به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی را بشناسیم

طی چند سال گذشته شرکت ال جی (LG) یک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به تولید کننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است و بدیهی است به موازات این رشد در بخش تولید، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی هم شرایط جدیدی پیدا کند.

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می‌شود که سری LN و ضعفی که در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه‌ها است که به دلیل استفاده از LEDهای بی‌کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف کننده را راهی تعمیرگاه تلویزیون می‌کند. تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی یکی از عیوب شناخته شده در بین تعمیرکاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است.

در این قسمت برخی از مهم‌ترین مشکلات تلویزیون های ال جی را بررسی می‌کنیم.

 

تعمیر تلویزیون در محل با آچارباز
سرویس و تعمیر تلویزیون در محل آچارباز، شامل نصب، سرویس و تعمیر تضمینی تلویزیون می‌شود. تلویزیون شما از هر برند و مدلی که باشد، آن را در هر نقطه از تهران و هر زمانی که شما بخواهید در محلتان تعمیر می‌کنیم.
درخواست تعمیر تلویزیون

 

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی:

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی: ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

این ایراد بیشتر در سری LN و به خصوص مدل‌های بدون گارانتی اتفاق می‌افتد. قطع شدن تصویر تلویزیون در حالیکه پخش صدا هنوز ادامه دارد می‌تواند به بخش‌های مختلفی که هرکدام صدها قطعه دارند مربوط باشد. اما معمول ترین دلیل این مشکل، قطع شدن نور بک لایت است.
در تلویزین‌های ال جی سری LN این ایراد یک ضعف کارخانه‌ای است که با تعمیر بک لایت و اصلاحاتی که بر روی آن انجام خواهد گرفت رفع خواهد شد و درصد احتمال خرابی را بسیار کم خواهد کرد.
اگر این ایراد را در تلویزیون ال ای دی معمولی ال جی خود مشاهده می‎‌کنید باید به دنبال رفع ایراد در لامپ‌های ال ای دی باشید. سوختن تمام لامپ‌های LED می‌تواند باعث قطعی تصویر تلویزیون گردد.

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالی که صدا دارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

این ایراد بیشتر در سری LN و به خصوص مدل‌های بدون گارانتی اتفاق می‌افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و یک ضعف کارخانه‌ای است که با تعمیر بک لایت تلویزیون و اصلاحاتی که روی دستگاه شما انجام خواهد شد، درصد احتمال خرابی بسیار کم می‌شود.

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

ابتدا دستگاه را ریست نرم افزاری کنید و سپس از درستی اتصالات دستگاه مطمئن شوید. در صورت برطرف نشدن ایراد، از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.
استفاده از کابل HDMI نا مرغوب نیز می‌تواند باعث خاموشی ناگهانی و یا قطع تصویر در تلویزیون شود. بهتر است از به کاربردن کابل‌های تقلبی و نامرغوب بپرهیزید و از کابل HDMI استاندارد ارائه شده با تلویزیون بهره ببرید.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون‌های ال جی در مدل‌های مختلف متفاوت است. به طور مثال خاموشی ناگهانی تلویزیون های LED ال جی سری LW، مربوط به مین برد آنها است و یاخاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی در بیشتر موارد مربوط به برد پاور است که هردوی این مورد به راحتی در خانه قابل تعمیر است

نحوه تعمیر آداپتور تلویزیون ال ای دی ال جی:

تعمیر منبع تغذیه تلویزیون LED از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده‌تر است، چون به نسبت کوچک‌تر است و معمولا دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است. بعضی از مدل‌ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند. امروزه مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی یک برد طراحی می‌شوند، مانند تلویزیون های جدید LED ال ای دی ال جی. در حالی که در مدل‌های قدیمی‌تر در ماژول جدا طراحی می شدند. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین یک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده کرد.

اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق عیب یابی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن پرداخت. با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم است و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

تلویزیون خود به خود خاموش شد :

تلویزیون‌های امروزی با ولتاژ پایین برق کار می‌کنند، این مسئله موجب می‌شود با نوسانات برق تلویزیون به ناگهان خاموش شود. برای جلوگیری از این مسئله بهتر است از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق جلوگیری کنید و از محافظ برق بهره ببرید. اگر نوسان برق باز هم ادامه یابد ممکن است به برد پاور تلویزیون شما آسیبی جدی وارد کند. برد پاور وظیفه تامین ولتاژ و آمپر مین برد را دارد، با خرابی آن در عملکرد مین برد نیز اختلا ایجاد می‌شود.
مین برد. در تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون شده و خاموشی خود به خود آن را به همراه دارد برای رفع این موارد باید مین برد تلویزیون تعویض شود.

خرابی تلویزیون های ۴۲lw5700 و ۴۷lw5700 :

تلویزیون‌های ال جی مدل LW بیشتر دچار خرابی مین برد می‌شوند، در صورت اختلال در این مدل ابتدا تلویزیون چندبار خاموش و روشن شده و سپس در حالت استند بای قرار می‌گیرد. مین برد مین برد در ۹۰ در صد موارد این اختلال مین بردقابل تعمیر می باشد و به راحتی می‌توان آن را برطرف کرد.

اگر تلویزیون ال جی شما با هرمدلی احتیاج به تعمیر داشت فقط کافیست به سایت، وب اپ و یا اپلیکیشن آچارباز سر بزنید و درخواست خود را در آن ثبت نمایید، آچارباز بهترین سرویسکاران را برای شما می‌فرستد.

خرابی تلویزیون های ۴۲Led5600 :

تلویزیون های ال جی مدل led نیز روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موارد ورودی HDMI آنها غیر فعال می شود که مشکل از مین برد می باشد

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل ۴۲LN5420 و ۴۷LN5420 :

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند، در این حالت تصویر به طور کامل سیاه شده اما صدا از تلویزیون پخش می‌شود.این مدل که خرابی بک لایت در آنها شایع است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که مشکل برطرف شود و خرابی تکرار نشود. تمامی سرویس و تعمیر در محل تلویزیون ال جی شما در محل انجام خواهد گرفت فقط کافیست درخواست خود را در سایت، وب اپ و یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۵۴۵۹۱۶۱۶ تماس حاصل فرمایید.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل LF540T :

این سری تلویزیون LF اکثرا در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند به این صورت که تلویزیون خاموش و روشن میشود و زمانی که آرم تلویزیون نمایان می شود دوباره خاموش میشود و در برخی موارد آرم باقی مانده و دیگر هیچگونه تغییری در صفحه نمایش دیده نمیشود در تولید تلویزیون‌های LF از مدل‌های مختلفی بک لایت استفاده شده است، به همین دلیل تعمیر این تلویزیون روش‌‌های مختلفی دارد.مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UH850:

در سری تلویزیون UH در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در اکثر موارد شبکه های دیجیتال آن تنظیم نمیشود و یا تلویزیون خاموش روشن میشود.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UF850 :

تلویزیون مدل UF850 در مواقع اتصال USB و اتصال به اینترنت دچار ایراد میشود و تلویزیون در حالت استند بای می ماند.

خرابی تلویزیون های ال جی معروف به اسکارلت ۴۲lg60r و ۴۲lh700 :

تلویزیون های ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند. معمولا خرابی این نوع تلویزیون ها، خاموش و روشن شدن هنگام کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این مشکل مربوط به مین برد تلویزیون می باشد که در اکثر موارد مین برد قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد. تعمیرات با ضمانت نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون به مشتری تحویل داده می شود.

خرابی تلویزیون های ال جی سری LB :

تلویزیون‌های LB از جدید‌ترین مدل‌های تلویزیون ال جی می‌باشد که در بازار طرفداران زیادی دارد. یکی از مشکلات شایع این مدل قطع شدن تصویر درحالیکه پخش صدای آن هنوز ادامه دارد می‌باشد این یعنی بک لایت تلویزیون دچار مشکل شده است. همچنین ورودی HDMI این دستگاه نیز ممکن است بعد از مدتی از کار بیافتاد و یا حافظه آن بعد از خاموش شدن تلویزیون پاک شود، تمامی این مشکلات از مین برد دستگاه سرچشمه می‌گیرد که به راحتی می‌توان آن را با کمک سرویسکار ماهر آچارباز تعویض کرد.

 

تلویزیون سری LD :

تلویزیون های سری LD بیشتر در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند این خرابی می‌تواند به خاطر سوختگی CPU باشد. برای رفع این مشکل باید مین برد و CPU به موقع تمیز شوند .

عیب های تلویزیون ال جی سری LA :

تلویزیون های سری LA نیز در قسمت مین برد خود دچار مشکل می‌باشند، این مشکل خود را به صورت قطع و وصل کردن تصاویر و ایجاد اختلال در عملکرد تلویزیون نشان می‌دهد. این ایراد را می‌توان با تعمیر برد برطرف کرد البته بعضی موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد تعویض شود.

خرابی در تلویزیون های ال جی سری C :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها می باشد.
این عیب باعث می‌شود بعد از خاموش شدن تلویزیون دیگر نتوان ان را روشن کرد. این مشکل در ۸۰ درصد موارد قابل حل می‌باشد زیرا به راحتی می‌توان پاور تلویزیون را تعویض کرد.

خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل کردن می باشد که گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین باید تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود .

تلویزیون های سری LF :

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.این سری از تلویزیون ها که دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون باید تنظیمات تکرار شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

خرابی تلویزیون های ال جی سری LY :

شایع ترین ایراد این سری از تلویزیون های ال جی مدل ۴۲Ly345 در قسمت بک لایت بوده و تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد .

خرابی تلویزیون های ال جی سری LX مدل ۴۲ Lx 552 :

مین برد به کار رفته در این مدل مشکلات فراوانی دارد، اتصالات خارجی به این دستگاه به خصوص گوشی‌های هوشمند باعث می‌شود حالت smart morning در تلویزیون ایجاد شده و به حالت استندبای در بیاید

تلویزیون خود به خود خاموش می شود :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود:

هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به مین برد می باشد. خرابی مین برد ال ای دی ال جی قابل تعمیر می باشد که در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در اکثر موارد تعمیر می شوند.
خرابی این قطعه باعث ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه می‌گردد. بهتر است برای رفع هر چه سریعتر این اختلال به سراغ تعمیرکاری ماهر و متخصص بروید. سامانه درخواست خدمت آچارباز سرویس و تعمیر در محل تلویزیون را با بهترین سرویسکاران تهران به شما ارائه می‌کند. برای بهره مندی از این خدمت کافیست درخواست خود را در سایت، اپلیکیشن و یا وب اپ آچارباز ثبت نموده و یا با تلفن ۵۴۵۹۱۶۱۶ تماس حاصل فرمائید.


نویسنده :

823
دیدگاه بگذارید

avatar
417 نظرات
406 Thread replies
29 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
406 Comment authors
ندا ایزدیباقریسجادعباسامیر Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
حمیدرضا
Guest
حمیدرضا

سلام خسته نباشید ما یه ال ای دی الجی داریم این یه گوشه تصویرش پر پر میکنه دوباره درست میشه این قضیه هی تکرار میشه امکانش هست کل صفحه اینجوری شه بدتر بشه نشه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

Parsa
Guest
Parsa

سلام
ال ای دی ۵۲ ال جی بعد چند مدت کار کرد در حال حاظر تصویرش قطع شده یه نور ضعیفی از تصویر مشخص میشه مشکل از چیه و چقد هزینه تعمیر متحمل میشه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

حسین
Guest
حسین

سلام. تلویزیون ۳۲ ال جی دارم . بار اول روشن میکنیم تا نیم ساعت اول هر چند خاموش روشن کنی تصویر و صدا ندارد و بعد از نیم ساعت انگار گرم شده باشه خاموش و روشن کنی درست میشه ؟ علت چیه و چقدر هزینه تعمیر داره؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

مهدی
Guest
مهدی

باسلام .من یه تلویزیون ال جی مدل ۴۳lj510v_tdدارم که بچه با آبپاش آب پاشیده بود روش بعد چند ساعت که روشن کردیم تصویر چندتا مستطیل سفید و خاکستری بود ولی صدا داشت..بازش کردم با سشوار خشکش کردم الان ۸۰درصد صفحه تصویرش اومده اما پرش داره وبقولی دل دل می‌کنه وچشمو اذیت می‌کنه بعضی مواقع چند لحظه صاف و درست میشه ولی دوباره به لرزش میفته .میخواستم ببینم ایرادش چیه؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

دلیل به وجود آمدن چنین مشکلاتی ممکن است ایجاد یک اتصال کوتاه و یا هر نوع اتصالی در برد TCON و یا فلت‌های ارتباط دهنده باشد. اصولا این مشکل در صورت موجود بودن قطعات مورد نیاز در محل معتبر بر طرف می‌شود. برای تعمیر می‌توانید در وبسایت http://a4baz.com درخواست ثبت کنید.

دانیال
Guest
دانیال

سلام تلویزیون ال جی ۴۲ اینچ دارم ۵ سالی میشه از بانه گرفتم الان تصویر نداره سیاهه ولی صدا میاد مشکل چیه چکار باید کنم ؟؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

اصولا زمانی که این مشکل به وجود می‌آید بک لایت دستگاه با اختلال رو به رو شده و درست عمل نمی‌کند. این مشکل می‌تواند به دلیل اختلال در عملکرد خود بک لایت و یا قسمت‌های مرتبط به وجود آمده باشد و احتمال دارد دستگاهی با چنین مشکلی را بتوان در منزل تعمیر کرد.

Omid
Guest
Omid

سلام وقت بخیر ۴۳lj550دارم بعد از روشن شدن تلویزیون پس از چن دقیقه مدام تصویر قطع و تصویر سبز نمایان می شود و بعد از ۲۰ ثانیه مجدداً تصویر می آید لطفا راهنمایی بفرمایید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

فرزادعزیزی
Guest
فرزادعزیزی

با سلام.یه تلویزیون ۵۵uh850 دارم یه دفعه ۲ تا بوق زد و پیغام سروس اسمارت دادو خاموش کردم. روشن کردم دیگه هیچی نمیاد صفحه سیاهه… بعد از چند بار خاموش و روشن پیغام سرویس اسمارت میده.یچاره شدم لطفا راهنمایی کنید.. بنده در کرمانشاه هستم.

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

محمد
Guest
محمد

سلام من تلویزیون آپدیت کردم و بعضی از گزینه هاش غیر فعال شد مثلا ریست کردن و برگشتن به حالت کارخانه .یا گزینه وصل شدن مبایل به تلویزیون….. چه کنم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

با سلام… روشن نشدن عوامل بسیاری دارد و نیاز به بررسی بیشتر دارد. شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com

مجید
Guest
مجید

سلام خسته نباشید یک تلویزیون مدل ال جی ال ای دی ۵۳ اینچ دارم که قبلا اگر کانالی عوض می کردم تقریبا ۲ ثانیه طول می کشید که کانال عوض می شد ولی الان اگر می خواهم کانالی عوض کنم تقریبا ۶ یا ۷ ثانیه طول می کشه که کانال عوض بشه خواهش میکنم دلیل این مشکل را به اشتراک بگذارید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

bineshon
Guest
bineshon

سلام من تلویزیون آپدیت کردم و بعضی از گزینه هاش غیر فعال شد مثلا ریست کردن و برگشتن به حالت کارخانه .یا گزینه وصل شدن مبایل به تلویزیون….. چه کنم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

علی محمدی
Guest
علی محمدی

سلام وقت بخیر
ما یه تلویزیون ال جی ۴۹ مدل UF690 داریم.مدتی بود پر پر میکرد و صفحه میرفت و خاموش روشن میشد.امروز هم پرپر کرد و خاموش شد.وقتی روشنش کردیم فقط تصویر کنترل هست که یه پنگوئن به علامت OK اشاره میکنه.ولی به جز ولوم ریموت هیچ چیز کار نمیکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکلش چیه و چقدر حدودا هزینه داره
سپاسگزارم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

اقبال اسدی
Guest
اقبال اسدی

سلام،تلویزیون ال جی مدل ۳۲LN5720B برای دومین بار طی هفته جاری نیمی از صفحه سمت چپ رنگ صورتی با پس زمینه نمایش تصویر ، ظاهر میشود. لطفا راهنمایی بفرمائید.سپاسگزارم.

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

مخمد
Guest
مخمد

سلام.یک ال ای دی ایجی ۲۴هست ۵۷۰۰بعد این خاموش شده روشنم نمیشه فقط لامپ پاورش روشنه. مشگلش چیه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

علی
Guest
علی

سلام کنترل تلویزیون کار نمیکنه حتی کلید خاموش روشن تلویزیون هم کار نمیکنه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

پارسا
Guest
پارسا

سلام تلویزیون ما هم اینطور شده فقط روشن خاموش میشه با کنترل و با کنترل جادویی هم همینطور کار کنم محل زندگیم اراکه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. در مواردی که دستگاه مداوم خاموش و روشن می شود (تصویر تا لوگو می آید مجدد خاموش میشود) احتملا مشکل می تواند مربوط به برد اصلی شود.
در این موارد نیاز به مراجعه کارشناس جهت بازدید وجود دارد. شما می توانید درخواست خود را در سامانه آنلاین آچارباز ثبت کنید:

https://a4baz.com

ایمان
Guest
ایمان

سلام خسته نباشی.تلوزیون ال جی بنده هر بار خاموشش میکنیم بعد روشنش میکنیم رفته به تنظیمات اولیه.دوباره باید گیرنده دیجیتالو رسیورشو کانال یابی کنیم.هربار اینجوری میشه.مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری.قابل حل شدنه؟وقتی کانال یابی میکنیم دیگه هیچ مشکلی نداره تا باز خاموشش کنیمو بخوایم روشنش کنیم.مرسی

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

شمس
Guest
شمس

الان مال من هم این مدلی شده هر کاری کردم ای سی عوض کردم درست نشد لطفاً راهنمایی کنید

Mohammadreza
Guest
Mohammadreza

سلام خسته نباشید
من یک تلویزیون lg43lf540v ریسیور سر خود دارم الان چند وقتیه که هربار روشن خاموش میکنم همه چی ریست میشه و از دوباره باید راه اندازی کنم کل کانال ها پاک میشه بعد روشن خاموش کردن.ممنون میشم راهنمایی کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

Katy
Guest
Katy

سلام صفحه تلویزیون سفید شده فقط صدا هست چیکار کنم ؟؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا درخواست تعمیر خود را در آچارباز ثبت کنید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنماییتان کنند.

https://a4baz.com

کاوه
Guest
کاوه

سلام ال سی دی ال جی من خودبخود خاموش شده مدلش هم ۴۲pa4520 بنظرتون مشکل از کجاست
ممنون

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. ۱- ابتدا سلامت پریز ، محافظ و کابل برق بررسی گردد.
۲-این مشکل میتواند به دلیل اختلال در عملکرد منبغ تغذیه (power board)
و یا در برخی موارد برد اصلی (main board) باشد.
در چنین مواردی بسته به شدت آسیب مشکل میتواند با تعمیر و یا تعویض قطعه برطرف گردد.

در صورت برطرف نشدن مشکل با کارشناسان آچارباز در ارتباط باشید

https://a4baz.com

فرشاد
Guest
فرشاد

باسلام
من یه الحی اسمارت “۴۷ دارم که کنترل جادویی داره ولی مدتیه که ماوس و چندتا دکمه اطراف ماوس کار نمیکنه ولی بقیه کار میکنه لطفا میشه راهنمایی کنید؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام، لطفا موارد زیر را چک کنید:

۱-باطری های کنترل تعویض شوند
۲-در اغلب این کنترل ها دکمه ای به نام pairing وجود دارد این دکمه چند ثانیه نگه داشته شود تا پیغام اتصال بر صفحه تلویزیون ظاهر گردد.

گفتنیست با توجه به تنوع مدل های تلویزیون امکان دارد روش این کار در برند های مختلف کمی متفاوت باشد.

در صورت داشتن هرگونه مشکل و سوال با آچارباز در تماس باشید:

https://a4baz.com

مهدی
Guest
مهدی

باسلام…..تلویزیون الجی ما بعضی مواقع در حالی که تصویر داره به طور ناگهانی صدا قطع می شه و پس از خاموش و روشن کردن دوباره صدا برمیگردد۰۰۰۰از راهنمایی شما خوشحال می شویم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. اصولا زمانی که این مشکل به وجود می‌آید بک لایت دستگاه با اختلال رو به رو شده و درست عمل نمی‌کند. احتمال دارد دستگاهی با چنین مشکلی را بتوان در منزل تعمیر کرد.

جهت تعمیر می توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید:

https://a4baz.com

احسان
Guest
احسان

سلام
ال ای دی ال جی ۴۲ ما نورش کم شده
مشکل چه جوری برطرف میشه؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. کم شدن نور در دستگاه و یا تاریک شدن تصویر به این معنا است که احتمال آسب در بک لایت وجود دارد. در بسیاری از این موارد دستگاه صدا دارد فقط تصویردیده نمی شود.
شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید:

https://a4baz.com

علی
Guest
علی

سلام. من سه سالی است که یک تلویزیون ال جی خریدم امروز نور صفحه او بسیار کم است که انگار خاموش است اما فقط دصدا دارد؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

زمانی که این مشکل به وجود می‌آید بک لایت دستگاه با اختلال رو به رو شده و درست عمل نمی‌کند. این مشکل می‌تواند به دلیل اختلال در عملکرد خود بک لایت و یا قسمت‌های مرتبط به وجود آمده باشد و احتمال دارد دستگاهی با چنین مشکلی را بتوان در منزل تعمیر کرد.

شما می توانید درخواست خود را در سامانه آنلاین آچارباز ثبت کنید:

https://a4baz.com

بهراد
Guest
بهراد

سلام
تلویزیون نقطه نقطه سفید افتاده شبیه لامپ اولش یکی بود الان ده تا شده .میتونید راهنمایی کنید مشکل چیه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

در این شرایط احتمال پیکسل سوختگی (پیکسل مرده) وجود دارد و نیاز به مراجعه کارشناس جهت رفع مشکل وجود دارد. شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه ثبت کنید:

https://a4baz.com

حامد
Guest
حامد

با سلام
تلویزیون led 42. ال جی دارم

برا قفل کودک دکمه های پشت تلویزیون چه کار باید کرد.

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

با توجه به اینکه مدل های بسیار متنوعی وجود دارد راهکار در هر کدام متفاوت است.
بهترین روش برای بررسی این موضوع مراجعه به دفتر چه راهنمای دستگاه و یا تماس تلفنی با مجموعه آچارباز جهت مشاوره تلفنی است.
**در اغلب دستگاه در قسمت تنظیمات و امنیت میتوان به این گزینه دسترسی یافت.

فاطمه حق وردی
Guest
فاطمه حق وردی

شبکه ۱۹ و ۲۰ یهو حذف شدن چه کنم؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام.

الف: اگر منظور عدم وجود سیگنال در برخی از شبکه ها است، مشکل می تواند از آنتن هوایی باشد (آنتن-سیم آنتن-سرفیش ها)
ب: اگر منظور حذف شدن خودکار اطلاعات و یا کانال ها است مشکل می تواند مربوط به برد اصلی باشد و نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد.

شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید:

https://a4baz.com

Ali
Guest
Ali

سلام من یه تلوزیون ال جی مدل ۴۷LW65100-TB دارم یهو تصویر با صدا رفت چراغ پاورش روشن میشه اما صدا و تصویر نداره این چه مشکلی داره

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام در این موارد حتما دستگاه از محافظ جدا شده و به برق اصلی متصل شود یک بار دیگر چک شود همچنین سیم برق چک گردد.
در صورت عدم رفع مشکل ایراد از برد پاور است و به مراجعه کارشناس نیاز است.

جهت درخواست اعزام تعمیرکار به محل، درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید:

https://a4baz.com

روزبه
Guest
روزبه

با عرض سلام و خسته نباشید،
من یک تلوزیون اولد ال جی ۹۲۰۰۰ دارم به پنلش ضربه وارد شده و کمی شکستگی داره ولی کلا تلوزیون روشن نمیشه! نمایندگی گفت باید پنل عوض بشه که هزینه زیادی داره…
میخواستم بدونم راهی هست که روشن بشه؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام.

بسته به اینکه بعد از وارد شدن ضربه، پنل شکسته باشد و یا برد آسیب دیده باشد و …..نوع تعمیر متفاوت است.
در این موارد حتما نیاز به مراجعه کارشناس جهت بررسی مشکل دقیق وجود دارد.

شما می توانید درخواست اعزام تعمیرکار به محل را در سامانه آچارباز ثبت کنید:

https://a4baz.com

محمدرضا
Guest
محمدرضا

سلام خسته نباشید مایه تلویزیون LEDمدلLF-۶۲۰۰۰-داریم که صفحه نمایشش چشمک میزنه یاکمرنگ میشه ولی صداداره میخواستم بدونم مشکلش چیه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. احتمالا بک لایت دستگاه با اختلال رو به رو شده و درست عمل نمی‌کند. احتمال دارد دستگاهی با چنین مشکلی را بتوان در منزل تعمیر کرد.

شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید:

https://a4baz.com

م.ع
Guest
م.ع

سلام ببخشید تلوزیون ما چند روزه که بهم ریخته شبکه ۳ قبلنTv3بود اما الان شدهtest.
راهنمای تلوزیونم(اطلاع از ساعت برنامه ها)قبلن میومد اما الان ۱۰تا شبکه نمیگیره یعنی شبکه های۱،۲،۳،۴،تهران،خبر،آموزش،قران،سلامت،نسیم.ساعتش میزارم رو حالت خودکار اشتباه میزنه مثلن ساعت۱۲ هستش اما میزنه ساعت۷ صبح این هم ۱۰ تا شبکه ش اینطوریه.فکر کنم فقط تلوزیون ما این مشکل وداره اخه من یه تلوزیون الجی دیگه رو نگاه کردم همه چیش ورست بود.
کمکم کنین لدفن

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. در اغلب مواقع این مشکل به دلیل عدم تنظیم آنتن و عدم پشتیانی صدا و سیما است. در شرایطی که صحت عملکرد آنتن هوایی بررسی شد ولی مشکل برطرف نشد درخواست جهت اعزام کارشناس ثبت گردد.

https://a4baz.com/

علی
Guest
علی

سلام. یه سوال داشتم چرا در تلویزیون ال جی مدل ۴۲LV35000 از طریق فلش بعضی از فیلم ها تا آخر پخش نمی شودو وسط فیلم خارج میشه و از اول فیلم شروع میشه! و دوباره در همان زمان این اتفاق می یفته . فیلم های زیادی تست کردم همین طور بود. بخصوص فایل های تصویری mp4 ؟ فایلهای mkv زیاد مشکلی نداشتم ، فایلهای mp4 90 ددرصدشون این مشکل رو دارن. ممنون میشم کمکم کنید.

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. ۱- بررسی گردد تلویزیون قابلیت پخش فرمت مورد نظر را دارد و یا خیر
۲- سرعت فلش باید با تلویزیون همخوان باشد(هیچ برند فلشی معرفی نمی شود)
۳-با یک فلش دیگر امتحان شود.
۴- سلامت فایل مورد نظر بررسی گردد (با یک فیلم دیگر هم امتحان شود)

در صورتی که مشکل برطرف نشد، با کارشناسان آچارباز در تماس باشید:

https://a4baz.com

مهدی
Guest
مهدی

با سلام یکی از تعمیرگاههای مجاز پیشنهاد کرده برای جلوگیری از سوختن پنل ال ای دی تغییراتی روی پاور یا منلع تغذیه انجام دهد و حدود ۱۵۰ خرجش هست آیا درست هست؟؟ مدل LG 4w2lb551T قبلا همین مدل پنلش سوخته که گفته ۲ تا ۳ میلیون خرجش هست

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. به هیچ وجه ایجاد تغییرات سخت افزاری و برقی در مبع تغذیه توصیه نمی گردد و از اینکار جدا اجتناب نمایید.
در صورت عدم عملکرد صحیح دستگاه نیاز به مراجعه کارشناس وجود دارد.

حسین
Guest
حسین

سلام بنده تلویزیون مدل ۴۷LM86000 دارم که از دیروز تصویر میرود ولی صدا هست که با خاموش روشن کردن تلویزیون تا چند ساعت درست می شود لطفا راهنمایی فرمایید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

اصولا زمانی که این مشکل به وجود می‌آید بک لایت دستگاه با اختلال رو به رو شده و درست عمل نمی‌کند. احتمال دارد دستگاهی با چنین مشکلی را بتوان در منزل تعمیر کرد.

جهت ثبت درخواست تعمیر به لینک زیر مراجعه کنید:

https://a4baz.com

امین
Guest
امین

سلام خسته نباشید ما تلویزیون ۴۲ ال جی داریم که امروز صفحه تلویزیون قرمز شد و بعد از اون دیگه تلویزیون روشن نمیشه.
ممکن هست که مادربرد سوخته باشه؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

دلیل تغییر رنگ در صفحه میتواند به دلیل وجود مشکل در پنل باشد .
روشن نشدن دستگاه و چشمک زدن چراغ جلوی دستگاه نشان گر وجود ایراد در برد پاور دستگاه است
در واقع در رابطه با این دستگاه امکان وجود دو نوع ایراد هست که میبایست کاملا توسط تکنسین بررسی شود

فرهاد
Guest
فرهاد

سلام تلویزیون ال جی مدل ۴۹UF64000GIدو طرفش هاله ابی رنگی افتاده پیدا نیست ولی هست مشکل چیه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

در صورت وجود و بروز چنین مشکلی نیاز به تعویض کامل پنل وجود دارد و تعمیر پذیر نیست. مشکل به وجود آمده را می‌توان در (Liquid) پنل یافت که از اجزای اصلی پنل به شمار می‌آید، هزینه تعمیر این مورد می‌تواند حتی بین ۸۰ الی ۹۰ درصد قیمت کل دستگاه باشد.

جاوید
Guest
جاوید

تلوزیون الجی ۴۹ صفحه شکسته چقدر هزینه داره

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

جهت استعلام قیمت با کارشناسان آچارباز در تماس باشید ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

سعید
Guest
سعید

سلام تلویزیون ال جی ۴۷ اینچ ال ای دی داریم موقعی که فلش یا گوشی وصل میکنیم فیلم ببینیم بعد چند دقیقه قطع میشه مشکل از کجاست؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. بررسی کنید تلویزیون قابلیت پخش فرمت مورد نظر را دارد و یا خیر. ۲- با یک فلش دیگر امتحان شود. ۳- سلامت فایل مورد نظر بررسی گردد (با یک فیلم دیگر هم امتحان شود)

علي
Guest
علي

با سلام و عرض خسته نباشید…

تلویزیون ما در حالت tv ، تصویر نداره . دی وی دی وئ .. بهش وصلن و هم صدا داره و هم تصویر . ولی تصویر از انتن نداریم. انتن هم وصله و همه جاشو چک کردیم … ممنون

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام

۱- وقتی دستگاه در حالت های دیگر تصویر و صدا دارد یعنی مشکل وجود ندارد.
۲- عدم گیرندگی شبکه های داخلی مربوط به آنتن هوایی میگردد.
۳ آنتن، سیم آنتن و سرفیش ها بررسی گردند و در صورت عدم رفع مشکل تکنسین مراجعه نمایند.
** دستگاه حتی اگر یک کانال بگیرد یعنی گیرنده داخلی نیز سالم است

جهت ثبت درخواست تعمیر به لینک زیر مراجعه کنید:

https://a4baz.com

زهراطاهری
Guest
زهراطاهری

خسته نباشید ال سی دی هست ک نه،سال خریدم و برند ال جی هستش مدتیه روشنش میکنم ۳۰دقیقه طپل میکشه ک تصویر کامل و واضح بشه ولی صدا پخش میشه مشکل از جیه ؟ چقدر هزینه میبره در منزل تعمیر بشه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

این مشکل می‌تواند به دلیل اختلال در عملکرد خود بک لایت و یا قسمت‌های مرتبط به وجود آمده باشد و احتمال دارد دستگاهی با چنین مشکلی را بتوان در منزل تعمیر کرد.

جهت ثبت درخواست تعمیر به لینک زیر مراجعه کنید:

https://a4baz.com

یعقوب
Guest
یعقوب

با سلام
بنده حدود بیست ماه پیش تلویزیون ال جی مدل ۵۵EG9200 خریدم به تازگی یک دفعه تصویر قطع شد اما صدا دارد به نمایندگی بردم با امتحان برده ها میگویند مشکل از پانل بوده که حدودا سیز میلیون تومان خرج اش است خواهشا در این مورد بنده را راهنمایی فرمایید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

پاسخ سوال خود را در این لینک بیابید:

https://a4baz.com/blog/?p=227

سلیمان
Guest
سلیمان

سلام من یه ال ای دی ۴۲ الجی دارم چند روزی میشد که هر چند ساعت خاموش میشد . انگار تایمر فعال باشه ولی تایمرش خاموش بود. دیروز زدم تنظیمات کارخانه وقتی راه اندازی کردم. یهویی تصویر تاریک شد و صفحه یه کم شطرنجی شد و کیفیت تصویر و صدا پایین اومد. ولی باز هم هر چند ساعت خاموش میشه. مشکل مال چیه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام.

۱-سلامت پریز ، محافظ و کابل برق بررسی گردد.
۲-این مشکل میتواند به دلیل اختلال در عملکرد منبغ تغذیه (power board)
و یا در برخی موارد برد اصلی (main board) باشد.
در چنین مواردی بسته به شدت آسیب مشکل میتواند با تعمیر و یا تعویض قطعه برطرف گردد.

شما می توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کرده و منتظر حضور کارشناس در محل باشید

https://a4baz.com

تعمیر مایکروفر ال جی
Guest
تعمیر مایکروفر ال جی

وبسایت خیلی خوب و عالیی دارید
موفق و پیروز باشید

مهدی
Guest
مهدی

سلام تلوزیون ما۴۷lw95000 که وقتی روشن میکنیم تصویر و صدا بالا نمیاد اصلا لوگو ی ال جیک هم بالا نمیاد میشه بگید مشکلش چیه

مهدی
Guest
مهدی

بعد از چند بار خاموش روشن کردن بالا میاد

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

احتملا مشکل میتواند مربوط به برد اصلی شود.
در این موارد نیاز به مراجعه کارشناس جهت بازدید وجود دارد.

شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناس د رمحل شما حاضر شود.

https://a4baz.com

علیرضا
Guest
علیرضا

سلام من یه تلوزیون ۵۵sj800 دارم که بعد یه ماه از خرید تصویر چند ثانیه مکس میکرد ولی صدا داشت و تصویر تند میشد با صدا هماهنگ میشد چه تو فلش چه تو دیجیتال بعد کم کم تلوزیون وقت استپ زدن خاموش میشد تا مین برد رو عوض کردم ولی بازهم استپ میزنم و آرم یه فلش نیفته می‌نویسه unknown device is disconnected و خاموش روشن هم میشه بعضی وقتا مشکل از کجاس

مسعود
Guest
مسعود

اقا سلام خسته نباشید.. جریان این برد ماژول پنل ال ای دی چیه؟ تلویزیون من بعد سه روز ک سفر بودم و امدم دیگه روشن نشد. بک لایت مین بورد همه چک شد و در اخر نمایندگی گفت عیب از پنله برد ماژول سوخته و درست هم نمیشه. میخواستم بدونم میشه درستش کرد؟ خیلی نو و تلویزیون خوبیه سایز چهل نه فور کی اسمارت.

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام لطفا جهت راهنمایی با کارشناسان آچارباز در تماس باشید

۰۲۱-۵۴۵۹۱۶۰۰

سمانه
Guest
سمانه

سلام
۵سال پیش تلویزیون ال سی دی ال جی خریدیم
تاالان خوب بوده ولی چندماهی هست که وسط یه برنامه تلویزیونی یهویی خودبه خود کانال عوض میشه
مشکل از چیه؟
لطف میکنیدراهنمایی کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

۱-باطری ها را از کنترل خارج نمایید و سپس بررسی کنید مجدد این اتفاق می افتد و یا خیر
۲-در صورت عدم رفع مشکل احتمال اختلال در عملکرد بورد اصلی وجود دارد و نیاز است دستگاه توسط کارشناس بازدید گردد.

علی رضا
Guest
علی رضا

سلام .تلویزیون b7خریدم.بعضی وقتها تلویزیون صفحش سیاه میشه بمدت ۱ثانیه.روز اول چند بار تکرار شد .احتمال میدادم شاید بخاطر آنتن باشه.بعدا متوجه شدم با روش کردن فن سرویس بهداشتی این اتفاق می افتد .جای پریز برق را عوض کردم روز اول خوب بود ولی روز دوم باز با روشن کردن فن دوباره صفحه سیاه می شد .البته محافظ برق هم دارد

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام لطفا برای پاسخ دقیق با کارشناسان اچارباز در تماس باشید

۰۲۱-۵۴۵۹۱۶۰۰

غلامرضا هاشمی
Guest
غلامرضا هاشمی

یک تلفزیون LED اسمارت ۵۰ اینچ داریم که دو سال است خریدیم از امروز در وسط صفحه دایره ای پرپر می زند چکاربکنم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام، شما می توانید پاسخ خود را در این مقاله بیابید

https://a4baz.com/blog/?p=227

سجاد علاونه
Guest
سجاد علاونه

سلام لطفا فقط به من بگید چرا تلوزیون الجی دارم دوگیرنده است گیرنده دوی نایل سات خود به خود برنانش حذف می شوند مدلش هم ۴۳LF540v-ZB

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

الف: اگر منظور عدم وجود سیگنال در برخی از شبکه ها است، مشکل میتواند از آنتن هوایی باشد(آنتن-سیم آنتن-سرفیش ها)
ب: اگر منظور حذف شدن خودکار اطلاعات و یا کانال ها است مشکل میتواند مربوط به برد اصلی باشد و نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد.

مهدی
Guest
مهدی

سلام تلوزیون ال جی سری ۴۳LF540V مشکل حافظه دارد و درهر بار خاموش و روشن شدن باید کانال یابی شود.
آدرس ماشهر اردبیله آیا از شهرستان سفارش تعمیر قبول میکنید؟بدم برد تلوزیونو باز کنند براتون با پست بفرستم. متشکرم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام ..در این رابطه لطفا با شرکت تماس بگیرید

۰۲۱-۵۴۵۹۱۶۰۰

علی اکبر
Guest
علی اکبر

سلام
تلویزیون ۴۲ اینچ ال جی مدل ۴۲LW65100 دارم.
امروز در حین تماشای تلویزیون خود بخود صفحه نمایش خاموش شد و فقط کلید پاورش به رنگ سفید باقی موند.
تلویزیون رو برا چند ساعت کاملاً خاموش کردیم اما دیگه صفحه نمایشش روشن نشد.
میشه راهنمایی کنید وه علت چیست و هزینه تعمیرش چقدر میشه و برا تعمیر باید کجا ببریم؟؟
بنده ساکن سبزوار هستم. باتشکر فراوان

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام.
۱-سلامت پریز ، محافظ و کابل برق بررسی گردد.
۲-این مشکل میتواند به دلیل اختلال در عملکرد منبغ تغذیه (power board)
و یا در برخی موارد برد اصلی (main board) باشد.
در چنین مواردی بسته به شدت آسیب مشکل میتواند با تعمیر و یا تعویض قطعه برطرف گردد.
** درخواست ثبت گردد کارشناس قبل از مراجعه تماس گرفته مشاوره فنی ارائه خواهند داد.

جمال
Guest
جمال

سلام …وقتی تلویزیون رو خاموش و روشن میکنم تاریخ و ساعتش بهم میریزه.مشکل چیه ؟
تو کامیپیوتر ها مشکل از باتری رو مادربرده… ینی اینجا هم مشکل همینه عایاا؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام لطفا جهت پاسخگویی بهتر با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید.

1 3 4 5 6 7 9
استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.