به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی

مشکلات لپ تاپ اچ پی

در دنیای امروز لپ تاپ یکی از پرکاربردترین لوازم الکترونیکی است، که بسیاری از افراد برای انجام کارهای مختلف از آن استفاده می‌کنند. لپ تاپ‌ها در برندهای مختلف در بازار موجودند که یکی از بهترین برندها، برند اچ پی (HP) است. در این بحث به بررسی مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی خواهیم پرداخت.

لپ تاپ‌های اچ پی برای اولین بار در سال ۱۹۸۴ به بازار عرضه شدند و تاکنون از جمله یکی از لپ تاپ‌های قدرتمند و با کیفیت بوده‌اند، که طرفداران بسیار زیادی دارد. ولی با این حال، لپ تاپ‌های اچ پی هم دارای برخی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری هستند، که در ادامه به بررسی مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی می‌پردازیم.

۱- مشکل صفحه کلید

یکی از مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی کار نکردن صفحه کلید آن است. در برخی موارد یک یا تعدادی بیشتر از دکمه‌های صفحه کلید کار نمی‌کند و یا احتمال دارد، به طور کلی صفحه کلید از کار بیفتد. مشکل کار نکردن صفحه کلید لپ تاپ اچ پی می‌تواند، دلایل مختلفی داشته باشد، که در برخی موارد مربوط به مشکلات نرم افزاری است و به راحتی بر طرف می‌شود.

ولی در برخی مواقع این مشکل می‌تواند به دلایل سخت افزاری و یا گیر کردن یک شی خارجی در زیر دکمه‌های صفحه کلید ایجاد شود. صفحه کلید لپ تاپ اچ پی به دلیل اینکه به صورت مداوم و پیوسته مورد استفاده قرار می‌گیرند، بیشتر در معرض خرابی و مشکل هستند.

مشکلات لپ تاپ اچ پی

۲- عدم تغییر پیکسل‌های صفحه نمایش

به گزارش برخی از کاربران از دیگر مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی ثابت ماندن پیکسل‌ها و عدم تغییر آنها است، که در بیشتر مواقع به صورت نقاط سبز و یا قرمز رنگ در صفحه نمایش لپ تاپ خود را نشان می‌دهد. ثابت ماندن پیکسل‌ها به این معنی است که، برخی از پیکسل‌های صفحه نمایش مانند سایر پیکسل‌ها روشن نمی‌شود و در صفحه نمایش خود را نشان می‌دهد. به این اتفاق در اصطلاح پیکسل‌های ثابت و یا پیکسل‌های مرده می‌گویند. برای رفع این مشکل می‌توانید با ماساژ دادن اطراف پیکسل مرده تا حدودی این مشکل را برطرف کنید و در غیر این صورت نیاز به تعمیر و تعویض صفحه نمایش دارد.

۳- کار نکردن بلوتوث

از دیگر مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی می‌توان به از کار افتادن بلوتوث لپ تاپ اشاره کرد که برای بسیاری از دارندگان این لپ تاپ‌ها ممکن است، پیش بیاید. این مشکل می‌تواند دلایل سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشد، که در ابتدا بهتر است، برای رفع این مشکل به بررسی مشکلات نرم افزاری لپ تاپ بپردازید.

در برخی موارد دلیل کار نکردن بلوتوث لپ تاپ مربوط به این است که، سرویس پشتیبانی بلوتوث در پس زمینه در حال اجرا نیست و یا درایور بلوتوث خراب بوده و یا به روز نشده است.

پیشنهاد مطالعه

۴- متصل نشدن به شبکه اینترنت وایرلس

متصل نشدن به شبکه اینترنت بی سیم و وای فای از دیگر مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی است. این مشکل اگر چه تنها خاص لپ تاپ‌های اچ پی نیست و ممکن است در سایر لپ تاپ‌ها هم ایجاد شود. ولی با این حال از مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی هم ذکر می‌شود. این مشل بدین صورت است که کاربر هر چقدر سعی و تلاش می‌کند، تا از طریق لپ تاپ اچ پی به اینترنت متصل شود، ناموفق است و نمی‌توان اتصال ایجاد کند. برای برطرف کردن این مشکل اولین کار این است که روتر بی سیم خود را چک کنید و از روشن بودن آن اطمینان داشته باشید. چرا که به علل و دلایل مختلف در برخی مواقع روتر خاموش می‌‌شود.

۵- کرش کردن سیستم لپ تاپ

کرش کردن سیستم هم از جمله مشکلات متداول در لپ تاپ اچ پی است که برای بسیاری از کاربران این نوع از لپ تاپ‌ها بسیار آزاردهنده است. به گزارش برخی از کاربران و دارندگان لپ تاپ اچ پی، آنها در زمانی که سیستم خود را راه اندازی مجدد و یا بوت می‌کنند، سیستم بوت نمی‌شود و این امر موجب نگرانی آنها می‌گردد. این مشکل می‌تواند دلایل نرم افزاری و سخت افزاری داشته باشد، که برای رفع آن بهتر است، لپ تاپ خود را به دست یک تکنسین و تعمیرکار مجرب و متخصص لپ تاپ اچ پی بسپارید.

۶- ویروسی شدن

ویروسی شدن از مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی و سایر لپ تاپ‌ها است. در برخی مواقع به دلایل مختلف لپ تاپ ویروسی می‌شود و کاربر را آزار می‌دهد. لذا هجوم ویروس‌ها و بد افزارها به سیستم عامل لپ تاپ یکی از رایج‌ترین مشکلات لپ تاپ‌ها است، که می‌تواند مشکلات جدی به وجود آورد و اطلاعات کاربر را در معرض خطر قرار دهد. برای رفع این مشکل در درجه اول استفاده از یک آنتی ویروس مناسب و ویروس‌یابی سستم توصیه می‌شود.

۷- شارژ نشدن باتری لپ تاپ

لپ تاپ به درستی بالا می‌آید، ولی پس از مدتی نور صفحه خاموش می‌شود. تصاویر هنوز روی صفحه نمایش نشان داده می‌شوند، ولی بسیار تاریک هستند. در برخی موارد هم نور صفحه نمایش ظاهر نشده و یا یک تصویر ضعیف نشان داده می‌شود. از این رو، یکی دیگر از مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی شارژ نشدن آن است، که می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد و سبب نگرانی دارندگان لپ تاپ‌های اچ پی شود. این مشکل می‌تواند به دلایل ساده و ابتدایی و یا به دلایل سخت افزاری و نرم افزاری مختلف به وجود آید. برای رفع آن ابتدا باید عیب یابی دقیقی از لپ تاپ انجام شود.

مشکلات لپ تاپ اچ پی

۸- نمایش ویدئوهای در هم ریخته و یا تحریف شده

از هنگامی که می‌خواهید با لپ تاپ خود ویدئویی تماشا کنید، ولی ویدئو در هم ریخته و تحریف شده است، در آن صورت به احتمال قوی مشکل از کارت گرافیک لپ تاپ خواهد بود. چرا که یکی از مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی کارت گرافیک است. کارت گرافیک به دلایل مختلفی از جمله قدیمی بودن درایور کارت گرافیک لپ تاپ دچار مشکل می‌شود و موجب در هم ریخته شدن ویدئوها و تحریف آنها می‌شود. این مشکل بیشتر در بازی‌های رایانه ای و نرم افزاری‌های جدید به وجود می‌آید، که برای رفع آن بهتر است نسخه به روز درایور کارت گرافیکی لپ تاپ اچ پی را دانلود و نصب کنید.

۹- گرم شدن بیش از حد لپ تاپ

از مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی داغ شدن زیاد این دستگاه است، به طور معمول، یکی از علائم و نشانه‌های آن کرش کردن و هنگ کردن رایانه است. داغ شدن بیش از حد لپ تاپ می‌تواند موجب کاهش سرعت لپ تاپ شده و کارایی آن را کاهش دهد. این مشکل دلایل زیادی دارد و مربوط به مشکلات سخت افزاری و یا نرم افزاری دستگاه است. در صورتی که داغ شدن بیش از حد لپ تاپ مورد رسیدگی قرار نگیرید، می‌تواند منجر به وجود آمدن آسیب‌های دیگر شود.

 

تعمیر لپ تاپ در محل با آچارباز
سرویس تعمیر لپ تاپ در محل آچارباز یک تعمیرگاه سیار آنلاین کامپیوتر است که کار آن عیب یابی و رفع ایراد تمامی سیستم‌های لپ تاپ است. در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، کافیست در اپلیکیشن خدمات سیار آچارباز، درخواست تعمیرکار سیار لپ تاپ را ثبت کنید.
درخواست تعمیر لپ تاپ

 

۱۰- مشکل دوربین

یکی از کاربردی‌ترین و اساسی‌ترین بخش در موبایل‌ها و لپ تاپ‌ها دوربین آن‌ها است، چرا که بسیاری از افراد برای برقراری ارتباطات تصویری و استفاده از سایر امکانات لپ تاپ به دوربین نیاز دارند. در حالی که مشکل دوربین می‌توان گفت که در بیشتر لوازم الکترونیکی از جمله لپ تاپ وجود دارد. از این رو، یکی دیگر از مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی خرابی دوربین و یا از کار افتادن و از دست دادن کیفیت اولیه دوربین است.

به گزارش برخی از دارندگان لپ تاپ‌های اچ پی در برخی مواقع، دوربین لپ تاپ کیفیت اولیه خود را ندارد و یا صدای خش خش می‌دهد و تغییر رنگ داده است. این مشکل می‌تواند به دلایل مختلف از جمله مشکلات نرم افزاری در لپ تاپ به وجود آید.

۱۱- ری استارت کردن لپ تاپ

همه ما گاهی به دلایل مختلف لپ تاپ خود را ری استارت می‌کنیم، تا مجدد راه انداری شود. اما وقتی لپ تاپ خود به خود ری استارت شود، در این صورت مشکلی به وجود آمده است که باید برطرف گردد. لپ تاپ‌هایی که مرتب ری استارت می‌شوند، در بیشتر مواقع دچار مشکلات نرم افزاری هستند که با عیب یابی و برطرف کردن آن مشکل ری استارت شدن لپ تاپ قابل حل است. با این حال ری استارت مداوم لپ تاپ می‌تواند، علل و دلایل دیگری هم داشته باشید.

مشکلات لپ تاپ اچ پی

۱۲- خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ

لپ تاپ را روشن می‌کنید، ولی بدون اینکه تصویری نشان دهد، بعد از چند ثانیه خود به خود خاموش می‌شود. باز مجدد دستگاه را روشن می‌کنید، اما مجدد خاموش می‌شود. لذا از دیگر مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی می‌توان به خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ اشاره کرد، که توسط برخی از کاربران و دارندگان این برند از لپ تاپ گزارش داده شده است. به دلیل اینکه لپ تاپ اچ پی دارای ویژگی «خودصیانتی» است، خاموش شدن ناگهانی آن نباید برای بسیاری از کاربران نگران کننده باشد. با این حال علت خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ می‌تواند عیوب سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ باشد که نیاز به بررسی و تعمیر دارد.

۱۳- نداشتن تصویر در صفحه نمایش یا سیاه بودن صفحه نمایش

لپ تاپ را روشن می‌کنید،LED  روشن است، فن کار می‌کند، اما چیزی روی صفحه نمایش لپ تاپ نمایش داده نمی‌شود و کامل سیاه است. سیاه بودن و نداشتن تصویر از دیگر مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی است که در برخی مواقع برای بعضی از کاربران اتفاق می‌افتد، نداشتن تصویر لپ تاپ می‌تواند به دلیل آسیب دیدن چیپ گرافیک، مادربرد، صفحه نمایش و یا فلت صفحه نمایش به وجود آید.

۱۴- مشکل رم

از دیگر مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی می‌توان به مشکلات مربوط به رم لپ تاپ اشاره کرد. رم لپ تاپ اچ پی در برخی مواقع با مشکلاتی مواجه می‌شود که دیگر قابل استفاده نیست و باید تعویض شود. اگر چه تعویض رم لپ تاپ به دلیل قرار گرفتن در جایگاه به نسبت راحت و آسان، به سادگی قابل تعویض است، ولی تعویض آن بهتر است به دست افراد متخصص انجام شود، تا سایر بخش‌های لپ تاپ آسیبی وارد نشود.

۱۵- مشکل پورت‌های یو اس بی (USB)

یکی از امکاناتی که روی هر لپ تاپی قرار دارد و برای بسیاری افراد تعداد آن مهم است، پورت‌های یو اس بی است. با وجود اینکه پورت‌های یو اس بی برای اکثر افراد مهم است و باید سالم باشند، ولی در برخی موارد به دلایل مختلف این پورت‌ها دچار مشکل می‌شوند. از این رو، از دیگر مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی می‌توان به مشکل یو اس بی اشاره کرد. سوکت‌های یو اس بی در کل دارای سه نسل اول، دوم و سوم هستند که یو اس بی از نسل‌های قدیمی است و احتمال دارد با گذر زمان پورت‌های یو اس بی دچار آسیب و مشکل شوند و نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشند.

مشکلات گفته شده، از جمله مشکلات متداول لپ تاپ اچ پی است، که می‌تواند به دلایل سخت افزاری و نرم افزاری به وجود آید، برخی از این مشکلات به راحتی و با بررسی‌های اولیه توسط خود اشخاص قابل رفع کردن هستند، ولی برخی دیگر نیاز به تعمیر و بررسی به وسیله متخصص و تعمیرکار مجرب دارد.

در صورتی که لپ تاپ شما دچار نقص فنی شد و با اقداماتی که آموختید از پس برطرف کردن مشکلات برنیامدید، پیشنهاد می‌کنیم با یک کارشناس متخصص در این زمینه مشورت کنید. در حال حاضر سامانه آچارباز، آماده ارائه خدمت به مشتریان خود است. شما مشکلات لپ تاپ خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید تا پشتیبان با شما تماس گرفته و در اولین فرصت کارشناس مجرب به محل شما اعزام شود.

 

منبع:
hp.com
zoorepairs.com
drivereasy.com


نویسنده :

۳۱ دیدگاه

 • زینب گفت:

  سلام
  لب تابم hp هست و اینکه یکی دوبار پام رفت روش اما نه با شدت . لب تابم و دیروز روشن کردم ی خط خیلی نازک فکر میکنم آبی باشه رو صفحه هست . بهم گفتن که به خاطر ضربه هست اما حقیقتا من یادم نیست که کی پام رفت رو لبتاب که بخوام بگم بعد این ضربه اینطوری شده .
  ممکن دلیل دیگه ای هم داشته باشه ؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   زینب عزیز، از دلایل بروز خطوط در صفحه لپ تاپ، علاوه بر ضربه میتواند اختلال در کارت گرافیک سیستم شما باشد، شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سایت آچارباز و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • Zeinab گفت:

  سلام خسته نباشید.لب تاپ من اچ پی و دست دومه.تقریبا یک سالی میشه خریدمش اوایل تا یک ساعت و یا کمی بیشتر شارژ نگه میداشت ولی الان نیم ساعته خاموش میشه.زود هم شارژ میشه.به من موقع خرید گفته بودند که برای تماشای فیلم تا یک ساعت شارژ داره ولی توی همین سایت دیدم ک نوشته بودند بصورت مطلوب باید سه یا چهارساعت شارژ داشته باشه.و یک چیز دیگه توی قسمت شارژ مینویسه باتریِ یک و دو.آیا دو باتری میخوره؟چطور مشکلمو رفع کنم؟ممنون

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   زینب عزیز، بفرمایید مدل لپ‌تاپ شما چیست؟ در صورتی که باتری در زمان کوتاهی خالی می‌شود، به احتمال زیاد باتری معیوب شده است و زمان تعویض آن رسیده. شما می‌توانید درخواست تعمیر باتری لپ تاپ در محل خود را با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • Z گفت:

  سلام. لپ تاپم اچ پی مدل Pavilion هستش. در ابتدا چندتا از دکمه های کیبورد لپ تاپم از کار افتادن، کیبورد اکسترنال گرفتم، اولش خوب کار می‌کرد، بعد یک هفته، زمان تایپ سیستم شروع کرد هنگ کردن. ویندوز عوض کردم، روز اول اوکی بود، اما الان کلا کیبورد لپ تاپ غیرفعال شده، کیبورد اکسترنال هم غیر فعال شده، از کیبورد مجازی لپ تاپ هم که استفاده کردم بازم هیچی تایپ نمیشه… چندتا راه حل از توی نت سرچ کردم و امتحان کردم اما باز هم درست نشد. تو رو خدا راهنمایی کنید… چکار کنم؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   زینب عزیز، ابتدا بررسی کنید که نصب ویندوز به درستی صورت گرفته باشد، سپس از قسمت Device manager اقدام به آپدیت درایور کیبورد خود کنید. همچنین لازم است صحت اتصالات و قطعات سیستم همچون پردازنده و مادربرد، بررسی شود. در صورتی که مشکل رفع نشد، شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سایت آچارباز و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • سام گفت:

  سلام لب تاب من دستکتاپ چند قسمت شده هر قسمت یک دیکتاتور کامل نشون میده درایور کارت گرافیک دیلیت کردم دوباره نصب کردم درست نشد ممنون میشم اگه کمک کنید

 • Sajad گفت:

  سلام من یه روز با استفاده از برنامه رار یه فایلی به نام پروو بوک ۴۵۳s پیدا کردم که مارک خود لپ تاپ اچ پیمه زدم توش چند تا پوشه داشت هر چی پاک کردم نرف رفتم توی پوشه ها فایل نصبی داش اولی رو نصب کردم به طور کامل رفتم دومی زدم نصب سه دور نصب داشت عکسشم مثل هارد بود دور اول تموم شد دو دوم تا نصفه رفت فک کردم ویروس سریع لپ تاپ و سریع خاموش کردم بعد وقتی روشن کردم دیدم روشن نمیشه بعد چند ثانیه سرعت فن بالا میره ولی صفحه بالا نمیاد رو تلوزیون هم تست کردم نیومد کلید قفل کردن دکمه ها هم چشمک میزنه و فقط هم بالا در اوردن باتری خاموش میشه سایت های زیادی رفتم و روش هارو تست کردم نشد لطفا کمک کنید

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   سجاد عزیز، ممکن است درایوی را ناقص نصب کرده باشید یا برای سیستم عامل مشکلی به وجود آمده باشد. سیستم عامل را دوباره نصب کنید اگر مشکل حل نشد شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سامانه آچارباز با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • sarah گفت:

  سلام لپ تاپم اچ پی هست علت اینکه چند روزه که دکمه تنطیم نور لپ تاپم کار نمیکنه چیه ؟(f3 و f۲ )

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   دوست عزیز، اگر از صحت کارکرد دیگر دکمه‌ها اطمینان دارید ممکن است مشکل نرم افزاری باشد، باید تنظیمات کیبورد در سیستم بررسی شود. شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سامانه آچارباز با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • Zahra گفت:

  سلام وقت بخیر من لپ تاپم hpهست و مشکلی ک برام پیش اومده اینه ک دکمه ی میکروفون کیبورد لپ تاپم روشنه و من نمیتونم از میکروفون استفاده کنم و تقریبا همه راه حل های گوگل رو امتحان کردم اما درست نشده میشه کمکم کنید؟

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   دوست عزیز ممکن است مشکل شما سخت افزاری باشد، شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سامانه آچارباز با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • Mahdi گفت:

  من لپ تاپه hp pavilion دارم
  وقتی روشن میکنم فن روشن میشه و همه ی چراغ ها هم فعال میشه ولی ویندوز بالا نمیاد و هر چند ثانیه یک بار صفحه سفیدی در صدم ثانیه میاد و میره
  اگه لپ تا‌پ خیلی داغ بشه تازه علامت hp رو نشون میده و تازه ویندوز بالا میاد
  وقتی که دوباره خاموشش میکنم دوباره همونجوری میشه

  • تحریریه آچارباز گفت:

   با سلام
   دوست عزیز، این مشکل می‌تواند نرم افزاری و یا سخت افزاری باشد. سیستم شما نیاز به بررسی سریع دارد. شما می‌توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سامانه آچارباز با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ ثبت کنید تا همکاران ما مشکل را بررسی و حل کنند.

 • یلدا گفت:

  من لب تابم خاموش کردم بعد ک روشن کردم خودش هی خاموش میشه روشن میشه.قبل از اون داشت ویندوز عوض میکرد خودش خیلی زمان بر بود برای همین خاموش کردم.میشع لطفا کمکم کنید

  • تحریریه آچارباز گفت:

   سلام
   بهتر است دستگاه شما توسط کارشناس بررسی شود. لطفا درخواست تعمیر لپ تاپ در محل را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 • عطایی گفت:

  سلام لپ تاپ hp pavilion entertainment pc. میباشد موقعیکه کلید پاور را میزنم روشن میشود وزود خاموش میشود لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

  • تحریریه آچارباز گفت:

   سلام
   لطفا با شماره پشتیبانی ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

 • ابوالقاسم نوری گفت:

  سلام لپ تاپ من x365 اچ پی گاهی اوقات زمان کارکردن یگهو صفحه نمایش گیر میکنه و سیاه میشه نیمی از صفحه حالت رنگی میشه و صدایی شبیه نویز میده و باید لپ تاپ و با دکمه پاور ریست کنی تا مجدد راه اندازی بشه .

 • Niloofar گفت:

  سلام لپ تاپه وقتی پاور رو میزنم روشن میشه و فن هم روشن میشه بعد ۲ ثانیه یهو خاموش میشه بدون اینکه ویندوز بالا بیاد یا تصویری نمایش داده بشه چ کاری باید بکنم؟

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام

   ممکن است رم و یا هارد شما دچار مشکل شده باشد. البته قبل از هر کاری، بهتر است در صورت تمایل درخواست تعمیر لپ تاپ خود را در آچارباز ثبت کنید تا کارشناس، با دقت بیشتری آن را بررسی کند.

 • موسوى گفت:

  سلام،لپ تاپم اچ پى هست مدتى که فنش کارنمیکنه وبه همین خاطر داغ میکنه وخاموش میشه وخطاى۹۰۸فن را میده،میخوام بدونم فنش سوخته یا مشکل نرم افزارى پیدا کرده ویا چیزى در فنش گیرکرده؟چون هرکارى کردم نتونستم قاب زیر لپ تاپ را بازکنم تا فنهاشو تمیز کنم،بخاطر شرایط موجود هم نمیتونم به بیرون بدم نشون بدم چون أسنانکم همه جا تعطیل هست،لطفا راهنماییم کنید.🙏🏻🌹

 • مارال گفت:

  سلام خسته نباشید
  مشکل لپتاپ من اینه ک صفحس کلا سبز میشه و ی جاهایی هم خطوط صورتی رنگ ایجاد میشه
  اولش ک بردم تعمیرات گفتن باید درایور نصب کنیم نصبش کردم درست شد چهار ماه کار کرد بدون اینک صفحه لپتاپم سبز بشه
  الان من بیست روزی مسافرت بودم ک برگشتم الان روشنش کردم دوباره مثل قبل صفحش سبز شده
  درایور گرافیک روهم چک کردم نصب بود
  بنظرتون مشکل از کجاست؟
  مدل لپتاپم اچ پی elitebook8540p هستش

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام

   با توجه به نوع مشکل، نمیتوان به طور متنی نمیتوان پاسخ دقیقی داد و حتما باید توسط کارشناس بازدید شود. در صورت تمایل می توانید درخواست تعمیر لپ تاپ در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • فرامرز گفت:

  علت اینکه لپ تاپ من با باطری به تنهایی کار نمکنه و حتما باید مستقیما به برق وصل شه تا کار کنه چیه؟

 • ارسال دیدگاه  استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.