به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی را بشناسیم

طی چند سال گذشته شرکت ال جی (LG) یک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به تولید کننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است و بدیهی است به موازات این رشد در بخش تولید، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی هم شرایط جدیدی پیدا کند.

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می‌شود که سری LN و ضعفی که در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه‌ها است که به دلیل استفاده از LEDهای بی‌کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف کننده را راهی تعمیرگاه تلویزیون می‌کند. تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی یکی از عیوب شناخته شده در بین تعمیرکاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است.

در این قسمت برخی از مهم‌ترین مشکلات تلویزیون های ال جی را بررسی می‌کنیم.

 

تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که تلویزیون ال جی شما نیز، دچار مشکلات ذکر شده بود و قادر به رفع آن نبودید، تنها کافیست درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. برای ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست تعمیر

 

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی:

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی: ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

این ایراد بیشتر در سری LN و به خصوص مدل‌های بدون گارانتی اتفاق می‌افتد. قطع شدن تصویر تلویزیون در حالیکه پخش صدا هنوز ادامه دارد می‌تواند به بخش‌های مختلفی که هرکدام صدها قطعه دارند مربوط باشد. اما معمول ترین دلیل این مشکل، قطع شدن نور بک لایت است.
در تلویزین‌های ال جی سری LN این ایراد یک ضعف کارخانه‌ای است که با تعمیر بک لایت و اصلاحاتی که بر روی آن انجام خواهد گرفت رفع خواهد شد و درصد احتمال خرابی را بسیار کم خواهد کرد.
اگر این ایراد را در تلویزیون ال ای دی معمولی ال جی خود مشاهده می‎‌کنید باید به دنبال رفع ایراد در لامپ‌های ال ای دی باشید. سوختن تمام لامپ‌های LED می‌تواند باعث قطعی تصویر تلویزیون گردد.

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالی که صدا دارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

این ایراد بیشتر در سری LN و به خصوص مدل‌های بدون گارانتی اتفاق می‌افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و یک ضعف کارخانه‌ای است که با تعمیر بک لایت تلویزیون و اصلاحاتی که روی دستگاه شما انجام خواهد شد، درصد احتمال خرابی بسیار کم می‌شود.

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

ابتدا دستگاه را ریست نرم افزاری کنید و سپس از درستی اتصالات دستگاه مطمئن شوید. در صورت برطرف نشدن ایراد، از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.
استفاده از کابل HDMI نا مرغوب نیز می‌تواند باعث خاموشی ناگهانی و یا قطع تصویر در تلویزیون شود. بهتر است از به کاربردن کابل‌های تقلبی و نامرغوب بپرهیزید و از کابل HDMI استاندارد ارائه شده با تلویزیون بهره ببرید.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون‌های ال جی در مدل‌های مختلف متفاوت است. به طور مثال خاموشی ناگهانی تلویزیون های LED ال جی سری LW، مربوط به مین برد آنها است و یاخاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی در بیشتر موارد مربوط به برد پاور است که هردوی این مورد به راحتی در خانه قابل تعمیر است

نحوه تعمیر آداپتور تلویزیون ال ای دی ال جی:

تعمیر منبع تغذیه تلویزیون LED از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده‌تر است، چون به نسبت کوچک‌تر است و معمولا دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است. بعضی از مدل‌ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند. امروزه مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی یک برد طراحی می‌شوند، مانند تلویزیون های جدید LED ال ای دی ال جی. در حالی که در مدل‌های قدیمی‌تر در ماژول جدا طراحی می شدند. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین یک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده کرد.

اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق عیب یابی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن پرداخت. با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم است و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

تلویزیون خود به خود خاموش شد :

تلویزیون‌های امروزی با ولتاژ پایین برق کار می‌کنند، این مسئله موجب می‌شود با نوسانات برق تلویزیون به ناگهان خاموش شود. برای جلوگیری از این مسئله بهتر است از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق جلوگیری کنید و از محافظ برق بهره ببرید. اگر نوسان برق باز هم ادامه یابد ممکن است به برد پاور تلویزیون شما آسیبی جدی وارد کند. برد پاور وظیفه تامین ولتاژ و آمپر مین برد را دارد، با خرابی آن در عملکرد مین برد نیز اختلا ایجاد می‌شود.
مین برد. در تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون شده و خاموشی خود به خود آن را به همراه دارد برای رفع این موارد باید مین برد تلویزیون تعویض شود.

خرابی تلویزیون های ۴۲lw5700 و ۴۷lw5700 :

تلویزیون‌های ال جی مدل LW بیشتر دچار خرابی مین برد می‌شوند، در صورت اختلال در این مدل ابتدا تلویزیون چندبار خاموش و روشن شده و سپس در حالت استند بای قرار می‌گیرد. مین برد مین برد در ۹۰ در صد موارد این اختلال مین بردقابل تعمیر می باشد و به راحتی می‌توان آن را برطرف کرد.

اگر تلویزیون ال جی شما با هرمدلی احتیاج به تعمیر داشت فقط کافیست به سایت، وب اپ و یا اپلیکیشن آچارباز سر بزنید و درخواست خود را در آن ثبت نمایید، آچارباز بهترین سرویسکاران را برای شما می‌فرستد.

خرابی تلویزیون های ۴۲Led5600 :

تلویزیون های ال جی مدل led نیز روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موارد ورودی HDMI آنها غیر فعال می شود که مشکل از مین برد می باشد

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل ۴۲LN5420 و ۴۷LN5420 :

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند، در این حالت تصویر به طور کامل سیاه شده اما صدا از تلویزیون پخش می‌شود.این مدل که خرابی بک لایت در آنها شایع است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که مشکل برطرف شود و خرابی تکرار نشود. تمامی سرویس و تعمیر در محل تلویزیون ال جی شما در محل انجام خواهد گرفت فقط کافیست درخواست خود را در سایت، وب اپ و یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۵۴۵۹۱۶۱۶ تماس حاصل فرمایید.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل LF540T :

این سری تلویزیون LF اکثرا در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند به این صورت که تلویزیون خاموش و روشن میشود و زمانی که آرم تلویزیون نمایان می شود دوباره خاموش میشود و در برخی موارد آرم باقی مانده و دیگر هیچگونه تغییری در صفحه نمایش دیده نمیشود در تولید تلویزیون‌های LF از مدل‌های مختلفی بک لایت استفاده شده است، به همین دلیل تعمیر این تلویزیون روش‌‌های مختلفی دارد.مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UH850:

در سری تلویزیون UH در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در اکثر موارد شبکه های دیجیتال آن تنظیم نمیشود و یا تلویزیون خاموش روشن میشود.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UF850 :

تلویزیون مدل UF850 در مواقع اتصال USB و اتصال به اینترنت دچار ایراد میشود و تلویزیون در حالت استند بای می ماند.

خرابی تلویزیون های ال جی معروف به اسکارلت ۴۲lg60r و ۴۲lh700 :

تلویزیون های ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند. معمولا خرابی این نوع تلویزیون ها، خاموش و روشن شدن هنگام کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این مشکل مربوط به مین برد تلویزیون می باشد که در اکثر موارد مین برد قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد. تعمیرات با ضمانت نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون به مشتری تحویل داده می شود.

خرابی تلویزیون های ال جی سری LB :

تلویزیون‌های LB از جدید‌ترین مدل‌های تلویزیون ال جی می‌باشد که در بازار طرفداران زیادی دارد. یکی از مشکلات شایع این مدل قطع شدن تصویر درحالیکه پخش صدای آن هنوز ادامه دارد می‌باشد این یعنی بک لایت تلویزیون دچار مشکل شده است. همچنین ورودی HDMI این دستگاه نیز ممکن است بعد از مدتی از کار بیافتاد و یا حافظه آن بعد از خاموش شدن تلویزیون پاک شود، تمامی این مشکلات از مین برد دستگاه سرچشمه می‌گیرد که به راحتی می‌توان آن را با کمک سرویسکار ماهر آچارباز تعویض کرد.

 

انواع تلویزیون ال جی
انتخاب تلویزیون در بین محصولات متنوع یک برند، کار ساده‌ای نیست، در این مطلب با بررسی انواع تلویزیون‌های ال جی به شما خواهیم گفت که کدام مدل برایتان مناسب‌تر است! در ادامه با ما همراه باشید:
بیشتر بخوانید

 

تلویزیون سری LD :

تلویزیون های سری LD بیشتر در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند این خرابی می‌تواند به خاطر سوختگی CPU باشد. برای رفع این مشکل باید مین برد و CPU به موقع تمیز شوند .

عیب های تلویزیون ال جی سری LA :

تلویزیون های سری LA نیز در قسمت مین برد خود دچار مشکل می‌باشند، این مشکل خود را به صورت قطع و وصل کردن تصاویر و ایجاد اختلال در عملکرد تلویزیون نشان می‌دهد. این ایراد را می‌توان با تعمیر برد برطرف کرد البته بعضی موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد تعویض شود.

خرابی در تلویزیون های ال جی سری C :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها می باشد.
این عیب باعث می‌شود بعد از خاموش شدن تلویزیون دیگر نتوان ان را روشن کرد. این مشکل در ۸۰ درصد موارد قابل حل می‌باشد زیرا به راحتی می‌توان پاور تلویزیون را تعویض کرد.

خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل کردن می باشد که گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین باید تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود .

تلویزیون های سری LF :

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.این سری از تلویزیون ها که دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون باید تنظیمات تکرار شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

خرابی تلویزیون های ال جی سری LY :

شایع ترین ایراد این سری از تلویزیون های ال جی مدل ۴۲Ly345 در قسمت بک لایت بوده و تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد .

خرابی تلویزیون های ال جی سری LX مدل ۴۲ Lx 552 :

مین برد به کار رفته در این مدل مشکلات فراوانی دارد، اتصالات خارجی به این دستگاه به خصوص گوشی‌های هوشمند باعث می‌شود حالت smart morning در تلویزیون ایجاد شده و به حالت استندبای در بیاید

تلویزیون خود به خود خاموش می شود :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود:

هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به مین برد می باشد. خرابی مین برد ال ای دی ال جی قابل تعمیر می باشد که در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در اکثر موارد تعمیر می شوند.
خرابی این قطعه باعث ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه می‌گردد. بهتر است برای رفع هر چه سریعتر این اختلال به سراغ تعمیرکاری ماهر و متخصص بروید. سامانه درخواست خدمت آچارباز سرویس و تعمیر در محل تلویزیون را با بهترین سرویسکاران تهران به شما ارائه می‌کند. برای بهره مندی از این خدمت کافیست درخواست خود را در سایت، اپلیکیشن و یا وب اپ آچارباز ثبت نموده و یا با تلفن ۵۴۵۹۱۶۱۶ تماس حاصل فرمائید.

.

تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که تلویزیون ال جی شما نیز، دچار مشکلات ذکر شده بود و قادر به رفع آن نبودید، تنها کافیست درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. برای ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست تعمیر

نویسنده :

752
دیدگاه بگذارید

avatar
385 نظرات
367 Thread replies
28 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
374 Comment authors
آچاربازمحمدمجتبیAhmadiکیومرث Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
حسین رحمانی
Guest
حسین رحمانی

با سلام من LA66000 دارم مدتی است با روشن کردن هر لامپ یا ماشین لباسشویی در هر نقطه از منزل صفحه led برای کمتر از یک ثانیه سیاه شده و بلافاصله درست میشود بطویکه حتی دستگاه محافظ متوجه آن نمیشود.فیوزها و کنتور چک شدن و مشکلی نبوده این باعث شده بعضی زمانها پیکسلهای قرمز رنگ روی صفحه دیده شود مشکل از چه جیز میتونه باشه؟ با تشکر

قاسن
Guest
قاسن

سلام خسته نباشید
یک تلویزیون الجی ۴۲ اینچ مدلشو نمیدونم که قبلا موقع روشن شدن تلویزیون همه شبکه ها پاک شده بود باید از اول دوباره بریزی با هر با روشن خاموش همین طور میشه الان هم دیر عمل میکنه مثلا باید چند بار بزنی تا کار کنه میزنی شبکه سه بیست ثانیه بعد تغییر میده یا چند بار پشت سر هم بزنی تا کار کنه مشکلش چیه قابل حله ارزش تعمیر داره یا هزینه زیادی داره

شهریار
Guest
شهریار

سلام بنده یه ال‌سی‌دی‌ ۳۲ اینچ ال‌جی دارم الان مدت‌هاست که وقتی روشنش بکنی اگر روی تی‌وی باشه خود به خود شروع به کانال عوض کردن میکنه و بعداز یکی دو دقیقه که انگار گرم شده باشه مشکل حل میشه اما تو این زمان هم نه با خود کنترلش نه با دکمه های خود ال‌سی‌دی هم هیچ کدوم عمل نمیکنه فقط وقتی روی آوی‌۱ یا اچ‌دی‌ام‌آی به دستگاه گیرنده وصل باشه مشکل کانال عوض کردنه خود به خودشو ندارم فقط تا پنج دقیقه کنترلش یا دکمه‌ها رو خودشم کار نمیکنن فقط مثلا اگه بخوام خاموشش کنم یا صداشو کم کنم… Read more »

کمال حسینزاده
Guest
کمال حسینزاده

سلام.تلویزیون ال جی من صفحه اش چن تا لامپ تصویرش از داخل روشنه.علتش چیه…اولش ۴تا بود الان ۱۵ اضافه شد.

سیدرضا
Guest
سیدرضا

سلام led43 اینچ سری ۴۳ujlv دارم متداول ریستارت میشه به گونه ای که به لحظه صدا میره بعد صفحه سیاه میشه و تلوزیون ریستارت میشه دوباره لوگو الجی میاد و میاد بالا باز بعد چند دقیقه همین روال …مشگل چیه و اینکه درست میشه؟ بدون گارانتی هستش..ممنون میشم جواب بدین

مهرداد
Guest
مهرداد

مهرداد طیباتی. من مدت یکسال و نیمه که یک ال ای دی ال جی ۴۹ اینچ مدل uj69000 4k خریدم که از دیروز خطوط افقی بصورت نقطه چین در پایین صفحه و یه خط عمودی که آن را قطع کرده در پایین و سمت راست تصویر تشکیل شده متاسفانه یک ماه از گارانتیش گذشته میشه لطفأ بفرمایید که با تعویض یه قطعه از پنل آیا مشگل بر طرف میشه چون آن طوری که پرسیدم تعویض کل پنل هزینه زیادی داره و من از پسش بر نمیام و نا گفته نماند پنل نه ضربه خورده و نه آب با آن تماس… Read more »

آرمان
Guest
آرمان

سلام خسته نباشید.تلویزیون مدل ln 42 54400 دارم.چند وقته که موقع استفاده یعنی وقتی روشنه یهو میزنه ورودی جدید وصل شد فقط ورودی av رو میزنه.چند بار این روند تکرار میشه بعد خوب میشه.و اینکه تو کانال های دیجیتال وقتی همه رو مرتب میکنم بعد چند روز یهو مثلا از کانال ۱۰ مپره رو ۱۲.میخوام بدونم مشکل از چیه و اینکه اگه با کنترل مادر تلویزیون رو ریست کنم مشکل حل میشه یا سخت افزاریه؟

محمد افسری
Guest
محمد افسری

َ سلام
ال جی مدل ۴۲lh700yr
برای تعمیر ماین بورد و یا خرید ان راهنماییفرمایید
مشکل خاموش روشن شدن داره تعمیر کار میگه ماین بورد باید تعویض بشه
از شهرستانم، استان یزد،با سپاس

somi
Guest
somi

سلام من یه تلویزیون الجی دارم که خیلی صفحه اش سیاه میشه و رنگای تلویزیونم بهم میریزه…میشه راهنماییم کنید!

Kasra
Guest
Kasra

تلویزیون من ۴۳uj634v هست صدا قطع میشود و تلویزیون خاموش و روشن میشود راهنمایی کنید

Hadi
Guest
Hadi

سلام تلوزیون من ال جی مدل ۴۲LV هست الان خود به خود تصویرش رفت با دکمه پاور روشن و خاموش میشه ولی نه تصویر داره و نه صدا مشکل چه چیزی میتونه باشه؟؟

امین هاشمی
Guest
امین هاشمی

سلام من تلوزیون lg uj651v خریدم خود به خود خاموش میشد تعمیر کار با اینکه ۱قطعشو عوض کرد اما جواب نداد میگن باید مین کامل عوض شه ودنبایل مین با گارانتی میگرده لطفا کمکم کنین۰۹۱۱۱۳۹۲۳۶۵

علیرضا
Guest
علیرضا

سلام
تلویزیون ما ال جی مدل LB ۴۲ اینچ هستش چند وقتیه زمانی که تلویزیون روشن میکنم به مدت ده بیست ثانیه بالای صفحه چشمک میزنه بعدش درست میشه
به نظرتون مشکل از چیه؟؟

آرش
Guest
آرش

سلام من یه تلویزیون ال جی دارم مدلشو نمیدونم led هست اصل کره چهار سال دارمش جدید احساس میکنم کمی تصویر البته خیلی نا محسوس دچاره موج شدن یعنی دیگه شفاف و نت نیست خودم که دقت میکنم میفهمم میخواستم علت رو بدونم و در پرانتز بگم که پسر کوچولوم،خیلی با کف دست بهش ضربه میزنه جوری که صفحش در اون قسمتی که میزنه سفید میشه میخوام هم ایراد رو بدونم و هم بدانم ایا اینچنین ضربه هایی باعث بروز این مشکل شده چون چشم رو اذیت میکنه سپاس.

فرشاد
Guest
فرشاد

سلام خسته نباشید شرمنده من یه ال ای دی ال جی ۵۵ اینچ مدل UK6400 خریدم . وسط صفحه چندتا پیکسل هاش یه کم روشن تر از بقیه پیکسل هاش هست تقریبا اندازه یه لکه کوچک هست آیا این مشکل هست آیا در آینده ممکنه بیشتر بشه یا نه ؟

سعیده
Guest
سعیده

سلام لطفا به سوال من زود جواب بدید الان ۱۵ روزه درگیر تلوزیون هستیم تلوزیون ما ۳ماهه خریداری شده و مدل ۵۰uw7340 هستش تلوزیون زمان کانال یابی یهو خاموش شد روشنش که میکنیم لگو ال جی میاد و خاموش میشه و اگر دکمه ستینگ رو نگه داریم تصویر شبکه رو کامل و بی نقص نشون میده اما زیوش مینویسه lg one moment please smart service و خاموش میشه متاسفانه تعمیرکارهای گارانی بی مسئولیت و کارنابلد هیچ جوابی ندادند اما یه تعمیرکاری نرم افرازشو اورد ولی واکنشی نشون نداد الان میگه باید آی سی لن عوض بشه درسته؟ راه حل شما… Read more »

Ali
Guest
Ali

سلام sm8100 دارم در قسمت تنظیمات صدا و تصویر رو مطابق چیزی که میخوام تغییر میدم بعد از نیم ساعت تنضیمات خود به خود ریست میشه چه باید کرد؟

محمدسیدی
Guest
محمدسیدی

سلام خسته نباشید تلویزیون ال جی۴۲ هست ۵سالی هست دارم الان آنتن رو شناسایی نمیکنه .می نویسه برنامه ریزی نشده
چیکارش کنیم؟

امیرمحمد
Guest
امیرمحمد

سلام یه تلویزیون ۳۲ اینچ ال جی دارم بعد جدیدا یه مشکلی پیدا کرده با کابل HDMI اونو به گیرنده دیجیتال وصل کردم و تصویر و صدا هی قطع میشه و دوباره وصل میشه بعضی وقتا به جای قطع شدن صدا و تصویر وسط صفحه از چپ تا راست سر تا سر یه خط نویز مانندی میاد و تصویر میلرزه و دوباره صاف میشه مشکل از چی میتونه باشه؟

محمد
Guest
محمد

سلام من تلویزیون الجیsk8000دارم یه ماه خریدم یه مشکل ۲بار واسم پیش اومده موقعه نگاه کردن تلویزیون نصف صفحه یکم هاله ی سیاه میفوفته نصف دیگه صفحه روشن و باخاموش وروشن کردن دوباره درست میشه اگه مشکلی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

عارف
Guest
عارف

سلام یه ال ای دی ۴۲ub8200t دارم وقتی حالت hdmi بزارم بعضی وقتا اگه کانال عوض کنم یه چند ثانیه صفحه سیاه میشه یه دو سه ثانیه تصویر شبکه میره بعد بر میگرده مشکلش چیه

مصطفی
Guest
مصطفی

سلام
ال جی مدل sj800v دارم .وای فای هیچ دستگاهی رو پیدا نمیکنه .یکسره در حالت سرچ میمونه .درضمن گوشی هم نمیتونه با تلویزیون اتصال برقرار کنه وای عای دایرکت هم هیچ دستگاهی پیدا نمیکنه .تنظیم کارخانه زدم بازم درست نشد .ایراد از کجاست؟

فاطمه کاظمی
Guest
فاطمه کاظمی

سلام تلویزیون ما صدا داره اما تصویر تلویزیون میاد بعد هی قطع و وصل میشه مشکلش چیه ؟؟؟

علی اکبر
Guest
علی اکبر

با سلام
بنده یک دستگاه تلویزیون مدل ۴۷LA6610 را سالها بدون مشکل استفاده کرده ام. امروز یک دستگاه دانگل USB بی سیم را به تلویزیون متصل کردم. به مودم متصل شد. ولی عملکرد smart آن دچار مشکل شده است و پس از فشردن دکمه اسمارت روی کنترل تلویزیون، صفحه سیاه آمده و به اصطلاح هنگ میکند. بدون اتصال آنتن وای فای هم این مشکل وجود دارد.
لطفا بفرمایید مشکل چیست؟

Hshem
Guest
Hshem

سلام ال ای دی ۳۲سریLNدارم الان چند وقتیه خود به خود خاموش میشود ونه از کنترل ونه از کلید های روی دستگاه روشن میشود حتما باید از برق جدا بشه ودوباره به برق بزنم تا روشن بشه
بعضی اوقات ممکنه یه هفته یه بار این مشکل پیش بیاد ممکنه روزی ده بار هم این اتفاق بیفته موردش چیه؟

رضا
Guest
رضا

سلام تلویزیون ۴۳lf540بعداز هربار خاموش شدن کاناها همه پاک میشه مشکل ش چیه میشه راهنمایی کنید

سلیمان
Guest
سلیمان

سلام وقت بخیر
ال سی دی ال جی دارم که همش ارور ( این عملکرد اکنون در دسترس نیست) میده، میشه بگین چجوری این مشکل رو برطرف کنم؟!

مهدی
Guest
مهدی

شبکه های تلوزیون ما صدا ندارند و بعضی شبکه ها اکو پیدا میکنه مشکل از چیه تنظیماتشم چک کردیم

عبداله فرهادی
Guest
عبداله فرهادی

وقت بخیر
من یه تلویزیون ال ای دی ال جی دارم از دیروز خاموش کردیم روشن نمیشه البته لامپ پاورش روشن هست ولی ن کنترل کار میکنه و ن کلید زیر ال ای دی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

ehsan
Guest
ehsan

سلام یه تلویزیون ال جی مدل ۵۵la62100داریم مال چند سال پیشه که الان تصویر ندارد ولی صدا دارد بردیم نمایندگی میگن بگ لایتش هست تعمیر کردن میگن بگ لایتش نیست بردش هست الان خوب شده ولی میگن نمیتونه رو حالت تصویر درخشان باشه گفتم بدونم آیا درخشان بودن تصویر فشار به تلویزیون و برد میاره

محمد
Guest
محمد

سلام ،تلوزیون ما سامسونگ ۳۲n5003هست،تلوزیون خاموش که میشه کانالای نمایش پویا ای فیلم مستند قطع میشه ،و گوشه تلوزیون جای مشخصات کانال میزنهradio0،دوباره جست جو میکنم برمیگردن،ولی خب با خاموش شدن مجدد دوباره قطع میشه،ممنون میشم راهنماییم کنید

کیومرث
Guest
کیومرث

تلویزیون ما فکر کنم مدل ۱۳۵۰۰۰ باشه ال ای دی ۴۲ اینچ هست وقتی فیش آنتن رو وصل میکنم آیکون آنتنش فعال نمیشه سیمهای فیشش رو هم چک کردم درسته ولی درست نشد ضمنا فقط درگاه آنتن اینطوریه

Ahmadi
Guest
Ahmadi

سلام تلویزیون من مدل ۴۹uh65200gi هستش وقتی روشن میکنیم روی صفحه خط های افقی همراه لرزش ایجاد میشه لطفا راهنمایی کنید

مجتبی
Guest
مجتبی

سلام.‌ یه تلویزیون ۵۵ اینچ ال جی دارم مدل Uj69000 . حدود دو ساله دارمش. الان حین کار حدودا هر یک ساعت خودش خاموش و روشن میشه. میخواستم علتش رو بدونم.

محمد
Guest
محمد

سلام بنده تلویزیون LG uj651v دارم.قسمت بالای صفحه نمایشش تا نیمه انگار تاریک‌و تیره شدا.علتش چی میتونه باشه،؟راهنمایی کامل کنید ممنون میشم

1 6 7 8
استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.