به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی

طی چند سال گذشته شرکت ال جی (LG) یک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به تولید کننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است و بدیهی است به موازات این رشد در بخش تولید، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی هم شرایط جدیدی پیدا کند.

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می‌شود که سری LN و ضعفی که در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه‌ها است که به دلیل استفاده از LEDهای بی‌کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف کننده را راهی تعمیرگاه تلویزیون می‌کند. تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی یکی از عیوب شناخته شده در بین تعمیرکاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است.

در این قسمت برخی از مهم‌ترین مشکلات تلویزیون های ال جی را بررسی می‌کنیم.

 

تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که تلویزیون ال جی شما نیز، دچار مشکلات ذکر شده بود و قادر به رفع آن نبودید، تنها کافیست درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. برای ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست تعمیر

 

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی:

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی: ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

در این حالت تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجدد خاموش می‌شود که در اصطلاح تعمیر تلویزیون به این حالت reboot شدن گفته می‌شود. در این حالت معمولا برد اصلی دستگاه دچار نقص شده و راه حل تعمیر تلویزیون از تعویض نرم افزار تا تعویض کامل برد را شامل می‌شود. این ایراد در بسیاری از مدل‌های تلویزیون ال ای دی ال جی مثل سری LB و LED و LED دیده می‌شود.

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالی که صدا دارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

این ایراد بیشتر در سری LN و به خصوص مدل‌های بدون گارانتی اتفاق می‌افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و یک ضعف کارخانه‌ای است که با تعمیر بک لایت تلویزیون و اصلاحاتی که روی دستگاه شما انجام خواهد شد، درصد احتمال خرابی بسیار کم می‌شود.

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

ابتدا توصیه می‌کنیم دستگاه را ریست نرم افزاری کرده و از اتصالات دستگاه مطمئن شوید و در صورت برطرف نشدن ایراد، از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

خاموش شدن تلویزیون‌های ال جی به دلایل مختلفی می‌تواند رخ دهد که در مدل‌های مختلف متفاوت است. به طور مثال خاموشی ناگهانی تلویزیون های LED ال جی سری LW، مربوط به برد مین آنها است که در این موارد، برد قابل تعمیر است. خاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی در بیشتر موارد مربوط به برد پاور است که برد پاور نیز قابل تعمیر است.

نحوه تعمیر آداپتور تلویزیون ال ای دی ال جی:

تعمیر منبع تغذیه تلویزیون LED از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده‌تر است. چون به نسبت کوچک‌تر است و معمولا دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است. بعضی از مدل‌ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند. امروزه مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی یک برد طراحی می‌شوند، مانند تلویزیون های جدید LED ال ای دی ال جی. در حالی که در مدل‌های قدیمی‌تر در ماژول جدا طراحی می شدند. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین یک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده کرد.

اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق عیب یابی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن پرداخت. با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم است و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

 • تلویزیون خود به خود خاموش شد :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

 • خرابی تلویزیون های ۴۲lw5700 و ۴۷lw5700 :

تلویزیون های ال جی به مدل lw که بیشتر روی حالت استند بای می مانند این مشکل از برد مین می باشد که در ۹۰ در صد موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیر تلویزیون با ضمانت سه ماهه انجام می شود تعمیرات به صورت تخصصی و جز به جز انجام می شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد. تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در منزل و محل شما و تعمیرات با قطعات اصلی و فابریکی مدل دستگاه شما هم صورت میپذیرد

 • خرابی تلویزیون های ۴۲Led5600 :

تلویزیون های ال جی به مدل led نیز روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موار ورودی HDMI آنها از غیر فعال می شود که مشکل از برد مین می باشد و تعمیر تلویزیون در منزل و محل شما با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تعمیرات به صورت تخصصی و با قطعات اصلی و فابریکی دستگاه شما انجام می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل ۴۲LN5420 و ۴۷LN5420 :

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند به این صورت که صدا دارند ولی تصویر ندارند که عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود. این مدل که خرابی بک لایت در آنها شایع است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که مشکل برطرف شود و خرابی تکرار نشود .

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل LF540T :

این سری تلویزیون LF اکثرا در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند به این صورت که تلویزیون خاموش و روشن میشود و زمانی که آرم تلویزیون نمایان می شود دوباره خاموش میشود و در برخی موارد آرم باقی مانده و دیگر هیچگونه تغییری در صفحه نمایش دیده نمیشود که این عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

در سری تلویزیون UH در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در اکثر موارد شبکه های دیجیتال آن تنظیم نمیشود و یا تلویزیون خاموش روشن میشود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UF850 :

تلویزیون مدل UF850 در مواقع اتصال USB و اتصال به اینترنت دچار ایراد میشود و تلویزیون در حالت استند بای می ماند.

 • خرابی تلویزیون های ال جی معروف به اسکارلت ۴۲lg60r و ۴۲lh700 :

تلویزیون هال ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند. معمولا خرابی این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن هنگام کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در اکثر موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد. تعمیرات با ضمانت نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون به مشتری تحویل داده می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LB :

تلویزیون های سری LB که از جدید ترین تلویزیون های ال جی در بازار می باشد از عیب های شایع این سری ال جی از کار افتادن ورودی HDMI می باشد که از برد مین می باشد که در بعضی موارد برد تعمیر و در مواردی نیز برد باید تعویض شود که تعویض برد با هزینه پایین انجام می شود و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

 

انواع تلویزیون ال جی
انتخاب تلویزیون در بین محصولات متنوع یک برند، کار ساده‌ای نیست، در این مطلب با بررسی انواع تلویزیون‌های ال جی به شما خواهیم گفت که کدام مدل برایتان مناسب‌تر است! در ادامه با ما همراه باشید:
بیشتر بخوانید

 

 • تلویزیون سری LD :

تلویزیون های سری LD این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در بعضی موارد برد تلویزیون تعمیر می شود و در مواردی که CPU برد سوخته باشد باید مین برد تلویزیون تعویض شود و تمامی تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات به ضمانت سه ماهه انجام می شود.

 • عیب های تلویزیون ال جی سری LA :

عیب های تلویزیون های سری LA در قسمت مین برد می باشد که اوایل خرابی تلویزیون مشکل هنگ کردن و قطع و وصل دارد و بعد از مدتی دیگر روشن نمی شود. که این ایراد گاهی با تعمیر برد برطرف می شود و در بعضی موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد تعویض شود.

 • خرابی در تلویزیون های ال جی سری C :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها می باشد که بعد از خاموش کرد تلویزیون دیگر روشن نمی شود که در ۸۰ درصد موارد برد پاور قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض برد پاور نمی باشد

 • خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل کردن می باشد که گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین باید تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود .

 • تلویزیون های سری LF :

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.این سری از تلویزیون ها که دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون باید تنظیمات تکرار شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LY :

شایع ترین ایراد این سری از تلویزیون های ال جی مدل ۴۲Ly345 در قسمت بک لایت بوده و تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد .

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LX مدل ۴۲ Lx 552 :

این مدل در قسمت مین برد خرابی زیاد دارد در این مدل اکثرا ایجاد ایراد در مواقع استفاده گوشی و اتصال آن به smartmoring تلویزیون ایجاد شده وبه حالت استند بای در می آید.

تلویزیون خود به خود خاموش می شود :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود:


هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به برد مین می باشد. خرابی برد مین ال ای دی ال جی قابل تعمیر می باشد که در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در اکثر موارد تعمیر می شوند.
.
تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که تلویزیون ال جی شما نیز، دچار مشکلات ذکر شده بود و قادر به رفع آن نبودید، تنها کافیست درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. برای ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست تعمیر

نویسنده :

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی
85 رای، میانگین 4.4 از 5

650
دیدگاه بگذارید

avatar
336 نظرات
314 Thread replies
18 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
321 Comment authors
آچاربازمجیدDehghanیاسینستایش Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
رامتین
Guest
رامتین

سلام .حدود یکسال هست از بانه تلویزیون۴۹uf770v ال جی خریداری کرده ام . الان دارم احساس میکنم تصویر تلویزیون حالت تگرگی بسیار ریزی شده بطوری که کیفیت و وضوح قبلی در چهره اشخاص دیده نمیشه البته مسیر انتن هیچ مشکلی نداره و تنظیمات تصویر هم دستکاری کردم . از اندازه نور صفحه اصلا کاسته نشده فقط وضوح تصویر افت کرده .ایا امکان ویروسی شدن تلویزیون بخاطر اتصال فلش هست ؟ سایر علل چیست . تشکر

مهدی
Guest
مهدی

مشکل خاموش شدن تلوزیون دارم . شماره تماس لطفا

رامین
Guest
رامین

با سلام..تلویزیون ال جی مدل ۴۹uh850v خریدم تا دیروز سالم بود امروز که روشن کردم فقط لوگوی اولیه LG رو میاره بعدش بجز نشانگرماوس چیزی نمیاره..مشکلش چیه؟ با تشکر

صابر
Guest
صابر

سلام led 42lh602t تازه خریدم . بعضی وقتها خود به خود بالای گوشه سمت راست پیغام تی وی بعد از ۵ دقیقه خاموش خواهد شد میاد ولی در قسمت تنظیمات اصلا تایمر فعال نیست ! چرا این اتفاق می افته ؟ در ضمن امکان فارسی کردن این مدل یا عوض کردن Country Area برای استفاده از خدمات فروشگاه ال جی وجود داره ؟

مهرداد
Guest
مهرداد

باسلام خدمت اساتید محترم…بنده یک دستگاهled32″دارم ک امسال مشکل بکلایت پیدا کرد..تعمیر شد ولے الان اعلان ورودی جدید پیدا شد رو نمایش میده..میخاستم مشکل رو بدونم ..باتشکر

مهران
Guest
مهران

سلام.من یه ال جی پلاسما دارم الان ۵ ساله کار میکنه و خیلی راضیم.اما الان وقتی فلش رو وصل میکنم و فیلم میبینم یهو وسط بعضی فیلما صدا قط میشه و نه تنها فیلم بلکه هیچ کانال تلویزیون هم صدا نداره و با خاموش و روشن کردن دوباره خوب میشه.میشه لطفآ راهنماییم کنید.ممنونم.

بهروز جدیدیان
Guest
بهروز جدیدیان

سلام. ۴۲ln5720 ال جی مدل تی وی من است. مدتیه تقریبا در وسط نمایشگر به اندازه یک دایره کوچک نور تصویر حالت چشمک زن پیدا کرده ولی بعد از یک مدت تی وی روشنه قطع میشه ولی باز به نرور زمان دوباره همونطوری میشه. ایراد از چیه؟

حامد
Guest
حامد

سلام .وقت بخیر
تلویزیون مدل ۳۲cs460_zaهستش وقتی فلش بهش وصل میکنم هنگ میکنه تا از برق کشیده نشه درست نمیشه

فرناز
Guest
فرناز

با سلام
مدل تلویزیون من ۴۷LB56100 هستش حدود ۳ سال پیش خریداری کردم
تلویزیون هیچ ایرادی نداشت بعد از نیم ساعت ک روشن کردم تصویر پرش پیدا کرد الان حدود ۲ ثانیه تصویر میاد و دوباره تصویر ب مدت چند ثانیه سیاه میشه میخواستم ببینم مشکل از کجاست
ممنون

Eli
Guest
Eli

سلام
تلوزیون ما وقتی روشن میکنیم یا کانال رو عوض میکنیم صدا و تصویر همخانی ندارد گاهی اوقات نیم ساعت یا بیشتر طول میکشد تا تنظیم شود از موقعی که خریدیم این مشگلو داره تقریبا ۱ ساله

حاتمی پارسا
Guest
حاتمی پارسا

باسلام لطفا درمور خاموش وروشن شدن تلویزیون ال جی ۴۷ اینج در حالی که صدادارد ولی تصویر پرش دارد قطع و وصل میشود مرا راهنمایی کنید باید چکار کنم

حسین
Guest
حسین

باسلام .من یک تلویزیون ال جی یو اف ۸۵۰ فورکی وسه بعدی دارم چندروزبعدازنصب موص کنترل جادویی کارنمیکنه وباتلویزیون ست نمیشه.درضمن اصلا وای فای پیدانمیکنه .باوای فای دیرکت هم جستجو میکنم اصلا نه گوشی تشخیص میده نه تلویزیون .اکه امکان تنظیم کردنش هست پیام بدیدلطفا

محمد
Guest
محمد

سلام.الجی مدل ۵۰LN540s دارم.۱۰ سانت پایین تصویر به صورت سرتاسری هاشوری شده که بعد ریست فکتوری به صورت مات شده که رفت و برگشتیه.یک ثانیه خوب و یک ثانیه مات میشه.علت چیه؟چقدر هزینشه؟

فاطیما
Guest
فاطیما

سلام.چطو کانالهایی رو که نمیخوام حذف کنم؟خواهشاراهنمایی کنید،تلویزیون الجی

امير حسن پيرانزاده
Guest
امير حسن پيرانزاده

سلام خسته نباشید تلویزیون LG oled 55b7GIخریدیم تقریبا دو ماهه ولی الان وقتی روشن میکنی نه تصویر داره نه هیچی حتی منو هم بالا نمیاد بعد یک دقیقه هم خود تلویزیون خاموش میشه به برق شهری هم وصل بوده نه محافظ

امیررضا
Guest
امیررضا

تازگیا تلویزیون lg led خود به خود روشن میشه،مشکلش چی میتونه باشه!!فقط یکی دوبار دیدم اینطوری شده،تلویزیون خاموشه یه دفعه روشن میشه!!

حمید
Guest
حمید

تلوزیون LED LG که به خاطر اتصال کوتاه روشن نمی شود ایا فیوز داد ؟

سحر
Guest
سحر

سلام تلویزیون ال ای دی ۴۷اینچ ال می خریدم حدود ۵ماهه صداش خیلی ضعیفه بارها شده ولوم تی وی تا صد بردیم تا بتونیم بشناسم لطفا راهنمایی بفرمائید

محمد
Guest
محمد

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوبتون بنده تلویزیون ال جی ۴٣ اسمارت هستش اول اینکه مشکلی که پیش اومد کنترلش موسش از کار افتاد بعدا اومدم تلویزیون رو کلا ریسیت کردم گفتم شاید از دوباره کلا تنظیمات برگرد که متاسفانه نمیاد شبکه ها لطفا میتونید مارو راهنمایی کنید ممنون میشم

محبت
Guest
محبت

سلام تلویزیون ال چی مدل۴۲ls46100در گوشه سمت چپ از بالا تا قسمت وسط رنگ قهوه ای به شکل عصا دیده میشه الان یکساله اینجوریه و مدام قطع میشه و تنظیم کانالهاهم به هم می ریزه باید چکار کنم ممنون میشم پاسخ بدین

محبت
Guest
محبت

با تشکر از پاسخ سوال قبلی رنگ قهوه ای روی پنل گفتم خدمتتان ثابت هست درست بعد اتمام گارانتی این اتفاق افتاد تلویزیون جاش ثابته وجابجا نشده و ضربه هم نخورده میشه مبلغ هزینه پنل این تلویزیون رو برام بفرستین

Abolhasan
Guest
Abolhasan

سلام تلوزیون با هر بار خاموش و روشن خود به خود تمام کانال ها حذف میشن باید چیکار کنم

احمد
Guest
احمد

سلام وقتی تلویزیون ۲۱ ال جی را روشن می کنم بعد از ۴۵ دقیقه صدای آن وصل می شود لطفا راهنمایی کنید

بهنام زارعی
Guest
بهنام زارعی

سلام خسته نباشید،من ی تلویزیون الجی ال ای دی ۴۹دارم که تازه خریدم ولی خودبه خود بعد ۳…۴ساعت خاموش میشه،باید دوباره روشن کنیم به نظرتون مشکلش چی میتونه باشه?

حسن نوری
Guest
حسن نوری

سلام من یک ماهی هست یک ال ای دی ال جی ۴۹خریدم ،چند بارهست تصویر میره ولی صداهست ،باتعویض کانال دوباره تصویر میاد ،عیب از کجاست ،ممنون میشم

حسن نوری
Guest
حسن نوری

سلام منتظرجوابتون هستم ممنون میشم

حسینعلی
Guest
حسینعلی

تاریک میشه

سجاد
Guest
سجاد

سلام و با عرض خسته نباشید من حدود یکسال و نیم پیش یه oled ۵۵ گرفتم الان دو یا سه بار روشن کردم بعد از چند لحظه خاموش میشد بعد از اون دیگه روشن نشد ولی چراغ پورش روشنه

حسینعلی
Guest
حسینعلی

تلوزیون ما اولش مارک الجی قشنگه روشنه تا تلوزیون روشن میشه صفحه خاموش میشه؟علتش چیه زود جواب بدین لطفا

محدثه
Guest
محدثه

باسلام
۴ هفته پیش تلویزیون ال جی سری B7 خریدیم الان دیگه روشن نمیشه بدون اینکه اتفاقی افتاده باشه
علتش از چی میتونه باشه؟ آیا تعویض داره؟

رضا خادم
Guest
رضا خادم

سلام من یه ال ای دی ال جی مدلLB5610دارم چند روزه وقتی تلویزیون رو روشن میکنم صدا هست ولی تصویر سیاهه تلویزیون رو روشن و خاموش میکنم تصویر میاد بعضی اوقات در حال دیدن تلویزیون این اتفاق میفته و دوباره سیاه میشه باز خاموش و روشن میکنم درست میشه لطف کنید بگید ایرادش چیه و حدود چقدر هزینه تعمیر داره

علی
Guest
علی

سلام ال ای دی ال جی روش شیشه پاک کن ریخته،خاموش شده.راه حلش رو بفرمایید.ممنون

محمد
Guest
محمد

باسلام.عذرمیخام lED 42lv55000 دارم.چندتکه از جاهاش سبز رنگ شده بعضی جاهاشم خطوط شطرنجی پیداست.میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست و چقدر هزینش هست

بابک
Guest
بابک

با سلام
حدود ۲ ساله تلویزیون LG مدل ۴۹LB552v دارم . تا الان مشکلی نداشته ولی اخیرا گاهی پس از خاموش کردن و روشن کردن مجدد تلویزیون به تنظیمات اولیه برگشته و تمام کانالها و تنظیمات پاک شده است .
آیا قابل تعمیر است و اگر بله حدود هزینه تعمیر آن چقدر است ؟
با تشکر

اندی محمود
Guest
اندی محمود

باسلام من ۵۵ lg سمارت دارم بعضی وقتی تصویر نصف میشه یعنی نصفش تصویر داره نصف دیگه سیاهه صدا داره ولی بعد تاریکه لطفا راهنمایی کنید ممنونم

فاطمه زارع
Guest
فاطمه زارع

سلام تلویزیون LGما LEDهست و سه بعدی. الان روشن نمیشه وقتی روشن میکنیم نور پاورش کم و زیاد میشه ولی صفحه روشن نمیشه. میگن بردش سوخته. قیمت برد چقدره؟

پریسا
Guest
پریسا

سلام.
تلویزیون ما بعد از روشن شدن و نمایش لوگو خاموش میشه و فقط صدا داره.با دستکاری دکمه ذخیره انرژی تصویر میاد دوباره بعد از سه ثانیه خاموش میشه.روی هر حالتی از تنظیمات ذخیره انرزی بذارم دوباره خاموش میشه و فقط صدا داره مدلش هم ۴۲ls46000 هست

سیامک
Guest
سیامک

باسلام
تلویزیون LG 42ln 5700 دارم وقتی روشن میکنم فقط یه تصویر سیاه میاد حتی لوگو ال جی هم بالا نمیاد صدا هم نمیاد چند ساعت هم باشه همانطوری میمونه اشکال از چیه؟
ممنون از راهنمایی تون

shamal zandasta
Guest
shamal zandasta

ostad salam khaste nabashid agha televizion ma bade roshan krdan sedash taghriban ta tah baze khes khes miad faghat

صابر
Guest
صابر

سلام وقتتون بخیر.
مدل تلویزیون بنده LG LB67000 هست. الان دوسال که من این تلویزیون رو دارم. الان موقعی که تصویر کاملا سفید رو نشون میده احساس هاله تیره رو در بعضی نقاط تصویر سفید احساس میکنم. خواستم ببینم از چی میتونه باشه.

محسن
Guest
محسن

سلام تلویزیون lg 47la620v صدا داره ولی تصویر نداره حتی تصویر اولیه زمان ریبوت تلویزیون هم نمایش داده نمیشه بک لایت روشنه ولی تصویر یکدست سیاهه لطفا راهنمایی بفرمایید

فرشید
Guest
فرشید

با سلام تلویزون ال اجی ۴۹ اینج
مشکلش اینه که فقط با عدد ها شبکه عوض میشه با کلید pAGEعوض نمیشه واون رو که میزنید فقط رادیو میاره با تشکر راهنمایی؟

علی
Guest
علی

باسلام
تلویزیون ال جی led ۶۵ گرفتم تصویر رو بعضی وقتا ۲ تایی نشون میده مثل حالتی که ۳دی روشن باشه
تو فیلم هایی که تحرک بیشتر باشه این حالت بیشتر دیده میشه لطفا رهنمایی بفرمایید

هادی
Guest
هادی

الان یه ماه تلوزیونمون رو نصب کردیم و از اینرنتش هم استفاده میکردیم
ولی الان چند روزه وقتی وارد web brows میشیم خود ب خود خارج میشه و میره تلوزیون و نمیشه واردش شد
مشکلش چیه؟

مرتضی
Guest
مرتضی

با سلام چند روزی است که صدای hdmi خود به خود قطع شده و با خاموش روشن شدن پمپ اب و چراغهای منزل نمایشگر خاموش و روشن میشود در حد ۱ ثانیه

محمدرضا
Guest
محمدرضا

سلام چند ماهه تلویزیون ۵۵ LG مدل uh603خریدیم ولی دو هفته ای میشه که صدای تقریبا ۵ تا از کانالها خش داره از چی میتونه باشه

محمدی
Guest
محمدی

درود بر شما . تلویزیون LG مدل OLED
۵۵EC93000GL -TA با فشردن کلید روشن صدای تیکی داده و بدون تصویر و صدا پس از ۳ ثانیه با صدای تیک گویا خاموش می شود .لطفاً راهنمایی بفرمایید .

Yasin
Guest
Yasin

با سلام
حدود ۲ ساله تلویزیون LG مدل ۴۲LB55۲v دارم . تا الان مشکلی نداشته ولی اخیرا گاهی پس از خاموش کردن و روشن کردن مجدد تلویزیون به تنظیمات اولیه برگشته و تمام کانالها و تنظیمات پاک شده است .
آیا قابل تعمیر است و اگر بله حدود هزینه تعمیر آن چقدر است ؟
با تشکر

فضول محل
Guest
فضول محل

سلام ال جی ۴۲ ماهواره دار خود به خود هر چند وقت یک بار ریست میشه. میشه بگید مشکل کجاست؟ مرسی

رضا
Guest
رضا

سلام ما تلوزیونمون روشن نمیشه ولی برق بهش میرسه ها اما نمی دوم سیگنال کنترل دریافت نمی کنه حتی از دکمه عقبشم روشن نمیشه میشه راهنماییم کنیر لطفا؟

رضا
Guest
رضا

درود برشما.
ال ای دی ال جی ۴۲ ماهواره ای داریم.فیلم که دانلود می کنم می ریزم تو فلش،ازیه جایی به بعد یه فیلمی رو پخش می کنه که مثلا چندوقت قبل تر تو فلشم بوده و من هم پاکش کردم.یا کلا قطع میشه.
کلا فیلم هارو نصفه پخش می کنه درحالیکه تو گوشیم این طور نیست.
علت چیه؟

1 2 3 7
استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.