به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.
امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی - وبلاگ آچارباز

وبلاگ آچارباز

طی چند سال گذشته شرکت ال جی (LG) یک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به تولید کننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است و بدیهی است به موازات این رشد در بخش تولید ، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی هم شرایط جدیدی پیدا کند.

تلویزیون ال ای دی و ال سی دی ال جی در اینچ های میان رده ، در دو سایز اختصاصی ال جی یعنی ۴۲ و ۴۷ تولید می شوند و در بخش مدل کد , عبارت با اینچ دستگاه شروع می شود و در پی آن سری ساخت و ورژن تولید قید می شود . بعنوان نمونه ۴۷LN5420 تلویزیون ال ای دی الجی در سایز ۴۷ اینچ و از سری LN می باشد.

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می شود که سری LN و ضعفی که در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه هاست که بدلیل استفاده از LED های بی کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف کننده را راهی تعمیرگاه تلویزیون می کند.تعمیر بکلایت تلویزیون ال جی یکی از عیوب شناخته شده در بین تعمیرکاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است.

در این قسمت برخی از مهمترین عیوب تلویزیون های ال جی را بررسی می کنیم، توجه داشته باشید که برای رفع تمامی این مشکلات می توانید با کارشناسان آچارباز تماس بگیرید.

درخواست تعمیر تلویزیون در سایت آچارباز

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی :

در این حالت تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجدد خاموش می‌شود که در اصطلاح تعمیر تلویزیون به این حالت reboot شدن گفته می شود. در این حالت معمولا مین برد دستگاه دچار نقص شده و راه حل تعمیر تلویزیون از تعویض نرم افزار تا تعویض کامل برد را شامل می شود. این ایراد در بسیاری از مدل های تلویزیون ال ای دی ال جی مثل سری LB و LED و LED دیده می شود.

 • قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالیکه صدا دارد : ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

این ایراد بیشتر در سری LN و مخصوصا مدلهای بدون گارانتی و اصطلاحا بانه ای اتفاق می افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و یک ضعف کارخانه ای است که با تعمیر بکلایت تلویزیون و اصلاحاتی که روی دستگاه شما انجام خواهد شد درصد احتمال خرابی بسیار کم می شود.

 • تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد : ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

در این ایرد ابتدا توصیه می کنیم دستگاه را ریست نرم افزاری کرده و از اتصالات دستگاه مطمئن شوید و در صورت برطرف نشدن ایراد از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

 • علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی : ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

خاموش شدن تلویزیون های ال جی به دلایل مختلفی می تواند باشد که در مدل های مختلف متفاوت است به طور مثال خاموشی ناگهانی تلویزیون های ال ای دی ال جی سری lw مربوط به برد مین آنها می باشد که برد قابل تعمیر می باشد. خاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی در بیشتر موارد مربوط به برد پاور می باشد که برد پاور قابل تعمیر می باشد. خاموشی ناگهانی تویزیون ال جی به مدل ۴۲led5600 مربوط به برد مین می باشد. تلویزیون ال ای دی ال جی معولا دچار خرابی تصویر می شوند که بعد از روشن کردن تلویزیون اتفاق می افتد.

 • نحوه تعمیر آداپتور تلویزیون ال ای دی ال جی :

تعمیر تغذیه تلویزیون ال ای دی از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده تر است. چون نسبت به آن کوچکتر می باشد و معمولا دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است. بعضی از مدل ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند. امروزه مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی یک برد طراحی می شوند، مانند تلویزیون های جدید ال ای دی ال جی در حالی که در مدل های قدیمی تر در ماژول جدا طراحی می شدند. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین یک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده کرد.

اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق عیب یابی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن پرداخت. با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم است و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

 • تلویزیون خود به خود خاموش شد :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

 • خرابی تلویزیون های ۴۲lw5700 و ۴۷lw5700 :

تلویزیون های ال جی به مدل lw که بیشتر روی حالت استند بای می مانند این مشکل از برد مین می باشد که در ۹۰ در صد موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیر تلویزیون با ضمانت سه ماهه انجام می شود تعمیرات به صورت تخصصی و جز به جز انجام می شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد. تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در منزل و محل شما و تعمیرات با قطعات اصلی و فابریکی مدل دستگاه شما هم صورت میپذیرد

 • خرابی تلویزیون های ۴۲Led5600 :

تلویزیون های ال جی به مدل led نیز روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موار ورودی HDMI آنها از غیر فعال می شود که مشکل از برد مین می باشد و تعمیر تلویزیون در منزل و محل شما با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تعمیرات به صورت تخصصی و با قطعات اصلی و فابریکی دستگاه شما انجام می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل ۴۲LN5420 و ۴۷LN5420 :

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند به این صورت که صدا دارند ولی تصویر ندارند که عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود. این مدل که خرابی بک لایت در آنها شایع است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که مشکل برطرف شود و خرابی تکرار نشود .

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل LF540T :

این سری تلویزیون LF اکثرا در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند به این صورت که تلویزیون خاموش و روشن میشود و زمانی که آرم تلویزیون نمایان می شود دوباره خاموش میشود و در برخی موارد آرم باقی مانده و دیگر هیچگونه تغییری در صفحه نمایش دیده نمیشود که این عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

در سری تلویزیون UH در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در اکثر موارد شبکه های دیجیتال آن تنظیم نمیشود و یا تلویزیون خاموش روشن میشود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UF850 :

تلویزیون مدل UF850 در مواقع اتصال USB و اتصال به اینترنت دچار ایراد میشود و تلویزیون در حالت استند بای می ماند.

 • خرابی تلویزیون های ال جی معروف به اسکارلت ۴۲lg60r و ۴۲lh700 :

تلویزیون هال ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند. معمولا خرابی این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن هنگام کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در اکثر موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد. تعمیرات با ضمانت نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون به مشتری تحویل داده می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LB :

تلویزیون های سری LB که از جدید ترین تلویزیون های ال جی در بازار می باشد از عیب های شایع این سری ال جی از کار افتادن ورودی HDMI می باشد که از برد مین می باشد که در بعضی موارد برد تعمیر و در مواردی نیز برد باید تعویض شود که تعویض برد با هزینه پایین انجام می شود و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

 • تلویزیون سری LD :

تلویزیون های سری LD این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در بعضی موارد برد تلویزیون تعمیر می شود و در مواردی که CPU برد سوخته باشد باید مین برد تلویزیون تعویض شود و تمامی تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات به ضمانت سه ماهه انجام می شود.

عیب های تلویزیون های سری LA در قسمت مین برد می باشد که اوایل خرابی تلویزیون مشکل هنگ کردن و قطع و وصل دارد و بعد از مدتی دیگر روشن نمی شود. که این ایراد گاهی با تعمیر برد برطرف می شود و در بعضی موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد تعویض شود.

 • خرابی در تلویزیون های ال جی سری C :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها می باشد که بعد از خاموش کرد تلویزیون دیگر روشن نمی شود که در ۸۰ درصد موارد برد پاور قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض برد پاور نمی باشد

 • خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل کردن می باشد که گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین باید تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود .

 • تلویزیون های سری LF :

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.این سری از تلویزیون ها که دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون باید تنظیمات تکرار شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LY :

شایع ترین ایراد این سری از تلویزیون های ال جی مدل ۴۲Ly345 در قسمت بک لایت بوده و تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد .

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LX مدل ۴۲ Lx 552 :

این مدل در قسمت مین برد خرابی زیاد دارد در این مدل اکثرا ایجاد ایراد در مواقع استفاده گوشی و اتصال آن به smartmoring تلویزیون ایجاد شده وبه حالت استند بای در می آید.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

تلویزیون خود به خود خاموش می شود :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود:


هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به برد مین می باشد. خرابی برد مین ال ای دی ال جی قابل تعمیر می باشد که در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در اکثر موارد تعمیر می شوند.

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی
33 رای، میانگین 4.4 از 5

نویسنده مطلب :

سامانه آنلاین اعزام تعمیرکار به محل
آچارباز

323
دیدگاه بگذارید

avatar
178 نظرات
145 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
161 Comment authors
آچاربازحمیدمهدی حسینسهرابمحمد Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
احسان.
Guest
احسان.

سلام خسته نباشید.من تلوزیون دارمالان یک هفته ای میشه وقتی روشن میکنم تصویر تاریک میشه اول فک کردم کلا lcd خراب شده ولی وقتی روشن میکنم تقریبا ۱ یادوثانیه صفحه مثل قبلا روشنه بعد تاریک میشه.چجوری درست میشه؟

سام
Guest
سام

با سلام من یک تلویزیون sj85000gi دارم که با قطع و وصل نمودن پریز برق تجهیزات دیگر روشن و خاموش میشود علت چیست با تشکر

حمید
Guest
حمید

سلام وقتی تلوزیون روشنه و هیچ مشکلی نداره ولی وقتی خاموش میکنیم دوباره روشنش میکنیم تنظیم مجدد کانال یابی میاد هربار همینطوره حتی اگر یک دقیقه روشن خاموش کنیم دوباره اتفاق میفته چند باری هم تنظیم شده توسط بلدکار ولی نشده خیلی اعصاب خرد کنه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

ا
Guest
ا

سلام
اگه تلویزیون روی فیوز ۲۰ باشه صدمه میبینه؟
LED LG

حسین
Guest
حسین

سلام من دوسالی میشه تلویزیون الجی ۴۲ اینج ال ای دی خریدم ولی ی سالی بعد کار کردن بدون مشکل الان چندماهه ک هر چندبار روشن خاموش بشه شبکه ها پاک میشن و مجبورم از اول شبکه یابی کنم خواستم بدون مشکلش چیه .ممنون

حسین
Guest
حسین

سلام من ی سالی میشه تلویزیونم هر روز چندبار شبکه هاش پاک میشن خواستم بدون مشکلش چیه از شبکه یابی خسته شدم الجی ۴۲ اینج ال ای دی

آریا
Guest
آریا

با سلام. تلویزیون LN540V داریم که دیروز بعد از اینکه دقایقی روشن بود اختلالاتی در تصویر (پرش تصویر و سبز شدن آن) تصویر سیاه شد و الان فقط صدا دارد. احتمال دارد پنل سوخته باشد؟

میلاد
Guest
میلاد

سلام تلویزیون من uj66 الجی هست که از ۴k هم پشتیانی میکند . اما وقتی از طریق usb میخوام کلیپ ۴k پخش کنم میگه پشتیبانی نمی شود(حجم فایل ۳۵۰mb) لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار باید بکنم آیا تنظیمات خاصی داره ؟
وسوال دوم هم ریسیور من فول اچدی هست آیا راهی هست که بخوام کابل HDMi را ازبابت پشتیبانی از ۴k بودن تست کنم ؟
لینک کابلی HDMI که من خریدم دقیقا از همین هست :
https://www.digikala.com/product/dkp-395300/%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-hdmi-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%B7%D9%88%D9%84-2-%D9%85%D8%AA%D8%B1

میثم
Guest
میثم

سلام تلویزیون رو چندین بار بردم تعمیر دوباره مشکل پرش تصویر بلک لایت داره مدل تلویزیون ln57 هست هربار که رفتم سیصدهزار تومن خرجش کردم دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم لطفا جواب بدید ممنون

حامد طالب زاده
Guest
حامد طالب زاده

سلام تلوزیون من مدلش LG47LB65200GI هستش مشکلش اینکه وقتی تلوزیون رو روشن میکنی تصویرش سیاه میشه بعد دوباره عادی میشه بعد دوباره سیاه میشه و این روند تا آخر ادامه داره.ممنون میشم بگید مشکلش از چیه؟ و قیمت تعمیرش چقدر میشه؟

MR.PR
Guest
MR.PR

چند روزی میشه که روی صفحه ی نمایش تلویزیون ما یه خط باریک سیاه به وجود اومده
انگار یه ردیف از پیکسل ها خراب شده. حالا من میخوام بدونم که چرا اینطوری شده

یونس
Guest
یونس

سلام وقتی هر نوع فلش حامل فیلمی رو به تلویزیون ال جی ۳۲ اینچ وصل میکنم فقط ۱۰ دقیقه اول فیلم رو پخش میکنه و می پره میره فیلم بعدی. چند باز به تنظیمات کارخونه برگردوندم. فلش رو عوض کردم. اما فقط روی تلویزیون من این طوریه. راه کاری ندارید برای رفع این عیب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیمان
Guest
پیمان

سللم خسته نباشید،ما یک تلویزیون الجی ال ای دی ۵۰ اینچ داریم هر چند ثانیه یک خط خیلی نازک مشکی افقی حدودا به قطر ۲میل می افته وسطه صفحه و نیمه پایین صفحه پرش تصویر میگیره و صفحه تار میشه و بعد از چند ثانیه دوباره درست میشه مشکل از چی میتونه باشه به نظرتون؟

علی خلجی
Guest
علی خلجی

سلام. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
من یه تلویزیونLED lg42lb5820 دارم که چراغ ال ایدیش سه بار چشمک میزنه و اصلا روشن نمیشه. برد پاور کار کرده از جایی تهیه کردم روش انداختم بازم درست نشد. وقتی برد پاور رو جدا میکنم آیا باید به پایه power on سیگنال خاصی بدم تا ولتاژ های تست پوینت روی پورت خروجیش رو ببینم؟ آیا مشکل از برد مین میتونه باشه؟

پیمان
Guest
پیمان

سلام خسته نباشید ما یک تلویزیون الجی ۵۰ اینچ ساده داریم چند روزیه وسط صفحه یک خط افقی خیلی نازک به مدت چند ثانیه میاد بعدش میره به جاش از جای همون خط به پایین صفحه تار میشه دوباره همین اتفاق تکرار میشه.

محمدرضا
Guest
محمدرضا

سلام خسته نباشید
من یک تلویزیون دارم LG مدل ۴۷LW65100 اول یک یا دوباری قطع و وصل می شود بعدشم کلن خاموش شد یعنی صدای روشن شدن و چراخ های جلوی تلویزیون روشن میشه ولی صفحه خاموشه اگه لطف کنید بگید مشکل از چیه ممنون میشم

رسول
Guest
رسول

با سلام و خسته نباشید من یک تلوزیون ال ای دی ۴۲ اینچ LG دارم که یه دفعه یه اشکال پیدا کرده اون هم اینه که وقتی تلوزیون رو روشن میکنم تصویر نداره ولی صدا داره ممنون میشم علتش و بهم بگید و اینکه چجوری درست میشه؟
با تشکر

عمادی
Guest
عمادی

سلام، تلویزیون ۴۲ ال جی دارم، نمی دونم چرا خودش یه دفعه از شبکه ۳ می‌ره شبکه ۹. بدون اینکه به کنترل دست بزنین، بعضی وقتها هم شبکه یک تا ۶ قطع میشه ولی از ۷ به بعد، یعنی بقیه شبکه ها رو‌ می گیره، البته بعد از چند دقیقه دوباره یک تا شبکه خبر رو می گیره. این مشکل از تلویزیونه یا فرستنده ؟

علی مرادی
Guest
علی مرادی

سلام من کد قفل کودک را فراموش کردم تلویزیون ۵۵ اینچ اسمارت مد LA

احمد
Guest
احمد

سلام و وقت بخیر تلویزیون ۵۵LA مدل ۷۴۰۰ دارم ویروسی شده و روشن نمیشه …راهنمایی کنید ممنون

فرشید۷۷
Guest
فرشید۷۷

سلام خسته نباشین. من یه تلویزیون uh850 دارم که دو ردیف از پیکسلاش از بالای تلویزیون تا پایین رنگشون ثابته یه ردیف رنگش ابیه یه ردیف رنگش قرمزه یعنی اصلا به تغییرات رنگش تصاویر واکنشی نشون نمیده مشکلش از کجا میتونه باشه.؟ ممنون

محمد
Guest
محمد

سلام یک دستگاه تلویزیون ۴۷ اینچ ال جی ال ام ۸۶۰۰۰ سه بعدی فول اچ دی – ال ای دی داریم یک دفعه خط حدود۱۵سانتی تیره از بالا تاپایین روی تصویر اومد حتی آنتن راهم قطع می کنم هست یک بنده خدای تعمیرکاری فرمود آب خورده – لطفا بفرمایید مشکل چیه تعمیرمیشه یانه هزینه تعمیرش چقدره ممنون

سهراب
Guest
سهراب

با سلام تلوزیون مدل ۳۲le5/7 دارم که وقتی روشن میکنم هم کلیدهای جلو گهگاه خودکار عمل میکنند و هم اینکه برای روشن کردن، اولینبار تصویر اصلا نمیاد و با حالت خاموش فرقی نداره.امام وقتی همون موقع خاموش کنم و دوباره روشن کنم تصویر میاد. خیلی وقتا هم تصویر که میاد ، یهو از سمت چپ تصویر سیاه میشه تا سمت راست که کلا انگار خاموش شده.

محمد
Guest
محمد

همان طورکه قبلا هم گفتم تلویزیون ال جی ۴۷ ال ام ۸۶۰۰۰ سه بعدی است و خط تیره رنگ حدود ۱۵سانتی دقیقا از بالای تصویر تا دقیقا پایین تصویر در حدودا ۲۰ سانت تا لبه سمت چپ تلویزیون است و گفته اند آب ریخته بهش – حالا آیاقابل تعمیراست یانه – واگرقابل تعمیراست هزینه اش حدوداچقدره – شهرستانیم ممنون

سهراب
Guest
سهراب

سلام تلوزیون ال جی۳۲le5.7 وقتی روشن میکنیم فقط صدای پاور میاد ولی روشن نمیشه. چندبار باید خاموش و روشن کنیم تا تصویر بیاد. اکثرا هم ک تصویر میاداز سمت چپ به سمت راست شروع میکنه به سیاه شدن و صداهم قطع میشه تا کامل تصویر سیاه میشه. باید باز هم خاموش و روشن کنیم تا درست بشه. مشکل از چی میتونه باشه و حدودا چقدر هزینه تعمیرشه؟
ممنون

سهراب
Guest
سهراب

سلام.تلوزیون الجی ۳۲le5.7دارم که وقتی روشن میکنیم فقط صدای تیک مربوط به وصل شدن برق پاور میاد ولی هیچ تصویری نمیاد. چندبار که خاموش و روشن میکنیم تصویر میاد ولی اکثرا یهو از سمت چپ شروع میکنه به سیاه شدن تا کامل سیاه میشه و دیگه صدا هم نداره. کلیدهای جلوی تلوزیون هم خود بخود عمل میکنن. همچنین گیرنده دیجیتالش هم کلا از کار میفته ینی وقتی سیم انت هم به تلوزیون وصل میکنیم چیزی توی منو نشون نمیده. ایا قابل تعمیر هست یا نه و اینکه هزینه تعمیرش چقدر میشه حدودا
ممنونم.

مهدی حسین
Guest
مهدی حسین

باسلام
من یک سیستم سینما خانواده ال جی مدل « LG SOUND CASTLE HB-994PK » دارم و مشکل نرم افزاری پیدا کرده که دیگر اسپیکر ها و ساب نمی توانند به دستگاه اصلی وصل شوند و اینکه وقتی روشن می کنی صفحه که بالا میاد لود نمیشه و قبل این که وارد صفحه اصلی بشود گیر می کند .
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

حمید
Guest
حمید

سلام تی وی ۴۷ اینچه چالجی LW5700 سه بعدی بعد از ۷ سال رنگهاش بعد نشون میده علت چیست تمام قطعات سالمه بیشتر احتمال این مدل از چیست برد یا پنل البته ضربه نخورده و براحتی خاموش و روشن و تعویض کانال میشه تشکر بسیار .

عضویت در آچارباز
پربازدید ترین مطالب
 • ماه
 • فصل
 • کل
پر بحث ترین ها
کلیه حقوق سایت متعلق به وبلاگ آچارباز می باشد.
عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آچارباز، جزو اولین نفراتی باشید که از تخفیفات ویژه آچارباز بهره مند می شوید.

تبریک، با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.