به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

معرفی بهترین برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

احتمال از بین رفتن اطلاعات و حذف شدن آنها در iOS هم مانند سایر سیستم عامل‌‌ها وجود دارد. بسیاری از افراد که از اسمارت فون‌‌هایی با سیستم عامل iOS استفاده می‌‌کنند، ممکن است با این گونه مشکلات مواجه شوند. وقتی که اطلاعات ذخیره شده در iOS از بین می‌‌روند، سبب ناراحتی و نگرانی افراد می‌‌شود. چرا که برخی از اطلاعات شخصی و اسناد و مدارک مهمی هستند که نیاز دارید همیشه به آنها دسترسی داشته باشید. لذا پیدا کردن برنامه بازیابی اطلاعات در iOS می‌‌تواند برای افرادی که اطلاعاتشان حذف شده است، مهم و کاربردی باشد.

بازیابی و ریکاوری اطلاعات و داده در iOS

از بین رفتن اطلاعات و حذف شدن آن یکی از نگران کننده‌‌ترین اتفاقاتی است که برای هر کسی ممکن است رخ دهد. ممکن است اطلاعات ذخیره شده روی iOS به‌دلایل مختلفی از بین بروند و نیاز به بازیابی و ریکاوری داشته باشند. برای بازیابی اطلاعات در iOS، نرم افزارهای زیادی وجود دارد.

۱- نرم افزار Joyoshare iPhone Data Recovery

این برنامه بازیابی اطلاعات در iOS، یک برنامه معتبر و کاربردی برای بازیابی اطلاعات در سیستم عامل iOS است. شما می‌‌توانید با استفاده از این نرم افزار همه اطلاعات و داده‌‌هایی که به‌صورت تصادفی، یا خرابی دیوایس و کرش کردن سیستم از بین رفته و حذف شده‌‌اند را بازیابی کنید. با استفاده از این نرم افزار می‌‌توانید اطلاعات از دست رفته را از طریق بکاپ‌گیری iTunes، iCloud و یا همچنین به‌صورت مستقیم از iOS بازیابی کنید. برنامه بازیابی و ریکاوری اطلاعات در iOS به شما کمک می‌‌کند که در حدود بیست نوع فایل در فرمت‌‌های مختلف را بتوانید در iOS برگردانید.

 

استفاده از این برنامه بسیار آسان است. نسخه آزمایشی این نرم افزار رایگان است و شما می‌‌توانید از آن به‌صورت کامل استفاده کنید.

از جمله مزایا و خصوصیاتی که این نرم افزار دارد، می‌‌توان به امکان بازیابی بیش از ۲۰ نوع فرمت مختلف در کمترین زمان اشاره کرد. علاوه بر این، این نرم افزار iOS 12 و آیفون X را نیز پشتیبانی می‌‌کند. از دیگر مزایا و خصوصیات این برنامه بازیابی اطلاعات در iOS، داشتن رابط کاربری بسیار دوستانه است. این برنامه با وجود داشتن این خصوصیات مثبت، یک عیب مهم هم دارد و این است که به‌صورت کامل رایگان نیست.

 

۲-  نرم افزار Dr. fone iPhone Data Recovery

از دیگر برنامه‌‌ها و نرم افزارهایی که می‌‌توان برای بازیابی اطلاعات در iOS نام برد، برنامه Dr. fone iPhone Data Recovery است که به‌عنوان یکی از بهترین برنامه و نرم افزارها معرفی شده‌است. این برنامه می‌‌تواند اطلاعاتی که به‌دلیل آسیب دیدن، سرقت، شکستگی و یا اطلاعاتی که به هر دلیل حذف شده‌‌اند را بازیابی کند. با استفاده از این برنامه بازیابی اطلاعات در iOS، می‌توانید به‌طور مستقیم به بازیابی اطلاعات از آیفون، بکاپ‌گیر iTuned و iCloud بپردازید. این برنامه همچنین دارای رابط کاربری ساده و سازگار با آخرین نسخه‌‌های سیستم عامل iOS است. البته لازم به ذکر است که Dr. fone برای بازیابی اطلاعات در اندروید هم ارائه کرده است.

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

از جمله ویژگی‌‌ها و مزایایی که این نرم افزار دارد، می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– داشتن امکان پیش نمایش اطلاعات بازیابی شده که به شما این امکان را می‌‌دهد تا فایل‌‌ها و اطلاعات موردنیاز را انتخاب کنید.

– استفاده بسیار آسان و راحت از این نرم افزار، که به دلیل داشتن رابط کاربری ساده امکان‌پذیر شده است.

– بازیابی عالی اطلاعات در کمترین زمان ممکن.

با وجود این که، این نرم افزار به‌عنوان یکی از بهترین برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS در سال ۲۰۱۹ است، ولی با این حال این برنامه هم دارای برخی معایب است، که از جمله معایب آن می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– شما با استفاده از نسخه رایگان این برنامه نمی‌‌توانید داده‌‌ها و اطلاعات را ذخیره کنید.

– با استفاده از این برنامه نمی‌‌توان پیام‌‌های SnapChat را بازیابی کرد.

۳- استفاده از برنامه iMobie PhoneRescue

با استفاده از این نرم افزار شما دیگر بابت اتفاقی که برای دستگاهتان افتاده است، ناراحت نخواهید، شد. این نرم افزار قابلیت بازیابی تا ۱۴ نوع از اطلاعات آیفون را دارد و از آخرین مدل آیفون یعنی آیفون X هم پشتیبانی می‌‌کند. با استفاده از این نرم افزار می‌‌توانید تصاویر، پیغام‌‌ها، واتس آپ، ویدئو، یاداشت‌‌ها و … را بازیابی کنید.

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

از جمله مزایا و خصوصیاتی که این نرم افزار دارد، می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– داشتن رابط کاربری ساده و آسان

– راهنمایی گام‌به‌گام افراد مبتدی

– ذخیره کردن تاریخچه تماس‌‌ها و پیغام‌‌ها در فرمت HTML

این برنامه با وجود داشتن چنین مزایا و خصوصیتی به دور از عیب و ایراد نیست، که از جمله معایب آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– پروسه طولانی اسکن کردن

– همیشه نمی‌‌تواند ویدئوهای آیفون را ریکاوری کند.

– برای بازیابی اطلاعات حذف شده در همه شرایط مناسب نیست.

۴-  برنامه Leawo iOS Data Recovery

برنامه Leawo iOS Data Recovery یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات در آیفون است که به شما برای بازگردان اطلاعات حذف شده به‌صورت مستقیم از آیفون و بکاپ iTunes کمک می‌‌کند. این برنامه قابلیت بازیابی بیش از ۱۲ نوع مختلف از داده و اطلاعات را از طریق دیوایس iOS، iTunes و iCloud دارد. اطلاعاتی که این نرم افزار می‌‌تواند بازیابی کند شامل: پیغام‌‌ها، تماس‌‌ها، مخاطبین، عکس‌‌ها، تاریخچه تماس‌‌ها، پیغام‌‌های ضمیمه شده، یادآوری‌‌ها، تقویم، یادداشت‌‌ها صوتی و غیره است. از خصوصیات و ویژگی‌‌های مهم این برنامه می‌‌توان به امکان جستجوی داده‌‌ها و فایل‌‌های با اسم خود اشاره کرد.

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

از دیگر خصوصیات و ویژگی‌‌های این برنامه می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– رابط کاربری شفاف و آسان

– داشتن آپشن پیش نمایش که می‌‌توان با استفاده از آن به فیلتر اطلاعات بپردازید.

– سازگار بودن با نسخه‌‌های مختلف iOS

از معایب و خصوصیات منفی این برنامه هم می‌‌توان به این موارد اشاره کرد:

– مدت زمان اسکن کردن تایم زیادی می‌‌برد و طولانی مدت است.

– اگر شما از دیوایس iOS استفاده کنید، در ریکاوری داده‌‌ها محدودیت دارید.

۵- برنامه iMyfone D-Back

این نرم افزار می‌‌تواند ۴ مدل بازیابی هوشمند را پشتیبانی کند. نرم افزار With the support of 4 smart recovery modes، یک برنامه با قابلیت بازیابی بیش از ۲۰ نوع فرمت داده و اطلاعات در آیفون، بکاپ iTunes و iCloud است. این داده‌‌ها و اطلاعات شامل تصاویر، ویدئو، پیغام برنامه‌‌ها، پیام‌‌های واتس آپ، تماس‌‌ها، یادداشت‌‌ها، و بسیاری دیگر از پیام‌‌ها و داده‌‌ها است. نرم افزار iMyfone D-Back همچنین دارای آپشن پیش نمایش است که شما می‌‌توانید در آن داده‌‌ها و اطلاعات را با نام و ساختار فایل مشاهده کنید. این خصوصیات به شما اجازه انتخاب اطلاعات برای بازیابی را می‌‌دهد و شما تصمیم می‌گیرید که چه اطلاعاتی را بازیابی کنید.

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

از جمله مزایا و خصوصیت مثبت این برنامه می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– کار کردن با این نرم افزار آسان است.

– امکان بازگردان انواع فایل‌‌ها با فرمت‌‌های مختلف را دارد.

– با آخرین نسخه دیوایس iOS سازگار است.

با وجود این که این نرم افزار مزایای ویژه و خاصی دارد، ولی برخی از معایب آن هم عبارتنداز:

– اسکن کردن دیوایس با استفاده از این نرم افزار بسیار زمان‌بر است.

– با استفاده از این نرم افزار نمی‌‌توان همه اطلاعات آیفون را بازیابی کرد.

پیشنهاد مطالعه

۶- نرم افزار EaseUS MobiSaver

نرم افزار EaseUS MobiSaver، یک برنامه کاربرپسند است که با استفاده از این برنامه شما می‌‌توانید در مدت زمان بسیار اندک به بازیابی اطلاعات حذف شده در iOS بپردازید. نرم افزار EaseUS MobiSaver به شما کمک می‌‌کند، تا همه داده‌‌هایی مانند تصاویر، ویدئو، موسیقی، پیام، مخاطبین، تاریخچه تلفن، یادآوری‌‌ها، تقویم‌‌ها و غیره را بازیابی کنید. این برنامه به شما تضمین می‌‌دهد که هیچگونه آسیبی به دیوایس شما به دلایل مختلف وارد نشود.

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

از خصوصیات و مزایایی که این برنامه دارد، می توان به این موارد اشاره کرد:

– داشتن رابط کاربری بسیار عالی و در عین حال آسان

– داشتن آپشن پیش نمایش، قبل از این که ریکاوری انجام شود.

از معایب این برنامه هم می‌‌توان به این موارد اشاره کرد:

– اسکن بسیار آرام و کُند

– عدم توانایی اتصال به انواع آیفون‌‌ها

 

تعمیر موبایل در محل با آچارباز
در صورتی که گوشی موبایل شما، دچار هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری شد، با کارشناسان آچارباز در ارتباط باشید و در محل مشکل موبایل را حل کنید. جهت ثبت درخواست کلیک کنید:
درخواست تعمیر موبایل

 

۷- برنامه Primo iPhone Data Recovery

این نرم افزار هم یکی از آخرین نرم افزارهای به‌روز برای بازیابی اطلاعات در iOS است. کاربر می‌‌تواند با استفاده از این نرم افزار اکثر اطلاعات حذف شده از iOS را بازیابی کند. اگر به‌صورت اتفاقی و یا به هر دلیلی اطلاعات شما در iOS از بین رفت، این نرم افزار به شما کمک می‌‌کند، تا مجدد آن را بازیابی و ریکاوری کنید. با استفاده از این نرم افزار می‌‌توانید اطلاعات شخصی را به‌راحتی و آسانی بازیابی کنید. این نرم افزار انواع فرمت‌های اطلاعات حذف شده مانند تصاویر، ویدئو، موزیک، مخاطبین، پیام‌‌ها، تاریخچه تماس، پیام‌‌های واتس اپ، یادداشت‌‌ها و غیره را می‌‌تواند بازیابی کند. علاوه بر این، این برنامه قابلیت کمک به تعمیر و رفع مشکلات iOS را دارد.

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

این برنامه دارای خصوصیات و مزیت‌‌هایی است که از جمله آن می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– داشتن رابط کاربری آسان برای کاربر

– این برنامه با برنامه‌‌های iTunes و iCloud  و آیفون کار می‌‌کند.

– با استفاده از این برنامه شما امکان و فرصت انتخاب فایل‌‌ها و داده‌‌هایی که باید ریکاوری کنید را خواهید داشت.

از معایب این برنامه هم می‌‌توان به این موارد اشاره کرد:

– شما نمی‌‌توانید فایل‌‌ها و اطلاعات بازیابی شده را در نسخه رایگان ذخیره کنید.

– با استفاده از این نرم افزار نمی‌‌توانید داده‌‌های وایبر، وی چت و اسنپ شات را بازیابی کنید.

۸- برنامه Aiseesoft Fonelab

Aiseesoft Fonelab یکی دیگر از بهترین برنامه‌ها برای بازیابی اطلاعات در بکاپ iTunes و iCloud است. استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است و شما می‌‌توانید به‌وسیله این نرم افزار بیش از ۱۹ نوع فرمت مختلف داده‌‌های حذف شده در آیفون و آیپد را به‌دست آورید. اطلاعاتی مانند تصاویر، ویدئو، پیام‌‌ها، مخاطبین، واتس اپ، تاریخچه تماس، یادآوری‌‌ها، تقویم و … قابل بازگردان مجدد با این نرم افزار هستند.

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

از خصوصیات و مزایایی که این نرم افزار دارد، می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– استفاده راحت و آسان به وسیله رابط کاربری ساده‌‌ای که دارد.

– سرعت زیاد در اسکن داده‌‌ها و اطلاعات

– پشتیبانی کردن از آخرین نسخه iOS

با وجود این که این نرم افزار دارای ویژگی‌‌ها و خصوصیات مثبتی است، ولی با این حال معایب و خصوصیات منفی هم دارد، که مهم‌ترین آنها عبارتند از:

– نسخه رایگان این نرم افزار بسیاری از خصوصیات و ویژگی‌‌های آن را پشتیبانی نمی‌‌کند.

– این نرم افزار نمی‌‌تواند داده‌‌ها و اطلاعات را به‌صورت کامل ریکاوری کند.

۹- نرم افزار Tenorshare iPhone Data Recovery

نرم افزار Tenorshare iPhone Data Recovery از دیگر نرم افزارها و برنامه بازیابی اطلاعات در iOS است که در سه حالت می‌‌تواند بسیاری از داده‌‌های آیفون، iCloud  و iTunes را بازیابی کند. با استفاده از این برنامه شما می‌‌توانید بیش از ۲۰ نوع داده‌‌ و اطلاعات را در فرمت‌‌های مختلف در آیفون بازیابی کنید. شما می‌‌توانید تصاویر، پیام‌‌ها، پیام‌‌های ضمیمه شده، برنامه داده‌‌ها، مخاطبین، ویدئوها، یادداشت‌‌ها، ایمیل‌ها و غیره را بازیابی کنید. یکی از خصوصیات مهم این نرم افزار این است که به شما امکان را می‌‌دهد که پیام‌‌ها، تماس‌‌ها و یاداشت ها را به‌طور مستقیم در آیفون هماهنگ‌سازی کنید.

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

از ویژگی‌‌ها و خصوصیات مثبت این نرم افزار می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– همه نوع فرمت اطلاعات و داده‌‌ها را در کامپیوتر شما پشتیبانی می‌‌کند.

– داشتن آپشن پیش نمایش

– امکان ریکاوری و یازیابی گزینشی اطلاعات

اما معایب و خصوصیات منفی هم این برنامه دارد، که از جمله آن می‌‌توان به این موارد اشاره کرد:

– امکان بازیابی کامل را در آیفون به شما نمی‌‌دهد.

– مدت زمانی که نرم افزار به اسکن کردن می‌‌پردازد، بسیار طولانی است.

۱۰- نرم افزار Gihosoft iPhone Data Recovery Free

یکی دیگر از برنامه‌‌های شگفت‌انگیز برای بازیابی اطلاعات در iOS نرم افزار Gihosoft iPhone Data Recovery Free است. این برنامه امکان بازیابی داده‌‌ها و اطلاعات مهم مانند پیام‌ها، تصاویر، ویدئوها، تاریخچه تماس‌‌ها و غیره را به شما می‌‌دهد. شما اطمینان داشته باشید که با این نرم افزار به‌راحتی و آسانی می‌‌توانید همه این اطلاعات را در محیط کاربری جذاب برنامه بازیابی کنید. اگر به‌صورت تصادفی در زمان آپگرید، فرمت کردن، و غیره و یا به هر دلیل اطلاعات و داده‌‌های شما از بین رفت. نگران نباشید چرا که با این برنامه می‌‌توانید آنها را بازیابی کنید.

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

از خصوصیات و مزایایی که این نرم افزار دارد، می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– سازگار با دستگاه‌‌هایی که دارای iOS 8 هستند.

– داشتن آپشن پیش نمایش که به شما کمک می‌‌کند تا تصمیم بگیرید که کدام نوع از داده‌‌ها و اطلاعات را بازیابی کنید.

با این وجود، این برنامه هم مانند سایر برنامه‌‌ها از معایب و نقص‌‌هایی برخوردار است، که از جمله آن می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– این نرم افزار هنوز روی نسخه‌‌های دیگر iOS تست نشده است.

– اسکن کردن اطلاعات و داده‌‌ها با استفاده از این نرم افزار زمان زیادی می‌‌برد.

۱۱- نرم افزار iSkySoft iPhone Data Recovery

از دیگر نرم افزارهای محبوب و دوست داشتنی برای بازیابی و ریکاوری اطلاعات در iOS می توان به نرم افزار iSkySoft iPhone Data Recovery اشاره کرد. این نرم افزار به کاربر اجازه می‌‌دهد تا در آیفون، iTunes و iCloud اطلاعات و داده‌‌های حذف شده را بازیابی کند.

با استفاده از این برنامه شما می‌‌توانید تصاویر، پیام‌‌های برنامه، پیام آیفون، مخاطبین، تماس‌‌ها، پیام‌‌های واتس اپ، یادداشت‌‌ها، تقویم، یادآوری‌‌ها و غیره را باز گردانی کنید. این نرم افزار، همچنین دارای آپشن پیش نمایش است که شما می‌‌توانید داده‌‌ها و اطلاعات را پیش از ریکاوری، با نام و ساختار مشاهده کنید. علاوه بر این، این برنامه می‌‌تواند برخی از خطاهای دستگاه iOS را تعمیر و رفع کند.

از جمله خصوصیات این نرم افزار می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– پشتیبانی از نسخه‌‌های مختلف آیفون مانند iPhone X, 8, 8 Plus, 7, 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, 4S.

– پشتیبانی از نسخه‌‌های iOS: iOS 11.x, 10.x, 9.x, 8.x, 7.x, 6.x

– در دسترس بودن برای ویندوز و مک

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

– استفاده راحت و آسان

– امکان بازیابی بیش از ۹ نوع داده‌‌ در دستگاه iOS

– امکان بازگرداندن ۱۷ نوع داده و اطلاعات در بکاپ iTuned و iCloud

– سازگار بودن با آخرین نسخه iOS

با وجود این که این نرم افزار دارای ویژگی‌‌ها و خصوصیات مثبت زیادی است، ولی با این حال برخی نواقص هم دارد، که از جمله آن می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– مدت زمان لازم برای اسکن کردن طولانی است.

– با این نرم افزار نمی‌‌توان داده‌‌ها و اطلاعات آیفون را به‌صورت کامل بازگرداند.

۱۲- نرم افزار Enigma iPhone Recovery Software

این نرم افزار هم یکی از بهترین نرم افزارها برای بازیابی اطلاعات در iOS است. با استفاده از نرم افزار Enigma iPhone Recovery به واسطه رابط کاربری آسان و شفافی که دارد، می‌‌توان داده ها و اطلاعات را در یک مکان با لیست ده‌گانه با تمام خصوصیات استاندارد بازیابی کرد.

این نرم افزار امکان بازیابی و ریکاوری اطلاعات و داده در iOS و بکاپ iTuned و iCloud و بازیابی اطلاعات حذف شده مانند پیام‌‌ها، تصاویر، ویدئوها، واتس اپ، kik، مخاطبین، تماس‌‌ها، یادداشت‌‌ها، و غیر را در آیفون به شما می‌‌دهد. اگر چه امکان بازیابی ویدئو و تصاویر از طریق این نرم افزار تنها در iTunes و iCloud در دسترس است.

از خصوصیات و ویژگی‌‌های این برنامه می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– پشتیبانی کردن از نسخه‌‌های مختلف آیفون از جمله iPhone X, 8 Plus, 8, 7 Plus, 7, 6S Plus, 6S, 6 Plus, 6, 5S, 5c, 5, 4S and 4.

– پشتیبانی از نسخه‌‌های مختلف iOS از جمله iOS 11.x, 10.x, 9.x, 8.x, 7.x, 6.x

– در دسترس بودن برای ویندوز و مک

برنامه‌های بازیابی اطلاعات در iOS

– استفاده از رابط کاربری راحت

– در دسترس بودن هم برای ویندوز و هم برای مک

با این وجود، این نرم افزار هم دارای برخی نواقص و معایب است که از جمله آن می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– محدودیت در پشتیبانی از انواع داده‌‌ها و اطلاعات

– برای بازگردانی و ریکاوری اطلاعات ورودی در دستگاه نیاز به برنامه iOS دیگری دارد.

– سرعت پایین اسکن کردن

 

منبع:

joyoshare.com

stellarinfo.com

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.
>

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آچارباز، جزو اولین نفراتی باشید که از تخفیفات ویژه آچارباز بهره مند می شوید.

تبریک، با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.