به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی

طی چند سال گذشته شرکت ال جی (LG) یک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به تولید کننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است و بدیهی است به موازات این رشد در بخش تولید، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی هم شرایط جدیدی پیدا کند.

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می‌شود که سری LN و ضعفی که در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه‌ها است که به دلیل استفاده از LEDهای بی‌کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف کننده را راهی تعمیرگاه تلویزیون می‌کند. تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی یکی از عیوب شناخته شده در بین تعمیرکاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است.

در این قسمت برخی از مهم‌ترین مشکلات تلویزیون های ال جی را بررسی می‌کنیم.

 

تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که تلویزیون ال جی شما نیز، دچار مشکلات ذکر شده بود و قادر به رفع آن نبودید، تنها کافیست درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. برای ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست تعمیر

 

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی:

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی: ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

در این حالت تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجدد خاموش می‌شود که در اصطلاح تعمیر تلویزیون به این حالت reboot شدن گفته می‌شود. در این حالت معمولا برد اصلی دستگاه دچار نقص شده و راه حل تعمیر تلویزیون از تعویض نرم افزار تا تعویض کامل برد را شامل می‌شود. این ایراد در بسیاری از مدل‌های تلویزیون ال ای دی ال جی مثل سری LB و LED و LED دیده می‌شود.

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالی که صدا دارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

این ایراد بیشتر در سری LN و به خصوص مدل‌های بدون گارانتی اتفاق می‌افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و یک ضعف کارخانه‌ای است که با تعمیر بک لایت تلویزیون و اصلاحاتی که روی دستگاه شما انجام خواهد شد، درصد احتمال خرابی بسیار کم می‌شود.

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

ابتدا توصیه می‌کنیم دستگاه را ریست نرم افزاری کرده و از اتصالات دستگاه مطمئن شوید و در صورت برطرف نشدن ایراد، از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

خاموش شدن تلویزیون‌های ال جی به دلایل مختلفی می‌تواند رخ دهد که در مدل‌های مختلف متفاوت است. به طور مثال خاموشی ناگهانی تلویزیون های LED ال جی سری LW، مربوط به برد مین آنها است که در این موارد، برد قابل تعمیر است. خاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی در بیشتر موارد مربوط به برد پاور است که برد پاور نیز قابل تعمیر است.

نحوه تعمیر آداپتور تلویزیون ال ای دی ال جی:

تعمیر منبع تغذیه تلویزیون LED از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده‌تر است. چون به نسبت کوچک‌تر است و معمولا دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است. بعضی از مدل‌ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند. امروزه مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی یک برد طراحی می‌شوند، مانند تلویزیون های جدید LED ال ای دی ال جی. در حالی که در مدل‌های قدیمی‌تر در ماژول جدا طراحی می شدند. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین یک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده کرد.

اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق عیب یابی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن پرداخت. با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم است و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

 • تلویزیون خود به خود خاموش شد :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

 • خرابی تلویزیون های ۴۲lw5700 و ۴۷lw5700 :

تلویزیون های ال جی به مدل lw که بیشتر روی حالت استند بای می مانند این مشکل از برد مین می باشد که در ۹۰ در صد موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیر تلویزیون با ضمانت سه ماهه انجام می شود تعمیرات به صورت تخصصی و جز به جز انجام می شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد. تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در منزل و محل شما و تعمیرات با قطعات اصلی و فابریکی مدل دستگاه شما هم صورت میپذیرد

 • خرابی تلویزیون های ۴۲Led5600 :

تلویزیون های ال جی به مدل led نیز روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موار ورودی HDMI آنها از غیر فعال می شود که مشکل از برد مین می باشد و تعمیر تلویزیون در منزل و محل شما با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تعمیرات به صورت تخصصی و با قطعات اصلی و فابریکی دستگاه شما انجام می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل ۴۲LN5420 و ۴۷LN5420 :

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند به این صورت که صدا دارند ولی تصویر ندارند که عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود. این مدل که خرابی بک لایت در آنها شایع است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که مشکل برطرف شود و خرابی تکرار نشود .

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل LF540T :

این سری تلویزیون LF اکثرا در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند به این صورت که تلویزیون خاموش و روشن میشود و زمانی که آرم تلویزیون نمایان می شود دوباره خاموش میشود و در برخی موارد آرم باقی مانده و دیگر هیچگونه تغییری در صفحه نمایش دیده نمیشود که این عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

در سری تلویزیون UH در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در اکثر موارد شبکه های دیجیتال آن تنظیم نمیشود و یا تلویزیون خاموش روشن میشود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UF850 :

تلویزیون مدل UF850 در مواقع اتصال USB و اتصال به اینترنت دچار ایراد میشود و تلویزیون در حالت استند بای می ماند.

 • خرابی تلویزیون های ال جی معروف به اسکارلت ۴۲lg60r و ۴۲lh700 :

تلویزیون هال ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند. معمولا خرابی این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن هنگام کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در اکثر موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد. تعمیرات با ضمانت نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون به مشتری تحویل داده می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LB :

تلویزیون های سری LB که از جدید ترین تلویزیون های ال جی در بازار می باشد از عیب های شایع این سری ال جی از کار افتادن ورودی HDMI می باشد که از برد مین می باشد که در بعضی موارد برد تعمیر و در مواردی نیز برد باید تعویض شود که تعویض برد با هزینه پایین انجام می شود و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

 

انواع تلویزیون ال جی
انتخاب تلویزیون در بین محصولات متنوع یک برند، کار ساده‌ای نیست، در این مطلب با بررسی انواع تلویزیون‌های ال جی به شما خواهیم گفت که کدام مدل برایتان مناسب‌تر است! در ادامه با ما همراه باشید:
بیشتر بخوانید

 

 • تلویزیون سری LD :

تلویزیون های سری LD این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در بعضی موارد برد تلویزیون تعمیر می شود و در مواردی که CPU برد سوخته باشد باید مین برد تلویزیون تعویض شود و تمامی تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات به ضمانت سه ماهه انجام می شود.

 • عیب های تلویزیون ال جی سری LA :

عیب های تلویزیون های سری LA در قسمت مین برد می باشد که اوایل خرابی تلویزیون مشکل هنگ کردن و قطع و وصل دارد و بعد از مدتی دیگر روشن نمی شود. که این ایراد گاهی با تعمیر برد برطرف می شود و در بعضی موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد تعویض شود.

 • خرابی در تلویزیون های ال جی سری C :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها می باشد که بعد از خاموش کرد تلویزیون دیگر روشن نمی شود که در ۸۰ درصد موارد برد پاور قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض برد پاور نمی باشد

 • خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل کردن می باشد که گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین باید تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود .

 • تلویزیون های سری LF :

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.این سری از تلویزیون ها که دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون باید تنظیمات تکرار شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LY :

شایع ترین ایراد این سری از تلویزیون های ال جی مدل ۴۲Ly345 در قسمت بک لایت بوده و تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد .

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LX مدل ۴۲ Lx 552 :

این مدل در قسمت مین برد خرابی زیاد دارد در این مدل اکثرا ایجاد ایراد در مواقع استفاده گوشی و اتصال آن به smartmoring تلویزیون ایجاد شده وبه حالت استند بای در می آید.

تلویزیون خود به خود خاموش می شود :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود:


هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به برد مین می باشد. خرابی برد مین ال ای دی ال جی قابل تعمیر می باشد که در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در اکثر موارد تعمیر می شوند.
.
تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که تلویزیون ال جی شما نیز، دچار مشکلات ذکر شده بود و قادر به رفع آن نبودید، تنها کافیست درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. برای ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست تعمیر

نویسنده :

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی
85 رای، میانگین 4.4 از 5

650
دیدگاه بگذارید

avatar
336 نظرات
314 Thread replies
18 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
321 Comment authors
آچاربازمجیدDehghanیاسینستایش Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
حمیدرضا
Guest
حمیدرضا

سلام خسته نباشید ما یه ال ای دی الجی داریم این یه گوشه تصویرش پر پر میکنه دوباره درست میشه این قضیه هی تکرار میشه امکانش هست کل صفحه اینجوری شه بدتر بشه نشه

حسین
Guest
حسین

سلام. تلویزیون ۳۲ ال جی دارم . بار اول روشن میکنیم تا نیم ساعت اول هر چند خاموش روشن کنی تصویر و صدا ندارد و بعد از نیم ساعت انگار گرم شده باشه خاموش و روشن کنی درست میشه ؟ علت چیه و چقدر هزینه تعمیر داره؟

مهدی
Guest
مهدی

باسلام .من یه تلویزیون ال جی مدل ۴۳lj510v_tdدارم که بچه با آبپاش آب پاشیده بود روش بعد چند ساعت که روشن کردیم تصویر چندتا مستطیل سفید و خاکستری بود ولی صدا داشت..بازش کردم با سشوار خشکش کردم الان ۸۰درصد صفحه تصویرش اومده اما پرش داره وبقولی دل دل می‌کنه وچشمو اذیت می‌کنه بعضی مواقع چند لحظه صاف و درست میشه ولی دوباره به لرزش میفته .میخواستم ببینم ایرادش چیه؟

دانیال
Guest
دانیال

سلام تلویزیون ال جی ۴۲ اینچ دارم ۵ سالی میشه از بانه گرفتم الان تصویر نداره سیاهه ولی صدا میاد مشکل چیه چکار باید کنم ؟؟

Omid
Guest
Omid

سلام وقت بخیر ۴۳lj550دارم بعد از روشن شدن تلویزیون پس از چن دقیقه مدام تصویر قطع و تصویر سبز نمایان می شود و بعد از ۲۰ ثانیه مجدداً تصویر می آید لطفا راهنمایی بفرمایید

فرزادعزیزی
Guest
فرزادعزیزی

با سلام.یه تلویزیون ۵۵uh850 دارم یه دفعه ۲ تا بوق زد و پیغام سروس اسمارت دادو خاموش کردم. روشن کردم دیگه هیچی نمیاد صفحه سیاهه… بعد از چند بار خاموش و روشن پیغام سرویس اسمارت میده.یچاره شدم لطفا راهنمایی کنید.. بنده در کرمانشاه هستم.

محمد
Guest
محمد

سلام من تلویزیون آپدیت کردم و بعضی از گزینه هاش غیر فعال شد مثلا ریست کردن و برگشتن به حالت کارخانه .یا گزینه وصل شدن مبایل به تلویزیون….. چه کنم

مجید
Guest
مجید

سلام خسته نباشید یک تلویزیون مدل ال جی ال ای دی ۵۳ اینچ دارم که قبلا اگر کانالی عوض می کردم تقریبا ۲ ثانیه طول می کشید که کانال عوض می شد ولی الان اگر می خواهم کانالی عوض کنم تقریبا ۶ یا ۷ ثانیه طول می کشه که کانال عوض بشه خواهش میکنم دلیل این مشکل را به اشتراک بگذارید

bineshon
Guest
bineshon

سلام من تلویزیون آپدیت کردم و بعضی از گزینه هاش غیر فعال شد مثلا ریست کردن و برگشتن به حالت کارخانه .یا گزینه وصل شدن مبایل به تلویزیون….. چه کنم

علی محمدی
Guest
علی محمدی

سلام وقت بخیر
ما یه تلویزیون ال جی ۴۹ مدل UF690 داریم.مدتی بود پر پر میکرد و صفحه میرفت و خاموش روشن میشد.امروز هم پرپر کرد و خاموش شد.وقتی روشنش کردیم فقط تصویر کنترل هست که یه پنگوئن به علامت OK اشاره میکنه.ولی به جز ولوم ریموت هیچ چیز کار نمیکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکلش چیه و چقدر حدودا هزینه داره
سپاسگزارم

اقبال اسدی
Guest
اقبال اسدی

سلام،تلویزیون ال جی مدل ۳۲LN5720B برای دومین بار طی هفته جاری نیمی از صفحه سمت چپ رنگ صورتی با پس زمینه نمایش تصویر ، ظاهر میشود. لطفا راهنمایی بفرمائید.سپاسگزارم.

مخمد
Guest
مخمد

سلام.یک ال ای دی ایجی ۲۴هست ۵۷۰۰بعد این خاموش شده روشنم نمیشه فقط لامپ پاورش روشنه. مشگلش چیه

علی
Guest
علی

سلام کنترل تلویزیون کار نمیکنه حتی کلید خاموش روشن تلویزیون هم کار نمیکنه

ایمان
Guest
ایمان

سلام خسته نباشی.تلوزیون ال جی بنده هر بار خاموشش میکنیم بعد روشنش میکنیم رفته به تنظیمات اولیه.دوباره باید گیرنده دیجیتالو رسیورشو کانال یابی کنیم.هربار اینجوری میشه.مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری.قابل حل شدنه؟وقتی کانال یابی میکنیم دیگه هیچ مشکلی نداره تا باز خاموشش کنیمو بخوایم روشنش کنیم.مرسی

شمس
Guest
شمس

الان مال من هم این مدلی شده هر کاری کردم ای سی عوض کردم درست نشد لطفاً راهنمایی کنید

Mohammadreza
Guest
Mohammadreza

سلام خسته نباشید
من یک تلویزیون lg43lf540v ریسیور سر خود دارم الان چند وقتیه که هربار روشن خاموش میکنم همه چی ریست میشه و از دوباره باید راه اندازی کنم کل کانال ها پاک میشه بعد روشن خاموش کردن.ممنون میشم راهنمایی کنید

Katy
Guest
Katy

سلام صفحه تلویزیون سفید شده فقط صدا هست چیکار کنم ؟؟

کاوه
Guest
کاوه

سلام ال سی دی ال جی من خودبخود خاموش شده مدلش هم ۴۲pa4520 بنظرتون مشکل از کجاست
ممنون

فرشاد
Guest
فرشاد

باسلام
من یه الحی اسمارت “۴۷ دارم که کنترل جادویی داره ولی مدتیه که ماوس و چندتا دکمه اطراف ماوس کار نمیکنه ولی بقیه کار میکنه لطفا میشه راهنمایی کنید؟

مهدی
Guest
مهدی

باسلام…..تلویزیون الجی ما بعضی مواقع در حالی که تصویر داره به طور ناگهانی صدا قطع می شه و پس از خاموش و روشن کردن دوباره صدا برمیگردد۰۰۰۰از راهنمایی شما خوشحال می شویم

احسان
Guest
احسان

سلام
ال ای دی ال جی ۴۲ ما نورش کم شده
مشکل چه جوری برطرف میشه؟

علی
Guest
علی

سلام. من سه سالی است که یک تلویزیون ال جی خریدم امروز نور صفحه او بسیار کم است که انگار خاموش است اما فقط دصدا دارد؟

بهراد
Guest
بهراد

سلام
تلویزیون نقطه نقطه سفید افتاده شبیه لامپ اولش یکی بود الان ده تا شده .میتونید راهنمایی کنید مشکل چیه

حامد
Guest
حامد

با سلام
تلویزیون led 42. ال جی دارم

برا قفل کودک دکمه های پشت تلویزیون چه کار باید کرد.

فاطمه حق وردی
Guest
فاطمه حق وردی

شبکه ۱۹ و ۲۰ یهو حذف شدن چه کنم؟

Ali
Guest
Ali

سلام من یه تلوزیون ال جی مدل ۴۷LW65100-TB دارم یهو تصویر با صدا رفت چراغ پاورش روشن میشه اما صدا و تصویر نداره این چه مشکلی داره

روزبه
Guest
روزبه

با عرض سلام و خسته نباشید،
من یک تلوزیون اولد ال جی ۹۲۰۰۰ دارم به پنلش ضربه وارد شده و کمی شکستگی داره ولی کلا تلوزیون روشن نمیشه! نمایندگی گفت باید پنل عوض بشه که هزینه زیادی داره…
میخواستم بدونم راهی هست که روشن بشه؟

محمدرضا
Guest
محمدرضا

سلام خسته نباشید مایه تلویزیون LEDمدلLF-۶۲۰۰۰-داریم که صفحه نمایشش چشمک میزنه یاکمرنگ میشه ولی صداداره میخواستم بدونم مشکلش چیه

م.ع
Guest
م.ع

سلام ببخشید تلوزیون ما چند روزه که بهم ریخته شبکه ۳ قبلنTv3بود اما الان شدهtest.
راهنمای تلوزیونم(اطلاع از ساعت برنامه ها)قبلن میومد اما الان ۱۰تا شبکه نمیگیره یعنی شبکه های۱،۲،۳،۴،تهران،خبر،آموزش،قران،سلامت،نسیم.ساعتش میزارم رو حالت خودکار اشتباه میزنه مثلن ساعت۱۲ هستش اما میزنه ساعت۷ صبح این هم ۱۰ تا شبکه ش اینطوریه.فکر کنم فقط تلوزیون ما این مشکل وداره اخه من یه تلوزیون الجی دیگه رو نگاه کردم همه چیش ورست بود.
کمکم کنین لدفن

علی
Guest
علی

سلام. یه سوال داشتم چرا در تلویزیون ال جی مدل ۴۲LV35000 از طریق فلش بعضی از فیلم ها تا آخر پخش نمی شودو وسط فیلم خارج میشه و از اول فیلم شروع میشه! و دوباره در همان زمان این اتفاق می یفته . فیلم های زیادی تست کردم همین طور بود. بخصوص فایل های تصویری mp4 ؟ فایلهای mkv زیاد مشکلی نداشتم ، فایلهای mp4 90 ددرصدشون این مشکل رو دارن. ممنون میشم کمکم کنید.

مهدی
Guest
مهدی

با سلام یکی از تعمیرگاههای مجاز پیشنهاد کرده برای جلوگیری از سوختن پنل ال ای دی تغییراتی روی پاور یا منلع تغذیه انجام دهد و حدود ۱۵۰ خرجش هست آیا درست هست؟؟ مدل LG 4w2lb551T قبلا همین مدل پنلش سوخته که گفته ۲ تا ۳ میلیون خرجش هست

حسین
Guest
حسین

سلام بنده تلویزیون مدل ۴۷LM86000 دارم که از دیروز تصویر میرود ولی صدا هست که با خاموش روشن کردن تلویزیون تا چند ساعت درست می شود لطفا راهنمایی فرمایید

امین
Guest
امین

سلام خسته نباشید ما تلویزیون ۴۲ ال جی داریم که امروز صفحه تلویزیون قرمز شد و بعد از اون دیگه تلویزیون روشن نمیشه.
ممکن هست که مادربرد سوخته باشه؟

فرهاد
Guest
فرهاد

سلام تلویزیون ال جی مدل ۴۹UF64000GIدو طرفش هاله ابی رنگی افتاده پیدا نیست ولی هست مشکل چیه

جاوید
Guest
جاوید

تلوزیون الجی ۴۹ صفحه شکسته چقدر هزینه داره

سعید
Guest
سعید

سلام تلویزیون ال جی ۴۷ اینچ ال ای دی داریم موقعی که فلش یا گوشی وصل میکنیم فیلم ببینیم بعد چند دقیقه قطع میشه مشکل از کجاست؟

علي
Guest
علي

با سلام و عرض خسته نباشید…

تلویزیون ما در حالت tv ، تصویر نداره . دی وی دی وئ .. بهش وصلن و هم صدا داره و هم تصویر . ولی تصویر از انتن نداریم. انتن هم وصله و همه جاشو چک کردیم … ممنون

زهراطاهری
Guest
زهراطاهری

خسته نباشید ال سی دی هست ک نه،سال خریدم و برند ال جی هستش مدتیه روشنش میکنم ۳۰دقیقه طپل میکشه ک تصویر کامل و واضح بشه ولی صدا پخش میشه مشکل از جیه ؟ چقدر هزینه میبره در منزل تعمیر بشه

یعقوب
Guest
یعقوب

با سلام
بنده حدود بیست ماه پیش تلویزیون ال جی مدل ۵۵EG9200 خریدم به تازگی یک دفعه تصویر قطع شد اما صدا دارد به نمایندگی بردم با امتحان برده ها میگویند مشکل از پانل بوده که حدودا سیز میلیون تومان خرج اش است خواهشا در این مورد بنده را راهنمایی فرمایید

سلیمان
Guest
سلیمان

سلام من یه ال ای دی ۴۲ الجی دارم چند روزی میشد که هر چند ساعت خاموش میشد . انگار تایمر فعال باشه ولی تایمرش خاموش بود. دیروز زدم تنظیمات کارخانه وقتی راه اندازی کردم. یهویی تصویر تاریک شد و صفحه یه کم شطرنجی شد و کیفیت تصویر و صدا پایین اومد. ولی باز هم هر چند ساعت خاموش میشه. مشکل مال چیه

تعمیر مایکروفر ال جی
Guest
تعمیر مایکروفر ال جی

وبسایت خیلی خوب و عالیی دارید
موفق و پیروز باشید

مهدی
Guest
مهدی

سلام تلوزیون ما۴۷lw95000 که وقتی روشن میکنیم تصویر و صدا بالا نمیاد اصلا لوگو ی ال جیک هم بالا نمیاد میشه بگید مشکلش چیه

مهدی
Guest
مهدی

بعد از چند بار خاموش روشن کردن بالا میاد

علیرضا
Guest
علیرضا

سلام من یه تلوزیون ۵۵sj800 دارم که بعد یه ماه از خرید تصویر چند ثانیه مکس میکرد ولی صدا داشت و تصویر تند میشد با صدا هماهنگ میشد چه تو فلش چه تو دیجیتال بعد کم کم تلوزیون وقت استپ زدن خاموش میشد تا مین برد رو عوض کردم ولی بازهم استپ میزنم و آرم یه فلش نیفته می‌نویسه unknown device is disconnected و خاموش روشن هم میشه بعضی وقتا مشکل از کجاس

مسعود
Guest
مسعود

اقا سلام خسته نباشید.. جریان این برد ماژول پنل ال ای دی چیه؟ تلویزیون من بعد سه روز ک سفر بودم و امدم دیگه روشن نشد. بک لایت مین بورد همه چک شد و در اخر نمایندگی گفت عیب از پنله برد ماژول سوخته و درست هم نمیشه. میخواستم بدونم میشه درستش کرد؟ خیلی نو و تلویزیون خوبیه سایز چهل نه فور کی اسمارت.

سمانه
Guest
سمانه

سلام
۵سال پیش تلویزیون ال سی دی ال جی خریدیم
تاالان خوب بوده ولی چندماهی هست که وسط یه برنامه تلویزیونی یهویی خودبه خود کانال عوض میشه
مشکل از چیه؟
لطف میکنیدراهنمایی کنید

علی رضا
Guest
علی رضا

سلام .تلویزیون b7خریدم.بعضی وقتها تلویزیون صفحش سیاه میشه بمدت ۱ثانیه.روز اول چند بار تکرار شد .احتمال میدادم شاید بخاطر آنتن باشه.بعدا متوجه شدم با روش کردن فن سرویس بهداشتی این اتفاق می افتد .جای پریز برق را عوض کردم روز اول خوب بود ولی روز دوم باز با روشن کردن فن دوباره صفحه سیاه می شد .البته محافظ برق هم دارد

غلامرضا هاشمی
Guest
غلامرضا هاشمی

یک تلفزیون LED اسمارت ۵۰ اینچ داریم که دو سال است خریدیم از امروز در وسط صفحه دایره ای پرپر می زند چکاربکنم

سجاد علاونه
Guest
سجاد علاونه

سلام لطفا فقط به من بگید چرا تلوزیون الجی دارم دوگیرنده است گیرنده دوی نایل سات خود به خود برنانش حذف می شوند مدلش هم ۴۳LF540v-ZB

مهدی
Guest
مهدی

سلام تلوزیون ال جی سری ۴۳LF540V مشکل حافظه دارد و درهر بار خاموش و روشن شدن باید کانال یابی شود.
آدرس ماشهر اردبیله آیا از شهرستان سفارش تعمیر قبول میکنید؟بدم برد تلوزیونو باز کنند براتون با پست بفرستم. متشکرم

علی اکبر
Guest
علی اکبر

سلام
تلویزیون ۴۲ اینچ ال جی مدل ۴۲LW65100 دارم.
امروز در حین تماشای تلویزیون خود بخود صفحه نمایش خاموش شد و فقط کلید پاورش به رنگ سفید باقی موند.
تلویزیون رو برا چند ساعت کاملاً خاموش کردیم اما دیگه صفحه نمایشش روشن نشد.
میشه راهنمایی کنید وه علت چیست و هزینه تعمیرش چقدر میشه و برا تعمیر باید کجا ببریم؟؟
بنده ساکن سبزوار هستم. باتشکر فراوان

جمال
Guest
جمال

سلام …وقتی تلویزیون رو خاموش و روشن میکنم تاریخ و ساعتش بهم میریزه.مشکل چیه ؟
تو کامیپیوتر ها مشکل از باتری رو مادربرده… ینی اینجا هم مشکل همینه عایاا؟

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.