به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

متداول ترین معایب یخچال های سامسونگ چیست؟

یخچال‌های سامسونگ گاهی ممکن است مشکلات عمده‌ای را برای شما ایجاد کنند، معایب یخچال سامسونگ بعضی اوقات گریبان گیر افراد می‌شود و بسیاری از مردم نمی‌دانند که برای تعمیر این معایب باید چه اقدامات اصولی را انجام دهند. در ادامه با برخی از معایب یخچال سامسونگ آشنا می‌شویم و راهکاری برای حل این مشکلات و معایب را ارائه می‌دهیم.

معایب یخچال سامسونگ (خرابی یخ ساز)

یکی از معایب یخچال سامسونگ خرابی یخ ساز می‌باشد، یک روز صبح از خواب بیدار می‌شوید و متوجه می‌شوید که به صورت کاملاً ناگهانی یخ ساز یخچال سامسونگ شما کار نمی‌کند، در این مواقع جای هیچ گونه نگرانی نیست معمولاً این یکی از معایب یخچال سامسونگ است که برای بسیاری از صاحبان این یخچال‌ها اتفاق می افتد و دلیل آن این است که کل یا مقداری از ورودی آب به داخل این قسمت مسدود شده است و آبی وارد این ناحیه نمی‌شود.

تعمیر یخچال

راهکارهای پس از خرابی یخ ساز

برای حل مشکل خرابی یخ ساز که یکی از عمده‌ترین عیوب یخچال سامسونگ می‌باشد باید چند کار را انجام دهید، در ابتدا سعی کنید ورودی آب به داخل این محفظه را چک کنید و در صورتی که این ورودی توسط یخ مسدود شده بود سعی در آب کردن آن به وسیله آب گرم کنید، شیر سدل را باز کنید و سوراخ سوزنی که در داخل آن قرار دارد را چک کنید و در صورت مسدود بودن این سوراخ با یک سوزن اقدام به باز کردن مسیر آن کنید، شیر ورودی آب را باز کنید و چک کنید، در صورت خرابی اقدام به تعویض آن نمایید و در پایان اگر قصد باز کردن شیر سدل را دارید زیر آن یک سطح قرار دهید که آب داخل آن به زمین نریزد.

تعمیر یخچال سامسونگ

 معایب یخچال سامسونگ (نشتی یخچال)

یکی دیگر از معایب یخچال سامسونگ نشتی این یخچال‌ها است. گاهی اوقات بدون این که مشکلی در روند کار یخچال پیش آید می‌توانید مشاهده کنید که یخچال نشتی دارد و این نشتی ممکن است آشپزخانه شما را کثیف کند. نشتی در یخچال سامسونگ ممکن است علت‌های متفاوتی داشته باشد، تراز نبودن یخچال، مسود شدن لوله تخلیه، مشکلاتی که ممکن است برای لوله آب اتفاق بیفتد و سایر مشکلاتی که هر کدام می‌توانند علتی برای نشتی یخچال سامسونگ باشند.

تعمیر یخچال سامسونگ

رفع مشکلات نشتی یخچال

برای رفع مشکل نشتی که یکی از معایب یخچال سامسونگ است، می‌توانید در قدم نخست لوله آب را چک کنید که مشکلی نداشته باشد، سپس اقدام به تراز کردن یخچال با کمک پیچ تراز زیر یخچال کنید. در صورت تراز نبودن کف با قرار دادن چیزی در سمتی که پایین از سمت دیگر است یخچال را تراز کنید. تراز بودن یخچال بسیار مهم است چرا که آب داخل ظرف یخچال در قسمت زیرین یخچال جمع می‌شود و از آن جا تبخیر می‌شود و در صورتی که یخچال تراز نباشد این تبخیر به درستی صورت نمی‌گیرد. لوله تخلیه را حتماً به صورت دوره‌ای تمیز کنید چرا که در صورتی که لوله تخلیه به هر شکلی مسدود شده باشد باعث نشتی در یخچال سامسونگ شما می‌شود.

تعمیر یخچال سامسونگ

معایب یخچال سامسونگ (خنک نکردن یخچال و فریزر)

یکی از معایب یخچال سامسونگ مشکل فریز نکردن و خنک نکردن یخچال می‌باشد، این مشکل معمولاً دارای چند دلیل عمده است، اولین دلیل فریز نکردن یخچال سامسونگ می‌تواند رفتن برق باشد، هنگامی که برق به یخچال نرسد یخچال به سرعت شروع به بالا بردن دمای داخلش می‌کند. اگر در هنگام باز کردن یخچال مشاهده کردید که چراغ آن روشن نمی‌شود، می‌توانید این نتیجه را بگیرید که برق به یخچال نمی‌رسد و باید دوشاخه را چک کنید و اگر باز هم مشکل حل نشد می‌توانید به تعمیرکاران شرکت ما مراجعه کنید و از کمک‌های آنها استفاده کنید.

تعمیر یخچال سامسونگ

رفع مشکل خنک نکردن یخچال و فریزر

برای حل کردن مشکل خنک نکردن یخچال که یکی از معایب یخچال سامسونگ می‌باشد می‌توانید در ابتدا ترموستات و دریچه‌های یخچال را بررسی کنید که دارای مشکلی نباشند چرا که گاهی کودکان برای سرگرمی درجه یخچال را دست کاری می‌کنند. دومین اقدام برای حل مشکل خنک نکردن یخچال تمیز کردن کو یل کندان سورها می‌باشد که تأثیر زیادی در خنک شدن یخچال دارند. می‌توانید با تمیز کردن فن‌های خنک کننده کو یل‌ها تأثیر زیادی در خنک شدن یخچال و فریزر خود داشته باشید، چرا که گرد و خاکی که بر روی این کو یل‌ها می‌ماند می‌تواند سرعت خنک شدن یخچال را پایین بیاورد و باعث ایرادات بزرگی شود.

تعمیر یخچال سامسونگ

معایب یخچال سامسونگ (روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه)

از عمده معایب یخچال سامسونگ می‌توان به روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه اشاره کرد، این آلارم ممکن است شما را نگران کند و باعث شود که فکر کنید مشکل بسیار حادی وجود دارد در حالی که چنین نیست و شما می‌توانید با درخواست یک تعمیرکار از شرکت این مشکل را به سادگی حل کنید. دلیل روشن شدن این آلا رم نیاز به تعویض فیلتر یخچال سامسونگ است. تعویض فیلتر، ریزه کاری‌هایی دارد که بهتر است توسط تعمیرکاران حرفه‌ای انجام شود، چرا که این فیلترها تأثیر بسیار زیادی بر روی یخچال دارند و باعث می‌شوند مواد معدنی در آب حل شوند، نیترات آب را فراهم می‌کنند و باعث آنتی باکتریال شدن آب می‌شوند

تعمیر یخچال سامسونگ

معایب یخچال سامسونگ (داغ شدن شدید موتور)

از عمده معایب یخچال سامسونگ می‌توان به داغ شدن موتور آن اشاره کرد، بسیاری از افراد با کمی داغ شدن موتور نگران خرابی آن می‌شوند در حالی که داغ شدن موتور تا دمای ۸۰ درجه هیچ مشکلی را برای یخچال شما به وجود نمی‌آورد. ولی با افزایش دما به بیشتر از ۸۰ درجه سانتی‌گراد باید سریعاً یخچال را از برق بکشید و آن را خاموش کنید و از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید. البته در صورت بروز این مشکل در بیشتر مواقع انتظار می‌رود که موتور یخچال باید تعویض شود. شما می‌توانید با درخواست از تعمیرکاران شرکت ما اطمینان حاصل کنید که در صورتی که موتور قابل تعمیر باشد حتماً این کار صورت گیرد و نیازی به تعویض موتور نباشد.

تعمیر یخچال سامسونگ

معایب یخچال سامسونگ (مشکل برفک زدن یخچال)

از دیگر معایب یخچال سامسونگ  می‌توان به برفک زدن آن اشاره کرد، این مشکل، مشکلی بسیار دردسر ساز برای بانوان ایرانی و خانه دار می‌باشد و معمولاً راهکارهای کوتاه مدتی را برای این مشکل در نظر می‌گیرند ولی این مشکل یکی از معایب یخچال سامسونگ می‌باشد که به سادگی قابل حل است و شما می‌توانید به راحتی با یک تماس به شرکت ما درخواست یک تعمیرکار حرفه‌ای را داشته باشید و در اولین فرصت این مشکل را برای همیشه برای خود حل کنید. در واقع ریشه این مشکل به نو فراست المنت باز می‌گردد و این قطعه باید تعمیر گردد.

تعمیر یخچال سامسونگ

معایب یخچال سامسونگ (صدای بسیار زیاد یخچال)

یکی دیگر از معایب یخچال سامسونگ که خانم‌های خانه دار را بسیار اذیت می‌کند و همواره فکر می‌کنند که مشکل بسیار حاد و غیر قابل حلی می‌باشد صدای بسیار زیاد یخچال سامسونگ است. حتماً برایتان اتفاق افتاده یا کسی را دیده‌اید که برایش اتفاق افتاده باشد که از صدای بسیار زیاد یخچال سامسونگ خود شکایت داشته باشد و راه حلی برای آن نیافته باشد. اگر این چنین اتفاقی برایتان افتاد می‌توانید با چک کردن پایه‌های موتور یخچال سامسونگ و یا فن یخچال این مشکل را تا حدودی پیدا کنید و اقدام به تعمیر آن نمایید، در صورتی که موفق به تعمیر و حل کردن این مشکل نشدید می‌توانید با تماس با شرکت ما به راحتی درخواست نیروی متخصص برای رفع این مشکل کنید.

معایب یخچال سامسونگ

معایب یخچال سامسونگ (روشن نشدن یخچال)

یکی دیگر از معایب یخچال سامسونگ که ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند روشن نشدن یخچال است، این مشکل جزو معایب یخچال سامسونگ است که بسیاری از افراد در طول استفاده از یخچال سامسونگ با آن برخورد می‌کنند. البته روشن نشدن یخچال ممکن است دلایل متنوعی داشته باشد.

یکی از دلایل می‌تواند نبودن برق در پریز باشد. بنابراین هنگامی که یخچال سامسونگ روشن نشد در اولین اقدام وصل بودن پریز به برق را مشاهده کنید، دلیل دیگر این اتفاق ممکن است به مشکلات ترموستات یخچال مرتبط باشد که در این صورت می‌توانید با تماس با شرکت ما تقاضای یک نیروی متخصص برای رفع این مشکل را داشته باشید. سومین مشکل نیز ممکن است مربوط به اورلود یخچال باشد که در صورت معیوب بودن باعث می‌شود تا یخچال روشن نشود و آخرین دلیل روشن نشدن یخچال نیز مربوط به موتور یخچال می‌باشد، موتور یخچال همان وظیفه‌ای را دارد که قلب برای انسان دارا است و در صورتی که به آن آسیبی برسد یخچال روشن نمی‌شود، بنابراین بعد از خرابی موتور حتماً باید به تعمیرکاران حرفه‌ای مراجعه کنید.

معایب یخچال سامسونگ

معایب یخچال سامسونگ (اتومات نکردن یخچال)

یکی دیگر از معایب یخچال سامسونگ که ممکن است برای هر کسی مشکل ساز شود مشکل اتو مات نکردن یخچال سامسونگ است، اتو مات نکردن یخچال سامسونگ می‌تواند دلایل گوناگونی داشته باشد، یکی از این دلایل خارج شدن لوله به لو از جای خود می‌باشد که باید حتماً آن را بررسی کنید و در صورت در رفتگی آن را به جای اصلی خود باز گردانید.

 دلیل دیگر اتو مات نکردن یخچال سامسونگ تنظیم نبودن ترموستات است که این مشکل نیز به سادگی توسط خود شما قابل حل است، مشکل دیگر این است که ممکن است سیستم دی فراست دائما در مدار باشد و همین امر باعث شود که یخچال سامسونگ اتو مات نکند که در این صورت شما نیاز به یک متخصص برای تعمیر و برطرف کردن این مشکل دارید. دلیل دیگر خراب بودن لاستیک دور در است که باعث اتو مات نشدن یخچال می‌شود، کمبود شارژ گاز یخچال نیز می‌تواند باعث اتو مات نکردن باشد، خراب بودن فن و وجود برفک در اپراتور نیز از دلایل دیگر اتو مات نکردن یخچال سامسونگ است.

معایب یخچال سامسونگ

تعمیرات انواع یخچال، فریزر و ... در محل شما
سامانه آنلاین آچارباز، تعمیرات انواع یخچال، فریزر و ساید بای ساید را در محل شما انجام می‌دهد. این خدمات شامل نصب و راه‌اندازی، تعویض فیلتر، رفع نشت آب و ... می‌شود. شما می‌توانید از همین حالا درخواست تعمیر خود را ثبت کنید:


نویسنده :

12
دیدگاه بگذارید

avatar
6 نظرات
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
آچاربازشیرینفریباسجادسيمين Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
سید مهدی سلیمی
Guest
سید مهدی سلیمی

سلام مقداز آب در زیر محفظه نگهداری میوه یا کف داخلی یخچال جمع می شود علت چیست؟

محمد
Guest
محمد

پارسال ساید سامسونگ خریدم دیروز متوجه شدم از زیریخچال اب میاد و یخ گوشتها اب شده و کار نمیکند تاصبح خاموش کردم صبح روشن شد یخ زد باز دوباره از کار افتاده علت چیست

سيمين
Guest
سيمين

سلام از داخل بخچال صدای جیلیز ویلیز میاد انگار آب روی یک چیز داغ میریزد
یک قسمت از پشت یخچال هم خنک است و بخار میکند

سجاد
Guest
سجاد

من یخچال فریز سامسونگ داره.قسمت یخچال کار نمیکنه ولی فریزر سالم.علتش چی میتونه باشه؟

فریبا
Guest
فریبا

سلام ممنون از مطلب مفیدتون، یه مدتیه که یخچال من خیلی سروصدا میکنه سرو صدای غیر طبیعی و اصلا هم دیگه خنک نمیکنه زنگ زدیم به نمایندگی اومد قطعاتو مثلا تعویض کرد اما درست نشد که نشد میخوام بدونم شما میتونید تعمیرش کنید؟ یا باید از خیرش بگذرم؟

شیرین
Guest
شیرین

سلام
من یخچال فریزر سامسونگ دارم
مشکلش اینه که بعد ۱۰ الی ۱۲ ساعت کار موتورش خاموش میشه و با اینکه برق داره و چراغاش روشنه دیگه روشن نمیشه و باید یک بار ازبرق بکشیم و دوباره بزنیم تا شروع به کار کنه

نمایندگی اومده برد یخچال رو برده برای تعمیر ولی مشکل از برد نبوده ودرست نشده

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.