نظافت منزل و ساختمان

نظافت منزل و ساختمان آچارباز| معرفی تمام سرویس نظافتی آچارباز

وسایل تمیز کردن خانه

خانه‌ای پاکیزه می‌خواهید اما وقتی برای تمیز کردن آن ندارید؟ بعد از یک روز کاری خسته کننده، تمام زمان استراحت خود را صرف تمیز کردن خانه کرده‌اید اما از نتیجه کار راضی نیستید؟

خانه تمیز و مرتب تاثیر خوبی در روحیه افراد دارد، اما نظافت منزل کاری پیچیده، وقت گیر و زمان بر است و انرژی زیادی را می‌طلبد. انتخاب درست مواد شوینده و تمیز کردن هر بخش خانه با روشی کارآمد، آگاهی و مهارت زیادی می‌خواهد.

در چند سال اخیر استفاده از خدمات شرکت‌های نظافتی افزایش زیادی داشته است. به تازگی و با پیشرفت فناوری، نحوه دریافت خدمات از این شرکت‌ها متفاوت‌تر از قبل شده‌است. اپلیکیشن های ثبت درخواست آنلاین خدمات نظافت منزل نیاز شما به برقراری تماس تلفنی و پیدا کردن نظافتچی مطمئن را برطرف کرده است. سامانه خدمات در محل آچارباز نیز امکان ثبت درخواست نظافتچی خانم و آقا را برای محل شما در نظر گرفته است.

چه زمانی نظافت منزل نیاز داریم؟

همیشه تمیز و مرتب نگه داشتن خانه، کاری سخت است. پاکیزه نگه داشتن خانه اصول و قوائدی دارد که شاید هرکسی آن را نداند. البته نداشتن وقت و انرژی نیز می‌تواند دلیل مناسبی برای بهم ریختگی خانه باشد. برخی افراد به دلیل مشغله‌های فراوانی که دارند فرصت کمتری برای گردگیری و نظافت منزل پیدا می‌کنند.

شما جزو کدام دسته هستید:

 • آیا شاغل هستید و انرژی و زمانی برای نظافت ندارید؟
 • به دلیل بالارفتن سن توانایی انجام کار خانه را ندارید؟ یا مهمان سرزده در راه است و  کمک می‌خواهید؟

در هر یک از شرایط بالا که باشید، می‌توانید از سرویس نظافت منزل آچارباز استفاده کنید.

نظافتچی آقا بهتر است یا خانم؟

اپلیکیشن درخواست خدمات آچارباز به شما این امکان را می‌دهد که خانم یا آقا بودن نظافتچی اعزامی را انتخاب کنید. اینکه کارگر نظافتچی آقا بخواهید یا خانم به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. اگر هم نظافت منزل شما احتیاج به قدرت بدنی بالایی دارد، یا برای نظافت منزل به جابجایی لوازم نیاز دارید، از نظافتچی آقا کمک بگیرید.

پیشنهاد مطالعه

عده‌ای بر این باورند که بانوان در نظافت منزل توانایی بیشتری دارند و کار را با مهارت بالایی انجام می‌دهند و معتقدند خانم‌ها با ظرافت بیشتری امور نظافتی را انجام می‌دهند. پس اگر به بانوان اعتماد بیشتری دارید، خدمتکار منزل خانم را برگزینید.

بهترین نظافتچی آقا و خانم

سرویس نظافت منزل را با اطمینان به آچارباز بسپارید

در این روز‌های شلوغ پیدا کردن فردی مورد اعتماد برای انجام خدمات نظافت، کاری سخت شده، پس انتخاب کارگر خوب برای نظافت منزل را به آچارباز بسپارید. در آچارباز عدم سوپیشینه و سوابق کاری و کیفی و سلامت تمامی کارگران نظافت منزل رصد می‌شود. اینکار موجب می‌شود آچارباز در سرویس نظافت منزل خود، متخصصانی خوشنام، درستکار و سالم داشته باشد تا کاربر بی دغدغه و با اطمینان کامل کارگر نظافتچی خود را انتخاب کند.

سرویس نظافت خانه

آچارباز چه مواردی از نظافت منزل را سرویس میدهد؟

ما تمام امور نظافتی خانه شما را انجام می‌دهیم، پس با خیال راحت تمام بخش های نظافت منزل را به ما بسپارید.

 • اتوکشی
 • تمیز کردن شیشه ها
 • شستن دیوار و کف خانه
 • مرتب کردن کمد و کابینت
 • تمیز و مرتب کردن آشپزخانه
 • شستن و برق انداختن ظروف
 • شستشوی حمام و سرویس بهداشتی
 • شستشوی مبل و فرش با شامپو فرش
 • جابه‌جایی وسایل خانه( توجه داشته باشید که این امر فقط توسط خدمتکار آقا انجام میگیرد)
تمیزی خانه و منزل

آچارباز، چه سرویس های برای بخش های درونی ساختمان ارائه می دهد؟

پاکیزگی، محدود به فضای داخلی خانه نیست بلکه فضاهای خارجی خانه مانند راه پله، پشت بام، پارکینگ و مشاعات را نیز دربر می‌گیرد. اولین جایی که به محض ورود به یک مجتمع مسکونی با آن روبرو می‌شویم، راه پله و ورودی ساختمان است.

اکثر اوقات اهالی ساختمان، پیدا کردن سرویس نظافت مشاعات را برعهده‌ی مدیر ساختمان می‌گذارند. مدیران ساختمان نیز از شرکت‌های خدماتی نظافتی برای این امر استفاده می‌کنند. با این حساب سوالی که مطرح می‌شود، بهترین شرکت خدماتی نظافتی تهران کجاست؟ از کجا بهترین کارگر نظافت منزل را پیدا کنیم؟

اپلیکیشن درخواست خدمات آچارباز به شما کمک خواهد کرد تا یک کارگر خوب برای نظافت مشاعات و راه پله انتخاب کنید.

خدمات نظافت منزل

چه کسانی به نظافت مشاعات ساختمان نیاز دارند؟

حیاط، پارکینگ و راه پله و مشاعات رفت و آمد زیادی دارند و محل عبور با کفش‌های کثیف هستند. تمیز کردن آنها یا باید توسط افراد ساختمان انجام شود، که نیاز به مدیریت، زمانبندی و هماهنگ شدن همه‌ی ساکنین دارد و یا باید به سراغ یک کارگر ماهر در این زمینه رفت. برای پیدا کردن چنین فردی هم می‌توانید در سرویس نظافت راه پله و مشاعات آچارباز ثبت سفارش کنید. نظافتچی ساختمان در آچارباز از میان نظافتچی‌های آقا انتخاب و اعزام می‌شود.

خدمات نظافت منزل

 سرویس نظافت ساختمان شامل چه مواردی است؟

نظافت تمام راه پله و مشاعات که به طور عمومی مورد استفاده همه قرار می‌گیرد را بر عهده ما بگذارید.

 • تمیز کردن درب ورودی و محوطه ورودی ساختمان و محوطه لابی
 • شستشوی دیوار و نرده در مناطق قابل دسترس
 • شستشوی شیشه‌ها در مناطق قابل دسترس
 • تمیز کردن درب و کابین آسانسور
 • نظافت پارکینگ و حیاط
 • نظافت راه پله‌ها
خدمات نظافت منزل

چه کسی لوازم مورد نیاز نظافت خانه را تهیه می‌کند؟

ملزومات نظافتی مانند دستکش، مواد شوینده و پاک کننده، برس و اسفنج، تی و دستمال و سایر لوازمی که برای نظافت و شستشوی منزل، ساختمان و مشاعات، ادارات و شرکت‌ها نیاز است و حتی تهیه نردبان و چهارپایه، باید توسط سرویس گیرنده تهیه شده و در اختیار سرویس کار قرار می‌گیرد.

خدمات نظافت منزل

قیمت نظافت منزل درآچارباز چقدراست؟

بدون شک مهم‌ترین گزینه برای انتخاب شرکت خدمات ساختمانی اطلاع از قیمت و تعرفه آن است. عوامل زیادی بر هزینه نظافت موثرند. قبل از فرستادن نظافتچی، پشتیبانان آچارباز با شما تماس خواهند گرفت و حدود قیمت را به شما اعلام خواهند کرد. زمان ارائه سرویس از ساعت 9 صبح الی 21 خواهد بود.

خدمات نظافت منزل

سرویس نظافت برای ادارات و شرکت

برای برخی از شاغلین محل کار، خانه دوم به حساب می‌آید، پس رعایت بهداشت و نظافت محیط کاری در اولویت قرار می‌گیرد. بیشتر شرکت‌ها دارای نیروی خدماتی هستند که بعد از اتمام ساعت کاری به نظافت کردن محیط کار می‌پردازند. اما برخی از شرکت‌ها نیز، نیروی استخدامی نظافتچی ندارند و به همین دلیل امور نظافتی را به شرکت‌های خدمات نظافتی می‌سپارند.

سرویس نظافت محیط کار در آچارباز شامل چه خدماتی است؟

 • نظافت میزهای کار
 • نظافت سالن غذاخوری
 • نظافت آشپزخانه و درب کابینت‌ها
 • نظافت سالن اجتماعات و یا کنفرانس
 • نظافت و شستشوی سرویس بهداشتی
 • نظافت وسایل الکتریکی و غیرالکتریکی روی میز
 • نظافت سالن استراحت و نمازخانه در صورت وجود
 • نظافت شیشه‌های ساختمان در مناطق قابل دسترس
خدمات و تمیزی نظافت منزل

استفاده از خدمات نظافتی آچارباز چه امتیازی دارد؟

صرفه جویی در زمان و انرژی: با استفاده از نیروی نظافتچی آچارباز، دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی برای نظافت نخواهید داشت.

یافتن بهترین متخصص: اپلیکیشن آچارباز به شما این امکان را می‌دهد تا برای انجام هر کاری بهترین گزینه را پیدا کنید. متخصصان آچاربازی، دارای سوابق درخشان در زمینه کاری خود هستند.

شفاف بودن قیمت: با ثبت درخواست خود در اپلیکیشن، پشتیبان‌های آچارباز قبل از فرستادن نظافتچی با شما تماس خواهند گرفت و شما را در جریان قیمت‌ها قرار خواهند داد. در نهایت، سرویس گیرنده هزینه‌ی توافق شده با آچارباز را به نظافتچی پرداخت خواهد کرد.

خدمات نظافت منزل با آچارباز
ارائه سرویس‌های با کیفیت نظافت اتاق‌ها و سرویس‌های بهداشتی، تمیز کردن شیشه‌ها و مرتب کردن فضای کابینت‌ها و کمدها و نظافت و تمیز کردن کف و دیوارهای خانه و هر آنچه که شما در نظافت منزلتان نیاز داشته باشید. آچارباز برای سرویس‌دهی خدمات منزل آماده است.
درخواست نظافت منزل
4.7/5 - (18 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫20 دیدگاه ها

 1. برای نظافت منزل نظافت چیه خانم یا آقا برای ۱۰ ساعت هزینش چقدره ؟ تو این شرایط کرونا آدم مطمعن دارین آیا؟

  1. سلام

   شما میتوانید برای اطلاع از تعرفه های خدمات نظافت منزل، به لینک زیر مراجعه کنید.

   https://a4baz.com/cleaning/home

   همکاران توجیه هستند و در صورت بروز علائم نظیر تب و سرفه از قبول درخواست خودداری می کنند.

 2. برای تمیز کردن منزل کارگر خانم می فرستید؟ هزینه ش برای یکروز چقده میشه؟

 3. سلام. نظافت منزل آچارباز محدود به کل خونس یا اینکه برای هرقسمت مانند تمیزکردن آشپزخانه هزینه جدا دریافت میکنه؟

  1. سلام

   مبلغی که برای نطافت منزل از شما دریافت می شود، به صورت ساعتی محاسبه می شود. شما می توانید تعرفه ها و جزئیات بیشتر را در لینک نظافت منزل آچارباز بخوانید.

 4. سلام تمیز کردن خونه 140 متری محدوده عباس آباد هم نظافتچی آقا یا خانم میفرستید؟ هزینه هم بگید لطفا؟

 5. نطافت چی منزل برای محله قیطریه میخوام. برای آپارتمان دوطبقه حدودا ۳۰۰ متری. برای شستن شیشه ها از نظافتچی خانم یا اقا استفاده کنیم بهتره یا نه؟
  چطوری میتونیم مطمئن باشیم خانم با دقت کار میکنه یا آقا مورد اطمینان هست؟

  1. سلام

   به دلیل حجم بالای کار بهتر است از نظافتچی آقا استفاده کنید. از نظر امنیت و دقت کارشناسان نیز نگران نباشید، این افراد مورد تایید آچارباز هستند و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد.

 6. سلام. نظافتچی خانم جوان میخوام که دقت و ظرافت داشته باشه و کلا سریع کارکنه. بداخلاقم نباشه. چطوری برای خانه تکانی عید رزرو کنم؟ نطافتچی آقا واسه شمال تهران هم میفرستین؟

  1. سلام

   در حال حاظر امکان رزرو وجود ندارد اما هر زمان که شما درخواست ثبت کنید، نظافتچی در محل شما اعزام خواهد شد. در رابطه با سوال دوم نیز بله، می توانید در صفحه خدمات نظافت منزل آچارباز درخواست خود را ثبت کنید.

 7. سلام. میشه لطفا جواب بدید. برای نظافت منزل از الان نیاز هست که تو سیستم تون رزرو کنیم یا اینکه هفته دوم اسفند هم نیاز باشه شما نظافتچی می فرستید؟

  1. سلام

   خیر در حال حاضر امکان رزرو نیست. هر تایمی که مد نظر شماست درخواست ثبت کنید، مشکلی از بابت ترافیک کاری نیست.

 8. برای تمیز کردن وسایل برقی آشپزخانه چه مواد شوینده ای را پیشنهاد می دید؟ اصلا مواد شوینده متفاوت نیاز هست؟

  1. سلام

   برای تمیز کردن وسایل برقی آشپزخانه نیازی به خرید مواد شوینده گران قیمت نیست. شما به راحتی می توانید با مواد پاک کننده طبیعی که در هر خانه ای پیدا می شود، لوازم برقی رو تمیز کنید. این مواد جوش شیرین و سرکه و لیمو هستند.

   در این بخش می توانید کلیه مطالب نظافت را بخوانید:

   https://a4baz.com/blog/cat/cleaning

 9. سلام وقت بخیر. نظافتچی آقا و خانم چه فرقی باهم دارند؟ برای نظافت منزل که کارهای سبکی هم دارند از خدمتکار خانم استفاده کنم بهتره یا آقا؟

  1. سلام

   اینکه کارگر نظافتچی آقا بخواهید یا خانم به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. اگر هم نظافت منزل شما احتیاج به قدرت بدنی بالایی دارد، یا برای نظافت منزل به جابجایی لوازم نیاز دارید، از نظافتچی آقا کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا