×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب
به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل

با مشکلات و معایب تلویزیون دوو آشنا شوید

دسترسی به نزدیک ترین متخصصین
خرابی تلویزیون دوو

برای خرید و استفاده یک تلویزیون باید ملاک انتخاب خود را روی ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد تلویزیون قرار دهید. البته که تمامی تلویزیون‌ها دارای نقاط قوت و ضعف متعددی هستند. در این بحث نیز به بررسی خرابی تلویزیون دوو خواهیم پرداخت.

به غیر از این که تولید خارج و یا داخل بودن تلویزیون می‌تواند در روند کیفیت تاثیرگذار باشد، ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به کار رفته در ساخت این دستگاه از عوامل بسیار مهم در کیفیت آن است. اکنون بیشتر شرکت‌های تولیدکننده تلویزیون و لوازم برقی تلاش می‌کنند محصولاتی را تولید کنند که علاوه بر کارایی اصلی شان به پخش تصاویر با خصوصیات منحصر به فرد بپردازند.

تلویزیون‌های دوو از جمله تلویزیون‌هایی هستند که این ویژگی خاص را بین تمامی تلویزیون‌های دیگر دارا هستند. بیشترین سوالی که می پرسند این است که کیفیت تلویزیون دوو چگونه است؟ بتمام وسایل خانگی تلویزیون دوو همانند برندهای قدرتمند دارای کیفیت و استاندارد بالای هست.

خرابی تلویزیون دوو نیز می‌تواند مانند تمامی دستگاه‌های برقی و یا الکترونیکی دیگر رخ دهد. بهتر است قبل از تعمیر تلویزیون دوو با خرابی های این سری از تلویزیون آشنا شوید. آشنایی با این خرابی‌ها باعث می‌شود، بتوانید برخی از مشکلات را با تنظیم کردن صدا و تصویر حل کنید.

اگر مشکلات تلویزیون، فراتر از تنظیم نبودن صدا و تصویر بود باید از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید. بهتر است از تعمیرکار بخواهید بررسی و تعمیر دستگاه را در منزل شما انجام دهد؛ چون تعمیر تلویزیون در منزل هزینه‌های شما را کم‌تر می‌کند.

برای تعمیر تلویزیون از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید

ویژگی‌های تلویزیون‌های دوو

در حال حاضر بیشتر تلویزیون‌ها از قابلیت اتصال به اینترنت و جستجو در وب برخوردار هستند. این خصوصیت را با نام اسمارت می‌شناسیم. بسیاری از کمپانی‌های تولید کننده تلویزیون نیز قابلیت پخش سه بعدی روی تلویزیون را اجرا کرده‌اند که همین ویژگی می‌تواند به عنوان یکی از پارامترهای مثبت به کار گرفته شود اما آن چه که بسیار مهم و حائز اهمیت است، ویژگی‌هایی است که برای مشتریان و مصرف کنندگان تلویزیون کاربردی‌تر باشند.

شاید کمتر کسی از قابلیت پخش سه بعدی یک تلویزیون بهره مند شود و تنها یک یا دو مرتبه در سال فیلم سه بعدی تماشا کند. همچنین ویژگی اسمارت نیز کارایی زیادی برای مصرف کننده یک تلویزیون نخواهد داشت. بنابراین در حالت عادی استفاده از یک تلویزیون بستگی به ویژگی‌های کارآمد آن دارد.

علت خرابی‌های رایج در تلویزیون‌های دوو

بروز و پیدایش مشکلات و خرابی‌های متعددی در پنل تلویزیون می‌تواند به عنوان خرابی تلویزیون دوو برای مصرف کننده این وسیله به شمار آید. دلایل متعددی را می‌توان برای این گونه خرابی‌ها در نظر گرفت. از شایع‌ترین و البته رایج‌ترین خرابی‌ها می‌توان به شکستگی پنل تلویزیون، کندی تصویر در تلویزیون، سولفاته شدن، آب خوردگی در قسمت‌های مختلف، دوتایی شدن تصویر و . . . اشاره داشت.

هر گونه خرابی تلویزیون دوو به خصوص خرابی در ناحیه صفحه نمایش نیازمند تعمیرکار متخصص است. در غیر این صورت ممکن است علاوه بر این که تلویزیون اصلاح نشود و مشکل برطرف نشود، بلکه نیازمند صرف هزینه‌های بسیار سنگین و بروز مشکلاتی دو چندان در قسمت‌های داخلی تلویزیون شود که این عوامل غیر قابل جبران نیز باشند.

خرابی تلویزیون دوو؛ کیفیت تلویزیون دوو

تصاویر فول اچ دی را بشناسیم

تمامی تلویزیون‌های دوو از کیفیت تصویر عالی برخوردار نیستند. یکی از نکاتی که می‌تواند به عنوان خرابی تلویزیون دوو به شمار رود عدم کیفت در تصویر آن است. تلویزیون دوو تنها در مدل ۳۲ اینچی خود ویژگی ۲۰۰۰H را دارا است که کیفیت تصویر در آن یک مگا پیکسل بوده و تصویر را با رزولوشن بالا نمایش داده می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که سایز تلویزیون‌های دوو در کیفیت تصاویر آن تاثیر به سزایی خواهد داشت.

چرا صدا شفاف و قوی نیست؟

در تمامی تلویزیون‌ها یکی از نکات بسیار مهم، صدا است. هر چه تصویر خوب و مناسب هم که باشد نبود صدای با کیفیت می‌تواند خبر از خرابی تلویزیون دوو بدهد. تمامی تلویزیون‌های دوو از صدایی با کیفیت پایین برخوردار هستند. تنها در مدل‌های LED صدایی قوی و شفاف را خواهیم شنید.

در بقیه مدل‌ها بلندگوها قدرتی کمتر از ۱۰ وات خواهند داشت که خروجی آن‌ها نیز زیر ۲۰ وات خواهد بود. بنابراین اگر خرابی تلویزیون دوو شما مربوط به صدای بسیار ضعیف بود، به دنبال مدل‌های بالاتر و در رده LED باشید.

پیشنهاد مطالعه

مشکلات پیش آمده در پنل تلویزیون به چه دلیل است؟

یکی از بزرگترین مشکلات که در تلویزیون‌ها رخ می‌دهد مشکلات پیش آمده در پنل است. خرابی تلویزیون دوو به خصوص در بخش پنل به صورت‌های متفاوتی نمایان می‌شود که شایع‌ترین آن‌ها پیدایش یک خط افقی در تصویر است. از دلایل به وجود آمدن این خط استفاده طولانی مدت از تلویزیون و همچنین گرما است.

این گرما می‌تواند به محل قرار گرفتن تلویزیون مرتبط باشد یا این که می‌تواند به دلیل استفاده مکرر و طولانی مدت از تلویزیون باشد. تنها راه حل این مشکل این است که از پنل‌های کم کیفیت هنگام تعویض استفاده نکنید و یا این که با وجود همین خط به تماشای صفحه نمایش بپردازید.

خرابی تلویزیون دوو| مشکلات اساسی دوو

کم نور شدن و یا تاریک شدن تصویر چه دلایلی دارد؟

از دیگر مشکلاتی که می‌تواند در تلویزیون‌های دوو رخ دهد این است که صفحه نمایش تصویر به صورت کلی تاریک یا کم نور می‌شود. این ایراد می‌تواند شامل بخشی از تصویر باشد. خرابی در این حالت مربوط به بخش BackLight در پنل می‌شود. برای رفع این خرابی باید یک تکنسین حرفه‌ای که توانایی تعویض BackLight را داشته باشد، تلویزیون شما را تعمیر کند. در این حالت نیازی به تعویض بخش پنل نیست با قطعات یدکی که بسیار کم یاب هستند می‌توان این مشکل را برطرف کرد.

دلیل بهم ریختگی رنگ‌ها در چیست؟

از دیگر مشکلاتی که می‌تواند سبب بروز خرابی تلویزیون دوو شود، بهم ریختگی در رنگ‌های تصویر است. در این حالت ممکن است علاوه بر ادغام رنگ‌ها، غیرعادی شدن یک رنگ در تمام یا بخشی از تصویر نیز رخ دهد که در برخی موارد وجود هاله‌ای رنگی مشاهده می‌شود. این وضعیت نیز مرتبط به پنل می‌شود اما در این وضعیت مشکل مربوط به ابتدایی‌ترین لایه پنل یعنی Liquid است. برطرف کردن این خرابی تنها با تعویض پنل انجام می‌شود.

به چه دلیل سوختگی پیکسل‌ها رخ می‌دهد؟

از جمله مشکلاتی که می‌تواند جز خرابی تلویزیون دوو به شمار رود، سوختگی پیکسل‌ها است. هر پیکسل شامل ۳ عدد ساب است که رنگ‌ها را در تصویر ایجاد می‌کند. این پیکسل‌ها هر کدام به صورت ترانزیستورهایی تحت کنترل قرار می‌گیرند.

در صورتی که هر بخش از این واحدها خاموش شوند یا دچار مشکلاتی شوند، در اصطلاح پیکسل می‌سوزد و در صفحه نمایش، محل این پیکسل‌های سوخته به صورت نقطه های سفید یا روشن دیده می‌شوند. اگر این مشکل در تلویزیون رخ دهد برای رفع آن می‌بایست  از دست کاری کردن آن با اشیا نوک تیز مانند سوزن یا چاقو جدا خودداری کرد.

حال در صورتی که تلویزیون شما دچار نقص فنی شد، پیشنهاد می‌کنیم با یک کارشناس متخصص در این زمینه مشورت کنید. در حال حاضر سامانه آچارباز، آماده ارائه خدمت به مشتریان خود است. برای تعمیر تلویزیون دوو خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچارباز اقدام کنید تا پشتیبان با شما تماس گرفته و در اولین فرصت کارشناس مجرب به محل شما اعزام شود.

تعمیر تلویزیون در محل با آچارباز
سرویس و تعمیر تلویزیون در محل آچارباز، شامل نصب، سرویس و تعمیر تضمینی تلویزیون می‌شود. تلویزیون شما از هر برند و مدلی که باشد، آن را در هر نقطه از تهران و هر زمانی که شما بخواهید در محلتان تعمیر می‌کنیم.
درخواست تعمیر تلویزیون


نویسنده :

نظر شما با موفقیت ثبت شد

۲۶۱ دیدگاه

 • مجید گفت:

  سلام
  من یه تلویزیون ۵۵ دوو مدل ۵۵k4000u دارم، نحوه نصبش به دیوار به چه صورته؟ کلا پشتش دو تا جای پیچ داره، اونم تازه دوتا براکت خریدن پیچهای بهش نمیخوره، اصلا استاندارد نیست

 • معصومي گفت:

  سلام خسته نباشيد تلويزيون دوو مدل ٥٧٠٠ ميشه فيلتر شكن بهش وصل كرد و يوتيوب ديد

 • Iman گفت:

  درود بر شما. من تلویزیون دوو ۵۵ اینچ خریدم امروز اومدن نصب کردن، کیفیت عالی بود تا وقتی که کانال های ماهواره رو گرفتم کیفیت خیلی پایین بود بهم گفتن کابل اتصال رسیور باید اچ دی باشه اما وقتی برگشتم روی کانال های خود تلویزیون کیفیت این کانال ها هم کم شد شروع شد به کمی مات نشون دادن. از وقتی روی ماهواره رفتم برگشتم اینطوری شد مشکل از چیه؟

 • فیروزی گفت:

  سلام من تلویزیون دوو۳۲ اینچ خریدم ولی دکمه تنظیم صدا وتعویض کانال تلویزیون را روی تلویزیون ندیدم فقط باید با ریموت کنترل کار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

 • فیروزی گفت:

  سلام من تلویزیون دوو۳۲ اینچ خریدم ولی دکمه تنظیم صدا وتعویض کانال را روی تلویزیون ندیدم فقط باید با ریموت کار کرد

 • شیما گفت:

  سلام تلویزیون۵۵ دوو گرفتیم که بعد نصب نواری که برای کم و زیاد صدا بود روی صفحه نشون دادا میشد ولی از چمد ساعت بعدش این نوار صدا که مشون میده صدا روی چند هست اصلا نمیاد ولی صدا کم و زیاد میشه فقط نوار اعدادش نمیاد دیگه .مشکلش چیه چجوری باید درست کنیم ؟ایکون بیصدا کردن هم همینجوری هستش بیصدا میشه ولی هیچ ایکونی روی صفحه دیده نمیشه .ممنون میشم راهنمایی کنید

 • مرضیه گفت:

  سلام وقت بخیر
  تلویزیزیون دوو مدل ۴۲F8000 دارم که دیروز در حالت سرچ کانال بود که بر اثر بارندگی برق قطع شد و بعدش وقتی روشن کردم روی لوگوی smart tv هنگ میکنه و بالا نمیاره و بعد از چند دقیقه ای کلا خاموش میشه ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از چی هست
  واگر مشکل از مین برد باشه و مین برد این مدل گیر نیاد چیکار باید

  • ندا ایزدی گفت:

   مرضیه عزیز
   دقیقا همینطور که فرمودید ایراد از بورد اصلی است که باید بررسی شود. در این زمینه حتما باید به صورت تخصصی با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید. در صورت تمایل می توانید با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید همکارانم راهنماییتان میکنند.

 • فریبا گفت:

  سلام
  تلوزیون مون دوو ۶۵ اینچ هستش
  مشکل ما اینه ک تلوزیونمون حافظه داخلی خالی داره اما هروقت تو اینترنت چیزی میخوایم‌نصب یا دانلود کنیم که نیاز به ذخیره شدن داره
  ارور هشدار میاد که شما به حافظه داخلی دسترسی ندارید
  چیکار میشه کرد
  ممنون میشم کمک کنید

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   فریبای عزیز، برای رفع مشکل خود سیستم عامل تلویزیون را آپدیت و یا آن را یکبار ریست کنید. اگر مشکل رفع نشد شما میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید. همکارانمان در بخش پشتیبانی راهنماییتان می کنند.

 • عباس ابراهیمی گفت:

  من یک هفتس DLE_504k310 دوو خریدم اماتصویر درطول روکامل نشون نمی ده مثلاً اگه یه نوشته در طول تصویر باشه ازدوطرف کامل نمایش داده نمیشه ( درست مثل تلوزیونای قدیمی که تصویر روکامل نشون نمیدادن )علت چیه؟تنظیمات تصویر هم برسی کردم اما درهرحالت قرار میدم بازم همینجوره

 • moein گفت:

  اسمارت دوو ۴۲ گرفتیم . اشتراک گذاری تصویر گوشی روی تلوزیون بازتاباندن در حد افتضاح و ضعیفه یا اصلا وصل نمیشه .اگرم بشه نیم ساعته قطع میشه .

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   معین عزیز، ممنونیم که تجربه خود را با ما به اشتراک گذاشتید. برای رفع مشکل خود بررسی کنید که تلویزیون و موبایل شما باید با Screen Mirroring سازگاری دارد یا خیر، همچنین می‌توانید از یک دانگل Chromecast استغاده کنید.

 • moein گفت:

  من دوو اسمارت دارم ولی ایتفاده حالت اشتراک گذاری تصویر با گوشی واقعا افتضاح هستش.رسما بخاطر همین اپشن گرفتم الانم مثل سگ پشیمونم .به شدت ناراحتم از خریدم

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   معین عزیز، وارد تنظیمات دستگاه شده و تنظیمات screen mirroring را بررسی کنید. همچنین استفاده از یک دانگل Chromecast مشکل شما را رفع می‌کند.

 • مهزیار گفت:

  دوو ۴۹اینچ یک چند وقتیه صداش بعد ۱۰ دقیقه قطع میشه دیگم صداش نمیاد

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   مهزیار عزیز، برای رفع مشکل :
   + ابتدا تنظیمات صدا را بررسی کنید
   + مطمئن شوید که نرم افزار تلویزیونبروز باشد.
   + تنظیمات بلندگو ها را چک کنید.
   + تلویزیون خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید.
   اگر مشکل رفع نشد، درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید. همکارانمان در بخش پشتیبانی راهنماییتان می کنند.

 • نسرین گفت:

  ساعت epg بهم ریخته چکار کنم که ساعتش درست بشه؟
  ساعت خود تلویزیون درست است.

 • نسرین شنوایی گفت:

  سلام وخسته نباشید ،بلوتوث تلویزیون من قطع شده وفعال نمیشه علتش چیه

  • ندا ایزدی گفت:

   نسرین عزیز

   احتمال می دهیم که ایراد از بورد اصلی تلویزیون شما باشد. برای رفع این مشکل بهتر است تلویزیون شما توسط کارشناس بازدید و بررسی شود. اگر تهران هستید، می توانید از آچارباز کمک بگیرید. درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • مهدی گفت:

  سلام.
  دوو ۴۳ دارم تلویزیون رو که روشن میکنم تصویر میاد اما امکان تغییر کانال وجود ندارد و صدا هم نداره ، ضمن اینکه اصلا منو هم بالا نمیاد و فقط تصویر خالی هست و کنترل از کار افتاده .
  گفته میشه باید از منو ریست کنم یا با کنترل اما هیچ کدوم کار نمیکنه! روش دیگری برای ریست کردن تلویزیون نیست؟
  تشکر‌از شما

  • ندا ایزدی گفت:

   مهدی عزیز

   برای ریست تلویزیون می توانید از مقاله چگونه تلویزیون دوو را ریست کنیم؟ کمک بگیرید. اما با توجه به مشکلاتی که ذکر کردید، نیاز به بررسی حضوری است. احتمال دارد که ریست تلویزیون از سمت کاربر امکان پذیر نباشد. اگر تهران هستید، یرای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید. همکارانم در بخش پشتیبانی راهنماییتان می کنند.

 • بهمن گفت:

  این نور صفحه تلویزیون واقعا کم شده هرچیم زیاد میکنم نورو فایده نداره فک کنم خراب شده

  • نیلوفر کلاکی گفت:

   با سلام بهمن عزیز
   به احتمال زیاد این مشکل به دلیل مشکل در BackLight در پنل است. اگر از یک تکنسین حرفه‌ای که توانایی تعویض BackLight را داشته باشد کمک بگیرید؛ نیازی ب تعویض کل پنل نیست.
   شما می‌توانید برای بررسی و تعمیر تلویزیون در محل درخواست خود را در آچارباز ثبت کنید تا کارشناس به محل شما اعزام و مشکل را برطرف کند.

 • امیر گفت:

  سلام این تلویزیم ۴۳ اسمارت تازه خریدم کنترلش کار نمیکنه هر دو کنترل تلویزیون نمیتونه خاموش کنه بقیه کایدا اوکی هستن هنگ میکنه اصلا افتضاح

 • وزیری گفت:

  سلام
  بتازه گی تلویزیون ۶۵K5700UL خریدم
  مشکل صدا دارد شبکه های تلویزیونی را با صدای بم پخش می‌کند ولی سایت فیلیمو را با صدای خوبی پخش می‌کند.
  با تنظیمات صدا خیلی ور رفتم ولی باز صدای بم میشنویم .

 • ایرج گفت:

  من خودم تلویزیون دوو ۵۰ اینچ خریدم سه سال پیش خیلی عالی بود ولی پارسال ۴۲ اینچ دوو گرفتم دو تا هم گرفتم از همون ابتدا خراب بود و هر چقدرم که نمایندگی اومد فایده نداشت بسیار مزخرف بود

 • امین اسدی گفت:

  سلان خسته نباشید ما یک تلویزیون دوو داریم که اخیرا اسباب کشی داشتیم, چند روز بعد از جابجایی به خوبی کار میکرد و مشکلی نداشت ولی جدیدا شبکه های وای فای رو پیدا نمیکنه . اگه راه کاری میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید

  • ندا ایزدی گفت:

   امین عزیز

   شایدایراد از بورئد اصلی تلویزیون شما باشد. اینچنینی نمیتوان پاسخ دقیقی داد و باید توسط کارشناس بازدید شود. در صورت تمایل می توانید از آچارباز کمک بگیرید. درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • یونس گفت:

  سلام من تلویزیون رو که روشن می کنم قبلا وارد صفحه هوم می شد ولی الان مستقم وارد تصویر شبکه ۳ میشه و تصویر میاد صدا نداره بعد از ۴۰ ثانیه تلویزیون خاموش میشه

  • ندا ایزدی گفت:

   یونس عزیز

   در رابطه با خودکار خاموش شدن دستگاه باید گفت مربوط به برد پاور دستگاه است که دچار اختلال است. غالبا بدون نیاز به تعویض برد این مشکل با تعمیر برطرف میشود و در برخی از موارد نیاز به تعویض کامل برد پاور است. نکته: گاهی در تلویزیون های هوشمند با به روز رسانی شدن غیر استاندارد دستگاه ها اختلال درعملکرد برد مین دستگاه به وجود می آید که این موضوع نیز میتواند عاملی بر خاموش و روشن شدن خودکار دستگاه باشد.

   اگر در تهران هستید، می توانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • حمید گفت:

  یعنی مزخرف ترین تلویزیونی که تو عمرم دیدم.کیفیت افتضاح .صفحه انگار فیلم اچ دی با کیفیت ۳۲۰ داره پخش میشه کلا هر ۵ ثانیه شطرنجی میشه .من واسه باغ خریدم کاملا ناراضیم .خونه الجی دارم اصلا قابل مقایسه باهم نیستن .حیف پول

 • سام گفت:

  به هیچ‌ عنوان‌نخرید

 • رضا گفت:

  سلام شرمنده من یه سوال داشتم؟
  چطوری میتونم گوشی خودم رو به تلویزیون دوو وصل کنم و هرچی تو گوشیم هست رو، روی تلویزیون بیارم؟
  لطفا راهنمایی کنید

 • وانیا گفت:

  سلام.چجوری میتوانیم ریموت کنترل هوشمند رو ریست کنیم؟
  جهت رفع مشکل نیامدن air mouse

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام وقت بخیر

   نحوه ریست کنترل در هر مدلی متفاوت است. در این زمینه بهتر است به دفترچه راهنمای تلویزیون رجوع کنید.

  • همین حیدری گفت:

   سلام چه جوری کنترل تلویزیون رو ریست کنیم تا ماوس درست بشه

   • تحریریه آچارباز گفت:

    باسلام
    همین عزیز برای ریست ریموت تلویزیون خود، کلیدهای Back+Home را همزمان با یکدیگر فشار دهید.

 • Firoozeh گفت:

  سلام تلویزیون۴۳ دوو داریم ۲۳ ماه پیش خریدیم امروز از صبح تا ظهر روشن بود سالم بود ولی از ظهر هر چی روشن میکنیم یه کوچولو کم رنگ لوگو دوو میاره دوباره صفحه سیاه میشه هیچی نمیاره صدا اصلا نداره مشکل از چیست

  • ندا ایزدی گفت:

   فیروزه عزیز
   چنین مشکلی اغلب به دلیل اختلال موجود در بورد اصلی یا منبع تغذیه به وجود می آید که باید بررسی و تعمیر شود. برای اینکه دقیق متوجه شویم ایراد از کدام قطعه است، نیاز به بررسی حضوری توسط کارشناس ایت. در صورت تمایل می توانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • Parmida گفت:

  سلام تلویزیون من ۴۹ اینچ هستش و کلا هیچی دیگه روش نیست هر کاری هم که میکنم نمیاد میشه کمک کنید که چیکار کنم میگه skytvاستوپ شده

  • ندا ایزدی گفت:

   پارمیدای عزیز احتمالدارد ایراد از بورد اصلی تلویزیون باشد. نیاز به بررسی بیشتری به صورت حضوری است و امکان پاسخگویی اینچنینی وجود ندارد. در صورتی که در تهران هستید میتوانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • Artin گفت:

  سلام وقت بخیر. خواستم بدونم گوشی را چگونه بدون کابل و به تلویزیون هوشمند متصل کنم.

  • ندا ایزدی گفت:

   آرتین عزیز
   در منوی گوشی شما باید گزینه ای به نام وایرلس پروجکشن یا اسمارت تی وی باشد. با فعال کردن آن در گوشی و می توانید به تلویزیون متصل شوید.

 • فرزاد محبی آرا گفت:

  سلام
  ۴۲ اینچ دوو دارم رو حالت فلش خاموش کردم الان که روش میکنم از حالت فلش خارج نمیشه باید چیکار کنم

  • ندا ایزدی گفت:

   فرزاد عزیز

   احتمالا مشکل تنظیماتی است.
   یک بار دستگاه را به حالت تنظیمات کارخانه بازگشت دهید.
   در صورت عدم رفع مشکل نیاز به بازدید توسط تکنسین وجود دارد

 • قاسم گفت:

  سلام خسته نباشید
  تلویزیون من ال ای دی دوو ۴۲هست چند روزی میشه صفحه نیمه سیاه میشه چکار کنم ایا مشکل درست میشود

  • ندا ایزدی گفت:

   قاسم عزیز
   احتمال ایراد از پنل یا بک لایت تلویزیون شماست.
   اگر ایراد از پنل باشد گه به طور کل باید تعویض شود.
   اما اگر ایراد از بک لایت باشد، قابل تعمیر است. در هر صورت نیاز به بررسی است . در صورتی که در تهران هستید میتوانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید

 • بهنام گفت:

  سلام..من ال ای دی ۵۵ دووو مدلDUHD_55H7000_DPBهست از هوم سر یا تصویر موبایل در تلویزیون‌نشان داده میشه اصلا نمیشه استفاده کرد از کلیپ و اهنگ حتی کمترین حجم لگ‌میشه و کلیپ یا اهنگ چند ثامیه گیر میکنه یه صحنه مثل روی تند شدن تصویر میزنی در حد سه ثانیه باز خوب میشه…یا یه فیلم از USB خود تلویزیون بخوای استفاده کنی بازم همون‌مشکل هست واقعا کلافه شدم نمیدونم باید چیکار‌کنم کارخانه هم اپدیت نداده هرچی تو قسمت امدیت میزنم‌میگه جدیدترین ها نصب شده….بقیه امواناتش واقعا نظیر نداره سامسونگ و الجی بهترین مدل هاشو داشتم ولی دووو این مدلش خدایی خیلی خوبه تصویر فورکی صدای دالبی ..اگر کسی داحل داشت لطفا به واتساپ یا اینستا اگر‌میشه مفصل توضیح بده کسی میدونه
  ۰۹۱۵۰۰۹۹۱۳۹
  @behnam.mirzadosti

 • جعفری گفت:

  سلام دوستان اصلأ دوو نخرید من چند هفته پیش گول تبلیغات رو خوردم دوو خریدم ۱۲ میلیون، الان مثل سگ پشیمونم تصویر فوق‌العاده آشغال و بی کیفیت هست‌ برین وام بگیرین بزارین رو پولتون تلویزیون با برند کره اصلی بگیرین آدم حاش بهم میخوره وقتی فیلم میبینه کیفیت تصویر آشغال

 • ایمان گفت:

  سلام
  سال نومبارک
  موس کنترل جادویی تلویزیون فعال نمی شود، از چه نوع باطری استفاده کنیم؟
  باتشکر

 • سعادت گفت:

  سلام
  من دوهفته هستش تلویزیون DSL-65K5700UL شرکت دوو را خریدم از دو سه روز پیش روی کانالهای ایران پارازیت میدیدم امروز صفحه سیاه با نوشته بزرگ در وسط صفحه رادیو مواجه شدم صدای شبکه میاد .در ضمن ریسیور هم سیگنال موجود نیست میزنه و گوشی هم فقط دوربینش وصل میشه و اینترنت هم فقط سرچ و تصاویر به شکل عکس رو نشون میده علت چی میتونه باشه ؟ ممنون

  • ندا ایزدی گفت:

   جناب سعادت عزیز
   به نظر مشکل تلویزیون شما جدی است و اینچنینی امکان پاسخدهی نیست. بختر است با پشتیبانی ما در تماس باشید، همکاران راهنمایتان کنند

   ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

 • حامد گفت:

  دوو نخرید یه روزه گرفتم سه بار باز کردم کلا و هیچ ضربه ای نخورده دومین روز دو سوم صفحه سایه داریه یک سومش روشن هس پنلش مشکل دار شد پولتونو دور نریزید ۱۱ میلیون پول ناقابل دادیم آشغال ایرانی خریدیم

 • احسان نظرپور گفت:

  سلام تلویزیون دوو ۴۳ مدل اسمارت ۲سال پیش خریدم. آخر شب تلویزیون خاموش کردم.صبح که خواستم روشن کنم،روشن شد ولی تصویر یه لحظه لوگو اول دوو میاره، بعد دوباره میره و صفحه هیچی نمایش نمیده.به دفعات بعدهم امتحان کردم همینطور ممنون میشم اگه کمکم کنی باتشکر

  • ندا ایزدی گفت:

   احسان عزیز

   اگر تلویزیون خاموش نمی شود، می توان علت را در بورد اصلی پیدا کرد. ممکن است دچار اختلال شده باشد. نیاز به بررسی بیشتری است. در صورت تمایل می توانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • امير گفت:

  سلام دوو ٤٢ اينچ دارم مدتيه بعد اينكه تلوزيون و روشن ميكنم صداش تقريبا بعد نيم ساعت بيست دقيقه ديگه مياد علتش چيه تايمر نزاشتيم تَو منو تنظيمات صداشو هم نگاه كردم مشكلي نداره ميشه راهنمايي كنيد

  • ندا ایزدی گفت:

   امیر عزیز

   احتمال دارد ایراد از بورد اصلی تلویزیون شما باشد. نمی توان به این شکل پاسخ دقیق داد. تلویزیون باید بررسی شود. در صورتی که در تهران هستید میتوانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • دانیال گفت:

  سلام
  تلویزیون ۵۰ دوو مدل ۵۴۰۰ خریدیم منتها کنترل جادوییش مشکل داره
  کار می‌کنه ولی بخش مأوس کار نمیده و چیزی رو پنل نشون نمیده

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام دانیال عزیز،

   ابتدا باطری موس را حتما عوض کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد، کنترل را ریست و مجدد با دستگاه کانکت نمایید.

 • یلدا گفت:

  سلام.ما چند وقت پیش یک تلویزیون دو اسمارت ۴۳ اینچ خریدیم.و الان گاهی اوقات که مثلا بزنیم شبکه ۱ یهو تلویزیون میره تو رادیو و وقتی از رادیو بیرون میایم کلا همه ترتیب های کانال ها خراب شده و باید دوباره کانال ها رو جست و جو کنیم تا شبکه ها درست بشن . و یا وقتی میزنیم که رادیو گوش کنیم و وقتی از رادیو بیرون میایم باز هم ترتیب کانال ها خراب میشه و تا جست و جوی دوباره نزنیم درست نمیشن .میشه لطفا در مورد این مشکل من رو راهنمایی کنید؟سپاس گزارم.

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام یلدای عزیز؛

   با توجه به نوع مشکل، نیاز به بررسی است و اینچنینی امکان پاسخگویی دقیق نیست. اما احتمال می دهیم ایراد از بورد اصلی تلویزیون شما باشد. در صورتی که در تهران هستید میتوانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

  • مهدی گفت:

   سلام دوو۵۵خریدم یک ماهه موس کارنمیکند راهکارش چیست

 • آرس گفت:

  سلام.تلویزیون ۵۵ اینچ مدل ۵۹۰۰ خریدم کیفیت کانالهای اچ دی بده و بصورت شطرنجی و در صحنه های تاریک یا نوار مشکی سینمایی بالای تلویزون نور های سفید دیده میشه. واقعا از خریدم پشیمونم ۱۴ ملیون پولو دور ریختم و گول گارانتی و تبلیغاتو خوردم.

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام

   ۱- بررسی کنید مشکل از آنتن نباشد.
   ۲- با یک فلش یک فیلم با کیفیت پخش کنید و بررسی کنید مشکل مجدد ایجاد می گردد و یا خیر
   ۳- در صورت عدم رفع مشکل، بهتر است یک بار هم توسط متخصص بازدید شود تا ایراد واضح تر مشخص گردد.
   در صورت تمایل می توانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • Afsoon گفت:

  سلام من چند ماهه تی وی دوو اسمارت ۴۳ اینچ خریدم هر موقع ک اینترنتشو روشن میکنم که به وای فای مودم یا گوشی خودم وصل بشه لیست وای فاها رو نمیاره تا متصل بشم یعنی وقتی روشنش میکنم میزنه اضافه کردن وای فای و لیستی در اختیار نمیزاره وقتیم میرم ک وای فای اضافه کنم دوباره برمیگرده و هیچی وصل نمیشه البته گاهی وصل میشه ولی بیشتر اوقات همین جوریه ک میگم … اگه سریع جواب بدید و راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم با تشکر

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام افسون عزیز؛

   با توجه به نوع مشکل، نیاز به بررسی است و اینچنینی امکان پاسخگویی دقیق نیست. در صورتی که در تهران هستید میتوانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • مهدی گفت:

  سلام
  قصد خرید تلویزیون دوو مدل k3300 بنظرتون توی این رنج قیمت گزینه خوبیه ؟ لطفا اگه پیشنهاد دیگه ای دارید بفرمایید.ممنون

  • آرس گفت:

   آقا ایرانی نخر.منم گول خوردم.گفتم بزار بره تو حبیب کارگر ایرانی اما اشتباه کردم.برو وام بگیر بزار رو پولت ایرانی نخر.

  • سام گفت:

   به هیچ عنوان نخرید فقط چند ماهه که برای خونه پدر مادرم‌ خریدم ۴۹ اینچ فورکی کیفیت تصویر بسیار پایین و رنگها بسیار بد هر دو کنترل از ماه اول مشکل دار شده و تاخیر داره کنترل موس که در حد اسباب بازیه به هیچ‌عنوان کارایی نداره حتی لوگو دوو هم رو کنترلها حک‌ نشده کیفیت صدا بسیار پایین تازه اصلا روش نرم افزاری نصب نشده و از اینترنت هم استفاده ای نمیکنن یه تلویزیون‌سامسونگ ۱۲ سال پیش خریدم هنوز از این بهتره مارکهای اسنوا و ایکس ویژن هم بهتر از دوو خلاصه که پولتونو دور نریزید لعنت به تولید کننده ایرانی که همچین اشغالیو میندازه به مردم

 • Cooper گفت:

  با سلام،ال ای دی ۳۲ اینچ دوو داریم ،مدتی است به صورت اتوماتیک صدا روی صد مانده من هم میکنیم اتوماتیک به روی صد می رود انگار دکمه صدا را فشار داده باشیم،مشکل به نظر شما چیست

 • حمید گفت:

  سلام من مدل ۵۵ اینچ دوو گرفتم وقتی فاش میزنم بعضی از فیلم ها رو درست پخش میکنه.بعضی از فیلم ها به صورت عمودی تصویر دائما به صورت بالا پایین رد میشه و این خیلی بده.دلیلش چیه راه داره

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام حمید عزیز؛

   با توجه به نوع مشکل، نیاز به بررسی است و اینچنینی امکان پاسخگویی دقیق نیست. در صورتی که در تهران هستید میتوانید برای حل مشکل درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • ندا گفت:

  سلام ما دو هفتس یه تلوزیون ۵۰ اینچ اسمارتدوو خریدیم بعضی جاها یه سری رنگارو انگار نمیشناسه و اونو تبدیل میکنه به رنگ سرمه ای و ابی مشکل از کجاس خیلی رو اعصابه همه چی روابی میکنه

 • محمد گفت:

  با سلام من چند روز پیش یه تلویزیون دوو ۵۵ اینچ مدل ۵۴۰۰ خریدم که مشکلی نداره اما هنگامی که همه جا تاریک میشه و لامپ هارو خاموش میکنیم و میخوایم کانال رو عوض کنیم(یعنی زمان هایی که صفحه سیاه میشه) در قسمت هایی از کناره های صفحه نور سفیدی آشکار میشه که غیر طبیعی به نظرتون مشکل چیه؟

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام

   اگر این نور به صورن نقطه نقطه باشد امکان پیکسل سوختگی وجود دارد که در این مواقع پنل باید تعویض شود.
   اگر به صورت هاله ای این نور را می بینید به احتمال زیاد ایراد از بک لایت تلویزیون شماست که باید بررسی و تعمیر شود.
   در صورت تمایل به بررسی، درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

 • عرشیا گفت:

  با سلام
  حدودا دو ماه است که ال ای دی دوو ۵۰ اینج اندروید اسمارت خریدم ؛ وقتی با شاسی تلویزیون بخوام منو رو بیارم کار نمیکنه از نمایندگی اومدن و به روز رسانی کردند درست شد اما روز بعد دوباره مشکل اتفاق افتاد.
  مشکل از کجاس؟

 • پیام گفت:

  سلام
  اسباب کشی کردیم الان تلویزیون میخواد روشن بشه رویه اسمارت تی وی گیر میکنه بعد ۲ دیقه خاموش میشه
  ممنون اگه راهنمایی کنید

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام پیام عزیز؛

   ممکن است بورد اصلی یا پاور تلویزیون شما دچار اختلال شده باشد. شما می توانید با پشتیبانان ما نیز در این زمینه مشورت کنید.

   شماره تماس: ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

 • مهدی گفت:

  من تلویزیون ۴۳ اینچ دوو خریدم از کابل HDMi استفاده میکنم برای ریسیور ارم شبکه ها در عرض ۱۵ دقیقه میمونه روی تصویر و کانال رو عوض کردنی باز همون ارم باقی میمونه تنظیمات ریسیور رو اوردم پایین و تنظیمات صفحه نمایش رو هم خیلی اوردم پایین و روی کاربر هست گارانتی پاسخ گو نیست راهنمایی کنین

  • ندا ایزدی گفت:

   سلام

   به ایراد در اصطلاح جاماندگی تصویر گفته میشود که اغلب در دستگاه های پلاسما وجود دارد. برای رفع مشکل، نیاز به مشاوره تلفنی است. شما می توانید با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ در تماس باشید

 • علی گفت:

  با سلام
  الان چند روزی هست که تلویزیون LED سمارت خریدم. بعضی مواقع که روی ورودی HDMI هست و به رسیور یا به سیستم دوربین مدار بسته وصل هستش تصویر تلویزیون پرش میکنه علت از چی میتونه باشه؟

 • ارسال دیدگاه  استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.