولی صدا میاد مشکل چیه چکار باید کنم ؟؟

Omid
Guest
Omid

سلام وقت بخیر ۴۳lj550دارم بعد از روشن شدن تلویزیون پس از چن دقیقه مدام تصویر قطع و تصویر سبز نمایان می شود و بعد از ۲۰ ثانیه مجدداً تصویر می آید لطفا راهنمایی بفرمایید

فرزادعزیزی
Guest
فرزادعزیزی

با سلام.یه تلویزیون ۵۵uh850 دارم یه دفعه ۲ تا بوق زد و پیغام سروس اسمارت دادو خاموش کردم. روشن کردم دیگه هیچی نمیاد صفحه سیاهه… بعد از چند بار خاموش و روشن پیغام سرویس اسمارت میده.یچاره شدم لطفا راهنمایی کنید.. بنده در کرمانشاه هستم.

محمد
Guest
محمد

سلام من تلویزیون آپدیت کردم و بعضی از گزینه هاش غیر فعال شد مثلا ریست کردن و برگشتن به حالت کارخانه .یا گزینه وصل شدن مبایل به تلویزیون….. چه کنم

مجید
Guest
مجید

سلام خسته نباشید یک تلویزیون مدل ال جی ال ای دی ۵۳ اینچ دارم که قبلا اگر کانالی عوض می کردم تقریبا ۲ ثانیه طول می کشید که کانال عوض می شد ولی الان اگر می خواهم کانالی عوض کنم تقریبا ۶ یا ۷ ثانیه طول می کشه که کانال عوض بشه خواهش میکنم دلیل این مشکل را به اشتراک بگذارید

bineshon
Guest
bineshon

سلام من تلویزیون آپدیت کردم و بعضی از گزینه هاش غیر فعال شد مثلا ریست کردن و برگشتن به حالت کارخانه .یا گزینه وصل شدن مبایل به تلویزیون….. چه کنم

علی محمدی
Guest
علی محمدی

سلام وقت بخیر
ما یه تلویزیون ال جی ۴۹ مدل UF690 داریم.مدتی بود پر پر میکرد و صفحه میرفت و خاموش روشن میشد.امروز هم پرپر کرد و خاموش شد.وقتی روشنش کردیم فقط تصویر کنترل هست که یه پنگوئن به علامت OK اشاره میکنه.ولی به جز ولوم ریموت هیچ چیز کار نمیکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکلش چیه و چقدر حدودا هزینه داره
سپاسگزارم

اقبال اسدی
Guest
اقبال اسدی

سلام،تلویزیون ال جی مدل ۳۲LN5720B برای دومین بار طی هفته جاری نیمی از صفحه سمت چپ رنگ صورتی با پس زمینه نمایش تصویر ، ظاهر میشود. لطفا راهنمایی بفرمائید.سپاسگزارم.

مخمد
Guest
مخمد

سلام.یک ال ای دی ایجی ۲۴هست ۵۷۰۰بعد این خاموش شده روشنم نمیشه فقط لامپ پاورش روشنه. مشگلش چیه

علی
Guest
علی

سلام کنترل تلویزیون کار نمیکنه حتی کلید خاموش روشن تلویزیون هم کار نمیکنه

ایمان
Guest
ایمان

سلام خسته نباشی.تلوزیون ال جی بنده هر بار خاموشش میکنیم بعد روشنش میکنیم رفته به تنظیمات اولیه.دوباره باید گیرنده دیجیتالو رسیورشو کانال یابی کنیم.هربار اینجوری میشه.مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری.قابل حل شدنه؟وقتی کانال یابی میکنیم دیگه هیچ مشکلی نداره تا باز خاموشش کنیمو بخوایم روشنش کنیم.مرسی

Mohammadreza
Guest
Mohammadreza

سلام خسته نباشید
من یک تلویزیون lg43lf540v ریسیور سر خود دارم الان چند وقتیه که هربار روشن خاموش میکنم همه چی ریست میشه و از دوباره باید راه اندازی کنم کل کانال ها پاک میشه بعد روشن خاموش کردن.ممنون میشم راهنمایی کنید

Katy
Guest
Katy

سلام صفحه تلویزیون سفید شده فقط صدا هست چیکار کنم ؟؟

کاوه
Guest
کاوه

سلام ال سی دی ال جی من خودبخود خاموش شده مدلش هم ۴۲pa4520 بنظرتون مشکل از کجاست
ممنون

فرشاد
Guest
فرشاد

باسلام
من یه الحی اسمارت “۴۷ دارم که کنترل جادویی داره ولی مدتیه که ماوس و چندتا دکمه اطراف ماوس کار نمیکنه ولی بقیه کار میکنه لطفا میشه راهنمایی کنید؟

مهدی
Guest
مهدی

باسلام…..تلویزیون الجی ما بعضی مواقع در حالی که تصویر داره به طور ناگهانی صدا قطع می شه و پس از خاموش و روشن کردن دوباره صدا برمیگردد۰۰۰۰از راهنمایی شما خوشحال می شویم

احسان
Guest
احسان

سلام
ال ای دی ال جی ۴۲ ما نورش کم شده
مشکل چه جوری برطرف میشه؟

علی
Guest
علی

سلام. من سه سالی است که یک تلویزیون ال جی خریدم امروز نور صفحه او بسیار کم است که انگار خاموش است اما فقط دصدا دارد؟

بهراد
Guest
بهراد

سلام
تلویزیون نقطه نقطه سفید افتاده شبیه لامپ اولش یکی بود الان ده تا شده .میتونید راهنمایی کنید مشکل چیه

حامد
Guest
حامد

با سلام
تلویزیون led 42. ال جی دارم

برا قفل کودک دکمه های پشت تلویزیون چه کار باید کرد.

فاطمه حق وردی
Guest
فاطمه حق وردی

شبکه ۱۹ و ۲۰ یهو حذف شدن چه کنم؟

Ali
Guest
Ali

سلام من یه تلوزیون ال جی مدل ۴۷LW65100-TB دارم یهو تصویر با صدا رفت چراغ پاورش روشن میشه اما صدا و تصویر نداره این چه مشکلی داره

روزبه
Guest
روزبه

با عرض سلام و خسته نباشید،
من یک تلوزیون اولد ال جی ۹۲۰۰۰ دارم به پنلش ضربه وارد شده و کمی شکستگی داره ولی کلا تلوزیون روشن نمیشه! نمایندگی گفت باید پنل عوض بشه که هزینه زیادی داره…
میخواستم بدونم راهی هست که روشن بشه؟

محمدرضا
Guest
محمدرضا

سلام خسته نباشید مایه تلویزیون LEDمدلLF-۶۲۰۰۰-داریم که صفحه نمایشش چشمک میزنه یاکمرنگ میشه ولی صداداره میخواستم بدونم مشکلش چیه

م.ع
Guest
م.ع

سلام ببخشید تلوزیون ما چند روزه که بهم ریخته شبکه ۳ قبلنTv3بود اما الان شدهtest.
راهنمای تلوزیونم(اطلاع از ساعت برنامه ها)قبلن میومد اما الان ۱۰تا شبکه نمیگیره یعنی شبکه های۱،۲،۳،۴،تهران،خبر،آموزش،قران،سلامت،نسیم.ساعتش میزارم رو حالت خودکار اشتباه میزنه مثلن ساعت۱۲ هستش اما میزنه ساعت۷ صبح این هم ۱۰ تا شبکه ش اینطوریه.فکر کنم فقط تلوزیون ما این مشکل وداره اخه من یه تلوزیون الجی دیگه رو نگاه کردم همه چیش ورست بود.
کمکم کنین لدفن

علی
Guest
علی

سلام. یه سوال داشتم چرا در تلویزیون ال جی مدل ۴۲LV35000 از طریق فلش بعضی از فیلم ها تا آخر پخش نمی شودو وسط فیلم خارج میشه و از اول فیلم شروع میشه! و دوباره در همان زمان این اتفاق می یفته . فیلم های زیادی تست کردم همین طور بود. بخصوص فایل های تصویری mp4 ؟ فایلهای mkv زیاد مشکلی نداشتم ، فایلهای mp4 90 ددرصدشون این مشکل رو دارن. ممنون میشم کمکم کنید.

مهدی
Guest
مهدی

با سلام یکی از تعمیرگاههای مجاز پیشنهاد کرده برای جلوگیری از سوختن پنل ال ای دی تغییراتی روی پاور یا منلع تغذیه انجام دهد و حدود ۱۵۰ خرجش هست آیا درست هست؟؟ مدل LG 4w2lb551T قبلا همین مدل پنلش سوخته که گفته ۲ تا ۳ میلیون خرجش هست

حسین
Guest
حسین

سلام بنده تلویزیون مدل ۴۷LM86000 دارم که از دیروز تصویر میرود ولی صدا هست که با خاموش روشن کردن تلویزیون تا چند ساعت درست می شود لطفا راهنمایی فرمایید

امین
Guest
امین

سلام خسته نباشید ما تلویزیون ۴۲ ال جی داریم که امروز صفحه تلویزیون قرمز شد و بعد از اون دیگه تلویزیون روشن نمیشه.
ممکن هست که مادربرد سوخته باشه؟

فرهاد
Guest
فرهاد

سلام تلویزیون ال جی مدل ۴۹UF64000GIدو طرفش هاله ابی رنگی افتاده پیدا نیست ولی هست مشکل چیه

1 3 4 5
عضویت در آچارباز
نویسندگی در فالنیک
پربازدید ترین مطالب
 • ماه
 • فصل
 • کل
پر بحث ترین ها
استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.