به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی

طی چند سال گذشته شرکت ال جی (LG) یک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به تولید کننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است و بدیهی است به موازات این رشد در بخش تولید، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی هم شرایط جدیدی پیدا کند.

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می‌شود که سری LN و ضعفی که در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه‌ها است که به دلیل استفاده از LEDهای بی‌کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف کننده را راهی تعمیرگاه تلویزیون می‌کند. تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی یکی از عیوب شناخته شده در بین تعمیرکاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است.

در این قسمت برخی از مهم‌ترین مشکلات تلویزیون های ال جی را بررسی می‌کنیم.

 

تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که تلویزیون ال جی شما نیز، دچار مشکلات ذکر شده بود و قادر به رفع آن نبودید، تنها کافیست درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. برای ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست تعمیر

 

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی:

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی: ( قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد )

در این حالت تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجدد خاموش می‌شود که در اصطلاح تعمیر تلویزیون به این حالت reboot شدن گفته می‌شود. در این حالت معمولا برد اصلی دستگاه دچار نقص شده و راه حل تعمیر تلویزیون از تعویض نرم افزار تا تعویض کامل برد را شامل می‌شود. این ایراد در بسیاری از مدل‌های تلویزیون ال ای دی ال جی مثل سری LB و LED و LED دیده می‌شود.

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالی که صدا دارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

این ایراد بیشتر در سری LN و به خصوص مدل‌های بدون گارانتی اتفاق می‌افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و یک ضعف کارخانه‌ای است که با تعمیر بک لایت تلویزیون و اصلاحاتی که روی دستگاه شما انجام خواهد شد، درصد احتمال خرابی بسیار کم می‌شود.

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

ابتدا توصیه می‌کنیم دستگاه را ریست نرم افزاری کرده و از اتصالات دستگاه مطمئن شوید و در صورت برطرف نشدن ایراد، از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی: (قابلیت تعمیر تلویزیون در منزل دارد)

خاموش شدن تلویزیون‌های ال جی به دلایل مختلفی می‌تواند رخ دهد که در مدل‌های مختلف متفاوت است. به طور مثال خاموشی ناگهانی تلویزیون های LED ال جی سری LW، مربوط به برد مین آنها است که در این موارد، برد قابل تعمیر است. خاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی در بیشتر موارد مربوط به برد پاور است که برد پاور نیز قابل تعمیر است.

نحوه تعمیر آداپتور تلویزیون ال ای دی ال جی:

تعمیر منبع تغذیه تلویزیون LED از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده‌تر است. چون به نسبت کوچک‌تر است و معمولا دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است. بعضی از مدل‌ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند. امروزه مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی یک برد طراحی می‌شوند، مانند تلویزیون های جدید LED ال ای دی ال جی. در حالی که در مدل‌های قدیمی‌تر در ماژول جدا طراحی می شدند. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین یک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده کرد.

اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق عیب یابی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن پرداخت. با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم است و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

 • تلویزیون خود به خود خاموش شد :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

 • خرابی تلویزیون های ۴۲lw5700 و ۴۷lw5700 :

تلویزیون های ال جی به مدل lw که بیشتر روی حالت استند بای می مانند این مشکل از برد مین می باشد که در ۹۰ در صد موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیر تلویزیون با ضمانت سه ماهه انجام می شود تعمیرات به صورت تخصصی و جز به جز انجام می شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد. تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در منزل و محل شما و تعمیرات با قطعات اصلی و فابریکی مدل دستگاه شما هم صورت میپذیرد

 • خرابی تلویزیون های ۴۲Led5600 :

تلویزیون های ال جی به مدل led نیز روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موار ورودی HDMI آنها از غیر فعال می شود که مشکل از برد مین می باشد و تعمیر تلویزیون در منزل و محل شما با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تعمیرات به صورت تخصصی و با قطعات اصلی و فابریکی دستگاه شما انجام می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل ۴۲LN5420 و ۴۷LN5420 :

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند به این صورت که صدا دارند ولی تصویر ندارند که عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود. این مدل که خرابی بک لایت در آنها شایع است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که مشکل برطرف شود و خرابی تکرار نشود .

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل LF540T :

این سری تلویزیون LF اکثرا در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند به این صورت که تلویزیون خاموش و روشن میشود و زمانی که آرم تلویزیون نمایان می شود دوباره خاموش میشود و در برخی موارد آرم باقی مانده و دیگر هیچگونه تغییری در صفحه نمایش دیده نمیشود که این عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

در سری تلویزیون UH در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در اکثر موارد شبکه های دیجیتال آن تنظیم نمیشود و یا تلویزیون خاموش روشن میشود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UF850 :

تلویزیون مدل UF850 در مواقع اتصال USB و اتصال به اینترنت دچار ایراد میشود و تلویزیون در حالت استند بای می ماند.

 • خرابی تلویزیون های ال جی معروف به اسکارلت ۴۲lg60r و ۴۲lh700 :

تلویزیون هال ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند. معمولا خرابی این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن هنگام کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در اکثر موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد. تعمیرات با ضمانت نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون به مشتری تحویل داده می شود.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LB :

تلویزیون های سری LB که از جدید ترین تلویزیون های ال جی در بازار می باشد از عیب های شایع این سری ال جی از کار افتادن ورودی HDMI می باشد که از برد مین می باشد که در بعضی موارد برد تعمیر و در مواردی نیز برد باید تعویض شود که تعویض برد با هزینه پایین انجام می شود و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

 

انواع تلویزیون ال جی
انتخاب تلویزیون در بین محصولات متنوع یک برند، کار ساده‌ای نیست، در این مطلب با بررسی انواع تلویزیون‌های ال جی به شما خواهیم گفت که کدام مدل برایتان مناسب‌تر است! در ادامه با ما همراه باشید:
بیشتر بخوانید

 

 • تلویزیون سری LD :

تلویزیون های سری LD این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در بعضی موارد برد تلویزیون تعمیر می شود و در مواردی که CPU برد سوخته باشد باید مین برد تلویزیون تعویض شود و تمامی تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات به ضمانت سه ماهه انجام می شود.

 • عیب های تلویزیون ال جی سری LA :

عیب های تلویزیون های سری LA در قسمت مین برد می باشد که اوایل خرابی تلویزیون مشکل هنگ کردن و قطع و وصل دارد و بعد از مدتی دیگر روشن نمی شود. که این ایراد گاهی با تعمیر برد برطرف می شود و در بعضی موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد تعویض شود.

 • خرابی در تلویزیون های ال جی سری C :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها می باشد که بعد از خاموش کرد تلویزیون دیگر روشن نمی شود که در ۸۰ درصد موارد برد پاور قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض برد پاور نمی باشد

 • خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B :

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل کردن می باشد که گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین باید تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود .

 • تلویزیون های سری LF :

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.این سری از تلویزیون ها که دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون باید تنظیمات تکرار شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست .در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود که با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LY :

شایع ترین ایراد این سری از تلویزیون های ال جی مدل ۴۲Ly345 در قسمت بک لایت بوده و تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد .

 • خرابی تلویزیون های ال جی سری LX مدل ۴۲ Lx 552 :

این مدل در قسمت مین برد خرابی زیاد دارد در این مدل اکثرا ایجاد ایراد در مواقع استفاده گوشی و اتصال آن به smartmoring تلویزیون ایجاد شده وبه حالت استند بای در می آید.

تلویزیون خود به خود خاموش می شود :

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود:


هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به برد مین می باشد. خرابی برد مین ال ای دی ال جی قابل تعمیر می باشد که در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در اکثر موارد تعمیر می شوند.
.
تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که تلویزیون ال جی شما نیز، دچار مشکلات ذکر شده بود و قادر به رفع آن نبودید، تنها کافیست درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. برای ثبت درخواست کلیک کنید:
ثبت درخواست تعمیر

نویسنده :

متداول ترین عیوب تلویزیون ال جی
85 رای، میانگین 4.4 از 5

650
دیدگاه بگذارید

avatar
336 نظرات
314 Thread replies
18 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
321 Comment authors
آچاربازمجیدDehghanیاسینستایش Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
مهدی
Guest
مهدی

سلام
یه تلوزیون ۴۲ ال جی دارم وقتی روشنش کردم علامت ال جی و یه عکس ساعت با نماد __:__ ظاهر شده و همینطور ثابت میمونه و فقط دگمه پاور کنترل کار میکنه ممنون میشم راهنمای بفرمایید

مجتبی
Guest
مجتبی

سلام وقت بخیر،چند روزی است قسمتی از تصاویر که نور کمتر هست تصویر کمی شطرنجی میشه علت چیه؟

مهدی
Guest
مهدی

سلام یه تلویزیون ۴۹ اینچ الجی دارم مشکلش اینه وقتی خاموشش میکنم روشن که میشه همه شبکه هاش پاک میشه لطفا کمک کنید سپاسگزارم

سعید
Guest
سعید

با سلام تلویزیون ما مدام خاموش و روشن میشه یعنی صفحه نمایش رنگ مشکی میشه بعد رنگی میشه

امیر
Guest
امیر

سلام تلویزیون من هم همین مشکل رو داره گاهی وقت ها یکی دو ثانیه صفحه سیاه میشه و بعد دوباره تصویر میاد تو شهرستان دزفول نمایندگی گلدیران هست؟

محمدرضا
Guest
محمدرضا

سلام من یه تلویزیون مدل LG LA62دارم وقتی میخام به وای فای وصل شم کلا صفحه سرچ نمیاد هی ارور تلاش دوباره میده تنظیمات کارخانه هم زدم و اپدیت هم کردم ولی بر طرف نشد

حسین
Guest
حسین

سلام ال ای دی ۴۲اینچ دارم صداداره ولی تصویرش خیلی کم رنگه بادقت قابل دیدنه ممنون میشم راهنمایی کنید

مصطفی
Guest
مصطفی

تلویزیون ال جی مدل lm66900 دارم چند روز پیش صبح که تلویزیون رو روشن کردم تصویرش دارای خطوط بنفش رنگ عمودی شده بود و فقط تصویر لگوی بدون سیگنال اونم انگار که تصویر بزرگ شده و فقط علامت ضربدر (کلوز) گوشه ی تصویر بصورت مات دیده میشد و متآسفانه بنده ساکن خراسان شمالی هستم ضمنآ تعمیرکار هم نتوانست ایراد را تشخیص دهد لطفا راهنمایی بفرمایید

نیلوفر
Guest
نیلوفر

سلام من یه تلویزیون ال جی ۴۷ دارم جدیدن روشن که میکنم تی وی رو ۲۰ دقیقه کار میکنه بعد رو صفحه میاد بدون سیگنال تا نیم ساعت باز همین روند ادامه ده ه انتن م عوض کردم ولی بی فایده بود .علت چیست

زهرا فتحی
Guest
زهرا فتحی

با سلام
تلویزیون ما ال ای دی هوشمن ال جی هست و مشکل در رنگ ها دارد و و تمامی رنگ های تیره را قرمز نشان می دهد

معصومی
Guest
معصومی

سلام تلوزیون من ال ای دی ال جی و تصویر جالبی نداره ایراد چیه

مهدي
Guest
مهدي

سلام ال جی مدل ۵١٠ دارم روی یک کانال قفل کرده و نه از پاورش ونه از کنترل خاموش و روشن میشه برای خاموش وروشن باید سیم برق را در بیاوریم و قتی وصل میکنم همان کانال میاید با تشکر راهنمایی فرمایید

hani
Guest
hani

سلام وقتتون بخیر من lh60000 رو دارم مدتیه که یهو تصویر میره ولی همچنان صدا داره با توجه به گفته های شما مشکل از بک لایته ،خواستم بپرسم تعمیرش چجوریه و اینکه هزینه ی زیادی داره؟در ضمن فک میکنم یک سالو دو سه ماهی باشه که تلوزیونو خریداری کردم برای همچین مشکلی زیادی زود نیست؟

محدثه
Guest
محدثه

سلام خسته نباشید؛ الان تلوزیون مدل LB56100GI ما صفحه اش چشمک میزنه صدا هست ولی تصویر خیلی سریع یلحظه میاد و قطع میشه ؛مشکل از بکلایتشه؟ چیکار باید کنیم؟؟هزینش چقدره؟

رحمان
Guest
رحمان

سلام سال نو مبارک. ۳ روز پیش یک تلویزیون ال جی هوشمند با مدل uj۶۵۱ گرفتم،در ابتدا با رسیور خودش کانال یابیش کردم امابه محض خارج کردن سیم آنتن همه تنظیمات از بین رفت.
امروز صبح هم وقتی روشنش کردم یک خط سرتاسری افقی در وسط صفحه تلویزیون ایجاد شده لطفاً راهنماییم کنید

ارشیا
Guest
ارشیا

سلام
ی تلوزیون ال جی دارم که چن وقته وقتی روشن میکنم تصویر میاد بعد ی دفه قفل میشه فقط دکمه پاورش کار میکنه
مشکلش چیه ممنون میشم جواب بدین و همچنین هزینشو؟

محسن م
Guest
محسن م

سلام ال ای دی چراغ روشنه تصویر سیاه ولی صدا داره.با عیوبی که توسایت هست و میگین مشکل بک لایت یا پاور هست خواستم حدود هزینه تعمیر رو بدونم که اگه به صرف نیست هزینه نکنم

hani
Guest
hani

با سلام وقتتون بخبر تلوزیون lh60000 الجی رو دارم که چندروزیه تصویر سیاه میشه ولی همچنان صدا داره بنا به گفته های شما مشکل از بک لایته .خواستم بپرسم که تعمیرش چجوریه و هزینه ی حدودیش چقدره وهمینطور باتوجه به اینکه بیشتر ازیک سال و دو سه ماه نمیشه که تلوزیون خریداری شده ،این مشکل طبیعیه؟

امیر
Guest
امیر

با سلام
من یک تلویزون مدل ۵۵lj615v دارم، از طریق وای فای به اینترنت کانکت میشه و کانکشن کامل میشه ،اما به هیچ عنوان دسترسی به اینترنت ندارم و سایت باز نمیشه، وقتی با هات اسپات به گوشی وصل میشه مشکلی نداره اما وقتی به مودم وصل میشه سایتی باز نمیکنه
ممنون میشم راهنمایی کنید

شهاب
Guest
شهاب

سلام خسته نباشید تلوزیون الجی
۳۲LH51 دارم قبلا آنتن می داد یه بار تنظیمات کارخانه زدم نمی دونم چی شد که دیگه آنتن نمیده

ممنون می شم آگه راهنماییم کنید

حسن
Guest
حسن

سلام
تلویزیون ال جی دارم
مدتیه که یه بخشی از صفحه مات شده
لطفا راهنمایی کنید

faam
Guest
faam

با سلام تلوزیون الجی LED 43اینچ هست که هربار بعد از روشن شدن باید مجدد کانال یابی بشه با کارشناس مربوطه صحبت کردم اما راهنمایی نکردند مدت طولانی هست که این مشکل وجود داره اگر ممکن هست راهنمایی کنید ممنونم

ماهان تقوایی پور
Guest
ماهان تقوایی پور

سلام

تلویزیون من ۴۲ اینچ

صدا داره ولی هیچ تصویر نداره

Asal
Guest
Asal

سلام یه تلویزیون ال جی ۴۲سری ال بی تصویر قطع شده فقط صدا داره موقع روشن شدن یه لحظه ارم ال جی رو نشون میده .باید پنل تعویض بشه یا فقط بک لایته؟یعنی پنل تعمیر میشه؟

حسام
Guest
حسام

سلام من یه تلویزیون ال جی مدل ۴۷Lm5800 دارم بعضی موقعه ها قاتی می کنه بدونه آنکه به کنترل دست بزنیم شبکه عوض می کنه باتری کنترل را در آوردیم ولی بازهم شبکه عوض می کنه

Starless
Guest
Starless

سلام. وقتی فلشا روی تلویزیون باز میکنم تلویزیون هنگ میکنه و مینویسه درحال بارگیری و هیچ دکمه‌ای روی کنترل کار نمیکنه. چیکارش کنم؟؟؟

MAHDI
Guest
MAHDI

سلام تلویزیون ال جی مدل sj800v گرفتم بعد از یک روز کارکردن یک سوم پایین تصویر لرزش پیدا کرده لطفا راهنمایی کنید.

احد موتابی
Guest
احد موتابی

با سلام
بنده یه تلویزیون ۴۹ اینچ مدل ۵۴۹ دارم
از دیروز خاموش شده و روشن نمیشه
میشه راهنمایی بفرمایین
خیلی ممنون

جواد
Guest
جواد

سلام. حدود یک هفته هست که تلویزین ال جی مدا ۴۹sk7900 خریداری کردم، که امروز حدود ۲۰ سانت از پایین تصویر تار و دوتایی شده( یعنی همین اندازه از بالای تصویر را نشان میدهد) و لرزش دارد ولی ما بقیه تصویر درست است. لطفا راهنمایی کنید علت از چیست؟

محمدرضا
Guest
محمدرضا

سلام تلویزیون الجی ۴۹ اینچ دارم کنترل دستگاه کار نمیکنه فقط دکمه روشن خاموش کنترل کار میکنه
یکماه هست که خرید کردم

علی
Guest
علی

سلام
مدل تلوزیون ما ۴۲ly340c است. مشکل ما این است که بعد از خاموش کردن تلوزیون، نیاز است تا کانال یابی دوباره صورت پذیرد.
گرچه این کار (کانال یابی ) را هر مرتبه انجام داده ایم اما باز دروقت روشن کردن تلوزیون نیازاست تا کانال یابی دوباره انجام گیرد.
لطفا درصورت آگاهی از این مشکل و راه حل آن مارا نیز در جریان راه حل قرار دهید.

صفری
Guest
صفری

سلام یه تلویزیون LG داریم یه دفعه آتنش جرقه زد الان تلویزیون رو که روشن میکنی پنج شش ثانیه صفحش آبیه بعد سیاه میشه.فقط میتونی خاموش و روشنش کنی دیگه هیچ علامتی نداره و هیچ کدوم از دکمه هاش کار نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید

ایمان
Guest
ایمان

سلام خسته نباشید من یه تلویزیون ۴۳lh510t الجی دارم که چند وقته فلش میزنم توش خیلی دیر شناسایی میکنه دو تا سه ساعت طول میکشه تا فلشو شناسایی کنه ریست کردم سرعت ها رو هم تغییر دادم و با چنتا فلش هم تست کردم ۴-۸-۳۲ هیچ فرقی نداره میخاستم بدونم نظر شما چیست و مشگل از چی میتونه باشه

صادق
Guest
صادق

سلام
مدل تلویزیون من ال جی ۴۷la 8600 می باشد مدتی است که صفحه نمایش وای فای عمل نمی کند فقط از طریق کابل می توان وصل شد به عبارتی وقتی می خواهم به شبکه وصل شوم وای فای را نمایش نمی دهد فقط پیام ” برای اتصال به شبکه ، وضعیت اتصال کابل lan یا ap را بررسی کنید ” نمایش داده می شود ضمنا تنظیمات را به تنظیمات کارخانه ریست کردم و نرم افزار را به روز کردم اما نتیجه ای نداشت لطفا راهنمایی کنید .

مهدی م
Guest
مهدی م

درود
خسته نباشید
بنده یکسال و نیمه ک از بانه تلویزیون ۴۹uh750 t رو خریداری کردم با گارانتی . بعد یکسال صفحه تلویزیون شروع کرد ب برفک شدن در حالی ک صدا داشت . تلویزیون رو برای تعمیر فرستادم ب شرکت گارانتی تهران ک بعد دوماه پیگیری گفتن مشکل از پنله و پنل جزو گارانتی نیست . میخواستم ببینم این مشکل از پنله؟
و اینکه داه درست کردنش چیه؟

سعیدخالدیان
Guest
سعیدخالدیان

سلام من یه تلوزیون ۴۲ال ای دی الجی دارم یه ماهی میشه با ps4کار میکنم باهاش حالا یه قسمتش چشمک میزنه خیلی کم ولی توجه کنی معلومه چیکار باید بکنم .آیا ps4به تلوزیون آسیب میزنه ؟

بابک
Guest
بابک

سلام
مدل ۳۲LF56000GI دارم.به تازگی در قسمت تحتانی سمت چپ لکه تیره دیده می شود.
لطفا راهنمایی نمایید.

اکبر
Guest
اکبر

سلام تلویزیون ال جی پلاسما ۵۰ اینچ دارم وقتی روشن میکنی خودبخود بین ۵ تا ۱۰ ثانیه روشن میمونه بعد خاموش میشه ده بیست بار باید وقتی خاموش شد روشن کنی تا مشکل حل بشه.میتونه از خازنهای قسمت پاور باشه؟یا آی سی مشکل داره؟ یا نرم افزارش باید نصب دوباره بشه؟

یونس
Guest
یونس

سلام سلام تلویزیون ال جی مدل ۴۹uj65 دارم بعضی مواقع در حدود چند ثانیه خاموش میشه بعد روشن میشه تلویزیون رو آپدیت هم کردم درست نشد برگشتم به تنظیمات کارخانه ممنون میشم راهنمایی کنید

علی
Guest
علی

سلام ما ی تلویزیون داریم قبلا خوب کار میکرد الان مثلا تلویزیون روش ن هست خاموش میکنیم بعد دوباره روشن میکنیم باید حتما از اول تلویزیون رو شبکه یابی کنیم هر بار اینجور یمیشه چی کار باید کنیم ؟

محمد
Guest
محمد

سلام تلوزیون ۴۲ ال جی دارم که مشکل خاصی در تصویر و غیره نیست فقط چراغ های جلویی تی وی نه کار میکنن و نه روشن میشن مشکل چیه!؟!؟

saeed
Guest
saeed

سلام تلوزیون ال جی مدتی پیغام unknow divice disconnected که کنار تصویر usbاست را می دهد فکر کنم دلیلش به خاط اتصال usb به ان است usb را جدا کردم ولی دوباره پیغام امد هنگام امدن پیام وبعدش کنترل هوشمند هم کار نمی کندغیر از دکمهpowerکه باید خاموش وروشنش کرد تا دوباره درست شود دلیلش چیست با تشکر

پارسا
Guest
پارسا

تلوزیون ال جی خریدیم یک سال بعد یه خط بالاش اومده و رنگ تلوزیون خراب شد اول فک کردم ضربه خورده ولی بعد چند ماه خود به خود درست شد ولی الان دوباره به همون صورت خراب شده وحتی تصویر بالا پایین میشه (هر چی کیفیت تصویر بالا تره تلوزیون رنگشو بدتر نشون میده و توی تصاویر بی کیفیت اصلا انگار تلوزیون سالمه

مهدی
Guest
مهدی

سلام تلویزیون LG model: 47 LN5700 دارم چهار ساله مشکلی نداشت دیروز داشتیم پلی استیشن بازی میکردیم که یهو تصویر رفت و دیگه نیومد… البته در طول این سالها فقط و فقط در حین بازی با پلی استیشن ، هر از چند گاهی تصویرش یه لحظه در حد یه ثانیه میرفت ولی میومد همیشه ولی دیروز انگار حال نکرد برگرده! امروز با هزار بدبختی نور موبایل رو انداختم روی صفحه یه چیزایی تونستم ببینم و از طریق منو بردم روی تلویزیون و از HDMI خارجش کردم، الان صدا دارم تصویر ندارم یعنی تصویر در حد صفر دارم که با نور… Read more »

فرزاد
Guest
فرزاد

سلام
تلویزیون ال جی دارم مدل h42
مشکلش اینه که به طور ناگهانی ولوم صدا افزایش پیدا میکنه
علتش چی هست؟

حسن م
Guest
حسن م

سلام خسته نباشید، تلویزیون من سریuh هست, اکثر اوقات بلوتوث و وای فای با هم از کار میافته ، که متاسفانه کنترل هم کار نمیکنه، ممنون میشم راهنمایی کنید.تشکر

میثم
Guest
میثم

سلام من یک تلویزیون LG قدیمی دارم که وقتی روشن میشه یک صدای خش خش مانند از پشت تلویزیون میاد مثل اینکه صدا از کویل ولتاژ در میاد قبلا تصویر نورش مرتعش می شد ولی الان تصویر به کل نمیاد یعنی ممکنه بر اثر خرابی کویل ولتاژ اینطوری شده باشه یا نه با تشکر

میثم
Guest
میثم

به بحث بپیوندید…سلام من یک تلویزیون ال جی دارم که ازش صدایی خش خش مانند ازش در میاد قبلا روشن میشود اما ارتعاش نور داشت ولی الان روشن نمیشه صدا هم اینگار از کویل ولتاژ در میاد به نظرتون مشکلش از کویل نیست با تشکر

امید
Guest
امید

سلام مدل تلویزیون ۴۹ux960h هست .تنظیمات کارخانه زدم .برنامه های اتصال بلوتوث و وای فای پاک شده.قبل از تنظیمات کارخانه بزنم چند باری وصل شده بودم اما الان اون قسمت بلوتوث برنامه اش نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید

امین
Guest
امین

تی وی منزل من صدا دارد اما تصویر ندارد

ali.dark
Guest
ali.dark

سلام خسته نباشید
من از امروز تلویزون ال جی مشکل پیدا کرده و مشکل این هست که کار میکنه منتها هر چند دقییقه نصف بالایی صفحه نورش محسوس کم و زیاد میشه میخواستم بدونم مشکل از چیه ؟

میلاد
Guest
میلاد

سلام خسته نباشید
توی من sj800 هستش بالای صفحه مینویسه
Unknown device is disconnected عکس یه چیزی شبیه فلش داره این پیام مدام تکرار میشه
بعد گاهی اوقات کنترل دیر کار میکنه گاهی یه دفه خاموش میشه
فک کردم آپدیتش کنم درست میشه اما بدتر شد کنترل دیگه موسش کار نمیکنه عملکردش خیلی کند شده
یه ریست کلی زدم اما درست نشد اون پیام دائم تکرار میشه
ممنون میشم کمکم کنید منتظر جوابم

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.