به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

هواگیری و سرویس رادیاتورهای گرمایشی

هواگیری و سرویس رادیاتور

در منازلی که از رادیاتور استفاده می‌شود نیاز به سرویس شدن رادیاتورها و هواگیری است. با این کار گرمای بیشتری از رادیاتور دریافت می‌کنید. امروزه این خدمات را می‌توانید در خانه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

با نزدیک شدن به فصل‌های سرد سال باید در پی گرم کردن خانه باشید. از این رو ابزار متنوعی در دسترس است که بسته به نیاز و شرایطی که در آن هستید باید انتخاب کنید. در گذشته وسایل گرمایشی شامل انواع بخاری و شومینه بود. از بخاری‌های هیزمی و نفتی گرفته تا انواع گازی که با توجه نوع سوختی که در منزل وجود داشت استفاده می‌شد.

 

بعد از بخاری موتورخانه و رادیاتور روی کار آمد که تحولی بزرگ در صنعت گرمایشی بود و خطر و دردسرهای کمتری نسبت به شومینه و بخاری داشت. فقط کافی بود در هر اتاق یک رادیاتور قرار داده می‌شد تا دمای خانه در تمامی بخش‌ها یکسان شود.

 نسل بعد از موتورخانه هم پکیج بود. برای ساختمان‌های با تعداد واحد کم بهتر بود از پکیج استفاده شود. زیرا نیازی به تجهیزات گران موتورخانه نبود و هزینه‌ای برای نگهداری موتورخانه صرف نمی‌شد.

هواگیری و سرویس رادیاتور

از طرفی استفاده از رادیاتور هم نیازمند نگهداری و سرویس کردن مداوم است. در فصل‌های گرم سال به‌دلیل استفاده نکردن از رادیاتور، داخل آن هوا جمع شده و این امر آن‌ها را دچار اختلال می‌کند. با تجمع هوا، بعد از باز کردن رادیاتور گرمای مطلوب را دریافت نمی‌کنید و فقط انرژی گرمایی است که به هدر می‌رود.

با هواگیری رادیاتور، هوای داخل آن تخلیه شده و گرمایی بیشتری دریافت خواهید کرد. برای رفع این مشکل چه می‌شود کرد؟

هواگیری رادیاتور کار سختی نیست و به‌آسانی می‌توان آن را انجام داد. فقط کافی است پیچ خروجی را باز کنید تا هوای جمع شده داخل آن تخلیه شود.

هواگیری و سرویس رادیاتور

ولی اگر قادر به این کار نیستید، از متخصصین ماهر در همین زمینه کمک بگیرید. کسانی که برای انجام این فعالیت‌ها دوره‌های لازم را دیده‌اند و در کمترین زمان مشکل شما را برطرف خواهند کرد. این کار در زمان کوتاهی انجام خواهد شد و در فصل سرما از گرمای مطلوبی که توسط رادیاتورهای سالم ایجاد شود لذت خواهید برد.

در صورت نداشتن آگاهی کافی درمورد تعمیر لوازم منزل، اقدام به این کار نکنید. کار سرویس و تعمیر لوازم منزل را به تعمیرکاران مجبرب بسپارید.

 

تعمیر پکیج در محل با آچارباز
خدمت سرویس و تعمیر پکیج در محل آچارباز، شامل ارائه انواع خدمات نصب، سرویس، عیب یابی، تعمیر و رفع خرابی تمامی برندهای پکیج دیواری و زمینی می‌شود. دستگاه شما را از هر مدلی که باشد، در هر نقطه از تهران و در محل خودتان تعمیر خواهیم کرد.
درخواست تعمیر پکیج

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.
>