به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

آموزش نکات طلایی تعمیر برد پکیج

تعمیر برد پکیج

برد، یکی از اصلی‌ترین بخش‌های یک پکیج دیواری است. در یک کلام می‌توان گفت برد مرکز ارسال تمامی دستورات به بخش‌های مختلف پکیج است. این قطعه یک کیت کامپیوتری متشکل از بخش‌های مختلف و پیچیده‌ای است. برد پکیج عملکرد کل سیستم را بررسی می‌کند و در صورتی که هر نوع خطا در بخش‌های مختلف رخ دهد با یک کد خطای مخصوص مشکل را اعلام می‌کند. بنابراین اگر برد پکیج دچار خرابی شود، کل عملکرد پکیج را تحت تاثیر قرار داده و مانع روشن شدن آن خواهد شد. در همین راستا، ما در ادامه این مطلب آچارباز نکات طلایی برای رفع ایراد برد و تعمیر پکیج را آموزش می‌دهیم پس با ما همراه باشید.

تعمیر برد پکیج امکان پذیر است یا نیاز به تعویض دارد؟

به طور کلی، هرگاه که مشکلی برای برد پکیج به وجود آید، ابتدا باید آن را عیب یابی کرد. سپس می‌توان تشخیص داد که آیا این مشکل با تعمیر برد پکیج امکان پذیر است یا باید آن را با برد جدید تعویض کرد.

از آنجا که برد، قطعه حساسی است و نقش بسیار مهمی در عملکرد پکیج دارد، تعمیر آن نیز باید به دقت و توسط تکنسین‌ و تعمیرکار مجرب انجام شود. این افراد باید در تعمیرات برد پکیج و آبگرمکن دیواری تبحر داشته باشند در غیر این صورت ممکن است به دستگاه آسیب بیشتری وارد کنند.

البته تعمیرات برد پکیج بسته به نوع و مدل دستگاه به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. در برخی موارد نیز به هیچ عنوان امکان تعمیر برد وجود ندارد. در چنین شرایطی باید برد پکیج تعویض شده و یک برد جدید به جای برد قبلی نصب شود.

تعمیر پکیج در محل با آچارباز
خدمت سرویس و تعمیر پکیج در محل آچارباز، شامل ارائه انواع خدمات نصب، سرویس، عیب یابی، تعمیر و رفع خرابی تمامی برندهای پکیج دیواری و زمینی می‌شود. دستگاه شما را از هر مدلی که باشد، در هر نقطه از تهران و در محل خودتان تعمیر خواهیم کرد.
درخواست تعمیر پکیج
تعمیر برد پکیج بوتان
۵هزینه تعمیر برد پکیج بوتان به میزان خرابی و نیاز به تعویض کلی یا جزئی قطعات برد بستگی دارد.

هزینه تعمیر برد پکیج چقدر است؟

هزینه تعمیر برد پکیج با توجه به میزان خرابی و شدت آسیبی که به این قطعه وارد شده ممکن است متفاوت باشد. این قیمت با توجه به میزان زمان لازم برای تعمیر و قطعات مورد نیاز برای تعویض کلی یا جزئی محاسبه می‌شود. به عنوان مثال قیمت تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور به دلیل تفاوت‌های ساختاری این برند با هزینه تعمیر برد پکیج تاچی و برندهای دیگر متفاوت است.

اغلب مشتریان تمایل دارند هزینه تعمیر برد را برای برندهای مختلف بدانند و سپس برای تعمیر آن اقدام کنند. فرقی ندارد شما از چه پکیجی استفاده می‌کنیم می‌توانید درخواست خود را در قسمت تعمیر پکیج آچارباز ثبت کنید تا با تعمیرکار پکیج هزینه‌ها را به شما اعلام کند:

 • هزینه تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور
 • هزینه تعمیر برد پکیج بوتان
 • هزینه تعمیر برد پکیج گلدیران
 • هزینه تعمیر برد پکیج ایساتیس
 • هزینه تعمیر برد پکیج تاچی
 • هزینه تعمیر برد پکیج فرولی
 • هزینه تعمیر برد پکیج ایمرگاس
 • قیمت تعمیر برد پکیج لورچ
 • هزینه تعمیر برد پکیج بوش

توجه داشته باشید که پکیج‌های دیواری پنل‌دار، در صورت بروز خرابی در یک قطعه یا حتی خرابی برد دستگاه، وجود مشکل با نمایش یک کد خطا اعلام می‌شود.

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور
هزینه تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور به شدت خرابی و مدت زمان لازم برای تعمیر آن بستگی دارد.

چه عواملی باعث خرابی برد پکیج می‌شود؟

پکیج، یکی از دستگاه‌هایی است که به طور مرتب مورد استفاده قرار گرفته و با گذشت زمان مستهلک می‌شود. همین امر نیز زمینه ساز خرابی برد پکیج و نیاز به تعویض یا تعمیر آن را فراهم می‌آورد. در این میان، برخی موارد نیز این خرابی را تسریع می‌کنند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده بیش از حد از پکیج و عدم رسیدگی مناسب به دستگاه
 • نشستن گرد و غبار روی برد پکیج
 • نشت آب به بخش‌های داخلی پکیج که موجب آسیب دیدگی برد، اجزای برقی و رسوب گرفتگی بخش‌های مختلف پکیج می‌شود.
 • وجود نوسانات برق و عدم استفاده از محافظ برق استاندارد برای تعدیل این نوسانات

توصیه ما به شما این است که به صورت دوره‌ای، پکیج دیواری خود را سرویس کرده و از عملکرد درست برد آن اطمینان حاصل کنید. همین امر ریسک خرابی بخش‌های مختلف پکیج مانند برد را کمتر کرده و ضرورت تعمیر برد پکیج و دیگر قطعات آن را کاهش می‌دهد. بنابراین برای کاهش قیمت تعمیر برد پکیج و عدم ضرورت در تعویض قطعات دیگر آن، بهتر است به طور مرتب وضعیت برد پکیج را چک کنید.

پیشنهاد مطالعه

تعمیر برد پکیج ایساتیس
هزینه تعمیر برد پکیج ایساتیس به میزان خرابی و مدت زمان لازم برای تعمیر آن بستگی دارد.

در صورت بروز چه مشکلات و نشانه هایی در پکیج نیاز به تعمیر برد پکیج داریم؟

به طور کلی، هر گونه اختلال در عملکرد پکیج یا کارکرد قطعات پکیج و بروز خطاهایی که با تعمیرات اولیه برطرف نمی‌شوند، ناشی از خرابی برد است. در این شرایط برای رفع ایراد باید به فکر عیب یابی و تعمیر برد پکیج بود.

توجه داشته باشید که پکیج‌های دیواری پنل‌دار، در صورت بروز خرابی در یک قطعه یا حتی خرابی برد دستگاه، وجود مشکل با نمایش یک کد خطا اعلام می‌شود. بنابراین در صورتی که با نمایش کد خطا روی پنل پکیج دیواری مواجه شدید، باید آن را جدی بگیرید و در اولین فرصت به تعمیر بخش معیوب بپردازید. در غیر این صورت، با از کار افتادن یک قطعه و بی توجهی به کدهای خطا، ممکن است بخش‌های دیگر پکیج نیز دچار مشکل شده و نیاز به صرف هزینه بیشتر برای تعمیر کلی دستگاه به وجود آید.

تعمیر برد پکیج بوش
هزینه تعمیر برد پکیج بوش به میزان خرابی و مدت زمان لازم برای تعمیر آن بستگی دارد.

مراحل تعمیر برد پکیج در آچارباز چگونه است؟

طبیعی است که هر یک از انواع پکیج‌های دیواری و محصولات شرکت‌های مختلف، از جهت نحوه ساخت با یکدیگر متفاوت‌اند. حتی ممکن است پکیج‌هایی با مدل‌های مختلف که توسط یک برند ساخته شده‌اند نیز با یکدیگر تفاوت‌هایی داشته باشند. بر همین اساس، روال تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور و دیگر برندها در مجموعه آچارباز شامل مراحل زیر است:

 1. عیب یابی برد پکیج و تشخیص منشا خرابی
 2. برآورد هزینه تعمیر برد پکیج
 3. تامین قطعه یا قطعات معیوب
 4. تعمیر برد یا تعویض آن با یک قطعه نو و سالم
تعمیر برد پکیج اریستون
هزینه تعمیر برد پکیج اریستون به میزان خرابی و مدت زمان لازم برای تعمیر آن بستگی دارد.

تعمیر انواع برند برد پکیج با آچارباز

تعمیرکاران و تکنیسین‌های خبره و حرفه‌ای مجموعه آچارباز همواره آماده خدمات رسانی برای تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور یا دیگر برندهای مختلف پکیج هستند. بنابراین می‌توانید با ثبت درخواست اعزام تعمیرکار در قسمت تعمیر پکیج در سریع‌ترین زمان ممکن پکیج خود را تعمیر کنید.

پیشنهاد مطالعه

تعمیر برد پکیج لورچ
هزینه تعمیر برد پکیج لورچ به میزان خرابی و مدت زمان لازم برای تعمیر آن بستگی دارد.

تعمیرات برد پکیج گلدیران

به طور کلی، سه مدل پکیج گلدیران با عناوین پایونیر، مکث الیت و پرستیژ در بازار وجود دارد. تعمیر برد پکیج گلدیران در آچارباز شامل فرآیند یافتن قطعی مدار، چک کردن سلامت برد، تعمیر و تحویل برد سالم به مشتری است. بر همین اساس نیز هزینه تعمیر برد پکیج گلدیران با توجه به میزان خرابی، زمان صرف شده و قطعات لازم برای تعویض یا جایگزینی روی برد دستگاه تعیین می‌شود.

تعمیر برد پکیج گلدیران
هزینه تعمیر برد پکیج گلدیران به میزان خرابی و مدت زمان لازم برای تعمیر آن بستگی دارد.

اما تعمیرات برد پکیج آچارباز به برند گلدیران منتهی نمی‌شود و در آچارباز تعمیرات کلیه بردهای زیر انجام می‌شود:

 • عمیر برد پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیر برد پکیج بوتان
 • تعمیر برد پکیج گلدیران
 • تعمیر برد پکیج لورچ
 • تعمیر برد پکیج مرکوری
 • تعمیر برد پکیج ایمرگاس
 • تعمیر برد پکیج اریستون
 • تعمیر برد پکیج فرولی
 • تعمیر برد پکیج ایساتیس
 • تعمیر برد پکیج تاچی
 • تعمیر برد پکیج پرلا
 • تعمیر برد پکیج باکسی

در صورتی که اسم پکیج شما در لیست بالا است می‌توانید برای تعمیر پکیج خود روی آچارباز حساب باز کنید.


نویسنده :

ارسال دیدگاهاستفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.