به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی را بشناسیم

طی چند سال گذشته شرکت ال جی (LG) یک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به تولید کننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است و بدیهی است به موازات این رشد در بخش تولید، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی هم شرایط جدیدی پیدا کند.

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می‌شود که سری LN و ضعفی که در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه‌ها است که به دلیل استفاده از LEDهای بی‌کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف کننده را راهی تعمیرگاه تلویزیون می‌کند. تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی یکی از عیوب شناخته شده در بین تعمیرکاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است.

در این قسمت برخی از مهم‌ترین مشکلات تلویزیون های ال جی را بررسی می‌کنیم.

 

تعمیر تلویزیون در محل با آچارباز
سرویس و تعمیر تلویزیون در محل آچارباز، شامل نصب، سرویس و تعمیر تضمینی تلویزیون می‌شود. تلویزیون شما از هر برند و مدلی که باشد، آن را در هر نقطه از تهران و هر زمانی که شما بخواهید در محلتان تعمیر می‌کنیم.
درخواست تعمیر تلویزیون

 

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی:

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی: ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

این ایراد بیشتر در سری LN و به خصوص مدل‌های بدون گارانتی اتفاق می‌افتد. قطع شدن تصویر تلویزیون در حالیکه پخش صدا هنوز ادامه دارد می‌تواند به بخش‌های مختلفی که هرکدام صدها قطعه دارند مربوط باشد. اما معمول ترین دلیل این مشکل، قطع شدن نور بک لایت است.
در تلویزین‌های ال جی سری LN این ایراد یک ضعف کارخانه‌ای است که با تعمیر بک لایت و اصلاحاتی که بر روی آن انجام خواهد گرفت رفع خواهد شد و درصد احتمال خرابی را بسیار کم خواهد کرد.
اگر این ایراد را در تلویزیون ال ای دی معمولی ال جی خود مشاهده می‎‌کنید باید به دنبال رفع ایراد در لامپ‌های ال ای دی باشید. سوختن تمام لامپ‌های LED می‌تواند باعث قطعی تصویر تلویزیون گردد.

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالی که صدا دارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

این ایراد بیشتر در سری LN و به خصوص مدل‌های بدون گارانتی اتفاق می‌افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و یک ضعف کارخانه‌ای است که با تعمیر بک لایت تلویزیون و اصلاحاتی که روی دستگاه شما انجام خواهد شد، درصد احتمال خرابی بسیار کم می‌شود.

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

ابتدا دستگاه را ریست نرم افزاری کنید و سپس از درستی اتصالات دستگاه مطمئن شوید. در صورت برطرف نشدن ایراد، از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.
استفاده از کابل HDMI نا مرغوب نیز می‌تواند باعث خاموشی ناگهانی و یا قطع تصویر در تلویزیون شود. بهتر است از به کاربردن کابل‌های تقلبی و نامرغوب بپرهیزید و از کابل HDMI استاندارد ارائه شده با تلویزیون بهره ببرید.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون‌های ال جی در مدل‌های مختلف متفاوت است. به طور مثال خاموشی ناگهانی تلویزیون های LED ال جی سری LW، مربوط به مین برد آنها است و یاخاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی در بیشتر موارد مربوط به برد پاور است که هردوی این مورد به راحتی در خانه قابل تعمیر است

نحوه تعمیر آداپتور تلویزیون ال ای دی ال جی:

تعمیر منبع تغذیه تلویزیون LED از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده‌تر است، چون به نسبت کوچک‌تر است و معمولا دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است. بعضی از مدل‌ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند. امروزه مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی یک برد طراحی می‌شوند، مانند تلویزیون های جدید LED ال ای دی ال جی. در حالی که در مدل‌های قدیمی‌تر در ماژول جدا طراحی می شدند. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین یک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده کرد.

اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق عیب یابی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن پرداخت. با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم است و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

تلویزیون خود به خود خاموش شد :

تلویزیون‌های امروزی با ولتاژ پایین برق کار می‌کنند، این مسئله موجب می‌شود با نوسانات برق تلویزیون به ناگهان خاموش شود. برای جلوگیری از این مسئله بهتر است از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق جلوگیری کنید و از محافظ برق بهره ببرید. اگر نوسان برق باز هم ادامه یابد ممکن است به برد پاور تلویزیون شما آسیبی جدی وارد کند. برد پاور وظیفه تامین ولتاژ و آمپر مین برد را دارد، با خرابی آن در عملکرد مین برد نیز اختلا ایجاد می‌شود.
مین برد. در تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون شده و خاموشی خود به خود آن را به همراه دارد برای رفع این موارد باید مین برد تلویزیون تعویض شود.

خرابی تلویزیون های ۴۲lw5700 و ۴۷lw5700 :

تلویزیون‌های ال جی مدل LW بیشتر دچار خرابی مین برد می‌شوند، در صورت اختلال در این مدل ابتدا تلویزیون چندبار خاموش و روشن شده و سپس در حالت استند بای قرار می‌گیرد. مین برد مین برد در ۹۰ در صد موارد این اختلال مین بردقابل تعمیر می باشد و به راحتی می‌توان آن را برطرف کرد.

اگر تلویزیون ال جی شما با هرمدلی احتیاج به تعمیر داشت فقط کافیست به سایت، وب اپ و یا اپلیکیشن آچارباز سر بزنید و درخواست خود را در آن ثبت نمایید، آچارباز بهترین سرویسکاران را برای شما می‌فرستد.

خرابی تلویزیون های ۴۲Led5600 :

تلویزیون های ال جی مدل led نیز روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موارد ورودی HDMI آنها غیر فعال می شود که مشکل از مین برد می باشد

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل ۴۲LN5420 و ۴۷LN5420 :

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند، در این حالت تصویر به طور کامل سیاه شده اما صدا از تلویزیون پخش می‌شود.این مدل که خرابی بک لایت در آنها شایع است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که مشکل برطرف شود و خرابی تکرار نشود. تمامی سرویس و تعمیر در محل تلویزیون ال جی شما در محل انجام خواهد گرفت فقط کافیست درخواست خود را در سایت، وب اپ و یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۵۴۵۹۱۶۱۶ تماس حاصل فرمایید.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل LF540T :

این سری تلویزیون LF اکثرا در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند به این صورت که تلویزیون خاموش و روشن میشود و زمانی که آرم تلویزیون نمایان می شود دوباره خاموش میشود و در برخی موارد آرم باقی مانده و دیگر هیچگونه تغییری در صفحه نمایش دیده نمیشود در تولید تلویزیون‌های LF از مدل‌های مختلفی بک لایت استفاده شده است، به همین دلیل تعمیر این تلویزیون روش‌‌های مختلفی دارد.مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UH850:

در سری تلویزیون UH در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در اکثر موارد شبکه های دیجیتال آن تنظیم نمیشود و یا تلویزیون خاموش روشن میشود.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UF850 :

تلویزیون مدل UF850 در مواقع اتصال USB و اتصال به اینترنت دچار ایراد میشود و تلویزیون در حالت استند بای می ماند.

خرابی تلویزیون های ال جی معروف به اسکارلت ۴۲lg60r و ۴۲lh700 :

تلویزیون های ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند. معمولا خرابی این نوع تلویزیون ها، خاموش و روشن شدن هنگام کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این مشکل مربوط به مین برد تلویزیون می باشد که در اکثر موارد مین برد قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد. تعمیرات با ضمانت نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون به مشتری تحویل داده می شود.

خرابی تلویزیون های ال جی سری LB :

تلویزیون‌های LB از جدید‌ترین مدل‌های تلویزیون ال جی می‌باشد که در بازار طرفداران زیادی دارد. یکی از مشکلات شایع این مدل قطع شدن تصویر درحالیکه پخش صدای آن هنوز ادامه دارد می‌باشد این یعنی بک لایت تلویزیون دچار مشکل شده است. همچنین ورودی HDMI این دستگاه نیز ممکن است بعد از مدتی از کار بیافتاد و یا حافظه آن بعد از خاموش شدن تلویزیون پاک شود، تمامی این مشکلات از مین برد دستگاه سرچشمه می‌گیرد که به راحتی می‌توان آن را با کمک سرویسکار ماهر آچارباز تعویض کرد.

 

تلویزیون سری LD :

تلویزیون های سری LD بیشتر در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند این خرابی می‌تواند به خاطر سوختگی CPU باشد. برای رفع این مشکل باید مین برد و CPU به موقع تمیز شوند .

عیب های تلویزیون ال جی سری LA :

تلویزیون های سری LA نیز در قسمت مین برد خود دچار مشکل می‌باشند، این مشکل خود را به صورت قطع و وصل کردن تصاویر و ایجاد اختلال در عملکرد تلویزیون نشان می‌دهد. این ایراد را می‌توان با تعمیر برد برطرف کرد البته بعضی موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد تعویض شود.

خرابی در تلویزیون های ال جی سری C :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها می باشد.
این عیب باعث می‌شود بعد از خاموش شدن تلویزیون دیگر نتوان ان را روشن کرد. این مشکل در ۸۰ درصد موارد قابل حل می‌باشد زیرا به راحتی می‌توان پاور تلویزیون را تعویض کرد.

خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل کردن می باشد که گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین باید تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود .

تلویزیون های سری LF :

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.این سری از تلویزیون ها که دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون باید تنظیمات تکرار شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

خرابی تلویزیون های ال جی سری LY :

شایع ترین ایراد این سری از تلویزیون های ال جی مدل ۴۲Ly345 در قسمت بک لایت بوده و تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد .

خرابی تلویزیون های ال جی سری LX مدل ۴۲ Lx 552 :

مین برد به کار رفته در این مدل مشکلات فراوانی دارد، اتصالات خارجی به این دستگاه به خصوص گوشی‌های هوشمند باعث می‌شود حالت smart morning در تلویزیون ایجاد شده و به حالت استندبای در بیاید

تلویزیون خود به خود خاموش می شود :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود:

هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به مین برد می باشد. خرابی مین برد ال ای دی ال جی قابل تعمیر می باشد که در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در اکثر موارد تعمیر می شوند.
خرابی این قطعه باعث ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه می‌گردد. بهتر است برای رفع هر چه سریعتر این اختلال به سراغ تعمیرکاری ماهر و متخصص بروید. سامانه درخواست خدمت آچارباز سرویس و تعمیر در محل تلویزیون را با بهترین سرویسکاران تهران به شما ارائه می‌کند. برای بهره مندی از این خدمت کافیست درخواست خود را در سایت، اپلیکیشن و یا وب اپ آچارباز ثبت نموده و یا با تلفن ۵۴۵۹۱۶۱۶ تماس حاصل فرمائید.


نویسنده :

823
دیدگاه بگذارید

avatar
417 نظرات
406 Thread replies
29 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
406 Comment authors
ندا ایزدیباقریسجادعباسامیر Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
مهدی
Guest
مهدی

سلام
یه تلوزیون ۴۲ ال جی دارم وقتی روشنش کردم علامت ال جی و یه عکس ساعت با نماد __:__ ظاهر شده و همینطور ثابت میمونه و فقط دگمه پاور کنترل کار میکنه ممنون میشم راهنمای بفرمایید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

احتملا مشکل میتواند مربوط به برد اصلی شود.
در این موارد نیاز به مراجعه کارشناس جهت بازدید وجود دارد.

شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناس د رمحل شما حاضر شود.

https://a4baz.com

مجتبی
Guest
مجتبی

سلام وقت بخیر،چند روزی است قسمتی از تصاویر که نور کمتر هست تصویر کمی شطرنجی میشه علت چیه؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

۱- بررسی گردد مشکل از آنتن نباشد.
۲- با یک فلش یک فیلم با کیفیت پخش کنید و بررسی کنید مشکل مجدد ایجاد می گردد و یا خیر
۳- در صورت عدم رفع مشکل نیاز به مراجعه کارشناس جهت بازدید وجود دارد.

مهدی
Guest
مهدی

سلام یه تلویزیون ۴۹ اینچ الجی دارم مشکلش اینه وقتی خاموشش میکنم روشن که میشه همه شبکه هاش پاک میشه لطفا کمک کنید سپاسگزارم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

این مشکل در اغلب موارد مربوط به برد اصلی دستگاه است و مشکل فنی به شمار می رود. شما می توانید درخواست تعمیر در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید

https://a4baz.com

سعید
Guest
سعید

با سلام تلویزیون ما مدام خاموش و روشن میشه یعنی صفحه نمایش رنگ مشکی میشه بعد رنگی میشه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. در صورتی که هنگام خاموش شدن صفحه، صدا همچنان وجود دارد، به احتمال زیاد ایراد از بک لایت دستگاه است. در غیر این صورت نیاز به بازدید کارشناس دارد.

شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود در محل درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com/

امیر
Guest
امیر

سلام تلویزیون من هم همین مشکل رو داره گاهی وقت ها یکی دو ثانیه صفحه سیاه میشه و بعد دوباره تصویر میاد تو شهرستان دزفول نمایندگی گلدیران هست؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

در برخی مواقع به دلیل تنظیمات دستگاه با کم و زیاد شدن نور محیط، نور پس زمینه نیز کم و زیاد می شود.
** در نظر داشته باشید با تغییرات تنظیمات نیز مشکل قابل رفع است.
** در شرایطی که هر تصویر و یا فیلمی تیره دیده میشود احتمال مشکل سخت افزاری وجود دارد و نیاز به مراجعه کارشناس وجود دارد.

محمدرضا
Guest
محمدرضا

سلام من یه تلویزیون مدل LG LA62دارم وقتی میخام به وای فای وصل شم کلا صفحه سرچ نمیاد هی ارور تلاش دوباره میده تنظیمات کارخانه هم زدم و اپدیت هم کردم ولی بر طرف نشد

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

عدم عملکرد نرم افزار های اینترنتی چند دلیل عمده دارد:
۱- سرعت پایین اینترنت :سرعت پایین اینترنت یکی از عوامل موثر برعدم عملکرد صحیح نرم افزاز ها است.
۲-فیلتر بودن: مطابق قوانین کشور ما برخی از نرم افزار ها همانند یوتیوب غیرقابل دسترسی هستند.
۳- مشکل در سرور سرویس دهنده: در گاهی از مواقع به دلیل مشکلات سرور سرویس دهند نیز چنین اتفاقاتی رخ میدهد.

حسین
Guest
حسین

سلام ال ای دی ۴۲اینچ دارم صداداره ولی تصویرش خیلی کم رنگه بادقت قابل دیدنه ممنون میشم راهنمایی کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

این مشکل می‌تواند به دلیل اختلال در عملکرد خود بک لایت و یا قسمت‌های مرتبط به وجود آمده باشد و احتمال دارد دستگاهی با چنین مشکلی را بتوان در منزل تعمیر کرد.

جهت تعمیر دستگاه در محل خود در اچارباز درخواست خود را ثبت کنید

https://a4baz.com

مصطفی
Guest
مصطفی

تلویزیون ال جی مدل lm66900 دارم چند روز پیش صبح که تلویزیون رو روشن کردم تصویرش دارای خطوط بنفش رنگ عمودی شده بود و فقط تصویر لگوی بدون سیگنال اونم انگار که تصویر بزرگ شده و فقط علامت ضربدر (کلوز) گوشه ی تصویر بصورت مات دیده میشد و متآسفانه بنده ساکن خراسان شمالی هستم ضمنآ تعمیرکار هم نتوانست ایراد را تشخیص دهد لطفا راهنمایی بفرمایید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

اگر خط تمام صفحه را در بر نگرفته باشد (به عنوان مثال یک خط چند سانتی متری در مرکز تصویر و یا از بالاترین نقطه تا مرکز تصویر) باید گفت مشکل اصلی را می‌توان در پنل یافت که به دلیل نوع ساختار پنل‌ها LED و LCD قابل تعمیر نیست و باید کل پنل تعویض شود.

مصطفی
Guest
مصطفی

نه از بالا تا پایین خطوط دو تا سه سانتی به فاصله ی ۵ یا ۶ سانت به رنگ بنفشه

نیلوفر
Guest
نیلوفر

سلام من یه تلویزیون ال جی ۴۷ دارم جدیدن روشن که میکنم تی وی رو ۲۰ دقیقه کار میکنه بعد رو صفحه میاد بدون سیگنال تا نیم ساعت باز همین روند ادامه ده ه انتن م عوض کردم ولی بی فایده بود .علت چیست

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. اگر منظور عدم وجود سیگنال در برخی از شبکه ها است، مشکل میتواند از آنتن هوایی باشد(آنتن-سیم آنتن-سرفیش ها) را چک کنید. در غیر این صورت مشکل می تواند از بورد اصلی باشد

زهرا فتحی
Guest
زهرا فتحی

با سلام
تلویزیون ما ال ای دی هوشمن ال جی هست و مشکل در رنگ ها دارد و و تمامی رنگ های تیره را قرمز نشان می دهد

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام احتمال دارد مشکل در پنل و یا کابل فلت و برد تیکان باشد. جهت اطلاعات بیشتر درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com

معصومی
Guest
معصومی

سلام تلوزیون من ال ای دی ال جی و تصویر جالبی نداره ایراد چیه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

لطفا اطلاعات بیشتری دهید و یا اینکه با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید

مهدي
Guest
مهدي

سلام ال جی مدل ۵١٠ دارم روی یک کانال قفل کرده و نه از پاورش ونه از کنترل خاموش و روشن میشه برای خاموش وروشن باید سیم برق را در بیاوریم و قتی وصل میکنم همان کانال میاید با تشکر راهنمایی فرمایید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

احتمال دارد مشکل از برد اصلی باشد.. جهت اطلاعات بیشتر با آچارباز در تماس باشید:

۰۲۱۵۶۵۹۱۶۰۰

hani
Guest
hani

سلام وقتتون بخیر من lh60000 رو دارم مدتیه که یهو تصویر میره ولی همچنان صدا داره با توجه به گفته های شما مشکل از بک لایته ،خواستم بپرسم تعمیرش چجوریه و اینکه هزینه ی زیادی داره؟در ضمن فک میکنم یک سالو دو سه ماهی باشه که تلوزیونو خریداری کردم برای همچین مشکلی زیادی زود نیست؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. شما می توانید این مطلب را بخوانید و پاسخ خود را بیابید

https://a4baz.com/blog/?p=227

hani
Guest
hani

ممنونم جوابمو گرفتم

محدثه
Guest
محدثه

سلام خسته نباشید؛ الان تلوزیون مدل LB56100GI ما صفحه اش چشمک میزنه صدا هست ولی تصویر خیلی سریع یلحظه میاد و قطع میشه ؛مشکل از بکلایتشه؟ چیکار باید کنیم؟؟هزینش چقدره؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام، پاسخ سوال خود را از این لینک بیابید

https://a4baz.com/blog/?p=227

همچنین برای دریافت هزینه با شرکت تماس بگیرید

۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

رحمان
Guest
رحمان

سلام سال نو مبارک. ۳ روز پیش یک تلویزیون ال جی هوشمند با مدل uj۶۵۱ گرفتم،در ابتدا با رسیور خودش کانال یابیش کردم امابه محض خارج کردن سیم آنتن همه تنظیمات از بین رفت.
امروز صبح هم وقتی روشنش کردم یک خط سرتاسری افقی در وسط صفحه تلویزیون ایجاد شده لطفاً راهنماییم کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام.

اگر منظور حذف شدن خودکار اطلاعات و یا کانال ها است مشکل میتواند مربوط به برد اصلی باشد و نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد.

پاسخ سوال دوم خود را می توانید در لینک زیر بخوانید

https://a4baz.com/blog/?p=227

ارشیا
Guest
ارشیا

سلام
ی تلوزیون ال جی دارم که چن وقته وقتی روشن میکنم تصویر میاد بعد ی دفه قفل میشه فقط دکمه پاورش کار میکنه
مشکلش چیه ممنون میشم جواب بدین و همچنین هزینشو؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام احتمال اختلال در عملکرد برد اصلی وجود دارد و نیاز به بازدید توسط کارشناس هست. شما می توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com

محسن م
Guest
محسن م

سلام ال ای دی چراغ روشنه تصویر سیاه ولی صدا داره.با عیوبی که توسایت هست و میگین مشکل بک لایت یا پاور هست خواستم حدود هزینه تعمیر رو بدونم که اگه به صرف نیست هزینه نکنم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شرکت تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

hani
Guest
hani

با سلام وقتتون بخبر تلوزیون lh60000 الجی رو دارم که چندروزیه تصویر سیاه میشه ولی همچنان صدا داره بنا به گفته های شما مشکل از بک لایته .خواستم بپرسم که تعمیرش چجوریه و هزینه ی حدودیش چقدره وهمینطور باتوجه به اینکه بیشتر ازیک سال و دو سه ماه نمیشه که تلوزیون خریداری شده ،این مشکل طبیعیه؟

امیر
Guest
امیر

با سلام
من یک تلویزون مدل ۵۵lj615v دارم، از طریق وای فای به اینترنت کانکت میشه و کانکشن کامل میشه ،اما به هیچ عنوان دسترسی به اینترنت ندارم و سایت باز نمیشه، وقتی با هات اسپات به گوشی وصل میشه مشکلی نداره اما وقتی به مودم وصل میشه سایتی باز نمیکنه
ممنون میشم راهنمایی کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام عدم عملکرد نرم افزار های اینترنتی چند دلیل عمده دارد:
۱- سرعت پایین اینترنت :سرعت پایین اینترنت یکی از عوامل موثر برعدم عملکرد صحیح نرم افزاز ها است.
۲-فیلتر بودن: مطابق قوانین کشور ما برخی از نرم افزار ها همانند یوتیوب غیرقابل دسترسی هستند.
۳- مشکل در سرور سرویس دهنده: در گاهی از مواقع به دلیل مشکلات سرور سرویس دهند نیز چنین اتفاقاتی رخ میدهد.

شهاب
Guest
شهاب

سلام خسته نباشید تلوزیون الجی
۳۲LH51 دارم قبلا آنتن می داد یه بار تنظیمات کارخانه زدم نمی دونم چی شد که دیگه آنتن نمیده

ممنون می شم آگه راهنماییم کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. سوال شما کمی نامفهوم است. لطفا با شرکت تماس بگیرید

۰۲۱۵۴۱۹۱۶۰۰

حسن
Guest
حسن

سلام
تلویزیون ال جی دارم
مدتیه که یه بخشی از صفحه مات شده
لطفا راهنمایی کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام
۱- بررسی گردد آیا در تمام حالات صفحه مات است (av-hdmi)
۲- توصیه میشود داخل یک فلش یک فیلم با کیفیت ریخته شود و بررسی شود.
۳- در صورت عدم رفع مشکل نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد.

faam
Guest
faam

با سلام تلوزیون الجی LED 43اینچ هست که هربار بعد از روشن شدن باید مجدد کانال یابی بشه با کارشناس مربوطه صحبت کردم اما راهنمایی نکردند مدت طولانی هست که این مشکل وجود داره اگر ممکن هست راهنمایی کنید ممنونم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. احتمال دارد مشکل از بورد اصلی دستگاه شما باشد. نیاز به بازدید کارشناس دارد.

ماهان تقوایی پور
Guest
ماهان تقوایی پور

سلام

تلویزیون من ۴۲ اینچ

صدا داره ولی هیچ تصویر نداره

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

با سلام. پاسخ سوال خود را می توانید در این لینک بخوانید:

https://a4baz.com/blog/?p=227

در صورت داشتن سوال با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید.

Asal
Guest
Asal

سلام یه تلویزیون ال جی ۴۲سری ال بی تصویر قطع شده فقط صدا داره موقع روشن شدن یه لحظه ارم ال جی رو نشون میده .باید پنل تعویض بشه یا فقط بک لایته؟یعنی پنل تعمیر میشه؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

با سلام. پاسخ سوال خود را می توانید در این لینک بخوانید:

https://a4baz.com/blog/?p=227

در صورت داشتن سوال با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید.

حسام
Guest
حسام

سلام من یه تلویزیون ال جی مدل ۴۷Lm5800 دارم بعضی موقعه ها قاتی می کنه بدونه آنکه به کنترل دست بزنیم شبکه عوض می کنه باتری کنترل را در آوردیم ولی بازهم شبکه عوض می کنه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

۱-باطری ها را از کنترل خارج نمایید و سپس بررسی کنید مجدد این اتفاق می افتد و یا خیر
۲-در صورت عدم رفع مشکل احتمال اختلال در عملکرد بورد اصلی وجود دارد و نیاز است دستگاه توسط کارشناس بازدید گردد.

Starless
Guest
Starless

سلام. وقتی فلشا روی تلویزیون باز میکنم تلویزیون هنگ میکنه و مینویسه درحال بارگیری و هیچ دکمه‌ای روی کنترل کار نمیکنه. چیکارش کنم؟؟؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام دستگاه با فلش های دیگری بررسی گردد، در صورتی که مشکل همچنان ادامه یافت نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد.

MAHDI
Guest
MAHDI

سلام تلویزیون ال جی مدل sj800v گرفتم بعد از یک روز کارکردن یک سوم پایین تصویر لرزش پیدا کرده لطفا راهنمایی کنید.

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام

۱- منبع و اتصلات (آنتن – سیم – کابل av – کابل hdmi) بررسی شوند.
۲- با یک فلش یک فیلم با کیفیت پخش کنید و بررسی کنید آیا مشکل همچنان ادامه دارد و یا خیر
۳- در صورت عدم رفع مشکل نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد.

احد موتابی
Guest
احد موتابی

با سلام
بنده یه تلویزیون ۴۹ اینچ مدل ۵۴۹ دارم
از دیروز خاموش شده و روشن نمیشه
میشه راهنمایی بفرمایین
خیلی ممنون

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام
۱-از اتصال به برق اطمینان حاصل گردد.
۲-پریز و کابل برق سالم باشند.
۳-در صورت عدم رفع مشکل باید گفت، روشن نشدن دستگاه میتواند مربوط به اختلال در عملکرد منبع تغذیه و یا حتی برد اصلی باشد.
بسته به شدت مشکل با تعمیر و یا تعویض قطعات قابل تعمیر است.

جواد
Guest
جواد

سلام. حدود یک هفته هست که تلویزین ال جی مدا ۴۹sk7900 خریداری کردم، که امروز حدود ۲۰ سانت از پایین تصویر تار و دوتایی شده( یعنی همین اندازه از بالای تصویر را نشان میدهد) و لرزش دارد ولی ما بقیه تصویر درست است. لطفا راهنمایی کنید علت از چیست؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام لطفا موارد زیر را چک کنید:

۱- منبع و اتصلات (آنتن – سیم – کابل av – کابل hdmi) بررسی شوند.
۲- با یک فلش یک فیلم با کیفیت پخش کنید و بررسی کنید آیا مشکل همچنان ادامه دارد و یا خیر
۳- در صورت عدم رفع مشکل نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد.

محمدرضا
Guest
محمدرضا

سلام تلویزیون الجی ۴۹ اینچ دارم کنترل دستگاه کار نمیکنه فقط دکمه روشن خاموش کنترل کار میکنه
یکماه هست که خرید کردم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

باید با یک کنترل دیگر تست شود، در صورت عدم عملکرد صحیح نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد.

علی
Guest
علی

سلام
مدل تلوزیون ما ۴۲ly340c است. مشکل ما این است که بعد از خاموش کردن تلوزیون، نیاز است تا کانال یابی دوباره صورت پذیرد.
گرچه این کار (کانال یابی ) را هر مرتبه انجام داده ایم اما باز دروقت روشن کردن تلوزیون نیازاست تا کانال یابی دوباره انجام گیرد.
لطفا درصورت آگاهی از این مشکل و راه حل آن مارا نیز در جریان راه حل قرار دهید.

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

این مشکل در اغلب موارد مربوز به برد اصلی دستگاه است و مشکل فنی به شمار می رود.

شما می توانید در صورت تمایل درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com

صفری
Guest
صفری

سلام یه تلویزیون LG داریم یه دفعه آتنش جرقه زد الان تلویزیون رو که روشن میکنی پنج شش ثانیه صفحش آبیه بعد سیاه میشه.فقط میتونی خاموش و روشنش کنی دیگه هیچ علامتی نداره و هیچ کدوم از دکمه هاش کار نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام .. احتمالا بورد اصلی دچار اختلال شده است. درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com

ایمان
Guest
ایمان

سلام خسته نباشید من یه تلویزیون ۴۳lh510t الجی دارم که چند وقته فلش میزنم توش خیلی دیر شناسایی میکنه دو تا سه ساعت طول میکشه تا فلشو شناسایی کنه ریست کردم سرعت ها رو هم تغییر دادم و با چنتا فلش هم تست کردم ۴-۸-۳۲ هیچ فرقی نداره میخاستم بدونم نظر شما چیست و مشگل از چی میتونه باشه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. سرعت فلش باید با سرعت تلویزیون همخوان باشد. در صورتی که دستگاه هیچ فلشی را شناسایی و اجرا نمی کند نیاز به مراجعه و بازدی توسط کارشناس وجود دارد.

شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com

صادق
Guest
صادق

سلام
مدل تلویزیون من ال جی ۴۷la 8600 می باشد مدتی است که صفحه نمایش وای فای عمل نمی کند فقط از طریق کابل می توان وصل شد به عبارتی وقتی می خواهم به شبکه وصل شوم وای فای را نمایش نمی دهد فقط پیام ” برای اتصال به شبکه ، وضعیت اتصال کابل lan یا ap را بررسی کنید ” نمایش داده می شود ضمنا تنظیمات را به تنظیمات کارخانه ریست کردم و نرم افزار را به روز کردم اما نتیجه ای نداشت لطفا راهنمایی کنید .

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام.

۱- حالت دستگاه از اتصال با سیم به اتصال بی سیم تغییر یابد.
۲- بررسی گردد دانگل وای فای (در صورت نیاز) متصل باشد.
۳- در صورت عدم رفع مشکل نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد.

مهدی م
Guest
مهدی م

درود
خسته نباشید
بنده یکسال و نیمه ک از بانه تلویزیون ۴۹uh750 t رو خریداری کردم با گارانتی . بعد یکسال صفحه تلویزیون شروع کرد ب برفک شدن در حالی ک صدا داشت . تلویزیون رو برای تعمیر فرستادم ب شرکت گارانتی تهران ک بعد دوماه پیگیری گفتن مشکل از پنله و پنل جزو گارانتی نیست . میخواستم ببینم این مشکل از پنله؟
و اینکه داه درست کردنش چیه؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام لطفا جهت پاسخگویی بهتر با شرکت تماس بگیرید

۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

سعیدخالدیان
Guest
سعیدخالدیان

سلام من یه تلوزیون ۴۲ال ای دی الجی دارم یه ماهی میشه با ps4کار میکنم باهاش حالا یه قسمتش چشمک میزنه خیلی کم ولی توجه کنی معلومه چیکار باید بکنم .آیا ps4به تلوزیون آسیب میزنه ؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. احتمال دارد بک لایت دستگاه دچار آسیب شده باشد. می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com/

بابک
Guest
بابک

سلام
مدل ۳۲LF56000GI دارم.به تازگی در قسمت تحتانی سمت چپ لکه تیره دیده می شود.
لطفا راهنمایی نمایید.

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. شما می توانید پاسخ سوال خود را در لینک زیر بخوانید

https://a4baz.com/blog/?p=227

اکبر
Guest
اکبر

سلام تلویزیون ال جی پلاسما ۵۰ اینچ دارم وقتی روشن میکنی خودبخود بین ۵ تا ۱۰ ثانیه روشن میمونه بعد خاموش میشه ده بیست بار باید وقتی خاموش شد روشن کنی تا مشکل حل بشه.میتونه از خازنهای قسمت پاور باشه؟یا آی سی مشکل داره؟ یا نرم افزارش باید نصب دوباره بشه؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

در مواردی که دستگاه مداوم خاموش و روشن میشود (تصویر تا لوگو می آید مجدد خاموش میشود) احتملا مشکل میتواند مربوط به برد اصلی شود.
در این موارد نیاز به مراجعه کارشناس جهت بازدید وجود دارد.

شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناس د رمحل شما حاضر شود.

https://a4baz.com

یونس
Guest
یونس

سلام سلام تلویزیون ال جی مدل ۴۹uj65 دارم بعضی مواقع در حدود چند ثانیه خاموش میشه بعد روشن میشه تلویزیون رو آپدیت هم کردم درست نشد برگشتم به تنظیمات کارخانه ممنون میشم راهنمایی کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

در مواردی که دستگاه مداوم خاموش و روشن میشود (تصویر تا لوگو می آید مجدد خاموش میشود) احتملا مشکل میتواند مربوط به برد اصلی شود.
در این موارد نیاز به مراجعه کارشناس جهت بازدید وجود دراد.

علی
Guest
علی

سلام ما ی تلویزیون داریم قبلا خوب کار میکرد الان مثلا تلویزیون روش ن هست خاموش میکنیم بعد دوباره روشن میکنیم باید حتما از اول تلویزیون رو شبکه یابی کنیم هر بار اینجور یمیشه چی کار باید کنیم ؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام

احتمال اختلال در عملکرد برد اصلی (main board) وجود دارد.

محمد
Guest
محمد

سلام تلوزیون ۴۲ ال جی دارم که مشکل خاصی در تصویر و غیره نیست فقط چراغ های جلویی تی وی نه کار میکنن و نه روشن میشن مشکل چیه!؟!؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام.

اگر دستگاه روشن میشود فقط چراغ روشن نمیشود، احتمال سوختگی چراغ و یا مشکل در منبع تغذیه وجود دارد.
نیاز به بازدید توسط کارشناس است.

شما میتوانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com

saeed
Guest
saeed

سلام تلوزیون ال جی مدتی پیغام unknow divice disconnected که کنار تصویر usbاست را می دهد فکر کنم دلیلش به خاط اتصال usb به ان است usb را جدا کردم ولی دوباره پیغام امد هنگام امدن پیام وبعدش کنترل هوشمند هم کار نمی کندغیر از دکمهpowerکه باید خاموش وروشنش کرد تا دوباره درست شود دلیلش چیست با تشکر

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. نیاز به اطلاعات کامل تر وجود دارد. لطفا با آچارباز در تماس باشید

۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

پارسا
Guest
پارسا

تلوزیون ال جی خریدیم یک سال بعد یه خط بالاش اومده و رنگ تلوزیون خراب شد اول فک کردم ضربه خورده ولی بعد چند ماه خود به خود درست شد ولی الان دوباره به همون صورت خراب شده وحتی تصویر بالا پایین میشه (هر چی کیفیت تصویر بالا تره تلوزیون رنگشو بدتر نشون میده و توی تصاویر بی کیفیت اصلا انگار تلوزیون سالمه

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. شما می توانید پاسخ سوال خود را در لینک زیر ببینید

https://a4baz.com/blog/?p=227

مهدی
Guest
مهدی

سلام تلویزیون LG model: 47 LN5700 دارم چهار ساله مشکلی نداشت دیروز داشتیم پلی استیشن بازی میکردیم که یهو تصویر رفت و دیگه نیومد… البته در طول این سالها فقط و فقط در حین بازی با پلی استیشن ، هر از چند گاهی تصویرش یه لحظه در حد یه ثانیه میرفت ولی میومد همیشه ولی دیروز انگار حال نکرد برگرده! امروز با هزار بدبختی نور موبایل رو انداختم روی صفحه یه چیزایی تونستم ببینم و از طریق منو بردم روی تلویزیون و از HDMI خارجش کردم، الان صدا دارم تصویر ندارم یعنی تصویر در حد صفر دارم که با نور… Read more »

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام.

پاسخ سوال خود را می توانید در لینک زیر بخوانید

https://a4baz.com/blog/?p=227

فرزاد
Guest
فرزاد

سلام
تلویزیون ال جی دارم مدل h42
مشکلش اینه که به طور ناگهانی ولوم صدا افزایش پیدا میکنه
علتش چی هست؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام

این مشکل در اغلب موارد مربوز به برد اصلی دستگاه است و مشکل فنی به شمار می رود.
بسته به نوع دستگاه و شدت مشکل با روش های نرم افزری و یا تعمیرات سخت افزاری قابل رفع است.

شما می توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و منتظر تماس کارشناس جهت تعمیر دستگاه خود باشید

https://a4baz.com

حسن م
Guest
حسن م

سلام خسته نباشید، تلویزیون من سریuh هست, اکثر اوقات بلوتوث و وای فای با هم از کار میافته ، که متاسفانه کنترل هم کار نمیکنه، ممنون میشم راهنمایی کنید.تشکر

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام

احتمال اختلال در عملکرد برد اصلی وجود دارد. بسته به شدت مشکل به صورت نرم افزاری و یا سخت افزاری قابل رفع است.
در بعضی مواقع نیاز به تعویض برد نیز وجود دارد که باید توسط کارشناس بازدید شود

شما می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید

https://a4baz.com

میثم
Guest
میثم

سلام من یک تلویزیون LG قدیمی دارم که وقتی روشن میشه یک صدای خش خش مانند از پشت تلویزیون میاد مثل اینکه صدا از کویل ولتاژ در میاد قبلا تصویر نورش مرتعش می شد ولی الان تصویر به کل نمیاد یعنی ممکنه بر اثر خرابی کویل ولتاژ اینطوری شده باشه یا نه با تشکر

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. دلیل صدای غیر طبیعی میتواند به دلیل سرد و گرم شدن دستگاه با توجه به دمای دستگاه نسبت به محیط است.
انبساط و انقباض ایجاد شده در دستگاه می تواند باعث بروز چنین صدایی شود.
در شرایطی که احساس می کنید صدا غیر طبیعی است و یا صدای نوسانات برق و یا اتصال می شنوید نیاز به مراجعه کارشناس جهت بازدید وجود دارد

میثم
Guest
میثم

به بحث بپیوندید…سلام من یک تلویزیون ال جی دارم که ازش صدایی خش خش مانند ازش در میاد قبلا روشن میشود اما ارتعاش نور داشت ولی الان روشن نمیشه صدا هم اینگار از کویل ولتاژ در میاد به نظرتون مشکلش از کویل نیست با تشکر

امید
Guest
امید

سلام مدل تلویزیون ۴۹ux960h هست .تنظیمات کارخانه زدم .برنامه های اتصال بلوتوث و وای فای پاک شده.قبل از تنظیمات کارخانه بزنم چند باری وصل شده بودم اما الان اون قسمت بلوتوث برنامه اش نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام

الف: اگر ریست فکتوری از طریق منوی سرویسکار انجام شده باشد احتمال به وجود آمدن اختلال در عملکرد برد اصلی وجود دارد و نیاز به بازدید توسط کارشناس
ب: اگر قسمت بلوتوث و وای فای در منو غیر فعال شده اند نیز مشکل در برد اصلی وجود دارد و نیاز به بازدید توسط کارشناس دارد

امین
Guest
امین

تی وی منزل من صدا دارد اما تصویر ندارد

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام. پاسخ سوال خود را می توانید در این لینک بخوانید:

https://a4baz.com/blog/?p=227

ali.dark
Guest
ali.dark

سلام خسته نباشید
من از امروز تلویزون ال جی مشکل پیدا کرده و مشکل این هست که کار میکنه منتها هر چند دقییقه نصف بالایی صفحه نورش محسوس کم و زیاد میشه میخواستم بدونم مشکل از چیه ؟

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام

کم شدن نور در دستگاه و یا تاریک شدن تصویر به این معنا است که احتمال آسب در بک لایت وجود دارد.
امکان رفع مشکل فقط توسط کارشناس وجود دارد.
** بسته به شدت مشکل میبایست قطعه تعمیر و یا تعویض گردد.

میلاد
Guest
میلاد

سلام خسته نباشید
توی من sj800 هستش بالای صفحه مینویسه
Unknown device is disconnected عکس یه چیزی شبیه فلش داره این پیام مدام تکرار میشه
بعد گاهی اوقات کنترل دیر کار میکنه گاهی یه دفه خاموش میشه
فک کردم آپدیتش کنم درست میشه اما بدتر شد کنترل دیگه موسش کار نمیکنه عملکردش خیلی کند شده
یه ریست کلی زدم اما درست نشد اون پیام دائم تکرار میشه
ممنون میشم کمکم کنید منتظر جوابم

ندا ایزدی
Admin
ندا ایزدی

سلام

نیاز به اطلاعات کامل تر وجود دارد، لطفا با شرکت تماس بگیرید

۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.